Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#741 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 09:03

Norėčiau pasikonsultuoti. Iš anksto ačiū. Prieš kurį laiką pradėjau įtarinėti savo merginą dėl vaikščiojimo į kairę. Klasikiniai požymiai. Jeigu prie telefono prieinu pirmas, ragelyje tyla. Taip pat ji pradėjo dažniau "susitikinėti su draugėmis"; jeigu paklausiu, su kuriomis konkrečiai, atsako, kad aš jų vis tiek nepažįstu. Visada laukiu jos grįžtant taksi, bet ji vis pareina iš už kampo, nesuteikdama man progos pamatyti, koks automobilis ją parvežė. Kartą paėmiau jos mobilų norėdamas pasižiūrėti, kiek valandų, tai kilo didelė audra ir gavau įspėjimą daugiau prie jo nesiliesti. Vienok aš nė karto nebandžiau jai to prikaišioti ir išvis apie tai pasikalbėt. Tikriausiai, bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, praėjusią naktį, kai ji nei iš šio, nei iš to nieko nesakiusi kažkur išėjo, neištvėriau. Nusprendžiau pasislėpti už savo automobilio, nuo kurio atsiveria platus vaizdas į gatvę, ir patykoti, į kokią transporto priemonę ji įsės. Priguliau ant kartono gabalo šalia savo "bolido". Ir netikėtai pamačiau, kad po užpakaliniu ratu disku vidinės pusės yra gerokai aprūdiję. Taigi kaip manote, apsimoka pačiam, nusiėmus ratus, juos nušveisti ir apdažyti, ar nesiterlioti rankų ir vežti juos i servisą, ar geriau iš karto pirkti naujus ratus?
  • 0
ARE 752, Kaunas

#742 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 09:04

Labai rimtas perspejimas!!! Rašau šitą laišką norėdamas perspėti apie tai kas atsitiko man, ir kaip tapau sąmokslo auka apsipirkdamas Maximoje. Tai man nutiko Maxima Akropolyje Klaipėdoje ir gali nutikti ir tau. Kaip apgaulė veikia: Kol tu iškrovinėji daiktus į bagažinę, prie tavo mašinos prieina dvi rimtai gerai atrodančios 18-metes merginos. Ir abi pradeda valyti tavo mašinos priekinį stiklą su plovikliu ir skudurėliais, su beveik iš liemenėlių krentančiomis krūtinėmis. Beveik neįmanoma atitraukti akių. Kai tu jom padėkoji, ir pasiūlai arbatpinigių, jos mandagiai atsisako ir paprašo pavėžėti iki kitos Maximos. Tu sutinki ir jos atsiduria ant galines sėdynės. Važiuojant jos pradeda mylėtis viena su kita. Tada viena iš jų perlipa į priekinę keleivio sėdyne ir pradeda tau daryti oralini, o kita tuo metu pavagia iš tavo galinės kišenės tavo piniginę. Man piniginę pavogė praėjusį penktadienį, šeštadienį, du kartus sekmadienį, užvakar, vakar ir greičiausiai šiandieną. Įtariu pavogs dar ryt ir poryt... Būkite budrūs!
  • 0
ARE 752, Kaunas

