Jump to content


Photo

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Please log in to reply
5429 replies to this topic

#701 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2008 November 05 - 18:17

Zmogelis nusipirko nauja Mersedesa - kabrioleta ir viena vakara nusprende isbandyti ji. Is vaziavo i uzmiescio kelia atidare stoga ir nuspaude akseleratoriaus pedala. Spidometro rodykle rode 140. Staiga galinio vaizdo veidrodelyje jis pamate mirksincius raudona ir melyna svyturelius. Mersedeso vairuotojas uzuot sustojes dar labiau padidino greiti. Rodykle rode 150, 160... Bet staiga vairuotojas pagalvojo: "O, zmogau, kas darau?" Ir tuomet jis sustojo. Prie automobilio priejes policininkas tare: "Dabar jau vakareja. Mano pamaina arteja prie pabaigos. Penktadienis, 13 - oji diena. Bet man nesinori daugiau rasyti popieriu. Jeigu jus pasakysit man dar negirdeta priezasti, kodel jus virsijote greiti, as jus paleisiu". Vairuotojas pamaste akimirka ir atsake: "Praeita savaite mano zmona paliko mane ir isejo gyventi su policininku. Bijojau, kad jus bandote man ja grazinti". Pareigunas pakele ranka prie kepures ir tare: "Gero vakaro, pone".
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#702 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Posted 2008 November 05 - 20:13

sokeja Veronika :lol: :lol:
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#703 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • posts 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Posted 2008 November 05 - 20:17

sokeja Veronika  :lol:  :lol:

Posted Image
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#704 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2008 November 05 - 21:05

Eina Joškis per dykumą. Tik žiū - kažkoks indas iš smėlio kyšo. Pakėlė Joškis, alkūne smėlį pavalė, o iš ten - džinas... - Ačiū tau, gerasis žmogau. Už mano išlaisvinimą - prašyk ko nori. - Ui, džine, aš paphastas žydėlis, man nieko niheikia. A galiu paphašyti savo tautai?... - Žinoma, prašyk. Žydelis išsitraukia pasaulio žemėlapį. - Va, žiūhėk. Čia - Izhaėlis. Matai, kokia mažytė valstybėlė? - Na... matau... - Tai padahyk, kad Izhaelis būtų diiiidelis va nuo šičia... iki šičia. I kad aplinkui ni vieno ahabo nigyventų. - Matai, Joški, mes džinai į politiką nelendam. Prašyk ko nors kito. Žydelis iš kišenės išsitraukia dvi nuotraukas. - Matai, va šitoj nuothaukoj mano Saha phieš 25 metus. O va šitoj - mano Saha dabah (džinas net užsimerkia iš siaubo)... Tai padahyk, kad Saha būtų tokia pati, kaip phieš 25 metus. Džinas drebančia ranka nusišluosto kaktą. - Žinai, Joški, gal dar kartą parodyk man tą žemėlapį.................................
  • 0
... labai piktas diedas...

#705 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • posts 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Posted 2008 November 06 - 09:57

Žaidė berniukas kieme „Al Qaedą", Oriai nešiojo turbaną uždėtą. Alach*i pasimeldė jis ankstų rytą Ir dviračiu trenkės į savo mokyklą. _____________________________ Elektriko Stasio paklausė vaikai: "Kodėl įsikibęs tą laidą laikai?" Elektrikas nieko vaikam neatsakė. Tik kibirkštis leido ir smilko kaip žvakė. _____________________________ Taip linksmai vaikučiai žaidė, Adatėlių daug prismaigė. Kai prabus girtas Stasys, Bus visai jis kaip ežys! ____________________________ Statybas užbaigti ne daug jau nebeliko. Į cementą parako vaikiai prikišo. Rūkydamas mūryti bandė Stasys. Vaikučiai griuvėsiuos vėl žais ir lakstys.
  • 0

#706 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2008 November 06 - 10:06

Pratęsiu ... :) > Ne popieriaus juosta ant gatvės ten matos, > Ne kilimas ten ir visai ne plakatas, > Ir netgi ne lapas presuoto kartono. > Tai estas nespėjo pabėgti nuo volo. > Pavėlavęs Stasiukas atbėgo į stotį > Į važiuojantį traukinį bandė įšokti. > Negalim sakyt, kad visai nepavyko - > Šiek tiek to Stasiuko į Vilnių nuvyko. > > > > Klaidžiais bruzgynais po tamsius miškus > Plėšrus, įsiutęs, piktas ir gauruotas > Vis klaidžioja ir gąsdina visus > Ekskursijoje pamirštas penktokas. > > > > Šėšėlis palietė jos veidą mielą, > O žvilgsnis tapo kažkoks drungnas. > Ir paskutinis, ką prisimenu tą dieną - > Artėjantis keptuvės dugnas. > > > Sumanė Onutė pyragą iškepti > Atsuko dujas, bet pamiršo uždegti. > Būtų gavus už tai ji nuo tėčio diržu. > Bet diržas susprogo kartu su namu. > > Prieš Naujuosius į mišką nukirsti eglutės > Išbėgęs Kazys seną miną užkliudė. > Lig šiol sapnuose aš matau per naktis > Ant eglutės šakų jo žydriąsias akis. > > Bėgiojo statybose mažas Petriukas. > Į galvą pataikė jam staliaus plaktukas. > Nuo šiol visą amžių dienom ir naktim > Į pasaulį žvelgs Petras trimečio akim. > > Skrenda virš miško batukai, skara. > Poligonas grybaut - ne geriausia vieta. > > Mažas berniukas ant minos sėdėjo. > Prakaitas vargšui iš baimės varvėjo. > Lašas nukrito, sujungė kontaktą... > Naudokit nuo prakaito dezodorantą! > > Pradėjo žagsėti Petriukas staiga. > Sugalvojo jį baime išgydyt mama. > Išgąsdino klaikiai. Metodas padėjo. > Nebežagsi vaikas. Mikčioti pradėjo
  • 0

