Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#601 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2008 spalio 14 - 10:42

http://www.youtube.c...feature=related
:)

liuks :lol: :lol: :lol:
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#602 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 spalio 14 - 11:07

Bandymas pabegti ...
http://www.youtube.c...feature=related

Crazy Parking
http://www.youtube.c...feature=related

Šį pranešimą redagavo EvX: 2008 spalio 14 - 11:13

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#603 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 spalio 14 - 12:18

Rojus. Adomas su Ieva nuobodžiauja sode. Pas juos nusileidžia Dievas ir sako: „Vaikai mano, turiu jums dvi dovanas, tik reikia pasirinkti kuriam atiteks kuri... Pirma dovana – sysioti atsistojus..." ....Adomas iš karto pašoka, pradeda garsiai šaukti ir galvą į medžius daužyti, kad jam labai reikalinga šita dovana, apie ją jis visą gyvenimą svajojo ir t.t. Ieva jam nusileidžia ir dovana atitenka Adomui. Jis visas laimingas pradeda šaukti, šokinėti, lakstyti po sodą čiurkšdamas ant visko kas papuola pakeliui! Ant medžių, ant gėlių, ant kiekvieno vabaliuko ar tiesiog ant takelio! Ieva ir Dievas stovėjo vienas šalia kito ir žiūrėjo į šitą beprotybę.. Ir tada Ieva paklausė: „Dieve, o kokia gi antroji dovana??" ... Ir atsakė Dievas: „Smegenys, Ieva... Smegenys...! Bet smegenis, Ieva, teks taip pat Adomui atiduoti, nes kitaip jis čia viską apmyš..." :D :D
  • 0

#604 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2008 spalio 14 - 14:14

Pareina žmona sušlapusi naujus batus, ir sugalvoja padžiovinti orkaitėje. Aišku užmiršta - batai sudega... Kaip čia vyrui pasakyti, kad nebūtų vėjo? Prieš vyrui grįžtant apsivelka trumpą sijonėlį, o iš po jo viską šalin. Vos išgirdus žingsnius reikiama puse atsisuka, pasilenkia ir plauna grindis. Vyrui akys didelės, čiumpa brangiąją ir... Ginasi moteriškė - Palauk, batai orkaitėje sudegs... Vyras: - Bus tų batų!
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#605 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 spalio 14 - 18:40