#743 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 09:11

Vyro komentarai apie žmonos dietą: Pirma diena Mano mieliausioji užsimovė džinsus, kuriuos nešiojo dvyliktoje klasėje. Šiaip ne taip užsisegė ir papūtė lūpas. Už savo nedrąsią pastabą, kad per pastaruosius penkis metus ji tilpdavo šituose džinsuose tik gulinčioje padėtyje, gavau antausį. O už ką? Nieko nesuprantu. Antra diena Man rodos, Ilona pradeda kraustytis iš proto. Na gerai, tegu sau liesėja, bet kam iš kitų namiškių tyčiotis? Mano mieliausioji sušėrė viską, ką rado skanaus šaldytuve, katinui. Tas vos neišprotėjo iš džiaugsmo. O šeima vakarienei valgė kažką, kas truputį priminė nesūdytus ryžius. Sakau „priminė", nes be mikroskopo lėkščių turinio nelabai teįžiūrėtum. Bjaurybė uošvė aktyviai palaiko savo Iloną. Trečia diena Į darbą bėgte bėgau. Laukiau pietų pertraukos kaip dangiškos manos. Kolegos žvelgė gailiai, užjaučiamai, klausinėjo ar manęs žmona namuose nemaitina... Juokdariai sumauti. Vakare uošvis pamėgino išsireikalauti iš moterų normalios vakarienės. Aha. Ilona pastatė priešas savo tėvelį lėkštutę su ragu iš morkų. Na ir dukrelę išaugino senis. Iš tikro tėvo šitaip tyčiotis... Ketvirta diena Katinas prašosi į laisvę. Įtariu, kas ne pas kates. Vargšelis seniai užmiršo šeimininkės dosnumą ir dabar kaip pilnateisis šeimos narys irgi maitinasi dietiniais produktais. Prašosi į kiemą. Ten yra tikros mėsos. Penkta diena O uošvė vis dėlto – žmogus. Kažkaip įsigudrino įnešti į namus maišelį saldainių. Reikia įsiminti, kad ji tokius mėgsta, kada nors nupirksiu, kai Ilonos kova su centimetrais pasibaigs (Dieve, mano... Aš? Uošvei? Saldainius? Iki ko prisigyvenom...) „Ilona, saulele, na kam tu su jais kariauji" – kuždu aš jai vakare į ausytę. –„Centimetrai juk tokie mažyčiai, o tu tokia didelė..." Taip ir nespėjau užbaigti. Tiek to. Laikysim tą smūgį per ausį lengvu masažu. Šešta diena Viskas. Užkniso. Bandžiau paaiškinti jai, kad vyras turi maitintis sočiai, kitaip jam niekam neužteks jėgų. Nepadėjo. Bet buvo ir linksmų dalykų. Stebėjau, kaip uošvis, oi, atsiprašau – tėtis, solidžios kompleksijos vyriškis, po sunkios darbo dienos suvalgė lėkštutę kažkokių salotų ir taip natūraliai pasakė: „Aš sotus". Koks aktorius jame slypi, pasirodo... Septinta diena Penktadienis. Po darbo – alus, alus, alus, su bulvytėmis, su dešrelėmis ir jokių virtų daržovių. Aha, įsisvajojau... „Mielasis, sugrįžk namo anksčiau, šiandien juk skalbimo mašiną atveš..." Ne, nu bet kokia ster... atsiprašant. Jos techninio išsilavinimo bet kas gali pavydėti, o ji apsimeta, kad nesusitvarkys su skalbimo mašina... Vakare uošvė prisėlino prie manęs, kai ėjau iš vonios ir slapčia įdavė sumuštinį su lašiniais. Vos neapsiašarojau iš dėkingumo: „Ačiū, mama"... Štai kur herojiška moteris. Ir kur ji tuos lašinius slepia? Aštunta diena Pravalas. Katinas rado balkone uošvės lašinius. Naktį girdėjau, kaip puotavo, bjaurybė. Bijojau artintis, nekalbant jau apie atėmimą – visai sužvėrėjo padaras. Gulėjau, kankinamas nemigos ir pavydėjau. Ryte mama blizgančiomis iš bado akimis pradingo pas kažkokią kaimynę, o uošvis pakvietė mane į pirtį. Kaip ir reikėjo tikėtis, pirties nepasiekėme, užstrigome pakeliui pasitaikiusioje kavinėje. Namo visi susirinko sotūs ir gerai nusiteikę, o čia radome alkaną ir piktą Iloną, karštai besiginčijančią su savo kankinimo įrankiu. Grindinės svarstyklės atkakliai atsisakinėjo pakreipti savo rodyklę bent keliomis padalomis į kairę. Devinta diena Krizė. Į svečius užsuko Ilonos draugė. Su tortuku ir buteliu martinio. Ir labai nustebo, kai jai pasiūlė kažkokius blynelius. Pasakojo Ilonai apie organizmui daromą žalą. Aš, pasirodo, neįvertindavau šios mielos, nuostabios pletkininkės ir skandalistės Jolantos. Ot velnias. Per anksti apsidžiaugiau. Ji padarė tiesiog siaubingą klaidą, pasakė: „Brangioji, tu sulieknėjai". Tai tiesiog košmaras kažkoks. Aš seniai pastebėjau, kad moterys sako tai viena kitai šiaip sau, kad padarytų malonumą. O mums – toliau kankintis. Ačiū, Jolanta, įkvėpei... Dešimta diena Atrodo, kaupiasi audra. Ilona išsitraukė iš spintos tuos pačius prakeiktus džinsus. Ir džinsai užsisegė labai lengvai. Keista. Galiu prisiekti, kad manoji nesulieknėjo nė per centimetrą (tai bent paradoksas – visi namie kaip skeletai pasidarė, o jai – nieko). Mama su tėčiu gudriai susižvalgė. Ir čia aš viską supratau – tegyvuoja siuvimo mašina ir nagingos uošvės rankos. O laiminga Ilona įsitaisė man ant kelių su lėkštute torto ir, tikiuosi, ilgam pamiršo tą durną idėją. Juk aš myliu ją, o ne tuos prakeiktus centimetrus. O `etaloninius` džinsus visgi paslėpiau. Kur – matė tik Micius. Bet jis manęs neišduos.
  • 0
ARE 752, Kaunas

