Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Parkavimosi sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 sausio 28 - 14:30

Visiems laba, Susiduriau stai su tokia problemele, mano 607 tame gale ir priekyje gamyklos sumontuoti atstumu jutikliai. Ijungus galine pavara supypsi signalas ir puikiai reaguoja i kliuti parkavimosi metu, bet ijungus priekine pavara si sistema neveikia:( Gal kad prieki aktivuoti reikia dar papildomai kazka ijungti? Gal kas esan su sia problema susidure? Isanksto dekui....
  • 0

#2 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 sausio 28 - 14:49

Susiduriau stai su tokia problemele, mano 607 tame gale ir priekyje gamyklos sumontuoti atstumu jutikliai

RTFM?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#3 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 sausio 28 - 14:54

Taip, RT3 sistema.
  • 0

#4 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2008 sausio 28 - 15:00

:lol: :lol: :lol: Pasieskok atidziau internete ka RTFM reiskia :D

Kiek girdejau - "Read The Fucked Manual" B)
  • 0

#5 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 sausio 28 - 15:03

Taip, RT3 sistema.

:lol:
Ziurek, aroone, 2 raides pataikei :lol:
  • 0

#6 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 sausio 28 - 15:09

Siaip ieskojau internete ir manuala skaiciau, bet ten tik apie galini parkinga aprasymas buvo. Gal kur ir angliskai yra, bet man geriau suprantama kalba:)
  • 0

#7 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 sausio 28 - 15:40

Siaip ieskojau internete ir manuala skaiciau, bet ten tik apie galini parkinga aprasymas buvo. Gal kur ir angliskai yra, bet man geriau suprantama kalba:)

Tai gal ten ne gamykline parkavimo sistema (nesu tikras, taciau gamykloje priekine PDC montuojama tik i 4007 bei 807'us ir tik nuo praeitu metu lapkricio)? Paziurek salone, gal kur koki jungikli rasi priekinam PDC ijungti? Paprastai, jei sugenda gamykline parkavimo sistema, tik ijungus ja, ji isduoda ilga siganala. Kitas momentas (ne esminis), kad priekine PDC paprastai veikia tik iki 5-10km/h (vaziuojant pirmyn).

O vartotojo knygas surasi peugeot service box'e (zr. skyreli "Nuorodos")
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#8 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 sausio 28 - 15:57

Dekui Aroone uz pastangas, bet tame ir situacija, kad ten gamykline stovi ir kas idomiausiai mano kolega katik irgo tokiu paciu metu 607 nusipirko, bet pas ji taip pat priekije parkingas neveikia. Gal paprasciausiai igungus priekine pavara reikia kokio nors dar papildomo mygtuko ieskoti jo aktivavimui, nes logiskai mastant jei nuolat ijungus priekine pavara isujungtu parkingas tai kekviena diena per kamscius uzsknystu tas pypsejimas. Teko man paciam negamykline i kita pasina statyti, tai ten parkingas reversiniu principu veikia, ta prasme norint aktivuoti prieki reikia nors sekundei ijungti galine pavara ir 1 min. veikia priekinis parkingas. Maniau kad toks principas ir 607-ajeme, taciau kazkur kitur reikia ieskoti iseities. Beje katik skambinau oficialam, tai konsultantas prase po pusvalandzio jam perskambinti nes jam reikia laiko manuala paskaityti, taciau perskambinus nieko man taip ir nepasake:(
  • 0

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 sausio 28 - 16:08

Dekui Aroone uz pastangas, bet tame ir situacija, kad ten gamykline stovi ir kas idomiausiai mano kolega katik irgo tokiu paciu metu 607 nusipirko, bet pas ji taip pat priekije parkingas neveikia.

Del negamyklines - atsiprasau. Primarazmatijau. O del vis kito - mars i "Nuorodas" ieskoti kur ta TFM surasti. TFM, jei netinka lietuviskai, galesi paskaityti ir japoniskai arba latviskai :lol:

P.S. ratkiniai zodziai TFM paieskose - Peugeot service box
P.S.S. TFM'e viskas labai aiskiai isdestyta kada veikia ir kada ne, ir kaip priversti ta PDC veikti.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 sausio 28 - 16:52

Dekui Aroone, kolkas belieka tik paieskos :unsure:
  • 0

#11 Svečias_pug607_*

Svečias_pug607_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 27 - 23:18

hm... o tu matai tuos atsitumo jutiklius? nes ant mano 607 tai yra tik gale, o priekyje nera, bent jau as taip manau, nes ju nesimato :D
  • 0

#12 no-name

no-name
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 kovo 20 - 23:09

tai ar radot kaip ijungti tuos davilkius?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0