Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#1681 Gedis123

Gedis123
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 179
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80kw

Parašyta 2009 gegužės 19 - 21:09

Greitis, alus, merginos :lol:
  • 0
Šeši iš dešimties lietuvių gyvena depresijoje, likę keturi Londone…

#1682 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 gegužės 19 - 21:18

Posted Image

originalas

Posted Image
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1683 skipper

skipper
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 20
  • Vieta:LAndonas
  • Automobilis:Peugeot 405, Style

Parašyta 2009 gegužės 19 - 21:19

ex tas ledo ritulis :)))
  • 0
[dėdė skipper buvo čia]

#1684 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 20 - 13:04

Obuoliu; pyrago receptas vyrams: Paimkite iš šaldytuvo 10 kiaušiniu;. Padekite ant stalo likusius 7 kiaušinius, pavalykite grindis. Kita karta bukite atidesnis. Paimkite dubeneli ir i jo krašta pramuškite kiaušinius. Nuvalykite stala. Likusius 5 kiaušinius suplakite mikseriu. Dar karta pabandykite, tik dabar jau i mikseri teisingai istatykite šluoteles. Nusiprauskite. Ypac gerai išsivalykite ausis. Sudžiuvusius kiaušinius sunku iškrapštyti. Dabar liko 2 kiaušiniai. Kaip tik tiek, kiek ir reikejo. Apklijuokite sienas ir lubas laikrašciais. Pripilkite stikline miltu, supilkite i dubeneli su kiaušiniais. Kitus 800 g sušluokite atgal i maišeli. Jei gerai išklijavote sienas ir lubas, galite plakti mikseriu. Nusimaudykite po dušu. Paimkite 4 didelius obuolius ir aštru peili. Didiji piršta patepkite jodu ir sutvarstykite. Supjaustykite obuolius kubeliais. Suvalgyti galima tik 2, nes kiti 2 reikalingi pyragui. Suberkite obuolius i dubeneli. Suplakite viska mikseriu. Supilkite tešla i skarda ir pastatykite i orkaite. Jei nekepa - ijunkite orkaite. Atidarykite langus. Po tokiu pastangu ramia sažine galite eiti i parduotuve ir nusipirkti valgomo pyrago. Ir ka nors iš alkoholio - stresui nuimti. :beer:
  • 0
Roots to roots

#1685 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 gegužės 20 - 16:12

Gruzinskij basnia
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#1686 Svečias_Rasele_*