#744 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 09:12

Iš jaunuolio gyvenimo.. Važiuoti į Kauną aš nusprendžiau impulsyviai. Impulsas buvo suduotas per trumpąją žinutę mobiliajame telefono aparate ir pasiekė tą mano kūno vietą, kuria vyrai dažniausiai skiriasi nuo moterų. `Atwareek zujkutee 6deni pas mane. Nemuno saloj bus koncas. Mano tewai isware i kaima, paboosim wienee... ;* ,` – tąsyk subylojo maniškės trečiosios kartos nokijos ekranas. Skaitydamas žinutę netyčiom pasijutau dislektiku, bet iš jos nuotaikos supratau, jog šio pasiūlymo atmesti negaliu. Tad ilgai nedvejodamas sumaigiau `Geraj` ir nudūlinau į vonią, kurioje paskubomis nusiprausiau ir nusikramčiau nagus. Po valandos ir aštuoniolikos minučių aš, jau apleidęs ekspresinį autobusą Vilnius-Kaunas-Zarasai, pajutau netyčinį norą grįžti į ką tik minėtą transporto priemonę. Mat Kaune vyko šiojo miesto sporto šventė, o iš patirties ir tarptautinės diplomatijos protokolo vadovėlių žinojau, jog į šventę be dovanų ir derančio kostiumo geriau nevažiuoti. Cigarečių tąkart turėjau, bet šventinio treningo, kurį dėvėdamas kiekvieną pirmadienį išnešu šiukšles, deja, nepasiėmiau. Apmaudas ir gėda sukaustė mano mintis, tad proto atšviežinimui nusprendžiau prasibėgti iki Nemuno salos. Kauniečiai įvertino šiuos mano veiksmus kaip miesto šventės sudedamąją atrakciją. Keletas jų net patys pamėgino parodyti savo sprinterinius sugebėjimus, bet, skirtingai nei aš, jie per kūno kultūros pamokas greičiausiai negauna dešimtukų už ilgąsias distancijas. Tuo tarpu prie tilto į Nemuno salą būriavosi įvairiausių sričių atletai. Dauguma jų ryškiai buvo davimo ir gavimo į snukį čempionai beigi sidabro medalininkai, tačiau mačiau ir šachmatininkų, kurie su pagarba stebėjo pirmųjų treniruotes. Aš, savo ruožtu, užsiėmiau patogią poziciją prie žalios spalvos kostiumais apsirengusių arbitrų, kurie godžiai stebėjo sunkiaatlečių pratybas, bet griežtai įvertindavo bet kokį viešą dopingo vartojimą. Arbitrai dirbo nepriekaištingai, pateisinau visas jų skirtas technines pražangas, nors teko pastebėti, jog kai kurie iš sportininkų neabejotinai piktnaudžiavo gera teisėjų valia ir buvo aiškiai persivartoję stimuliacinių priemonių. Be kita ko, pastebėjau, kaip nemaža dalis atletų davė šlapimo mėginius už kampo, kiti, matyt, užtikrinti savo organizmo švarumu, palikdavo juos tiesiai ant plytelių. Man sulaukus savo damos, staiga nutrūko varžybų transliacija, tad teko persikelti į Nemuno salą, kurioje sportininkų garbei