Peršokti prie turinio


Kebulų remontas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#1 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 12:09

Žodžiu noriu pasigirti, kad pagaliau pradėjau savo. Taigis, jei ka domina, tai as galiu išlyginti visokius įlenkimus ir įbrėžimus ant automobilio kėbulo jo neardydamas. Dažų danga lieka originali, jokie dažymo darbai nedaromi. Darbinių pavyzdžių kolei kas neturiu, bet galit pasižiūrėt mano mokytojo puslapyje. Veiksmas Kaune, kažkada bus ir Vilniuje. Jei ką sudomino - rašykit PM arba e-mail, arba skambinkit 869932140.

Ačiū už dėmesį :)
  • 0

#2 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 12:16

tipo "pavyzdziu nera" = "atvaziuokit, busit bandomieji zuikiai" :lol:
  • 0

#3 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 12:17

tipo "pavyzdziu nera" = "atvaziuokit, busit bandomieji zuikiai" :lol:

wrong - pavyzdziu butu, jei fotika turečiau... deja :/
  • 0

#4 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 23 - 15:47

truputi pakeliu tema, jei kam aktualu...
  • 0

#5 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 23 - 17:00

Perverčiau aš tą puslapį, tai toks paslaptingumas kaip kokioj sektoj :blink: No offence.
  • 0

#6 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 09:32

Perverčiau aš tą puslapį, tai toks paslaptingumas kaip kokioj sektoj :blink:

No offence.

na istikro tai nieko paslaptingo :) tiesiog kuo maziau zmones zino apie metodus, tuo graziau viskas skamba ;) man pvz nelabai patinka, kai shalia kazkas stovi kai dirbu, trukdo susikaupti... :)
  • 0

#7 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 18:05

Butu idomu, vilniuje. Darbai: pora scratchu, bamperio sijona atrestauruot, kapote akmenukai padirbeje. Ir nupoliruot. Tik mislyju kad an pavasario reikia, dabar vistiek nesimato :) Ar jau tada sezonas bus, nebeprisisauksiu?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#8 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 23:23

kiek imtum uz galinio sparno smulku ilenkimo istiesinima?ir isvis kokios kainos?
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#9 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 23:52

Perverčiau aš tą puslapį, tai toks paslaptingumas kaip kokioj sektoj  :blink:

No offence.

na istikro tai nieko paslaptingo :) tiesiog kuo maziau zmones zino apie metodus, tuo graziau viskas skamba ;) man pvz nelabai patinka, kai shalia kazkas stovi kai dirbu, trukdo susikaupti... :)

o as kaiptik ir norejau tada prie garazo klaust ;) ar galeciau pastovet ir jei reikia rakta paduot ;) , pavyduliauju as duodamas kitiem i rankas.
kaip ir tada kalebejom po 10tos dienos susikalbesim.
  • 0

#10 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 08:27

Butu idomu, vilniuje.
Darbai: pora scratchu, bamperio sijona atrestauruot, kapote akmenukai padirbeje. Ir nupoliruot.
Tik mislyju kad an pavasario reikia, dabar vistiek nesimato :) Ar jau tada sezonas bus, nebeprisisauksiu?

na kazkada matyt darysiu isvazhiuojamasias sesijas :) tik garaza reikia susirasti, kad dirbti pradet :)

su scratchais reikia matyt, kas ir kaip, kapotas ne problema, bamperiu nerestauruoju ir nepoliruoju, bet matyt teks ismokti :) na del sezoniskumo, tai tu teisus, kaip bus tada neisivaizduoju - kontaktuosim, derinsimes :)
  • 0

#11 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 08:31

kiek imtum uz galinio sparno smulku ilenkimo istiesinima?ir isvis kokios kainos?

reikia matyt koks tas lenkimas, kainos nuo duobes piktumo priklauso :) jei gali, tai mestelk nuotrauka i [email protected], pasiderinsim... jei baisiai noras yra, tai shia savaite vakarais as laisvas :) kita jau reikes kazkaip stumdytis darbus :)
  • 0

#12 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 08:34

o as kaiptik ir norejau tada prie garazo klaust ;) ar galeciau pastovet ir jei reikia rakta paduot ;) , pavyduliauju as duodamas kitiem i rankas.
kaip ir tada kalebejom po 10tos dienos susikalbesim.

