Peršokti prie turinio


Gesta Sabaka:~(


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 29 - 11:41

na saltas variklis nelaiko apsuku daugiau 500 nors tu ka...tai ir maigai gaza kad neuzgestum,bet tada iskyla problema su stabdymu...kas galetu but kad salta nelaiko tu apsuku?
  • 0

#2 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 29 - 11:44

Ysitikink ar kur oro netraukia pirmiausia.
  • 0
chūinja

#3 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 29 - 11:46

Ysitikink ar kur oro netraukia pirmiausia.

:rolleyes: kaip tai daroma?
bet silta veikia normaliai...cia gal ne del oro...be to vakare buvo norma cia tik siandien kazko supsichavo :wacko:
  • 0

#4 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 spalio 29 - 11:49

Na as ka is savo patirtis zinau ta ir rasau :). Man buvo sposas kaip saltam varikliui per kazkokia slanga oras patekdavo. Tiesa remontavau ne pats o draugas, jis ten kazka maige, maige ir surado :).
  • 0
chūinja

#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 29 - 11:57

Kad problemos su oro padavimu tai garantuotai. Kitas klausimas kur surast: gali būti kiaura šlanga arba kaip pas mane kai buvo nukvakus rėlė, tai durniavo automatinis padsosas. Reikia tyrinėt :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 29 - 13:38

Tai nesupratau, pas tave sabaka gesta ar masina ? :lol: Siaip patariu uznulinti kompa. man padejo. Visas vaizda atrodo taip: 1. Pasildai varikli 2. Nuimi minusa ir taip palaikai 5 minutes. (tada nusinulina kompas) 3. Uzdedi minusa ir ijunges degima palaikai pora minuciu (tada kompas renka duomenis, o kadangi aplinka silta jis oro sklende nusistato tis vasarine pdetimi. 4. Sekanti karta kai uzvedineji masina vedi iskarto, neleidi kompui matuoti aplinkos temperaturos. Ir apskukas turetu laikyti lygiai 1. Visas sias proceduras atlikes savo masinoj, gavau norima rezultata. ;]
  • 0

#7 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 29 - 13:39

Kad problemos su oro padavimu tai garantuotai. Kitas klausimas kur surast: gali būti kiaura šlanga arba kaip pas mane kai buvo nukvakus rėlė, tai durniavo automatinis padsosas. Reikia tyrinėt :)

Ir pas mane panasi problema. Kartais uzkurus salta motora ir pagazavus krenta apsukos iki kokiu 500 ,po sekundes vel pakyla iki normos. Vienu zodziu numetus gaza, apsukos nukrenta perdaug kokia sekundei, saltas motoras gesta. Gaunasi toks apsuku plaukiojimas. O kartais viskas normaliai buna. Pasilus varikliui problema isnyksta.
Praeita rudeni panasiai buvo, tai slangas patikrinau, visur chomutus sudejau (daugelis oro zarnu tik uzmautos buvo :blink: ) suverziau. Pravazinejau visa ziema ir iki siol be problemu.
Kaip patikrint ar padsosas durniuoja? Gal rimtai kokia rele nukvako?
  • 0
406 2.1 TD

#8 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 29 - 15:41

Tai nesupratau, pas tave sabaka gesta ar masina ? :lol:
Siaip patariu uznulinti kompa. man padejo.
Visas vaizda atrodo taip:
1. Pasildai varikli
2. Nuimi minusa ir taip palaikai 5 minutes. (tada nusinulina kompas)
3. Uzdedi minusa ir ijunges degima palaikai pora minuciu (tada kompas renka duomenis, o kadangi aplinka silta jis oro sklende nusistato tis vasarine pdetimi.
4. Sekanti karta kai uzvedineji masina vedi iskarto, neleidi kompui matuoti aplinkos temperaturos. Ir apskukas turetu laikyti lygiai 1.

Visas sias proceduras atlikes savo masinoj, gavau norima rezultata. ;]

ple, cia gerai priminei, man tas apsuku durniavimas prasidejo po peciuko keitimo. Buvau atjunges akuma kad lengviau prieit prie slangu. O viska sukroves, iskart kuriau motora. Reiks megint nurezetint kompa B) .
:beer:

O del oro sklendes nustatymo, tai ten nieko nenustatysi. Kuriant varikli oro sklende daugiau prasidaro, ir veliau silant varikliui pamazu uzsidarineja. Siaip net isilus varikliui ji buna siek tiek prasidariusi, jei visiskai uzdarai oro sklende, variklis vos dirba ant kokiu 500 apsuku.
PVZ pas mane ziema uzkurus varikli, jis dirba is pradziu ant 1500 aps/ min, silant apsukos krenta, isilus iki darbines temperaturos rodo kazkur 850.
Kas ta sklendes darba reguliuoja, fig znajet. Kompas gal koks temperaturos daviklis yra? Nezinau. Gal kas galit tikslaiu paporint kaip ten viskas veikia pas monopurskalus.
  • 0
406 2.1 TD

#9 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 29 - 16:02

Tai nesupratau, pas tave sabaka gesta ar masina ? :lol:
Siaip patariu uznulinti kompa. man padejo.
Visas vaizda atrodo taip:
1. Pasildai varikli
2. Nuimi minusa ir taip palaikai 5 minutes. (tada nusinulina kompas)
3. Uzdedi minusa ir ijunges degima palaikai pora minuciu (tada kompas renka duomenis, o kadangi aplinka silta jis oro sklende nusistato tis vasarine pdetimi.
4. Sekanti karta kai uzvedineji masina vedi iskarto, neleidi kompui matuoti aplinkos temperaturos. Ir apskukas turetu laikyti lygiai 1.