jau vyko koncertas. Koncerte dalyvavo dviejų tipų grupės: 1) Tos, kurios nepatiko; 2) Tos, kurių negirdėjau. Tarp pirmųjų buvo, kaip teigė mano palydovė, ir post punk žvaigždės iš Britanijos. Buvau lengvai suglumintas, nes mano pabrinkę pusrutuliai nesuvedė galų tarp pašto ir pankų, bet sumąsčiau, jog Anglijoje turbūt viskas yra įmanoma – ten net princas gali būti su atlėpusiomis ausimis. Grįžęs į realybę, akimirksniu sutikau vieną tvarkingai kirptą sportininką, kuris įžūliai bandė pažiūrėti man į akis ir, galiausiai sufokusavęs vaizdą, drėbtelėjo - `Metalistas?!`. Nenorėjau su juo sutikti ir buvau beprisistatąs, tačiau peržvelgęs jo paraudusius skruostus, akis, vienu metu žiūrinčias skirtingomis kryptimis, ir bambalį tamsaus rankose, supratau, jog, iš tiesų, Brutalystas yra jis, o man dar reikės padirbėti šioje srityje. Mikliai išsitraukiau savo darbų knygą ir spausdintinėmis raidėmis užsirašiau `TRENINGAS. SALOTINIS. NE MAŽIAU TRIJŲ JUOSTELIŲ`. Pasibaigus koncertui, įvyko masinės eitynės, kurių metu viena iniciatyvių žmonių grupė ėmė rinkti kitų, ne tokių iniciatyvių žmonių mobiliuosius telefonus. Aš, savo ruožtu, prieš darydamas kažkokius sprendimus dėl savosios nokijos atidavimo, bandžiau išsiaiškinti šios organizacijos idėjas, tačiau galiausiai visgi teko duoti savo mobiliojo ryšio priemonę. Vienam veikėjui su ja daviau per akį, kitam - per ausį. Paskui pasirodė žalieji arbitrai ir už grubų žaidimą anuos išvarė į persirengimo kambarį ant ratų, o mane tik įspėjo geltona kortele. Varžybos jiems jau baigėsi, supratau. Tuo tarpu aš ir mano vakaro dama išsikvietėm taksi, intriguojančiu pavadinimu `Apologetas`. Atsidūręs keturių kambarių bute Šilainiuose, supratau, jog už puikų pasirodymą Kaune dabar gausiu medalį...
  • 0
ARE 752, Kaunas

#745 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 09:21

Įkaušęs žmogelis naktį užklysta į kapines ir įkrenta į iškastą duobę. Niekaip nepavyksta išlipti. Šaukiasi pagalbos. Netrukus prie duobės prieina taip pat įkaušęs kapinių sargas. -Na, ko čia dabar šauki? -Blogai, baisu, šalta! -Ir kaip tau nebus šalta, juk visas žemes nusispardei. :D :D :D
  • 0
ARE 752, Kaunas

#746 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 12:59

http://uk.youtube.co...h?v=GFoUdFswkOE

Kažkaip nekvepia nei anekdotu, nei bajeriu...

būtų galima ir atskirą didaktinę temą užvest tokiu klausimu
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#747 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 13:23

