Jump to content


Ar Verta Peugeot Keisti I Bmw?


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 11:55

Kaip manote ar verta techniskai tvarkinga 405 su "neproblematiskomis" dujomis ir visais navarotais keisti i lygiai toki pat tvarkinga su beveik tiek pat navarotu BMW 324td kravana dyzeli?
  • 0

#2 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 October 24 - 11:59

Jei nepatiks klubieciu patarimai, nueik i bmw foruma pasitarti :lol:
  • 0
Scenario planning

#3 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 12:01

Kaip manote ar verta techniskai tvarkinga 405 su "neproblematiskomis" dujomis ir visais navarotais keisti i lygiai toki pat tvarkinga su beveik tiek pat navarotu BMW 324td kravana dyzeli?

metai???
  • 0

#4 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • posts 1,214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Posted 2003 October 24 - 12:03

Begu begu ieskot 324 td karavano :)
  • 0

206


#5 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 12:08

uoj taigis tu bimbalu varikliu 2.4 d galvos silpnos ir daznai trukineja.. :wacko: asmenishkai i toki keitima ziuriu taip : :ph34r:
  • 0

#6 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 12:09

Kodel, as pavyzdziui nuo BMW 324 karavano tikrai neatsisakyciau.
  • 0

#7 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 12:09

metai???

Abu 91 m.
  • 0

#8 Svečias_nerka_*

Svečias_nerka_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 12:17


metai???

Abu 91 m.

neverta
vietos ten jame mazai, kas kad karavanas
plius tas variklis (kiek teko vazinet) truputi "tupas" traukos atzvilgiu nors 2.4
ir kuro sanaudos bus pakankamai nemazos kaip dizeliuj
pats vazinejau su 2.4 tik be turbinos tai geriausiu atveju sutelpi i 8 litras, kas kaip zizeliuj ner mazai.

bet viski didziausias minusas vieta, su tokiu i kalnus vienais metais vaziavom tai po keliones likom kaip klaustukai... :(

tikiuos neskaito bmw'istai :), bo kogero piktu bais :)
  • 0

#9 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 12:24

"Na vkus i cvet tavarisciai net". Taip kad lygini kainas, stovi, patinka imi, nepatinka vazineji su Pugu ir nesuki sau smegenu. :beer:
  • 0

#10 Svečias_nerka_*

Svečias_nerka_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 12:26

"Na vkus i cvet tavarisciai net".
Taip kad lygini kainas, stovi, patinka imi, nepatinka vazineji su Pugu ir nesuki sau smegenu. :beer:

bootent :)
  • 0

#11 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 October 24 - 12:56

I 325i siulitchiau keisti nedvejodamas. Dabar tai velnias zhino ar verta.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#12 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 October 24 - 13:36

Gale tikrai mažai vietos. Galvos tikrai jautrios perkaitimams, o jeigu pridėsime reduktorių, tai nemanau, kad labai jau ką išloštum.
  • 0

#13 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2003 October 24 - 13:53

Dar prie tikros teisybes kolegu isakytos apie ta bimbala, pridekim ir alkunini, kuris 6 cilindru variklija paima ir susimeta, nupjauna indeklus ir visas baisiai pamelynuoja... :blink:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 October 24 - 18:12

techniskai tvarkinga 405 su "neproblematiskomis" dujomis ir visais navarotais

kolega sakei kad pas tave tiltas tiek suejes kad uzsikerta cia skaitai techniskai tvarkinga :blush: nezinau man asmeniskai Peugeot bet kokiu atveju geriau <_< Na pavaziuok su tuo BMW ir pats suprasi ;]
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 19:02

Matai viskas priklauso nuo stovio, jai masina tvarkinga (tikrai tvarkinga) tai ir vaziuoti bus malonu. Masina masinai nelygi. Nieko kolkas pries PEUGEOT neturiu. O sneku taip todel, kad gerai pazystu BMW...e P.S Su Peugeot vaziuoti maloniau.
  • 0

#16 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 19:58

Mano brolis turi '88 m. 325i. Esminiai skirtumai: - puge zymiai daugiau erdves - puge vaziavimas minkstesnis - bmwe geresne garso izoliacija, maziau barska plastmases - bmwe kietos sedynes, man nepatinka - nu apie varikliu skirtuma cia nera ka lyginti tiek asmeniniu pastebejimu
  • 0

#17 Svečias_cardio_*

Svečias_cardio_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 24 - 21:10

Mano draugelis BMV zinovas. Kas del 324 d tai galvos tikrai silpnos, bet kas del 324 TD tai jau didelis skirtumas. Jis visus savo bmv perka su 324 td. traukia nerealiai, nes pas daugeli tokiu bmv buna platinti cilindrai, tada kubatura 2.7 td. O karavanas is vis geriau atrodo nei sedanas, ypac juodas ir dar jei langai tamsinti(kas priduoda masinai neralaus grozio ir karavanams tinka) ir ratlankiai, tai net negalvok. Tik kas liecia vietos dydi ar vaziavimo minkstuma tai ner ka lyginti. Rinkis: ar gera traukima, ar komfortiska vairavima. As nekeisciau, nes man komfortas svarbiau nei lakstymas. Bet cia tik mano nuomone. Spresk pats.
  • 0

#18 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 25 - 15:05

Kaip manote ar verta techniskai tvarkinga 405 su "neproblematiskomis" dujomis ir visais navarotais keisti i lygiai toki pat tvarkinga su beveik tiek pat navarotu BMW 324td kravana dyzeli?

Klausimas nei i tvora nei i mieta,
Jei buciau puirkes BMW buciau tame klube ;)

Ziurint ko pats nori. Siaip visi BMW yra gerokai padrozti.
Remonto kainos panasios.

Liutas yra liutas, ir nieko cia nepakeisi
  • 0

#19 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 October 25 - 19:17

Man asmeniskai Bemsai nepatinka, ne traukimas, ne komfortas, ne erdvumas, ne kuro sanados ir jo kaina. Kazkokia masina zmones kurie turi per daug pinigu! Kadangi man traukos uztenka, tai sako kad Bemsas traukia, su 325i vaziavom ir as beveik neatsilieku, nors turiu 1,9, taip tokia trauka ir 15-17ltr per 100km, tai eina sau! Apie dizelius neznau, nekas neturejo. As tai labai skeptiskai i Bemsus ziuriu, jei ka pasaisykit. :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#20 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 25 - 23:48

Na jei atvirai, tai jei ash buchiau turejes daugiau pinigu ir pakaktu finansu ant didesniu benzo sanaudu, tai ash buchiau rinkesis BMW E36, negu puga 306 :blush: Shiaip viena ir kita mashina man labai patinka, bet bukim atviri, bemwas yra bemwas B)
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users