Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Uzsilenkiantys veidrodeliai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#1 Primax

Primax
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 26
  • Automobilis:607 2.2 16v

Parašyta 2008 kovo 18 - 21:02

Nu ka. siandien parsivezem nauja pirkini - 607`a :), ir jau islindo pora nezinotu gedimu: Vairuotojo puses veidrodelis neatsilenkia iki galo, reikia padet suranka, nu kartais atsilenkia savaime..., taciau pradeda ikireti.:D Kas galetu buti ? Mechaninis ar elektroninis gedimas ? Ir iskilo mintis gal eitu padaryt kad jie ijungiant gamykline signal. neuzsilenktu :) maziau vargo butu.
  • 0

#2 Svečias_Warlok_P4_*

Svečias_Warlok_P4_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 21 - 08:44

Pas mane ta pati beda tik su keleivio veidrodeliu, tai zadu paardyti ir paieskoti "slieku " ten ^_^
  • 0

#3 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 kovo 21 - 08:47

manau bus purvo prilinde ... teks ardytis
  • 0

#4 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 kovo 21 - 09:26

Ir iskilo mintis gal eitu padaryt kad jie ijungiant gamykline signal. neuzsilenktu :) maziau vargo butu.

Autobuse tai imanoma padaryti, taciau kaip - dabar tiksliai nebepamenu (berods ijungus degima jungiam veidrodeliu su-(is-)skleidimo mygtuka ir laikom > 5sek). RTFM (jei neturi - ieskoti nuorodose su raktiniais zodziais Peugeot Service Box)
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#5 Primax

Primax
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 26
  • Automobilis:607 2.2 16v

Parašyta 2008 kovo 21 - 10:27

Aisku, einu paskaitinesiu, tik reikia suzinot kur randasi tas su(is)skleidimo migtukas :blush: . Aciu uz pagalba
  • 0

#6 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2008 kovo 26 - 23:18

Pas mane ta pati beda tik su keleivio veidrodeliu, tai zadu paardyti ir paieskoti "slieku " ten ^_^

Na tai ar radot ką nors? maniškiui atsilenkia abu tvarkingai, tik va neužsilenkia iki galo dailiai keleivio pusės.. :unsure:
  • 0

#7 Svečias_DCC_*

Svečias_DCC_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 08 - 19:02

Nu ka. siandien parsivezem nauja pirkini - 607`a :), ir jau islindo pora nezinotu gedimu:
Vairuotojo puses veidrodelis neatsilenkia iki galo, reikia padet suranka, nu kartais atsilenkia savaime..., taciau pradeda ikireti.:D
Kas galetu buti ? Mechaninis ar elektroninis gedimas ? Ir iskilo mintis gal eitu padaryt kad jie ijungiant gamykline signal. neuzsilenktu :) maziau vargo butu.

"Žibintas" prieš žiemą man perprogramavo, kad neužsilenkinėtų automatiškai - kaina 60Lt. Dar žibintų apiplovimą atjungė programiškai, nes užšalą ir :wacko: , dabar pavasarį reikės dar 60Lt mokėti už atstatymą :huh: , nes rankiniu būdu žibintų apiplovimo neįsijungsi... neapsisprendžiu ar to reikia.
  • 0

#8 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 balandžio 08 - 20:42

...žibintų apiplovimo neįsijungsi... neapsisprendžiu ar to reikia.

Cia sakyciau ir kiekvieno asmeninis reikalas. Vienam to reikia, kitam ne... Bet asmeniskai as nematau prasmes moketi tuos (kad ir nedidelius pinigus). Ir be to apiplovimo vazinejo visi ir vazines... ;]
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#9 Svečias_DCC_*

Svečias_DCC_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 16:14

Cia sakyciau ir kiekvieno asmeninis reikalas. Vienam to reikia, kitam ne... Bet asmeniskai as nematau prasmes moketi tuos (kad ir nedidelius pinigus). Ir be to apiplovimo vazinejo visi ir vazines... ;]

ir žiguliais galima važinėti, bet kiti kažkodėl mersus perka.
  • 0

#10 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2008 gegužės 26 - 07:41

Labas. O man vat idomu, kodel veidrodelis gali tai uzsilenkia tai nei? Pas mane 607-ajam, vairuotojo puses veidrodelis taip elgiasi. Kada nori uzsilenkia, kada nenori neuzsilenkia :( Tenka arba ranka uzlenkt/atlenkt arba palikt taip su vienu uzlenktu veidrodeliu (vaizdelia niakoks). Sestadieni norejau nuimt pati veidrodeli ir paziureti kas ten vidui, bet pabijojau kad sulauzysiu, tai palikau kol kas taip. Gal kas kada nors keitet pati veidrodeli? Kaip isimt veidrodeli ji nesulaizius? P.S. Pas mane beveik kiekviena karta kai jis nuzsilenkia girdisi garsas veikiancio varikliuko. (kartais jis buna trumpas, kartais ilgesnis) As taip manau, kad ten kazkokia mehanine problema, o varikliukas ishsiujungia automatiskai, kad nesudegtu.... Kaip manot?
  • 0

