Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#861 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 16:56

Kests i Vyts yr broliai, abu Patrauskai. Tik viens tur seną gendantį golfuką, o kits - nėščią žmonikę. Kai golfukui prakiūra glušiarka, Kests mašiną atidavė į servisą. Užsirašė ant lapuka servisa numerį - mat jam liepė paskambint kitą dieną. A Vyts sužinoja, kad jo žmonikei gręs persileidims, į ją irgi paguldė į ligoninę. Irgi užsirašė numerį, kad paskambinęs paklaustų kaip sveikatėla - pas sergančią bobą gi neprilakstysi kas pusę valandas. Ką dara Kest be golfuka y Vyts be bobikės? Aišku, geria šalia pasidėję savo mobiliakus. Begerdami abu užnorėja paskambint, ale sumaišė raštelius su ligoninės į autoservisa numeriais. Žodžiu, Vyts skambin dėl bobas, galvodams, kad pataikė į ligoninę, nors atsiliep servisas. - Čia Petrausks, - saka tiesiai. - Pas jumi vakar palikau saviškę. Nor paklaust, kaip jos reikalai. Servisa darbuotojs, galvodams, kad kalb apie Petrauską Kęstą mašina, dėsta: - Žinai, prasti tava reikalai. Taviškei labai iškirmyjęs ne tik išmetima vamzdis, bet ir visa apačia aplinkui. Vyts biški pasimetęs: - A tai ką, nieka nebgal padaryt? - Ne, kodel, - nuramin meistrs, apie kurį Vyts galvoj, kad jis ginekologs. - Aplopėm, didžiausią skylikę iš apačios visai užtaisėm, jau gali atvažiuot pasiimti. Nors žinok, kad truputį tepalai iš apačios vis vien varvės. Ypač kai didesniu greičiu pavarysi. Nu, nieka nepadarysi, amžius, taviškė jau sena... Vyts im žagsėt, o pažagsėjęs praded voznikalint: - Eik tu, maniškė da lig ne teip jau sena, tik 20 metų... Tada meistrs pasaka tai, nuo ko Kests prarand sąmonę. Vyts jį atičiuchin, į burną įpildams Gubernijas alaus, y klaus, ką tokį tas durnius pasakė. - Įsivaizduok, jis man saka: "A tu lochs? Net Lietuvoj 20 metų yra sena, ir visas tokias vadinas vienodai - "lupena". Pats pagalvok - buferiai nukritę, spalva išblukus, sėdynė išgulėta, girgžda, o vienoj vietoj net perplyšus; tarpinės senos, nebelaika tepalų, varv per apačią... O dar tas iškirmijęs išmetima vamzdis... Karoče. Mes čia su vyrais taviškę užlopę išbandėm visi pasikeisdami ant kiema. Nu, žinai, iš bėdos da puse velnia. Kokius metelius - dvejus da galėsi ją drožti. O po to pasikeisi, kaip visi vyrai..." Kęsts nutar, kad reik atsiimt mašiną i brolį vežti atičiuchint rimčiau - prie ežera. Skambindams meistrui jis, aišku, pataika į ginekologinį. Galvodams, kad kalba su meistru, mandagiai išpyškin: - A girdi, čia Patrausks. Pas jumi nuo vakar maniškė. Planai pasikeitė, atlekiu su taksu jos pasiimti, bo man jos daba labai skubiai reik dėl brolia. Kol atvažiuosiu, staigiai užlituokit jai tą skylę apačioj, apsukit da kokia izoliacija, kad tik išmetima dujom nesmirdėtų, y laukit manęs. Šiauliuos kalb, kad tądien alpa ne tik Vyts, bet y viens ginekologs.
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#862 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 18:53

Kests i Vyts yr broliai, abu Patrauskai. Tik viens tur seną gendantį golfuką, o kits - nėščią žmonikę. Kai golfukui prakiūra glušiarka, Kests mašiną atidavė į servisą. Užsirašė ant lapuka servisa numerį - mat jam liepė paskambint kitą dieną. A Vyts sužinoja, kad jo žmonikei gręs persileidims, į ją irgi paguldė į ligoninę. Irgi užsirašė numerį, kad paskambinęs paklaustų kaip sveikatėla - pas sergančią bobą gi neprilakstysi kas pusę valandas.