na jei jau primygtinai prasai, tai ... NE! :) raktu neprireiks, be to garaza salta :) zodziu tarsimes; ) uz paziurejima papildomas mokestis ;)
  • 0

#13 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 08:43

na jei jau primygtinai prasai, tai ... NE! :) raktu neprireiks, be to garaza salta :) zodziu tarsimes; ) uz paziurejima papildomas mokestis ;)

hm... man irgi nepatinka, kai klientas uz nugaros stovi. o ypac tada, kai pavyksta priburti jog darbo dviems dienoms ir jam tai kainuos puse kLt, nors realiai uztrunka dvi valandas... :rolleyes:

P.S. o mane priimtum paziureti. galiu ne raktus, o alaus buteli palaikyti. :blush:
  • 0

#14 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 08:47

hm... man irgi nepatinka, kai klientas uz nugaros stovi. o ypac tada, kai pavyksta priburti jog darbo dviems dienoms ir jam tai kainuos puse kLt, nors realiai uztrunka dvi valandas...  :rolleyes:

P.S. o mane priimtum paziureti. galiu ne raktus, o alaus buteli palaikyti.  :blush:

alui grieztai ne ;) paskui rankos dreba ir blogai gaunasi.. nebent po darbo :) na del laiko, tai as jau pasimokiau, kad sakai, cia paprasta, maks 2 valandos. o prasi3.14si visa diena... paskui tenka atlaikyti savininku inirsi ;)

Šį pranešimą redagavo ato: 2007 lapkričio 29 - 13:42

  • 0

#15 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 gruodžio 05 - 11:19

stogo po krusos atitampymas kiek laiko uzimtu, o tai is PNW tau masina atvaryti ir po to galvoti ka laisva laika veikti nesinori...
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#16 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 gruodžio 05 - 22:54

e tai kaip su kainom kas pigiau senas metodas su spaklium ir dazais ar sitas "voodoo"???? sakykim mano dureles yra su daug smulkiu ilenkimu 5-10 nuo kitu dureliu ir subraizyta su raktu, gal vinim iki grunto.. sakykim man duris atspakliuoti ir nudazyti nzn kokie 300lt cia gal garazo kaina, nelabai besiorentuoju kainose???
  • 0

#17 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2007 gruodžio 05 - 23:06

tai, kad sitas metodas pazeistos dazu dangos neatstato - ibrezimus teks spakliuot ir dazyt.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#18 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 gruodžio 06 - 23:23

tai, kad sitas metodas pazeistos dazu dangos neatstato - ibrezimus teks spakliuot ir dazyt.

Žodžiu noriu pasigirti, kad pagaliau pradėjau savo. Taigis, jei ka domina, tai as galiu išlyginti visokius įlenkimus ir įbrėžimus ant automobilio kėbulo jo neardydamas. Dažų danga lieka originali, jokie dažymo darbai nedaromi. Darbinių pavyzdžių kolei kas neturiu, bet galit pasižiūrėt mano mokytojo puslapyje. Veiksmas Kaune, kažkada bus ir Vilniuje. Jei ką sudomino - rašykit PM arba e-mail, arba skambinkit 869932140.
  • 0

#19 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 00:06

Tas metodas jau keli metai žinomas. Ir įsitikinau, kad tai anaiptol ne panacėja. Krušos žymės, kūdos mergos pasturgalis ant kapoto - taip, galima beveik idealiai. Bet tokie defektai - mažuma. Aštrūs nubrozdinimai, stiprūs skardos užlinkimai (kurių dauguma) šitiems burtams nepasiduoda. Be duonos tikrai neliksiu. Špakliaus fabrikai nesubankrutuos. :rolleyes: Kita vertus, ant mano mašiniuko yra kelios gan švelnios duobutės, kurios gadina bendrą vaizdą. Dažyt neapsimoka dėl tiek (sau - tingiu). Vistiek vėl prie kokio marketo aikštelėj apibalados...
  • 0
... labai piktas diedas...

#20 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 15:43

stogo po krusos atitampymas kiek laiko uzimtu, o tai is PNW tau masina atvaryti ir po to galvoti ka laisva laika veikti nesinori...

apie diena-pusantros. dazniausiai uztenka dienos, shalia bowlingas yra.. zoosodas irgi netoli :) geriausi butu, kad palanuotumeisi pusantros dienos, tada neskubant daryt geriau gaunasi :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0