Peršokti prie turinio


sukant vaira kazkoks dundejimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 Svečias_miroshca_*

Svečias_miroshca_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 05 - 17:25

Sveiki kolegos, gal kas zino, kame galetu buti problema, stovint vietoj ir sukant vaira kazkas pradeda dundet, arba bandant vaziuoti ir kartu vaira sukant tas pats, bet stipriau..., gal buvo kas susidures?
  • 0

#2 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 05 - 17:34

Sveiki kolegos,
gal kas zino, kame galetu buti problema, stovint vietoj ir sukant vaira kazkas pradeda dundet, arba bandant vaziuoti ir kartu vaira sukant tas pats, bet stipriau..., gal buvo kas susidures?

Granatos.
  • 0

#3 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 kovo 06 - 00:43

Sveiki kolegos,
gal kas zino, kame galetu buti problema, stovint vietoj ir sukant vaira kazkas pradeda dundet, arba bandant vaziuoti ir kartu vaira sukant tas pats, bet stipriau..., gal buvo kas susidures?

per daug kasi ant plento ;) :rolleyes:
  • 0

#4 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 06 - 09:42

Mano manymu, jei stovint sukant vaira garsas yra - atraminiai guoliai.
  • 0

#5 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 kovo 06 - 10:16

Mano manymu, jei stovint sukant vaira garsas yra - atraminiai guoliai.

taip o jei gan brangus dalykas (man reik keisti tai 2vnt ~440lt + pakeitimas =550lt
  • 0

#6 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 kovo 06 - 11:48

taip o jei gan brangus dalykas (man reik keisti tai 2vnt ~440lt + pakeitimas =550lt

Vienas atraminis guolis Mehary - 75 Lt.
  • 0

#7 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 kovo 06 - 11:50

Sunkant vaira dundeti gali del to, kad vairo koloneles varztai atsileide siek tiek. Reikia palisti po masina ir su berods 18 raktu su ilga rankena kaip reikiant uzverzti. Man taip buvo. Is pradziu kaltinau atraminius guolius, pasikeiciau, bet nepadejo. Tada netycia uzmaciau toki dalyka :) ir bedos kaip nebuta :)
  • 0

#8 vytaftas

vytaftas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 244
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:607 2.2hdi 406 2.1td

Parašyta 2008 kovo 06 - 12:02

Mano manymu, jei stovint sukant vaira garsas yra - atraminiai guoliai.

as taip pat manau.o vienas guolis 60lt(robete).
  • 0
406 2.1td,607 2.2 hdi

#9 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 kovo 06 - 12:58

Mano manymu, jei stovint sukant vaira garsas yra - atraminiai guoliai.

Kai kalti buna atraminiai guoliai, tai dazniausiai traska, o ne dunda. Bet cia tik dazniausiai :)
  • 0

#10 Svečias_miroshca_*

Svečias_miroshca_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 06 - 16:51

Dekui visiem uz atsakymus. Pries pora dienu pradejo dundet, ir granatos atkrinta, zinau koks garsas kai granatos, o tokio dar negirdejau :huh: , ir tas garsas greitu tempu stiprejoj, tai gal ir bus vairo koloneles varztas, bandysiu palist, i prisukt varztus.. ^_^
  • 0

#11 Algiss2766

Algiss2766
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 35
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2,0 HDI

Parašyta 2008 liepos 17 - 16:03

sveiki. prie to pacio patarkit ir man. letai vaziuojant ir sukiojant vaira kazkas sutaksi (takšt takšt) priekyje, labiau kai vaziuojama per duobes. vietoje sukiojant vaira tokiu garsu nera. vaziuokle patikrino nieko nerado. pakeiciau atraminius guolius su atramom nes ir girgzdejo. girgzdesys dingo bet takšėjimas ne. suverzinejo varztus kurie meistru manymu galetu but kalti - nepadejo. patarkit kas cia gali but negerai
  • 0

#12 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 liepos 17 - 22:16

Sveiki kolegos,
gal kas zino, kame galetu buti problema, stovint vietoj ir sukant vaira kazkas pradeda dundet, arba bandant vaziuoti ir kartu vaira sukant tas pats, bet stipriau..., gal buvo kas susidures?

Granatos.