Ką dara Kest be golfuka y Vyts be bobikės? Aišku, geria šalia pasidėję savo mobiliakus. Begerdami abu užnorėja paskambint, ale sumaišė raštelius su ligoninės į autoservisa numeriais. Žodžiu, Vyts skambin dėl bobas, galvodams, kad pataikė į ligoninę, nors atsiliep servisas.
- Čia Petrausks, - saka tiesiai. - Pas jumi vakar palikau saviškę. Nor paklaust, kaip jos reikalai.
Servisa darbuotojs, galvodams, kad kalb apie Petrauską Kęstą mašina, dėsta:
- Žinai, prasti tava reikalai. Taviškei labai iškirmyjęs ne tik išmetima vamzdis, bet ir visa apačia aplinkui.
Vyts biški pasimetęs:
- A tai ką, nieka nebgal padaryt?
- Ne, kodel, - nuramin meistrs, apie kurį Vyts galvoj, kad jis ginekologs. - Aplopėm, didžiausią skylikę iš apačios visai užtaisėm, jau gali atvažiuot pasiimti. Nors žinok, kad truputį tepalai iš apačios vis vien varvės. Ypač kai didesniu greičiu pavarysi. Nu, nieka nepadarysi, amžius, taviškė jau sena...
Vyts im žagsėt, o pažagsėjęs praded voznikalint:
- Eik tu, maniškė da lig ne teip jau sena, tik 20 metų...
Tada meistrs pasaka tai, nuo ko Kests prarand sąmonę. Vyts jį atičiuchin, į burną įpildams Gubernijas alaus, y klaus, ką tokį tas durnius pasakė.
- Įsivaizduok, jis man saka: "A tu lochs? Net Lietuvoj 20 metų yra sena, ir visas tokias vadinas vienodai - "lupena". Pats pagalvok - buferiai nukritę, spalva išblukus, sėdynė išgulėta, girgžda, o vienoj vietoj net perplyšus; tarpinės senos, nebelaika tepalų, varv per apačią... O dar tas iškirmijęs išmetima vamzdis... Karoče. Mes čia su vyrais taviškę užlopę išbandėm visi pasikeisdami ant kiema. Nu, žinai, iš bėdos da puse velnia. Kokius metelius - dvejus da galėsi ją drožti. O po to pasikeisi, kaip visi vyrai..."
Kęsts nutar, kad reik atsiimt mašiną i brolį vežti atičiuchint rimčiau - prie ežera. Skambindams meistrui jis, aišku, pataika į ginekologinį. Galvodams, kad kalba su meistru, mandagiai išpyškin:
- A girdi, čia Patrausks. Pas jumi nuo vakar maniškė. Planai pasikeitė, atlekiu su taksu jos pasiimti, bo man jos daba labai skubiai reik dėl brolia. Kol atvažiuosiu, staigiai užlituokit jai tą skylę apačioj, apsukit da kokia izoliacija, kad tik išmetima dujom nesmirdėtų, y laukit manęs.
Šiauliuos kalb, kad tądien alpa ne tik Vyts, bet y viens ginekologs.

blyn, seniena nereali, kokie 3-4 metai <_<
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#863 quattro.lukas

quattro.lukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ+Peugeot 205 GTI, Opel Monza

Parašyta 2008 gruodžio 04 - 00:17

blyn, seniena nereali, kokie 3-4 metai <_<

bet geras, nebuvau skaites :D ^_^
  • 0
remontuoju masiniukus, Kaunas

.LS. Peugeot 205 CJ/GTi 1.9 '94/'92, Opel Monza 3.0 '84, (dar 2 Peugeot 205, vienas bendzas, kitas dyzelis), Kaunas
Nuotrauka

Reikalingi.lt FotoManija.lt

#864 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 04 - 10:24

http://www.cha.lt/20...utomobilis.html
  • 0

#865 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 gruodžio 04 - 11:17

Patriotinis lariokas (Comedy club) (ru)

Taxi (tas pats comedy club)

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2008 gruodžio 04 - 11:23

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#866 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 gruodžio 04 - 14:18

Molekulių pavadinimai.
  • 0

#867 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 gruodžio 04 - 14:57

Posted Image
  • 0

#868 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 gruodžio 04 - 17:12

nemuskit jei buvo...

triuuu
  • 0

#869 Wild_Beast

Wild_Beast
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius - Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 V6 3.0

