Jump to content


Ar Verta Peugeot Keisti I Bmw?


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#21 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 October 26 - 09:41

bet bukim atviri, bemwas yra bemwas B)

jop, man irgi, tik blogaja prasme :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#22 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 26 - 23:28

bet bukim atviri, bemwas yra bemwas  B)

jop, man irgi, tik blogaja prasme :blush:

Na jei jus turit omeny senus triperius, ten kokius 82-86 metu, tai tada gal ir jo. Tachiau pazhiurejus y kitus, naujesnius, tai kokybes, bei komforto atzhvilgiu jie tikrai yra labai geri, kaip ir mersai ;]
  • 0

#23 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 October 27 - 09:46

Na jei jus turit omeny senus triperius, ten kokius 82-86 metu, tai tada gal ir jo. Tachiau pazhiurejus y kitus, naujesnius, tai kokybes, bei komforto atzhvilgiu jie tikrai yra labai geri, kaip ir mersai ;]

Jeigu kalbeti apie naujesnius Bemsus, tai ten be elektronikos tas Bemsas ir tampa triperiu, o pvz as linkes nepasitiketi perdaug elektronika! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#24 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 27 - 10:05

ne neverta nes mazas kaip skarbonke
  • 0

#25 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 October 27 - 19:55

bet bukim atviri, bemwas yra bemwas  B)

jop, man irgi, tik blogaja prasme :blush:

Na jei jus turit omeny senus triperius, ten kokius 82-86 metu, tai tada gal ir jo. Tachiau pazhiurejus y kitus, naujesnius, tai kokybes, bei komforto atzhvilgiu jie tikrai yra labai geri, kaip ir mersai ;]

Ta pati tikrai pasakyciau apie PEUGEOT :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#26 Svečias_Wimba_*

Svečias_Wimba_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 27 - 20:48

(Francis @ Oct 26 2003, 08:45 AM)

(DerClown @ Oct 25 2003, 11:48 PM)
bet bukim atviri, bemwas yra bemwas   

jop, man irgi, tik blogaja prasme


Na jei jus turit omeny senus triperius, ten kokius 82-86 metu, tai tada gal ir jo. Tachiau pazhiurejus y kitus, naujesnius, tai kokybes, bei komforto atzhvilgiu jie tikrai yra labai geri, kaip ir mersai


komforto atžvilgiu man mano katafalkas aptamatas daug geresnis nei šefo mersas 220 3 metų - nekalbant apie bemsą, o tas naujas 520i iš viso non sence :)
  • 0

#27 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 27 - 23:45

Nu nzn, ce turbut jus teisinates, del to, kad peugeot klube esat ;) O shiaip, tai pas mano teva BMW 520i 91 metu, variklis plyta, praejes 156 t km ir vazhiuoja kaip ledas, teko keisti, tik galinius sailentblogus, stabilizatoriaus trauke ir zhvakes, daugiau nieko, vazhiuoja be jokiu problemu, o vazhineja su ja jau 3cius metus, vat taip taip B)
  • 0

#28 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 28 - 01:34

Reik ir man cia savo trigrasi ideti, juk siuo metu vazineju su tokiu. Jega automobiliukas. Pirma tai D (jei taupai pirk D, jei nori lakstyt pirk Benza, alternatyvos nematau). Daliu kainos skirtumo nera, gal BMW ir pigiau ir lengviau gauti. Masina minksta, garso izoiacija gera. Jei lygint su 405, tai teko man su juo pavazineti (vaiko barskuciai maziau barska). Dziaugiausi, kai gryzau prie BMW vairo :D Ziema galas varomas tikras kaifas, jei jauti savo automobili. Paminesim ir trukumus: kaip jau minejo skarbonke, vietos tikrai mazai (gale). Priekyje viskas skirta tau. Sedynes labai patogios. Zinoma palyginus nemazos kuro sanaudos (min 8ltr.), bet kai pili po 1.5Lt, tai... Yra ir kitu bedu i kurias reiktu atkreipti demesi. O dar cia gi universalas.... Valdo.
  • 0

#29 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 October 28 - 08:47

Nu nzn, ce turbut jus teisinates, del to, kad peugeot klube esat ;)
O shiaip, tai pas mano teva BMW 520i 91 metu, variklis plyta, praejes 156 t km ir vazhiuoja kaip ledas, teko keisti, tik galinius sailentblogus, stabilizatoriaus trauke ir zhvakes, daugiau nieko, vazhiuoja be jokiu problemu, o vazhineja su ja jau 3cius metus, vat taip taip B)

Dėl to kas ir kiek važiuoja neremontuodamas, tai čia atskira kalba. Va brolis turi 309, kurį jau zulina 4 metai, pirmas rimtesnis remontas padarytas prieš porą mėnesių, kai pakeitė galinį tiltą (150 Lt), o va prieš pora savaičių susitvarkė priekinę pakabą (110 Lt) ir termostatą (25 Lt), kažkada kai tik pirko pakeitėm galvos tarpinę (apie 50 Lt.) ir vieną traukės antgalį (apie 30 Lt.) ir tai viskas per 4 metus. Palyginus su tuo kiek aš sumerkiau į migą, tai nykstamai mažas dydis. Aš jam net kartais pavydėdavau, kad jis važiuoja ir nesuka sau pautų. Taip kad nereikia aiškint, kad bemvas laiko, o pežai ne. Aš užaugau tokiam krašte, kur žmonės iš tų auto duoną valgo. Galiu pasakyti tik tiek. Visos parvarytos naudotos auto yra daugiau mažiau chlamas, kitas klausimas ant kokio suvarymo laipsnio pataikysi. O dėl visokių komfortų, kiekvienam savo. Vienam minkšta ant lentos sėdėt, o kitam patinka agurkinių mersų matrasai. Kiek žmonių tiek nuomonių. Jeigu būtų vienas idealus auto, kuris visiems patiktų, tai tik viena firma ir gamintų
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#30 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 October 28 - 09:44