#707 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • posts 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Posted 2008 November 06 - 12:41

Katinas dėžutėje.
  • 0

#708 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2008 November 06 - 19:05

Susitinka dvi blondinės. - Žinai aš šiandien pamečiau 100lt. - Žinai, o aš šiandien beveik radau 100lt. - Kaip tai beveik radai? - Na... ėjau per parką, žiūriu 100lt prie medžio guli, apsidžiaugiau, pasilenkiau pakelti jų. Staiga, bats, ir supratau, kad aš jų neradau, o uždirbau. :lol: :lol: :lol:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#709 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2008 November 07 - 08:26

Elevator disco
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#710 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2008 November 07 - 11:22

Twin Pyksas

Edited by Maestro, 2008 November 07 - 11:23.

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#711 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2008 November 07 - 13:36

Twin Pyksas

sitas nerealus :beer: senai norejau idet, bet niekaip nekertu,kaip padaryti ka rusu kalba ne heroglifais rodytu :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#712 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 November 07 - 13:52

sitas nerealus :beer: senai norejau idet, bet niekaip nekertu,kaip padaryti ka rusu kalba ne heroglifais rodytu :mad:

dek linka Иду по лесу...
  • 0

#713 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2008 November 07 - 13:59

dek linka Иду по лесу...

Ant mazho ir neformatuoto teksto gerai. Jei ka nors dydesnio uzhzisantykiaut gali kol "linka" ideti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#714 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • posts 2,114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Posted 2008 November 07 - 17:57

Einu per mišką... lietus pliaupia, vėjas, naktis... sušalau visas... Žiūriu - mašina stovi, prieinu, pažiūriu per langa į vidų - ten nieko nėra. Duris timptelėjau - atsidarė, tai ir įlipau į vidų, sėdžiu... Staiga mašina pradėjo važiuoti... man akys išsprogo.. mašina važiuoja, aš gale sėdžiu, o už vairo - nieko!.. Staiga, iš kažkur, atsirado plaukuota ranka, pavairavo ir dingo... man visi plaukai ant užpakalio išsilygino... Štai ir kaimas prasidėejo, keli namai pasirodė... ir staiga mašina sustojo, į saloną toks kresnas vyrukas lipa ir sako: - O ka tu čia darai??? - Na,... važiuoju... - Nu p****c!!! Aš stumiu, o jis b*** - važiuoja!!!
  • 0

#715 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2008 November 07 - 17:59

Einu per mišką... lietus pliaupia, vėjas, naktis... sušalau visas... Žiūriu - mašina stovi, prieinu, pažiūriu per langa į vidų - ten nieko nėra. Duris timptelėjau - atsidarė, tai ir įlipau į vidų, sėdžiu...
Staiga mašina pradėjo važiuoti... man akys išsprogo.. mašina važiuoja, aš gale sėdžiu, o už vairo - nieko!.. Staiga, iš kažkur, atsirado plaukuota ranka, pavairavo ir dingo... man visi plaukai ant užpakalio išsilygino... Štai ir kaimas prasidėejo, keli namai pasirodė... ir staiga mašina sustojo, į saloną toks kresnas vyrukas lipa ir sako:

- O ka tu čia darai???
- Na,... važiuoju...
- Nu p****c!!! Aš stumiu, o jis b*** - važiuoja!!!

:lol: :lol: , paskaityk auksciau, lygiai tas pats tik rusu kalab, krui neprlygsta vertimuj i lietuviu :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#716 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • posts 2,114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Posted 2008 November 07 - 18:11

mmda, man to linko kazhkaip neatidaro, tai ir nesugebejau paskaityt :D
  • 0

#717 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Posted 2008 November 07 - 18:20

Pasaulyje atliekama daug mokslinių tyrimų. Vienas iš jų susijęs su mūsų protu. Remiantis tyrimais atliktais Kembridžo Universitete, mums nsevrabu koika tvraka rdaiės idšėlitoos žoždiouse, savrubs yra tik veians vineitnleis dlayaks, kad pimorji ir pasuktiėns ždoižo riaėds btūų riekaiomje veiotje. Vsios ktios glai būti belekaip. Mes spursaime ždoį be prbolmeų. Tai yra tik tėodl, kad žmaogus ptroas nseakito atksiari kikevineos riaėds, bet sakito vsią ždoį iš krtao.
  • 0