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 11:18

Sėdi kambaryje du greituoliai. Galvoja, ką čia nuveikti. -Gal eglutę papuoškim? - siūlo vienas. -Gerai, - sutinka antras. Ir per sekundę nulekia, nusiperka eglutę, per kitą sekundę suranda žaislus ir juos iškabinėja. Stovi, grožisi net neuždusę. Jie juk greituoliai. - O gal pasikviečiam į svečius mūsų draugelį Poviliuką? - Gerai tu sakai, juk šventės. Pasilinksminsim. Beveik šviesos greičiu vienas prilekia prie telefono, akimi nepastebimu judesiu surenka numerį ir akimirksniu išpyškina maždaug tokį tekstą: - Poviliukateikpasmusįsvečiuspagersim! Po pusės sekundės suskamba durų skambutis. Dar nespėjus skambučio garsui nutilti, greituoliai jau atidarinėja duris. Laiptinėje nieko nėra, tik ore ant grindų leidžiasi popieriaus lapelis, ant kurio parašyta: "Atsibodo laukt, išėjau namo. Poviliukas."
  • 0

#870 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 14:06

Posted Image

visas vaizdo klipas čia!
Tik žiūrėkit su garsuuuuu :lol:
  • 0
Posted Image

#871 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 14:42

Kamasutrauka
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#872 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 16:31

Kamasutrauka

kompasutra :D
  • 0

#873 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 20:52

nemuskit jei buvo...

triuuu

tikrai ka, kokiais penkias postais atgal :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#874 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2008 gruodžio 07 - 17:00

http://uk.youtube.co...h?v=UYy6TgB-UBM
  • 0

#875 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 gruodžio 08 - 11:31

Pasaulinė ekonominė krizė, reikia daug ką apgalvoti, pasverti... Sėdžiu, va, svarstau, kur čia galima būtų investuoti kokius du-tris milijonus eurų. O kai nuspręsiu, kur verta investuoti, galvosiu kur juos gauti. Vienu žodžiu, reikalų aibė... O žmona prikibo su savo indais, kuriuos „tavo eilė mazgoti", su šiukšlėm – „savaitę neneštos", susikaupti neduoda. Todėl ir nesu milijonierius – per tas bobas nieko dorai suplanuoti nepavyksta...
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#876 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 gruodžio 08 - 12:54

Žmonos laiškas Rašau tau šį laišką norėdama pranešti, kad palieku tave. Skambino tavo viršininkas, kad man pasakytų, jog tu išėjai iš darbo. Aš buvau tave gerbianti žmona visus septynerius mūsų bendro gyvenimo metus, o tu manęs visiškai nevertinai. Paskutinės dvi savaitės buvo tiesiog pragariškos. Prieš savaitę parėjęs namo, tu net neatkreipei dėmesio, kad aš nusikirpau plaukus, pasidariau manikiūrą ir šukuoseną. Tu nepastebėjai, kad aš paruošiau tavo mėgstamą patiekalą. Tu niekaip į tai nesureagavai, per kelias minutes viską suvalgei, paskui pažiūrėjai per televizorių futbolą ir nuėjai miegoti. Aš esu įsitikinusi, kad esi man neištikimas arba nemyli manęs. Todėl aš tave palieku. P.S. Nebandyk manęs ieškoti, nes vis tiek nerasi. Aš išvažiuoju su tavo broliu, ir mes tikimės, kad laimingai gyvensime. O tu ieškokis kitos. Tavo buvusi žmona. Vyro Laiškas Baigęs skaityti tavo laišką, aš pašokau iš džiaugsmo. Mes iš tiesų susituokę jau septynerius metus, bet pastaruoju metu tu nesielgei kaip mylinti žmona. Taip, aš žiūriu futbolą, bet tik todėl, kad nusiraminčiau po tavo rėkimo. Aš atkreipiau dėmesį į tavo nagus ir šukuoseną, bet pirmoji mintis buvo tokia, kad tu labai panaši į vyrą. Aš tau to nepasakiau, nes mama mane išmokė, kad geriau yra patylėti, jeigu negali pasakyti nieko gero. Kai tu gaminai mano mėgstamiausią patiekalą, veikiausiai supainiojai mane su broliu: aš pašteto nevalgau jau 10 metų. Po to, kai pamačiau, kad ant tavo švarko kabo kaina ,,99,99LT'' aš prisiminiau, kaip brolis prieš savaitę skolinosi iš manęs 100 litų., ir tuojau pat nuėjau miegoti. Aš iki šiol tave mylėjau ir tikėjausi, kad mes įveiksime visas problemas. Tad iškart po to, kai loterijoje išlošiau 14 milijonų litų, išėjau iš darbo ir nupirkau mums bilietus į kelionę po pasaulį. Tačiau grįžęs, tavęs neradau. Aš linkiu tau laimingo gyvenimo, kokio tu visuomet ir norėjai. Beje, po to, kai parodžiau advokatui tavo laišką, jis pasakė, kad dabar aš tau neskolingas nė vieno cento. Saugok save. P.S. Nepamenu, ar aš tau sakiau, kas mano brolis Donatas gimęs gavo vardą Donata? Tikiuosi, tai nesidarys jums problemų. Tavo buvęs vyras.
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#877 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 08 - 14:12

