Peršokti prie turinio


Apsuku problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 14:43

Pravazinejau su savo pezuku jau metus laiko, viskas buvo gerai, dabar atejus saltiem oram susiduriau su labai keista problema. Ryte atejus i masina ir ja uzkurus kartais buna, kad ji nelaiko apsuku, gesta, reikia pastoviai spandyt gaza, kad dirbtu ir taip buna kol variklis nesusyla iki 90 laipsniu. Bet cia dar ne didziausia problema, tiesiog pasildau masina tokiu atveju ir vaziuoju. Kitas reikalas kai uzkurus apsukos pradeda sokinet nuo 2000 iki 3000 ir vos prilietus akseleratoriaus pedala soktelna iki vos ne 5000, atrodo jog numyniau iki galo... Vaziuojant irgi jauciasi sita problema, negaliu palaikyti pastovaus greicio, vos prilieciu pedala ir masina rauna i prieki, ijungus laisva apsukos sokineja 2000-3000... Tarkim vaziuoju 70km/h greitis dideja, as atleidziu pedala ir masina sutrukcioja (ne is karto, mazdaug po sekundes), pradeda letet, atrodo lyg kuro padavimas butu visiskai nutrauktas, poto paspaudziu gaza, vel truktelejimas ir tada lekia... Labai sunku taip vaziuot ir manau kuro sanaudos isaugs. O kas keisciausia, kai variklis jau buna siltas, sustoju ijungiu laisva pavara, atleidziu visus pedalus variklis po truputi pradeda normalizuot apsukas, bet taip vyksta tik visiskai stovint vietoj, riedant neiseina, aisku paspaudus akseleratoriu viskas kartojasi is naujo... Per tas apsukas, sunkiau net begi kartais buna ijungt. Pvz vaziuoju 2 begiu ir noriu jungti 3, atleidziu gaza, nuspaudziu sankaba ir apsukos soka iki vos ne 4000... Kame cia problema galetu but? Kur reiktu jieskot slieku? Paciam cia imanoma sutvarkyti sita problema ar geriau i servisa varyt? Be masinos as kaip be ranku (darbas studijos), visai nenoriu, kad man ja taisytu savaite... Jeigu jau autoservisan reiks varyt, gal galit patart koki, kur eiliu nedaug ir sugebetu man greit patvarkyt? Aciu.
  • 0

#2 Svečias_Broniukas_*

Svečias_Broniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 23:31

skolinkis masina(arba pirk golfa) ir grusk servise. pats jei nenushtuoki kas gali but, geriau ranku i matara nekaisiok.
  • 0

#3 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 lapkričio 13 - 08:15

simptomai man panasus i stringanti laisvos eigos voztuva. kartais padeda tesiog jo praplovimas/pravalymas. kur jis randasi sitame variklyje - nezinau, reikia ziureti arba gal kiti nupasakos... kitas variantas - kazkur kiaura oro padavimo slanga ir siurbia papildomai ora...
  • 0

#4 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 13:26

Na va, pravalymas nepadejo, taciau isemus ta "pirsta" laisvos eigos reguliatoriu berods, kuris turi vaiksciot pirmyn atgal ir uzvedus varikli jis tiesiog issisuko, nevaiksciojo jis beveik isvis. Isukus ji atgal vel ta pati istorija, pats issisuka ir issoka su visa spyruokle. Na susidejau as visas detales i vieta, tai dabar isvis ant laisvu nebedirba, gesta momentaliai. Manau ten tas "pirstas" ir bus kaltas. Gal kas gali parekomenduot parduotuve kurioje galeciau rasti nauja "pirsta"? Veiksmas butu Vilniuje. Aciu.
  • 0

#5 GERBEJAS

GERBEJAS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Panevezys-Vilnius
  • Automobilis:peugeot607HDI.peugeot407hdi

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 00:22

Nutariau prisiregistruoti ir gal but padeti ;) pas mane irgi buvo tokia problema,tai man zibinte pakeite KURO TEMPERATUROS davikli berods80lt. ir vel viskas gerai :D
  • 0

#6 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 00:29

Su apsukom man ir buvo bedu. Tai kilo,tai gisdavo. Servise paprasciausiai pakeite zvakes ir vsio. Na gal mazum liamda zondas kaltas (daugiau neturiu minciu).
  • 0

#7 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 14:59

Seviki, atsitiko lygiai tokia pati beda. Pradzioj uzsigazuodavo, o dabar uzvedi ir turi gaza laikyt tik atleidi ir uzgesta. Pries pora dienu padarytas variklio kapitalinis, viskas pakeista. Beje anksciau truputi apsukos ant laisvu pasokinedavo, atjungus laisvu apsuku davikli motoras neuzgesdavo, tiesiog dirbdavo nesureagaves i tai. Ar beda yra tame laisvu apsuku reguliatoriuje? Ir gal zinote kiek jis kainuoja masina P106 1.6. ? Ir kur galima padaryti variklio diagnostika Kaune? Dekui
  • 0

#8 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 17:06

Na va nusipirkau ta laisvos eigos reguliatoriu, kainavo 190Lt, bet pasirodo paciam ji keist galejo ir neiseit, nes jis ten turi kazkaip nunulint kompo klaidas ir nevisalaik tai automatiskai ivyksta. Nutariau nerizikuot, tai seip netaip pavyko patekti pas meistrus CP servise (cia jau kita istorija apie CP). Jie man pakeite ta reguliatoriu (kainavo 30Lt) ir viskas pasidare gerai, jau 2 dienas vazineju, nei gesta, nei apsukos sokineja. Dabar kai viskas normaliai (tikiuosi), pastebejau idomu dalyka, vaziuojant ijungus laisva pavara kol masina dar rieda, apsukos laikosi siektiek virs 1, o kai masina visiskai sustoja apsukos sumazeja, pasidaro siektiek mazesnes nei 1 (tokios kokios ir turetu buti). Vaziavimui tai neikiek netrugdo tik idomu pas kitus taip irgi yra ar cia tik pas mane? Ir jeigu taip turi buti, tai kokia is to nauda?

Šį pranešimą redagavo Self: 2007 gruodžio 14 - 17:20

  • 0

#9 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 18:10

Pas mane paskutiniu metu taip daryt pradejo pries visiska sugedima, tai nzn ar tai gerai.
  • 0

#10 Svečias_staklininkas_*

Svečias_staklininkas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 22:51


Dabar kai viskas normaliai (tikiuosi), pastebejau idomu dalyka, vaziuojant ijungus laisva pavara kol masina dar rieda, apsukos laikosi siektiek virs 1, o kai masina visiskai sustoja apsukos sumazeja, pasidaro siektiek mazesnes nei 1 (tokios kokios ir turetu buti). Vaziavimui tai neikiek netrugdo tik idomu pas kitus taip irgi yra ar cia tik pas mane? Ir jeigu taip turi buti, tai kokia is to nauda?

na kokia nauda nzn bet ir pas mane taip :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0