Svečias_Rasele_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 20 - 16:28

- Dėstytojau, ką manote apie studentes, gausiai naudojančias kosmetiką? - Man jos patinka, nes gavusios blogą pažymį, nepradeda žliumbti. **** Kvailiausi įspėjimai Ant riešutinio kremo pakuotės: „Galimi riešutų pėdsakai“; Ant plastikinio puodelio kavos: „Atsargiai! Karšti gėrimai yra karšti“; Informaciniame buklete: „Nenaudokite, jei negalite įskaityti informacijos, pateiktos buklete“; Ant šunų šampūno buteliuko: „Šio buteliuko turiniu nešerti žuvų“; Ant plaukų džiovintuvo: „Nenaudokite duše“ bei „Nenaudokite miegodami“; Ant pažastų dezodoranto flakono: „Atsargiai! Nepurkškite į akis“; **** Skambutis į policiją: - Sveiki, jūs vakar siuntėte patrulį Gedimino pr. 30, butas 10? - Taip siuntėm, buvo gautas pranešimas dėl ramybės drumstimo, garsios muzikos… - Tai klausykit, perduokit prašau jiems, kad užsuktų pas mus dar - liko jų kepurės, antrankiai, pistoletas, o ir šiaip nuotraukas pažiūrėsim - labai linksmos gavosi! **** Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį zapuko vairuotoją. Staigiai iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja už puskilometrio, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas. — Tu stabdei, žąsine?!! — pasiteirauja vairuotojas. — Ne, ne aš, — išsigąsta policininkas. — Tai gal tu? — klausia jis kito pareigūno. — Ne, aš nestabdžiau, — puola atsikalbinėti ir antras. — Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, — staiga pareiškia zapuko vairuotojas, — arba aš pasakysiu, kuris stabdė. **** Chronius atėjo į bažnyčią, įlindo į klausyklą ir sėdi. Kunigas ilgai laukia ir neiškentęs, pabaladoja. Chronius: - Nebaladok, nebaladok, šitoj pusėj irgi popieriaus nėra. **** Susitinka du darželinukai ir vienas sako: - Mano tėvas tai tikras bailys… Antrasis klausia: - Kodėl? - Tik mama išeina iš namų, iškart pas kaimynę eina miegot **** Užėjo blondinė į ūkinių prekių parduotuvę, mato – lentynoje termosas padėtas. Klausia pardavėjo: - Kas čia per daiktas? Pardavėjas aiškina: - O tai termosas, labai geras daiktas. Jis karštus produktus išlaiko karstais, o šaltus - šaltais. Žmonės į jį deda produktus ir nešasi į darbą, jei nenori eiti kitur užkandžiauti. Patiko blondinei toks geras daiktas, nusipirko. Kitą dieną nusineša į darbą, o kolegės , irgi blondinės , klausia : - Ką čia atsinešei? - Tai termosas - labai geras daiktas. Jame karšti daiktai neatšąla, o šalti nesušyla. - O kas viduje? - Du puodeliai kavos ir ledų porcija! **** Draugas klausia Petriuko: - Kaip veikia pelėkautai, kuriuos neseniai sukonstravo tavo tėvas? - Tiesiog puikiai. Kas ryta šalia jų randame dvi peles, kurios nugaišta iš juoko, išvydusios tokį technikos stebuklą.
  • 0

#1687 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 gegužės 20 - 16:54

- Sveiki, jūs vakar siuntėte patrulį Gedimino pr. 30

Teisingumo ministerija :D
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#1688 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2009 gegužės 20 - 17:24

Teisingumo ministerija :D

:lol: :lol: :lol:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#1689 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 gegužės 20 - 18:02

:lol: :lol: :lol:

Vat Gedimino 32 būtų tiksliau, 2000-2003 aš tę gyvenau. :lol:
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#1690 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2009 gegužės 20 - 19:01

Iš nugirsto pokalbio: - Bliamba, visiška krizė: sūris su pelėsiais, vynas senas, mašina be stogo...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#1691 dens0

dens0
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2l. jau buves.

Parašyta 2009 gegužės 20 - 19:38

va cia tai tiuningas :D

Posted Image
  • 0
Don`t drop bombs! Drop cars!

#1692 miles

miles
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 124
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:PEUGEOT 205 1.4 XS PEUGEOT 205 1.9 GTI

Parašyta 2009 gegužės 20 - 20:54




;)
  • 0

#1693 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2009 gegužės 20 - 21:16

kavos?
  • 0

#1694 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2009 gegužės 20 - 22:39

http://www.youtube.c...feature=related :lol:
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1695 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 gegužės 21 - 12:29

Linksmųjų video kompileišionas :) Yra ir nematytų ;)
  • 0

#1696 Arvydas5666

Arvydas5666
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 gegužės 21 - 17:39