Visas sias proceduras atlikes savo masinoj, gavau norima rezultata. ;]

sekantis kartas kai atsala variklis ar galiu is karto vesti ir vaziuoti?
  • 0

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 29 - 16:16

sekantis kartas kai atsala variklis ar galiu is karto vesti ir vaziuoti?

Nea. Reikia pradžiai nuo kalno pasirident :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 29 - 19:21

sekantis kartas kai atsala variklis ar galiu is karto vesti ir vaziuoti?

Nea. Reikia pradžiai nuo kalno pasirident :lol:

Ash manau, kad reikia katik uzhkurta-shalta varikli mynti iki dugno, tada pirma begi ir yspudyngu burnoutu ishvazhiuoti ish kiemo, visiems kaimynams stebint ir vaikams
plojant :beer: :beer: :beer:
P.S. uzhtraukit rankini, tada geresnis burnoutas gaunas
:lol: :lol: :lol:
  • 0

#12 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2003 spalio 29 - 19:54

Nu man irgi panašiai buvo: užkuriu - užgęsta, užkuriu ir laikau ant gazo - negęsta, atleidžiu gazą - užgęsta. Tai nuvariau pas meistriukus, sakau darykit ką nors. Nu, padarė. Sakau, kas buvo? Sako buvo tas, ko dabar nebėr :lol: . O sakau,jei rimtai? Tai tipo buvo išsireguliavęs degimas (atrodo, kad taip sakė), tipo sureguliavo, 40 Lt. atėmė, nu bet po šiai dienai - jokių problemų. Ir klausiau, ar ką nors keitėt (tipo, detalę), sakė kad jokių detalių nereikėjo keist.
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#13 Svečias_Wimba_*

Svečias_Wimba_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 29 - 19:59

su pugu tokių problemsų neturėjau, bet va pas Mitsą buvo bėda - laisvos eigos adata, tokia fiškė, kuri turėjo 6 kontaktus pajungimui, ir vienas pastoviai nudegdavo :( tada šaltas variklis gesdavo, pagazavus palaikydavo apie 500 sūkių :( sprendimas - Kauno Vistoj vaikinukas paėmė dvi fiškes, nulitavo iš vienos kontaktą, prie kitos prisabačino, kurį laiką veikė :) prieš parduodant prikėliau apsukas :rolleyes: užsivesdavo normaliai, bet įšilus kildavo iki 1300 - 1400 :) brangi bliamba ta adata, apie 1500 mūsų pinigų, o šrotuose neradau :(
  • 0

#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 29 - 20:47

Pas mane preita ziema budavo kartais, kad uzsilus varikliui, ant laisvu jisai gesdavo, na bet kai atsilo, viskas susitvarke, bus matyt kaip sia ziema :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 30 - 09:42

Sakyciau t.v. automatinis podsosas durnioja - neuzdaro oro sklende.
  • 0

#16 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 30 - 13:01

na paresetinau kompa tai lygtais veikia normaliai :) o gal cia puga psichologiskai paveikiau...issigando mano keiksmu ir grasinimu ardyt,tai pats susitaise :lol:
  • 0

#17 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 30 - 13:09

Cia kaip pas mane su ABS Jau pradedu galvoti, kad cia masina su zmogaus smegenim :D Kai tik oras atsala arba pradeda lyti, ar snigti, stovint vietoje uzsidega ABS lempa, pradedi vaziuoti ji uzgesta ir ABS dirba normaliai. <_< Masciau masciau kame bajeriai tai taip dar ir nesumasciau :lol: Sakau Pugas mano man duoda zinot, kada slidu o kada ne :lol: :lol: :lol:
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 30 - 14:33

Cia kaip pas mane su ABS
Jau pradedu galvoti, kad cia masina su zmogaus smegenim :D
Kai tik oras atsala arba pradeda lyti, ar snigti, stovint vietoje uzsidega ABS lempa, pradedi vaziuoti ji uzgesta ir ABS dirba normaliai. <_<
Masciau masciau kame bajeriai tai taip dar ir nesumasciau :lol:
Sakau Pugas mano man duoda zinot, kada slidu o kada ne :lol: :lol: :lol:

Būna lietaus davikliai, padangų slėgio ir t.t., o pas tave dar ir blogo oro daviklis :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 03 - 10:51

o del ko dar gali gesti ? bo pas me irgi pradejo, ir nesvarbu ar saltas, ar siltas, - jam dzin: ant laisvu apsuku krenta iki 500 - 300 ir gesta, ypac aktualu kai stabdai (beveik kiekvienoje sankryzoje - dustu) kame vinis ? nu ta kompo "reseta" dariau tox ispudis nelabai ka padejo po reseto uzvedus pradzioje laike ~1000 po to iki 600 - 500 - 400 o po to vel programos dave lasvu apsuku varikliukas ? (kiek kainuoja? ) slangas praleidzia ? (bet tai kox kur ka ten maigyti ? ) kuro filtras ? (mhh mazai tiketina)
  • 0

#20 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 gruodžio 03 - 11:16

kzinas> čia pasižiūrėk. Dažna bėda.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0