Peršokti prie turinio


P406 1.8 16V visos bėdos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 12:04

Sveiki, atsalo ir prasidejo bedos. Masina apdujinta ipurskiminem dujom. Lietuvoj deta. Bedos: 1. Nedirba ant laisvu. ant benzo dar galima iskest. Negesta bet labai sokineji. 2. ant duju dazani gesta, labai sokineja. 3. Kazkas klaksi variklyje, toki klaksejim girdedavau visose AUDI100 su 5 kausais. (gal sutapimas), klaksejimas is pacio variklio. Apsukas didinant klaksejimas dazneji ir tyleja. 4. Toks jausmas kad valgo per daug kuro. Su 35L duju vazinejant misriu rezimu nuvaziuoju 290Km. iskaitant uzsikurimas ant benzo ir dar pasyla ant benzo. O benzo jauciu kad valgo irgi daug nes per tuos uzkurimus ant benzo... Gal kam nors panasiai buve. Viska kas priklauso keiciu kaip priklauso. Tepalai, filtrai ir t.t.
  • 0

#2 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2008 sausio 08 - 12:13

oro srauto matuokle stovi siam varikliui?jei taip tai ji gali but, gali but lemda,
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#3 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 12:14

pamirsau svarbiausia: Pas kokio tipo meistra pradziai kreiptis? Ar dignostika pas dujinikus kur dejo dujas, ar i Mehari koki Diagnostika daryt. ar dar bal zino kur... Noreciau suzinot kas tam man liutui nepatinka.
  • 0

#4 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 sausio 08 - 14:58

leki pas dujininkus nuteški mašiną ir pasakai kad sureguliuotu dujas per kompą, tai jie privalo padaryt, bent jau Šiauliuose normaliose firmelėse visus metus reguliavimas nemokamas, po to kai įsidėjau jau jau 4 krtus buvau nulėkęs, be jokių pretenzijų pasijungia kompą paklausia ko aš noriu iš pugo ir fsio. Pavažinėju po miestą , užmiesti pasiskaičiuoju sąnaudas ir jei netenkina vėl nuvažiuoju. Jie man dar paslaugą pasiūlė, jei nori galim mažesnio diametro purkštukus galim sudėt, tipo sąnaudas turėtų pamažint. Na dar palauksiu pavasari gal ir susigundysiu. Taidi dujininkai turi sureguliuoti dujas . Tiesa žvakes susidėk naujas būtinai, tokias kokios priklauso,o ne turgaus rekomenduojamas tipo dujines
  • 0

#5 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2008 sausio 08 - 16:03

Su 35L duju vazinejant misriu rezimu nuvaziuoju 290Km. iskaitant uzsikurimas ant benzo ir dar pasyla ant benzo.

Nori pasakyti čia daug? Mano manymu, labai normalu.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#6 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 sausio 08 - 17:21

Jei ir su benzu dirba blogai,tai ne dujose beda.As itarciau:babina-zvakiu laidus,MAP sensoriu,lambda zonda. Klaksi variklyje gal hidrokompensatoriai(seni variklio tepalai ar hidrokompensatoriai uzsilenke).
  • 0

#7 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 sausio 08 - 21:12

Nori pasakyti čia daug? Mano manymu, labai normalu.

nu nelabai normalu sakyčiau, su tokiu pat motoru+karavanas+42ltr duju=370/390 km manyčiau normaliau. Tiesa spustelejus shalciui mieste nuvaziavau 358km :)

Šį pranešimą redagavo dariuska: 2008 sausio 08 - 21:13

  • 0

#8 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 21:34

as savo pugo ziemos metu net nedurninu dujom... jos pasmane ant OFF padeties, o seip del apsuku, tai laisvos eigos voshztuvas uzsineshes, o spustelejus shaltukui tas visas shud suketeja. ir vozhtuvas VISISKAI neveikia. reiktu ji atsinesht namo atshildyti, ir su priemonem isvalyti.

Šį pranešimą redagavo mmx: 2008 sausio 08 - 21:37

  • 0

#9 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 09 - 14:35

o jei kompensatoriai? sunku keistis? Galvos ten juk imti nereikia, o kaip garaziniu kainos?
  • 0

#10 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 09 - 15:44

Beja yra toks pastebejimas, kad apsukos iskarto nekrenta zemyn ant laisvu, bet sokineja, t.y. nuo 0,5-1,2 ir tik poto neatlaiko ir uzgesta. Ant benzino sis procesas panasus tik nevisada uzgesta.
  • 0

#11 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 sausio 09 - 18:20

maniškis bangavo žiauriai tik ant dujų, pajungus prie kompo pareguliavo mišinį lyg ir normalei kelias dienas dirbo, kai pasipildžiau dujų vėl šiek tiek, kol šaltas banguoja, reiks nustumt kada atvėsusi bus.
  • 0

#12 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 21 - 09:45

Zodziu taip: Savaitgali issivaliau alsuoklio slangas, ir laisvus apsuku dazika. Tai apsuko nebesokineja, bet man kai valiau ta dazika jis visi isploviau su benzinu. Dabar mastau ar nereikejo jo supetp lengvai su telalu, nes dabar apsukos sukyla ir masina labai jautriai reaguoja i gazo pedalo atleidimą. O gal cia dar oro strauto matuokle? Nes masina tokia buka truputi. P.s. kaip atrodo ta oro srauto matuokle ir kur jis randasi? p.406 1.8 16V. p.s. dar pastebejau kad po siu darbu labiau pradejo drebeti variklis? Aciu uz liaudies balsa.
  • 0