AUKLEJIMAS
  • 0

#748 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 14:33

Management and economics training In order to assure the highest levels of quality work and productivity from employees, it will be our policy to keep all employees well trained through our program of SPECIAL HIGH INTENSITY TRAINING (S.H.I.T.). We are trying to give our employees more S.H.I.T. than anyone else. If you feel that you do not receive your share of S.H.I.T. on the job, please see your manager. You will be immediately placed at the top of the S.H.I.T. list, and our managers are especially skilled at seeing that you get all the S.H.I.T. you can handle. Employees who don't take their S.H.I.T., will be placed in DEPARTMANTAL EMPLOYYE EVALUATION PROGRAMS (D.E.E.P. S.H.I.T.). Those who fail to take D.E.E.P. S.H.I.T seriously will have to go to EMPLOYEE ATTITUDE TRAINING (E.A.T. S.H.I.T). Since our managers took S.H.I.T. before they were promoted they do not have to do S.H.I.T. anymore, because they are all full of S.H.I.T. already. If you are full of S.H.I.T., You maybe interested in job training, others we can add our name to our BASIC UNDERSTANDING LECTURES LIST B.U.L.L. (S.H.I.T.). Those who are full of B.U.L.L. S.H.I.T. will get the S.H.I.T. jobs. Any further questions please direct them to our SPECIAL HIGH INTENSITY TRAINING Thank You Head of Department Special High Intensity Training (S.H.I.T. Head)
  • 0

#749 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 19:03

AUKLEJIMAS

marodskadbuvo :D
  • 0

#750 Virgis961

Virgis961
  • Nariai
  • Pranešimai: 216
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot407

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 20:35

Darbo metu vyksta susirašinėjimas internetu tarp vyro ir žmonos: Laba diena,Viktorai. Aš priversta tau pranešti, kad tu svoločius ir egoistas. Kaip tu galėjai? Kur tu valkiojais vakar? Su pagarba, Loreta. P.S. Nupirk duonos: baltos ir juodos. Gerbiama Loreta! Tu nuprotėjai?! Aš su draugais sėdėjau, alų gėriau. Su geriausiais linkėjimais,Viktoras. P.S. Negaliu. Laba diena,Viktorai. Viktorai, tu chamas. Nijolė iš buhalterijos viską matė. Tu niekšas, aš tavęs daugiau nebemyliu. Su pagarba, Loreta.. P.S.Kodėl negalėsi? Gerbiamoji Loreta! Atleisk, kačiuk.Vis dėlto tavoji Nijolė akla, kaip mano proprosenelė 95 metų. Sėdėjau su vaikinais. Prisiekiu savo meškere. Daugiau taip nedarysiu. Su geriausiais linkėjimais,Viktoras. P.S.O čia viskas? Laba diena,Viktorai. Galbūt Nijolė truputėlį trumparegė, bet ne antiek, kad nepamatytų pas tavo "vaikinus" trečio dydžio biustą ir batus 'Pollin" už 250, tarp kitko eurų. Tarp kitko, aš taip ir nesulaukiau dovanos kovo 8 proga. Melavai.. Su pagarba, Loreta. P..S.Susirink daiktus ir nešdinkis. Gerbiamoji Loreta! Mažyle, kam taip karčiuotis? Nijolė truputėlį apsiriko. Pirma: pas Tania antras dydis. Antra: ji baisi ir yra mano sekretorė. Trečia: kur nupirkti tavo "Pollini"? Su geriausiais palinkėjimais, Viktoras. P.S. Nupirksiu duonytės ir tortuką.Aš tave myliu. Laba diena, Viktorai. Prekybos centras "Europa", antras aukštas. Perduok sekretorei, kad sekantį kartą aš prispjaudysiu jai į dekoltė. Tiesiai į antrą dydį. Su pagarba, Loreta. P.S.Ir saldainių.
  • 0

#751 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 22:36

Gal citrinos?
  • 0

#752 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 23:09

Gal citrinos?

Maniškis tokių metų citrinos riekę sumaumodavo net nemirktelėdamas, juolab nesipurtydamas.
Gal už tai dabar šnapsą kala net per petį nepapūsdamas... <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#753 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 23:19

Gal už tai dabar šnapsą kala net per petį nepapūsdamas... <_<

musiau genai... ^_^
  • 0

#754 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:00

Maniškis tokių metų citrinos riekę sumaumodavo net nemirktelėdamas, juolab nesipurtydamas.
Gal už tai dabar šnapsą kala net per petį nepapūsdamas... <_<

Pamenu, sesuo būdama gal 4-5 metų pasiimdavo visą citriną ir sukapodavo be problemų, man žiūrėt baisu būdavo :wacko:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#755 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:04

musiau genai... ^_^

Aš irgi sakau, kad į mamą... ;]
  • 0
... labai piktas diedas...