Citatos iš įvairių automobilistų forumų Corvette forumas - Kodėl aš turiu mokėti 150000$ už automobilį su tokiu pačiu vairu kaip ir pas Lacetti Ford Focus forumas - Padėkit! Pakeičiau viską! Vistiek neužsiveda! Mustang forumas - Kažkoks priedurnis bandė lenktyniauti su manim ant savo mirusio Civic'o. Civic forumas - Kažkoks priedurnis bandė lenktyniauti su manim ant savo šlykštaus Mustang'o. McLaren F1 forumas - Kažkoks priedurnis bandė lenktyniauti su manim ant savo seno, mirusio, šlykštaus ir lėto F-16. VW Passat forumas - O pas mane bent šią savaitę niekas nebandė įsilaužti į mašiną. Mazda MX-5 forumas - Kažkoks storašiknis asilas su savo Tahoe pervažiavo mano mašiną (foto). Chevy Tahoe forumas - Mazda užstrigo pas mane po durų slenksčiu iš kairės pusės… kaip ją saugiau ištraukti (foto). BA3 forumas - Koks servisas geriau… //BANAS PAGAL IP// Delorean forumas - Ką tik grįžau iš ateities… pradegė variklio galvos tarpinė. Padėkit, aš iš 1985 metų. Mercedes forumas - Mano žmona ir jos advokatas nori mane sužlugdyti skyrybų procese. Kaip man juos užmušt, kad nebūtų problemų su žmonos gyvybės draudimu. Firebird forumas - Mano merga miega su priedurniu broliu ir mano žmona… kaip man šituos iškrypėlius geriau užversti, nes aš turiu teistumą ir į kalėjimą tikrai negrįšiu. Hummer forumas - Šiek tiek pakvailiojau šiandien. Nestipriai įbrėžiau sparną. 24 sužeisti, 10 negyvų. Kaip čia gavus tų juodų dažų nuo Stealth, nes man iki dylerio važiuot dar 25 kilometrus ir teks ant benzo palikti 50$. Bentley forumas - Šiandien užteršiau peleninę. Skambinau dyleriui - pas juos atskirai peleninių pardavimui nėra. Gal patarsit ką man daryti? Gal vėl nusipirkti Mercedes'a - pas juos peleninių atskirai būdavo pirkti? Chevy Monte Carlo forumas - Mane veža yo nuo šito automobilio yo, nes jis vogtas yo. VW vabalų forumas - Pasaulio išgelbėjimo koncepcija (foto) Renault forumas - Chebra, o galima klausimą užduosiu - kada paskutinį kartą užvedinėjot mašinas? Aš 1992 metais. Lamborghini forumas - Padėkit salone kažkodėl triukšmas atsiranda ant 310 km/h. Pontiac forumas - Nusipirkau rožinį kostiumėlį su padailinimais. Leeeedas (foto). BMW 7′er forumas - Bachurai, gal žinot kur netikrą Rolex galima suremontuoti, a? Cadillac forumas - Problemos su parkavimu. Nupirkčiau bamperį kaip pas policininkus. Chevy Suburban forumas - Benzino kainų lentelė. Paverkime visi kartu. Ford Crown Victoria forumas - Kaip nuo kelio nustumti tuos kurie manęs nepraleidžia greitkelyje ir nesubraižyti dažų? Honda Accord forumas - Man mama davė automobilį savaitgaliui. Važiuosim žiurkyčių kabinti. Skubiai pirksiu pigius 18″ ratlankius. Toyota Echo forumas - Mielasis, gal šiandien susitinkam? - Taip išdykėli, aš būsiu su žydros spalvos mašinyte. Ferrari forumas - Gal yra idėjų kaip suorganizuoti bussines-tour po Kolumbiją? Man reikia staigiai ten ir dar staigiau atgal. Gal patarsit? Porsche forumas - Pastoviai nuleidžia padangą. Servise pasakė, kad aš durnius ir išvijo. Šlykšti mašina - jokios pagarbos iš žmonių. Man geriau ją parduoti per dylerį ar per internetą? Jaguar forumas - Chebra, klubinis carbon'inių apdailų pirkimas dar galioja? Lygtais žadėjo kainą numušti iki 1500 dolerių. Dodge Viper forumas - Praeitą savaitgalį įsibėgėjau iki 280km/h. Kaip nuo sėdynės nuvalyti šūdus? (Pas mane veliūras) Fiat forumas - Auuuu! Čia ką aš vienas šiame forume? Subaru forumas - Nekenčiu mentų. Išrašė baudą už driftingą prekybos centro parkavimo aikštelėje. Pas mane gi yra draudimas. Aš visiems remontą apmokėsiu. Tuning forumas - O tai neturės įtakos garantiniam laikotarpiui? - O tai? OKA forumas - O man asmeniškai patinka viskas aptraukiančio. Supra forumas - Pardavimo priežastis: neįsėdu į mašiną. Arba keisiu į tokią pačią tik be stogo ir durų. Mazda 3 forumas - O mašinytės tai pas mus retos, šiandien iš ryto važiavau į darbą tai viso tik 119 pakeliui suskaičiavau. jei buvo - praleidau.. nemuskit :D
  • 0

#606 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 spalio 14 - 22:12

http://www.autogidas...tml?01.13376287
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#607 juriukas

juriukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo V70 D5 '02

Parašyta 2008 spalio 15 - 08:13

Citatos iš įvairių automobilistų forumų

...