Žmonos laiškas

Rašau tau šį laišką norėdama pranešti, kad palieku tave. Skambino tavo viršininkas, kad man pasakytų, jog tu išėjai iš darbo. Aš buvau tave gerbianti žmona visus septynerius mūsų bendro gyvenimo metus, o tu manęs visiškai nevertinai. Paskutinės dvi savaitės buvo tiesiog pragariškos. Prieš savaitę parėjęs namo, tu net neatkreipei dėmesio, kad aš nusikirpau plaukus, pasidariau manikiūrą ir šukuoseną. Tu nepastebėjai, kad aš paruošiau tavo mėgstamą patiekalą. Tu niekaip į tai nesureagavai, per kelias minutes viską suvalgei, paskui pažiūrėjai per televizorių futbolą ir nuėjai miegoti. Aš esu įsitikinusi, kad esi man neištikimas arba nemyli manęs. Todėl aš tave palieku.
P.S. Nebandyk manęs ieškoti, nes vis tiek nerasi. Aš išvažiuoju su tavo broliu, ir mes tikimės, kad laimingai gyvensime. O tu ieškokis kitos. Tavo buvusi žmona.

Vyro Laiškas

Baigęs skaityti tavo laišką, aš pašokau iš džiaugsmo. Mes iš tiesų susituokę jau septynerius metus, bet pastaruoju metu tu nesielgei kaip mylinti žmona. Taip, aš žiūriu futbolą, bet tik todėl, kad nusiraminčiau po tavo rėkimo. Aš atkreipiau dėmesį į tavo nagus ir šukuoseną, bet pirmoji mintis buvo tokia, kad tu labai panaši į vyrą. Aš tau to nepasakiau, nes mama mane išmokė, kad geriau yra patylėti, jeigu negali pasakyti nieko gero. Kai tu gaminai mano mėgstamiausią patiekalą, veikiausiai supainiojai mane su broliu: aš pašteto nevalgau jau 10 metų. Po to, kai pamačiau, kad ant tavo švarko kabo kaina ,,99,99LT'' aš prisiminiau, kaip brolis prieš savaitę skolinosi iš manęs 100 litų., ir tuojau pat nuėjau miegoti. Aš iki šiol tave mylėjau ir tikėjausi, kad mes įveiksime visas problemas. Tad iškart po to, kai loterijoje išlošiau 14 milijonų litų, išėjau iš darbo ir nupirkau mums bilietus į kelionę po pasaulį. Tačiau grįžęs, tavęs neradau. Aš linkiu tau laimingo gyvenimo, kokio tu visuomet ir norėjai. Beje, po to, kai parodžiau advokatui tavo laišką, jis pasakė, kad dabar aš tau neskolingas nė vieno cento. Saugok save.
P.S. Nepamenu, ar aš tau sakiau, kas mano brolis Donatas gimęs gavo vardą Donata? Tikiuosi, tai nesidarys jums problemų. Tavo buvęs vyras.

geras :D
beje shakai kur naujo pugo nuotraukos? :unsure: , kažkos neaiškus pugis nuotraukoj pas tavum :rolleyes:
  • 0

#878 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 08 - 14:53

Ilgas bet ziauriai geras BLOGAS :D
  • 0

#879 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2008 gruodžio 08 - 17:54

Ilgas bet ziauriai geras BLOGAS :D

net veida skauda :lol: :lol: :lol:
  • 0

#880 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 gruodžio 08 - 20:25

net veida skauda :lol: :lol: :lol:

kazkodel nejuokinga :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0