Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Diskiniai stabžiai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 62

#1 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 sausio 20 - 12:40

Taigi, iš ne vieno pradedančio vairuoklio girdėtas klausimas: kas atsitiko, kad spaudžiant stabdį, muša kojon? Dauguma tą priežastį žino, tad nesikartosiu. Turiu šeimoje pradedantį (gal per ilgai "pradeda", nes du metus stažo jau viršijo). Kažkada užsiminė, kad "kažkas darosi" ir tuo baigėsi... Teko pasiskolint jo 306-o pralėkt, tai net persigandau - mušimas iš pedalo ne "vos juntamas", o konkretus daužymas. Ardymas, apžiūra - "vaizdzialis nikoks". Vienas diskas įtrūkęs, net kliūna braukiant atsuktuvu. Apie koroziją net nešnekėsiu. Kaladėlės - nebedaug iki žiežirbų... Laimės kūdikis, kad ekstremaliau pastabdžius, neišlūžo gabalas disko ir "neužklynijo" rato su nemaloniomis pasekmėmis (griovys, arba priešpriešinio eismo juosta). Taigi, Robete ventiliuojami st. diskai + kaladėlės, pritaikius nuolaidas (klubas) - 222 pinigai... Pakeitimas (be skubos, parūkant) - gal valanda. Išlaidos ne drakoniškos, o stabdžiai - ledas... Kiek žinau, pagal reikalavimus, diskui nudilus po vieną mm iš kiekvienos pusės, jį privalu keisti. Visokie ten aptekinimai - savęs apgaudinėjimas. Daug metų laikausi nuostatos - geriau neužsikurti, negu laiku nesustoti...
  • 0
... labai piktas diedas...

#2 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 sausio 20 - 13:17

Tie disku dauzymai nepraeis be pasekmiu.Kentejo sarnyrai,vairo mechanizmas,suporto slankiojantis mechanizmas.Laiku nepasikeicia stabdziu disko,o veliau kaltina vaziuokles netobuluma.
  • 0

#3 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 sausio 22 - 11:32

Taigi, iš ne vieno pradedančio vairuoklio girdėtas klausimas: kas atsitiko, kad spaudžiant stabdį, muša kojon? Dauguma tą priežastį žino, tad nesikartosiu.
Turiu šeimoje pradedantį (gal per ilgai "pradeda", nes du metus stažo jau viršijo). Kažkada užsiminė, kad "kažkas darosi" ir tuo baigėsi... Teko pasiskolint jo 306-o pralėkt, tai net persigandau - mušimas iš pedalo ne "vos juntamas", o konkretus daužymas. Ardymas, apžiūra - "vaizdzialis nikoks". Vienas diskas įtrūkęs, net kliūna braukiant atsuktuvu. Apie koroziją net nešnekėsiu. Kaladėlės - nebedaug iki žiežirbų... Laimės kūdikis, kad ekstremaliau pastabdžius, neišlūžo gabalas disko ir "neužklynijo" rato su nemaloniomis pasekmėmis (griovys, arba priešpriešinio eismo juosta).
Taigi, Robete ventiliuojami st. diskai + kaladėlės, pritaikius nuolaidas (klubas) - 222 pinigai... Pakeitimas (be skubos, parūkant) - gal valanda. Išlaidos ne drakoniškos, o stabdžiai - ledas...
Kiek žinau, pagal reikalavimus, diskui nudilus po vieną mm iš kiekvienos pusės, jį privalu keisti. Visokie ten aptekinimai - savęs apgaudinėjimas.
Daug metų laikausi nuostatos - geriau neužsikurti, negu laiku nesustoti...