STOVINT granatos ??? pirma kart girdziu :P Nebent ant "domkrato" ir begi ikalus gazu duot :blush:
Ziiurek 2 dalykus - atraminiai, arba kryzmes (vairo) DAZNIAUSIAI pareina.
beja jau tokiu temu ------- "n"
naudoki paieska
pvz - "vairo kryzme" ar pan.
Te tiek apie kryzme, tiek apie atraminius rasi info

Šį pranešimą redagavo Pugas_605: 2008 liepos 17 - 22:17

  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#13 Svečias_Buga_*

Svečias_Buga_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 18 - 14:12

sveiki. prie to pacio patarkit ir man. letai vaziuojant ir sukiojant vaira kazkas sutaksi (takšt takšt) priekyje, labiau kai vaziuojama per duobes. vietoje sukiojant vaira tokiu garsu nera. vaziuokle patikrino nieko nerado. pakeiciau atraminius guolius su atramom nes ir girgzdejo. girgzdesys dingo bet takšėjimas ne. suverzinejo varztus kurie meistru manymu galetu but kalti - nepadejo. patarkit kas cia gali but negerai

Panasiai yra man, sukinėjant vaira "tuksi", bet man tuksi ir stovint kai sukinėju vairą. Meistrai atrado, kad vairo kolonėlė "tuksi"
  • 0

#14 Svečias_mindaugasmzk_*

Svečias_mindaugasmzk_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 18 - 22:08

na ir as prie to pacio :))),kad nauju temu nekurti :) nuvariau i serviza pakeisti trauke,bet pasuko ir pasake,kad reikia keisti dar ir abu sarnyrus,pakeite ir selenblokus prie to pacio.tai va kai ta trauke buvo pasibaigus tikrai puikiai girdejau, vaziuojant zvirkeliu,bet tiek visko pakeite o galutiniam rezultate atsirado kitas garsas sukant ant posukio vaira toks keistas garsas dungt :huh: net nemoku pasakyt i koki panasus,bet tik viena karta ir paskui nieko ir ne ant kiekvieno pasukimo. ar gali buti todel,kad nauji sarnyrai?ir tas po kokiu 00kn pradings?
  • 0

#15 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 liepos 18 - 22:15

keite tik ishorinius vairo traukes antgalius? kaip laiko vidiniai, ar apsaugines gumos sveikos? sharnyrai neturi dunkset, kazhkas dar nepabaigta tvarkyt liko :huh:
  • 0

#16 Svečias_mindaugasmzk_*

Svečias_mindaugasmzk_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 18 - 22:20

na trauke tik viena reikejo pakeisti prie rato ta plona ilga tokia. kai keite tepalus dar sakau jei spesit pakeiskit ta trauke ir paziurekit kas dar,tai paziurejo sako viskas tvarkoj tik ta trauke nusibaigus,bet kita d nuvariau i kita servisa,nes kaip tik tuo momentu eile buvo.ir tie viska isziurejo tai pasake ka keisti,net nzn ar per 2 vietas dar galejo ka praleisti. tas garsas kaip varztai kokie butu suverzti nepilnai ir kai biski staigiau pavaziuoji isvietos ar suki ant posukio gaunasi toks nedidelis laisvumas ir buna dungt :) net dorai nein suprast katroj pusej,bet priekyje ir to garso iki tol nebuvo.
  • 0

#17 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 liepos 18 - 22:33

dabar nelabai ka bepribursim, reik duobes ir tikrint viska ish eiles, blogiausias variantas jei ranatom ragas parejo, o siaip tai dunkset gali sharnyrai, sailentblokai, vidines arba ishorines granatos, pusashio pakabinamas guolis(jei visai subyrejes ir pusashis lenkiasi nuo apkrovu) ir dar te visokiu smulkmenu...dabar ka patart ne nezhinau, bandyk i koki padoresni servisa dar nuvaryt, tegul paieshko...
  • 0

#18 Svečias_jozikas_*

Svečias_jozikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 18 - 22:45

nu ir pas mane tas pats bet sudunksi karta kai pastovi ilgiau masina
  • 0

#19 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 liepos 18 - 22:54

nu tai pas tave stabdzhiu kalades neatshoka, prikirmyja stovedamos ;]
  • 0

#20 Svečias_jozikas_*

Svečias_jozikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 18 - 23:08

nu dar nekirmyja :D as norejau pasakyti kad kai per nakti pas tovi maske ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0