Visos parvarytos naudotos auto yra daugiau mažiau chlamas, kitas klausimas ant kokio suvarymo laipsnio pataikysi. O dėl visokių komfortų, kiekvienam savo. Vienam minkšta ant lentos sėdėt, o kitam patinka agurkinių mersų matrasai. Kiek žmonių tiek nuomonių. Jeigu būtų vienas idealus auto, kuris visiems patiktų, tai tik viena firma ir gamintų

Vo, gerai pasakei, sutinku! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#31 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2003 October 28 - 10:00

Jeigu bu?tu˛ vienas idealus auto, kuris visiems patiktu˛, tai tik viena firma ir gamintu˛

Darka vienintelis pasake teisybe, kad tokios diskusijos isesmes beprasmes :beer:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#32 Svečias_Irmys_*

Svečias_Irmys_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 28 - 12:37

As tai paturejas troike susigadinau visa ivaizdi apie BMW Didziausius minusus lyginant su pizu patys zinot: 1. viduj vietos turbut golfe daugiau, 2. galiniai varomi. 3. kiekviena pavasari rudziu gramdymas. 3. vaziavimo konfortas "o" Vienintelis privalumas sesiu cilindru dyzelio garsas! :lol:
  • 0

#33 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 28 - 12:43

dar neaisq, kad diskusijos prasme - nuline? Darka suprantamai isdeste. As asmeniskai noreciau truputi pavazineti su vienu, tada - su kitu. po to - gal su treciu ce niekas tau patarti negali. juk nenori pugo keisti i 91 m. Tavrija, FSO, arba Paykan?
  • 0

#34 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 28 - 15:23

No chuuuuuuuuuujjjjj znaaaaajet..... B)
  • 0

#35 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 October 28 - 19:52

Reik ir man cia savo trigrasi ideti, juk siuo metu vazineju su tokiu. Jega automobiliukas. Pirma tai D (jei taupai pirk D, jei nori lakstyt pirk Benza, alternatyvos nematau). Daliu kainos skirtumo nera, gal BMW ir pigiau ir lengviau gauti. Masina minksta, garso izoiacija gera. Jei lygint su 405, tai teko man su juo pavazineti (vaiko barskuciai maziau barska). Dziaugiausi, kai gryzau prie BMW vairo :D Ziema galas varomas tikras kaifas, jei jauti savo automobili.
Paminesim ir trukumus: kaip jau minejo skarbonke, vietos tikrai mazai (gale). Priekyje viskas skirta tau. Sedynes labai patogios. Zinoma palyginus nemazos kuro sanaudos (min 8ltr.), bet kai pili po 1.5Lt, tai... Yra ir kitu bedu i kurias reiktu atkreipti demesi.
O dar cia gi universalas.... Valdo.

Na vienas minusas, barska plastmases, kazkaip sunku patiketi kad troike minksta, visi kiti pliusai, ne ne, pezas rulezz :wub:
siaip 100% palaikau Darkos nuomone :beer: Ziuriu pro pirstus i zmogu, kuris pasako, kad tipo nuvaziavau 2 metus ir nieko neikisau i ta masina, naujos daugiau genda, ka bekalbet apie senus lauzus ;] Turi draugas Opel Vectra, tipo jau 2 metus nieko nekisau ir neva nereikia, neix neluzta, pavaziavau tai nu ir nafig, bilda net baisu :ph34r:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#36 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 October 28 - 19:54

As tai paturejas troike susigadinau visa ivaizdi apie BMW
Didziausius minusus lyginant su pizu patys zinot: 1. viduj vietos turbut golfe daugiau, 2. galiniai varomi. 3. kiekviena pavasari rudziu gramdymas. 3. vaziavimo konfortas "o"
Vienintelis privalumas sesiu cilindru dyzelio garsas! :lol:

nu blyn reikejo 325 sheshiu cilyndru lyginti, o ne zyzeli... :P nors kaip matau jei tau galiniai varomi sux, tai tada nesupransi bmw vairavimo dziaugsmo ;)
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#37 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 October 28 - 20:03

jai turecia dxja pinigu tai pirkciau 325. 86-91 metu, ir jokias ten ne krgzhdes ar whatever. ce seip laisvalaikiui. kasdieniam vazhinejimui ji netinka - ish tikro kieta, ir ilgesnej kelionej pabosta duobiu rankiojimas :( kita laisvalaikio mashina turechiau Impreza WRX :D na dar butu gerai kox peugeot wrc editionas... nu whatever :rolleyes: :D :beer: tai va. ce seip asmenines simpatijos.
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#38 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 28 - 22:35

Bmw M5 01m. :wub:
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users