prisiminiau istorija, kur pasireiske masinos turetojo dzinbudizmas del priziurejimo stabdziu, o konkreciai, kai vazineja su uzstrigusiais suportais. nu kad kuro daugiau ryja kai kaladeles prispaustos prie disku, tai cia dar nieko. buvo man stovint eilutej prie sviesoforo ivykis, is priekio vaziuoja bulka, ir staiga masinos priekis nukrito zemyn ir priekinis ratas jau rieda, uzkabino prieky manes stovincia masina ir sustojo i mano masinos buferi. islipau paziuret ir patraukt ta rata is kelio, ogi ziuriu voliojasi ant asfalto beaustantis stabdziu diskas, visas raudonas, tamsoj taip graziai sviecia :) supratau, kad karstas diskas iskepino rato guolio tepala, ir guolis pabiro tiesiog ir ratas nukrito su visu stabdziu disku ir stebule , tik nesupratau kodel diskas gulejo atskirai nuo rato, gal ten biski kitaip buvo, bet faktas, kad del neprieziuros :)
  • 0

#4 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 22 - 11:48

tik nesupratau kodel diskas gulejo atskirai nuo rato, gal ten biski kitaip buvo, bet faktas, kad del neprieziuros :)

ratas gi i stebule sukasi, ne i diska. ir guolis siaip sau neturetu pabirt, gi pusasio verzle laiko uzspaudus ji. nebent vokieciai kitaip sumaste...
  • 0

#5 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 sausio 22 - 12:32

Dar suportas laiko stabdziu diska.As esu taip su subyrejusiu guoliu is autobano isvaziaves(apie 1km)
  • 0

#6 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2008 sausio 22 - 19:42

karta vaziuojant pastebejau ,kad sumirktelejo kaladeliu sudilimo lempute pagalvojau ,kad siaip gal uztrumpino juk turetu degti pastoviai, bet sustojus paziurejau, kad kaladziu like kokie 1.5mm :o o stabdziu efektyvumas buvo geras.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#7 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 sausio 23 - 09:19

karta vaziuojant pastebejau ,kad sumirktelejo kaladeliu sudilimo lempute pagalvojau ,kad siaip gal uztrumpino juk turetu degti pastoviai, bet sustojus paziurejau, kad kaladziu like kokie 1.5mm :o o stabdziu efektyvumas buvo geras.

nudilus stabdziu kaladems pas mane irgi nedege pastoviai, o mirksejo, kai stabdydavau. matyt, taip ir turetu buti.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#8 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 09:37

nudilus stabdziu kaladems pas mane irgi nedege pastoviai, o mirksejo, kai stabdydavau. matyt, taip ir turetu buti.

turbut taip turi but, pas mane taip pat :) ir kuo toliau tuo daugiau ir dazniau uzsidegdavo. sikeiciau nebedega :)

Šį pranešimą redagavo mazulis1000: 2008 sausio 23 - 09:38

  • 0

#9 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 sausio 28 - 12:47

ratas gi i stebule sukasi, ne i diska. ir guolis siaip sau neturetu pabirt, gi pusasio verzle laiko uzspaudus ji. nebent vokieciai kitaip sumaste...

nu as kaip suprantu pusasio verzle laiko vidine guolio "aboima", o isorine ipresuota i stebule. i stebule susisuka rato varztai kiaurai per stabdziu diska. kad gali ratas per guoli, kuris visiskai subyra, nukrist as tikiu, bet va neaisku kodel nukrito ratas atskirai nuo st. disko. aisku dar klausimas del suporto, ir as galvoju, kad dar tas turejo sulaikyt.
  • 0

#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 10 - 01:02

Pasikeičiau visus 4 diskus su kaladėlėm. Senieji - apverktinos būklės - grioviai ir baisi KOROZIJA :blink: ... Po pakeitimo stabdžiai - kaip į tešlą, ta prasme stoja gan vangiai. Keliasdešimt km ridos miesto ciklu ir turi "prisidegint". Dabar pernelyg neartėju prie kitos auto subinės...
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 16 - 21:22

ir as nupirkau naujus diskus su kaladem.Ir noriu paklaust, nera ten kokiu subtilybiu,kad netiks ar pan., nes senieji paprasti, o nupirkau ventiliuojamus diskus.
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#12 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 vasario 16 - 23:09

ir as nupirkau naujus diskus su kaladem.Ir noriu paklaust, nera ten kokiu subtilybiu,kad netiks ar pan., nes senieji paprasti, o nupirkau ventiliuojamus diskus.