Gerb. p. Prezidente Prasau atleisti mane nuo karines prievoles del sunkios Seimynines padeties, kurioje atsiduriau: Man 24 metai ir vedziau 44 m. nasle. Mano zmona turi 25 m. dukra.... Taip susikloste, kad mano tevas vede mano zmonos dukra.... Tuo paciu mano tevas tapo mano zentu, kadangi vede- mano dukra.... Taigi ji yra vienu metu mano dukra ir pamote. Sausio menesi man gime- sunus. Tas vaikas yra mano tevo zmonos brolis, taigi jo svogeris. Tuo paciu, bunant mano pamotes broliu, jis yra mano dede. Taigi mano sunus yra mano dede. Mano tevo zmona, arba mano dukte, per Velykas pagimde- berniuka..., kuris vienu metu yra mano brolis, kadangi yra mano tevo sunus ir anukas, del to kad yra mano zmonos dukros sunus. Taigi esu mano anuko brolis, o bunant sito vaiko tevo uosves vyru, iseina, kad esu mano tevo tevas, bunant jo sunaus broliu. Taigi esu pats sau senelis. Todel maloniai prasau gerb. prezidenta atleisti mane nuo karines prievoles, kadangi kiek zinau, teise neleidzia atlikti karines tarnybos vienu metu seneliui, tevui ir sunui is vienos seimos. Tikiuosi, kad suprasite mano situacija ir priimsite palanku sprendima...
  • 0
Krepsinis ne sexas abiem negali buti malonu

#1697 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 21 - 17:50

Naujas klipas, Suopis ir Rambynas / „Be Taves Mes Nelabai“

smoksom

ps. gale ten: "...ajajai, kokia mashyna" :lol:
  • 0

#1698 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 gegužės 21 - 18:22

ajajaj kokia masina :)

;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1699 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2009 gegužės 22 - 09:31

Maximos šūkis: Galiojimo laikas - ne riba! Jei Tavo mikrorajone nėra bent trijų MAXIMŲ - pats laikas pagalvoti apie persikraustymą. Praktiški bomžai renkasi "Norfą". Perki du, gauni tris, moki už keturis! Merfio dėsnis: kad ir kurią eilę prie kasos bepasirinktum, šalia esančios vistiek judės greičiau. Pažvelgus į Maximos pardavėjos ženklelio nuotrauką, o paskui į jos veidą, gali nustatyti kiek dienų ji dirba Maximoje. Topo centro šūkis: "Ką perki pasidomėk pats, nes mes nežinome." Pagal naujausias Bažnyčios žinias, 1 metai darbo "MAXIMOJ" atperka nuo 5 metų Pragare. Marytė buvo skaisti ir žavi mergaitė... Kol užsiaugino ūsus ir nuėjo dirbti į Norfą Kuo panašūs bomžas ir IKI kasininkė?? "Gal turite smulkių?" "MAXIMA" samdo personalo vadybininką. Privalo turėt bent du metus vergvaldžio patirties ir nuosavą bizūną. Atlikus darbuotoju apklausa i klausima: "Atsiprašau, kur galėčiau rast aliejaus" 43% atsake, kad tai pirma ju darbo diena ir jie nežino. 32% atsake, kad aliejaus skyriuje 16% parodė pirštu neaiškia kryptimi 4% teigė, kad jie čia nedirba tik taip jau sutapo kad apsivilko drabužius panašius į darbuotojų uniformą 4% tylėjo apie 2 minutes, ir paskui pasiūle pakviesti vadybininką 1% atsakė "Ja nipanimaju pa litovski" Senolių išmintis byloja: jei arti prekybos centras, piniginėj dingsta centai. Kadaise kaimus vadindavo bažnytkaimiais, o dabar prekybkaimiais. Tik Lietuvos prekybos centruose "Gera kaina" gali būti aukštesnė už buvusią.. Akropolis yra lankomiausias objektas, po one.lt. IKI pavadinimas skelbia atsisveikinimą su maisto kokybe. Mūsų prekybos centre mažiausias kainas lenkia tik prasčiausia kokybė! Ryte gyvi karpiai būna pusgyviai. apie piet - mirę, o vakare tampa šviežia šaldyta žuvim. Kita mėnesį jie bus mišrainė arba kotletai, o jau po to - išpardavimas! 99% Lietuvos vaikų mokyklinei ekskursijai pasirinktų "Akropolį"....
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#1700 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 gegužės 22 - 12:41

Yra ir linksmesnis apie mūsų kaimynus (beje, mūsų net neaptarė...)

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2009 gegužės 22 - 15:09

  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex





Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0