#756 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 09:53

VYRIAUSIOS ETIKOS KOMISIJOS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO PIRMININKAS ĮSAKYMAS DĖL NENORMUOTOS LEKSIKOS NAUDOJIMO BENDRAUJANT DARBO TEMOMIS 2002 m. gegužės 27 d. Nr.73 Vilnius Etikos komisija turi informacijos apie tai, kad daugelis darbuotojų vartoja nenormuotą leksiką bendraujant tarnybinėmis temomis. Kadangi šios leksikos turinys yra žeidžiantis, tai jos vartojimas yra uždraudžiamas nuo įsakymo pasirašymo datos. Palengvinant perėjimą prie normuotos leksikos, žemiau pateikiamas frazių rinkinys, kurias reikia naudoti vietoj necenzūrinių išsireiškimų. Vietoj: Šitam šūdui aš nich*ja neturiu laiko! Įsakyta vartoti: Galbūt aš pasiliksiu po darbo... Vietoj: Eikit na***j! Įsakyta vartoti: Aš esu įsitikinęs, kad tai neįmanoma... Vietoj: Išsip*sinėji? Įsakyta vartoti: Nejaugi? Vietoj: Pasakyk tai tam, kurį tai p*sa! Įsakyta vartoti: Galbūt jums vertėtų kreiptis į ... Vietoj: O man poch*j! Įsakyta vartoti: Taip, žinoma, aš labai susirūpinęs! Vietoj: Tai jūsų sup*stas reikalas! Įsakyta vartoti: Aš šiame projekte nedalyvavau... Vietoj: Nich*ja tai neveiks! Įsakyta vartoti: Aš nesu įsitikinęs, kad man pavyks tai realizuoti... Vietoj: Ko tu anksčiau tylėjai, p*zduke? Įsakyta vartoti: Aš pasistengsiu įtraukti tai į grafiką... Vietoj: Kad tu nudvėstum, suš*ktas asile! Įsakyta vartoti: Dovanokit, ką jūs turite omenyje? Vietoj: Pabučiuok tu man į subinę! Įsakyta vartoti: Jūs nepatenkintas rezultatais? Vietoj: Pačiulpk tu man b***! Įsakyta vartoti: Aš jus suprantu.
  • 0

#757 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 11:07

Eina vyriokas į medžioklę. Pamato lokį, greitai prisitaiko, BACH! Nepataiko. Lokys lėtai atsisuka, perveria žvilgsniu vyrioką ir sako: - Tu norėjai mane nužudyti? Už tai aš dabar tave taip iš3.14siu, kad savaitę sėdėt negalėsi. Na ir patvarko vyruką kaip reikiant. Po visko vyrukas išbalęs, su ašaromis akyse keliasi, jausdamasis mirtinai pažemintas čiumpa šautuvą ir BACH! Nepataiko... Lokys atsigręžia: - Tu ką, vėl? Na, laikykis. Patvarko vyruką dar žiauriau, tas išvis jau nuo žemės nepasikelia, šikna visa kruvina... Gulėdamas žliumbia ir galvoja - ne, na taip neleisiu viskam pasibaigt. Šitas pyderas turi mirt! Kol lokys nedingo, nusitaiko... BACH! Ir... vėl pro šalį. Lokys, apsisukdamas: - Na prisipažink, ne medžioti, oi ne medžioti tu čia atėjai...
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#758 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 13:30

http://uk.youtube.co...h?v=GFoUdFswkOE

NOT funny :blink:
  • 0

#759 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td &quot;97

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 15:13

ATSIPRASAU VISU UZ TA NUORODA,NE TA TUREJO BUT,NE TA LINKA NUKOPIJAVAU:(
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#760 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 lapkričio 12 - 16:20

Blaivumo testas
Istroshkes
ir i traktoriu
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0