:lol:
netiks, nes ventiliuojami gerokai storesni.

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2008 vasario 16 - 23:10

  • 0

#13 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 16 - 23:30

:lol:
netiks, nes ventiliuojami gerokai storesni.

Rimtai? Pirkau telefonu Vilniuje pas zmonos giminaiti.Pagal kataloga rodo,kad ant mano modeliaus turi buti ventiliuojami, o pas mane uzdeti paprasti :wacko: Reiks ardyt ir ziuret kas kaip arba grust juos atgal i Vilniu

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2008 vasario 16 - 23:32

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#14 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 16 - 23:40

:lol:
netiks, nes ventiliuojami gerokai storesni.

Rimtai? Pirkau telefonu Vilniuje pas zmonos giminaiti.Pagal kataloga rodo,kad ant mano modeliaus turi buti ventiliuojami, o pas mane uzdeti paprasti :wacko: Reiks ardyt ir ziuret kas kaip arba grust juos atgal i Vilniu

O koks mataras? 1.6 - ventiliuojami. Gal senesnių ir silpnesne kubatūra ir ėjo paprasti, nežinau...
  • 0
... labai piktas diedas...

#15 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 vasario 17 - 01:02

Iprastai buna taip:ventiliuojami-su plonesnem kaladelemis,paprasti-su storesnem stabdziu kaladelemis.Ar tavo pugui tiks nzn :wacko:
  • 0

#16 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 17 - 01:10

:lol:
netiks, nes ventiliuojami gerokai storesni.

Rimtai? Pirkau telefonu Vilniuje pas zmonos giminaiti.Pagal kataloga rodo,kad ant mano modeliaus turi buti ventiliuojami, o pas mane uzdeti paprasti :wacko: Reiks ardyt ir ziuret kas kaip arba grust juos atgal i Vilniu

O koks mataras? 1.6 - ventiliuojami. Gal senesnių ir silpnesne kubatūra ir ėjo paprasti, nežinau...

1.6
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#17 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 17 - 12:03

...ventiliuojami-su plonesnem kaladelemis,paprasti-su storesnem stabdziu kaladelemis...

Tiksliai nežinau, bet kaladėlių storis turi būti vienodas. Turėtų skirtis suporto žiaunų plotis. Ventiliuojamų ir neventiliuojamų diskų storis turėtų skirtis ~10 - 12 mm. Tai negi neventiliuojamų diskų kaladėlės plonesnės 5 - 6 mm? Gal aš ir klystu, bet tokia logika...
  • 0
... labai piktas diedas...

#18 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 24 - 23:05

ventiliuojami-tiko-pakeista :beer:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#19 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 vasario 25 - 11:24

As zerutyje kaune kai norejau savo ford fiestai 1.8D stabdziu diskus pirkti tai man ten bande yrodyt iki apsi****mo kad pas mane standartiskai ventiliuojami dedasi :D
  • 0

#20 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 17 - 19:59

Sveiki, atkursiu sena tema su savo bedom :) Reikalas tas, kad uzleidau savo galinius stabdžius ir laiku nepasikeiciau kaladeliu,tai dabar turesiu didesnes islaidas. Pries pora menesiu atsirado stabdant gale uzesiukai, pamaniau, cia po tokiu dregnu oru kad aprudydavo diskai, nes po keletos stabdymu dingdavo tas garsas. Bet siandien prie pat namu sukant i posuki ir stabdant taip stipriai suuze, kad net issigandau. tada paziurejau i galinius savo diskus ir pamaciau nykoki vaizdezeli. Diskai padile taip kad net matosi reveles nuo stabdymo be kaladeliu. Taigi ryt varau iskart pas meistrus keistis turbut ir trinkeles ir diskus. Kazin kiek kainuos tas mano zioplumas? Siaip turejo kokia lempute juk uzsidegt kad kaladeles i pabaiga?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0