#718 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Posted 2008 November 07 - 18:33

Eina ežiukas keliu. Pamato jį voverė ir tyčiojasi: - Ežys, ežys - šiknoj pagalys. Voverė vėl: - Ežys, ežys - šiknoj pagalys. Tas nekreipia dėmesio, toliau eina. Ežys sako: - Voverė, voverė - šiknoj inkaras. - Taip nesąžininga, nesirimuoja. - Bet užtai sunku ištraukti.
  • 0

#719 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Posted 2008 November 07 - 18:40

Pirkėjas mėsos parduotuvėje: - Kokią čia mėsą pasvėrėte? - Aš Jus perspėjau, kad pardavinėjame šunieną. - Žinau, kad šunieną, bet kodėl mėsoje nuolaužos, vinys!? - Mėsa antros rūšies. Kapojame kartu su būdomis. Buvo vakaras. Už lango temo. Ji, visiškai nuoga, gulėjo ant nugaros. Jos šviesi krūtine besileidžiančios saulės spinduliuose tapo rausva. Jos praskėstos kojos buvo pakeltos į viršų. Aš, ant nuogo kūno užsimetęs chalatą, žiūrėjau į ją ir galvojau: “kaip viena šaldyta višta pamaitinti visą šeimą?”…
  • 0

#720 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Posted 2008 November 07 - 18:42

Atmintinė darbuotojams ekonominės krizės metu Apranga Mes rekomenduojame rengtis taip, kad jūsų apranga atitiktų jūsų atlyginimą. Jei dėvite brangius kostiumus, avite garsių firmų batus ir nešiojate natūralios odos rankines, vadinasi jūsų reikalai klostosi kuo puikiausiai ir atlyginimo padidinimas jums nereikalingas. Jei rengiates prastais drabužiais, jums vertėtų išmokti ekonomiškiau tvarkytis su pinigais ir alyginimo padidinimas jums nereikalingas. Jei rengiatės vidutiniškai, vadinasi, puikiai tvarkotės su pinigais ir didinti atlyginimą jums nereikia. Neatėjimas į darbą dėl ligos Pažymos iš gydytojų daugiau nebepriimamos. Jei sugebate nueiti iki gydytojo, galite ateiti ir iki darbovietės. Chirurginės operacijos Nuo šiol operacijos draudžiamos. Kol dirbate šioje įmonėje, mums reikalingi visi jūsų organai. Negalite ko nors pašalinti. Jūs į darbą buvote priimtas visas. Bet kokia operacija gali būti atleidimo iš darbo priežastimi. Atostogos (pvz. nebuvimas darbe dėl asmeninių priežasčių - neapmokamas). Kiekvienas darbuotojas per metus turi 104 asmenines dienas. Jos vadinamos šeštadieniais ir sekmadieniais. Pietų pertraukos Liesi darbuotojai pietauja 30 minučių, kad pavalgytų kaip reikiant. Normalaus sudėjimo darbuotojams pakanka 15 min. kam nors užkąsti. Storuliams skiriamos 5 min. jų turi pakakti išgerti liekninančiam kokteiliui ir tabletei. Neatėjimas į darbą dėl gedulo Tai ne priežastis neatvykti į darbą. Jūs nieko negalite padėti mirusiam draugui, giminaičiui ar kolegai. Lai nedirbantieji palydi jį į paskutinę kelionę. Ypač retais atvejais, kai jums būtina dalyvauti, laidotuvės turi būti organizuojamos vakare, o mes sudarysime galimybę jums dirbti pietų pertraukos metu, kad iš darbo galėtumėte išeiti viena valanda anksčiau. Neatvykimas į darbą dėl mirties (suprantama savo) Taip, aišku, gali būti. Tačiau jūs turite apie tai pranešti prieš dvi savaites, kad mes spėtume apmokyti naują darbuotoją. Naudojimasis tualetu Mes nustatėme, kad darbuotojai praranda daug brangaus laiko naudodamiesi tualetu. Ateityje naudokitės tualetu pagal abėcėlinį sąrašą. Darbuotojai kurių pavardės prasideda raide “A”, tualetu naudosis nuo 8.00 iki 8.20 val., “B” - nuo 8.20 iki 8.40 val. ir t.t. jei nespėjote nueiti į tualetą savo laiku, teks laukti kitos dienos. Ekstra atvejais galite pasikeisti laiku su savo kolega, tačiau prieš tai turite gauti raštišką savo tiesioginio viršininko sutikimą. Tualetu galima naudotis tik 3 min. pasibaigus 3 min. laikui jūs išgirsite signalą, tualetinis popierius automatiškai susivynios į ritinėlį, atsidarys durys ir jūs būsite nufotografuotas. Jei toks pažeidimas pasikartos, jūsų nuotrauka bus iškabinta sienlaikraštyje. Esame dėkingi, kad jūs dirbate mūsų įmonėje. Mes stengiamės dėl jūsų, tačiau visas pretenzijas ir nusiskundimus adresuokite kam nors kitam.
  • 0




12 user(s) are reading this topic

0 members, 12 guests, 0 anonymous users