Dodge Viper forumas
- Praeitą savaitgalį įsibėgėjau iki 280km/h. Kaip nuo sėdynės nuvalyti
šūdus? (Pas mane veliūras)

...

:lol: :D :lol: :D
  • 0

Volvo V70 D5 '02

Citroën C2 1.4 HDI

Citroën Xantia 2.0 16v '96... ne liuts, ale vistiek PSA :) (kai užaugs bus C5) - nebeužaugs... parduota


#608 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 spalio 15 - 09:11

Kartais kai Tau liudna.... niekas to nemato.... Kartais, kai verki... niekas nemato Tavo asaru ... Kartais esi laimingas, niekas nemato Tavo sypsenos.... Kartais , kai juokiesi... niekas nemato Tavo laimes.... Bet uztenka tik pabezdeti..... :blush:
  • 0

#609 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 15 - 20:41

tiems kas megsta kase - super gerai ismaude NBA zvaigzde :beer:

http://www.krepsinis...p?news_id=86017
  • 0
Roots to roots

#610 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 spalio 15 - 21:02

- Mama, man jau keturiolika metų. Galiu aš pradėti nešioti liemenėlę? - Gal geriau nereikia,Tomuk.
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#611 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2008 spalio 15 - 22:43

http://www.youtube.c...feature=related
Geriau tegul nemato turbinu dejikai :D
  • 0

#612 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 spalio 15 - 22:51

http://www.youtube.c...feature=related
Geriau tegul nemato turbinu dejikai :D

jo vo čia tai jėga B)
  • 0

#613 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 spalio 16 - 17:35

Crack vs. Pot
  • 0

#614 Svečias_audrenas69_*

Svečias_audrenas69_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 16 - 18:50


:)
  • 0

#615 wikkys

wikkys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 122
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 405 Vendome

Parašyta 2008 spalio 16 - 19:02

Crack vs. Pot

:D :D :D :D :D
  • 0

#616 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2008 spalio 17 - 11:54

Posted Image
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#617 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 spalio 17 - 22:20

Stai koki vaizdiali teko uzmatyti... :blink: Kazin kaip jam sekasi tamsiu paros metu vaziuoti... :wacko:

Posted Image

4vnt kalpoku kaina 880LT!!!

http://www.autogidas....html?11.158907
RENAULT VEL SATIS, 2002 m.
220 Lt (64 EUR)
Gamintojas: Kitas
Tipas: Ratų gaubtai
Skersmuo: R-17
Skylių skaičius: 5
Kiekis: 4

Kiti komentarai ir pastabos:

Kaina už 1 vnt. Tvarkingi. Į kauną ir tauragę galiu pristatyti

Šį pranešimą redagavo EvX: 2008 spalio 17 - 22:37

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#618 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 spalio 17 - 22:44

http://www.autogidas....html?11.158907
RENAULT VEL SATIS, 2002 m.
220 Lt (64 EUR)
Gamintojas: Kitas
Tipas: Ratų gaubtai
Skersmuo: R-17
Skylių skaičius: 5
Kiekis: 4

Kiti komentarai ir pastabos:

Kaina už 1 vnt. Tvarkingi. Į kauną ir tauragę galiu pristatyti

Ko tchia stebetis? Zibinte, man rods, brangiau pardavineja. :lol:
Kalpokas lietuviui, brangiau uzh auksa. Kaip be kalboku ishvazhiuosi? Zhmones uzhjuoks. :D
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#619 SaDiVo

SaDiVo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 56
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 spalio 17 - 23:32

Tai kad uztokia kaina jau ir letnyka gali rast :D
  • 0
PEUGEOT 307 daugiau apie jį ČIA

#620 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 spalio 18 - 10:23

normali kalpoku kaina, neveltuj pirma nakti naujus nuo Caddy nueme pyderai kazkokie :lol: Tai po to vadzia naujus lietus akcijinius uz 800lt paeme :lol:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0