#13 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 21 - 13:57

Drebeti/ Dar skambi fraze yra detonuoti. Tik nezinau ar man ji tinka, bet kazkas panasaus. Nes nuo pagalviu itarimai nukrenta.
  • 0

#14 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 21 - 14:48

Štai tas daiktas kur turejau galvoje. Cia kaip supratau laisvu sukiu reguliatorius. tai jis man buvo apsinese. ji pervploviau, bet del to darbar kitos bedos prasidejejo

17 nr.

http://www.elcats.ru...=26&unit=14N11A
  • 0

#15 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 sausio 21 - 15:03

4. Toks jausmas kad valgo per daug kuro. Su 35L duju vazinejant misriu rezimu nuvaziuoju 290Km.

As mieste su 2,0 automatu atsalus orams MIESTE nuvaziuoju 260 km, tada uzpilu 40 ltr duju ir 3 ltr benzo ir toliau vaziuoju :)
Trasoj siandien bandziau ~9-10 bezdalo ;)

Tavo 12 ltr/100 niekotokio ;)
  • 0

#16 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 22 - 10:47

Na o kas del variklio drebejimo? Ka itariate?
  • 0

#17 aurimaz

aurimaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 59
  • Vieta:Kaunas - Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW 2.0hdi 2003

Parašyta 2008 sausio 22 - 13:24

Zodziu taip:
Savaitgali issivaliau alsuoklio slangas, ir laisvus apsuku dazika.
Tai apsuko nebesokineja, bet man kai valiau ta dazika jis visi isploviau su benzinu. Dabar mastau ar nereikejo jo supetp lengvai su telalu, nes dabar apsukos sukyla ir masina labai jautriai reaguoja i gazo pedalo atleidimą.
O gal cia dar oro strauto matuokle? Nes masina tokia buka truputi. P.s. kaip atrodo ta oro srauto matuokle ir kur jis randasi?
p.406 1.8 16V.
p.s. dar pastebejau kad po siu darbu labiau pradejo drebeti variklis?

Aciu uz liaudies balsa.

Geras.
Atliktau tuos pacius veiksmus. Ir pas mane viskas pasitaise. Irgi geso, dumijo, tik va kazkas negarai nes variklis igavo virbracija.
Jei ka pasiiaiskinsi parasyk. Nes kiek naudojausi paieska visi sustume arklius ant matuokles.
  • 0

#18 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 06 - 17:25

Zodziu taip:
Savaitgali issivaliau alsuoklio slangas, ir laisvus apsuku dazika.
Tai apsuko nebesokineja, bet man kai valiau ta dazika jis visi isploviau su benzinu. Dabar mastau ar nereikejo jo supetp lengvai su telalu, nes dabar apsukos sukyla ir masina labai jautriai reaguoja i gazo pedalo atleidimą.
O gal cia dar oro strauto matuokle? Nes masina tokia buka truputi. P.s. kaip atrodo ta oro srauto matuokle ir kur jis randasi?
p.406 1.8 16V.
p.s. dar pastebejau kad po siu darbu labiau pradejo drebeti variklis?

Aciu uz liaudies balsa.

Geras.
Atliktau tuos pacius veiksmus. Ir pas mane viskas pasitaise. Irgi geso, dumijo, tik va kazkas negarai nes variklis igavo virbracija.
Jei ka pasiiaiskinsi parasyk. Nes kiek naudojausi paieska visi sustume arklius ant matuokles.

Zodziu NESAMONE.
Vel pradejo gybauti ir vel viska ardziau. Vel isploviau ta mojeneza.
Vel gerai, bet ka cia kas savaite reikia valyti ta s? Kad veiktu.
Blemaba nesuprantu kodel pro ta alsuokli iseina tas tepalas.
O gal blogas tepalas? dabar rytais ir pakaitinu ir stengiuos visada susildyt varikli.
Vistiek tos pacios bedos kartojasi...
p.s. kas ten per plastmasine dezute, ar voztuvas ar kas ten per biesas is kart isvariklio kur iseina slanga, ten is virsaus ziurint apvliu dangciu. Viduyje kazkokia spyruokle yra, gal ji turetu ta tepela sulaikyt?

p.p.s O gal man vietoj pusiau sintetinio pasikeist i sintetini - pades.
  • 0

#19 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 vasario 06 - 18:34

o ta shlanga su ta dezute tau lengvai nusiima nuo variklio?
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#20 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 06 - 21:04



p.s. kas ten per plastmasine dezute, ar voztuvas ar kas ten per biesas is kart isvariklio kur iseina slanga, ten is virsaus ziurint apvliu dangciu. Viduyje kazkokia spyruokle yra, gal ji turetu ta tepela sulaikyt?

.

Pernai išvalinėjau majonezą, tai renkant atgal ta dėžutė sutrupėjo spustelėjus. Pradžioj permyžau iš strioko. Bet sumoviau šlangas tiesiogiai ir nepatogumai jokie neužpuolė.
Šiemet profilaktiškai buvau šlangas numaustęs, tai majonezo beveik neradau. Na, bet ir šalčio kaip ir nebuvo...
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0