#11 Svečias_mindizk_*

Svečias_mindizk_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 01 - 12:45

Kazkas man rodos pas tave ten su dantraciais prie motoriuko. O 407 veidrodeliai ir ziemas atlaiko :)
  • 0

#12 Svečias_pakruojis_*

Svečias_pakruojis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 15 - 23:17

man tai pat neatsulenke keleivio veidrodelis kartais kaip usplaukia atsilenke bet dazniausiai tai su ranka atlenkdavau nusibodo lankstyti tai atjungiau fiske ir pastoviai atlenktas bet nekaip atrodo kaip vienas usilenke tai buvau isardes bet nieko neradau varikliukas sandariai uzdarytas priejimo nera .gal kas susitvarket tokia problemele :beer:
  • 0

#13 Svečias_pauliusss_*

Svečias_pauliusss_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 03 - 23:00

nevisa laika suveikia veidrodielis tai neuzsidaro tai neatsidaro ant peugeot 607 kas gali buti ir kiek kainuotu jai reikieatu sutvarkyti?
  • 0

#14 Svečias_DeeMooN_*

Svečias_DeeMooN_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 20 - 00:15

Pas mane taip pat kartais strikdavo veidrodelio atsilenkimas, bet viena karta plovykloje neuzlenkiau veidrodeliu, tai ji beplaunant fiziskai per jega uzlenke sepeciai. Perjungiau kad veidrodeliai atsilenktu is naujo, ir nuo to laiko jokiu problemu :) kazkaip mechaniskai per jega, bet susitvarke :) nezinau ar patarti, bet galima pabandyti fiziskai palankstyti veidrodeli, gal kas pasitaisys.
  • 0

#15 Svečias_okizas_*

Svečias_okizas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 21 - 23:16

Mano 607 irgi kaires puses nevazinejo veidrodis. Sprendimas - suleidziat DOT4 stabdziu skyscio kelete svirkstu i mechanizma, neardant veidrodzio, ir problema isspresta - susitvarkiau sausio pradzioj - dabar geguzis eina i pabaiga - problemu dar nebuvo
  • 0

#16 anra2626

anra2626
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 72
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2HDi

Parašyta 2009 gegužės 22 - 08:03

Kažin ar DOT4 geriausias sprendimas.. žinoma jei padeda tai gerai.. gerai kad problema buvo tik užkerpėjimas.. pas mane tai laidukas varikliuko buvo nutrūkės.. DOT4 lankstymosi mechanizmas padarytas taip kad jis sustoja gavęs pasipriešinimą.. Tai jei gerai užkerėja tada varikliukas pasipriešinimą gauna iškart ir niekur nebevažiuoja.. manau sutepimas daug kam galįtų padėti šiuo klausimu žinoma jei nėra rimtesnio gedimo..
  • 0

#17 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2011 vasario 19 - 21:11

Ką gi, teks DOT4 pirkt, nors gal yra tam labiau pritaikytas marmalas koks? Bo abu veidrodžiai žiemą užšąla, važinėju kaip aklas, o atšilus orams vėl viskas gerai.
  • 0

#18 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2011 vasario 20 - 08:24

Nu ka. siandien parsivezem nauja pirkini - 607`a :), ir jau islindo pora nezinotu gedimu:
Vairuotojo puses veidrodelis neatsilenkia iki galo, reikia padet suranka, nu kartais atsilenkia savaime..., taciau pradeda ikireti.:D
Kas galetu buti ? Mechaninis ar elektroninis gedimas ? Ir iskilo mintis gal eitu padaryt kad jie ijungiant gamykline signal. neuzsilenktu :) maziau vargo butu.

"Žibintas" prieš žiemą man perprogramavo, kad neužsilenkinėtų automatiškai - kaina 60Lt. Dar žibintų apiplovimą atjungė programiškai, nes užšalą ir :wacko: , dabar pavasarį reikės dar 60Lt mokėti už atstatymą :huh: , nes rankiniu būdu žibintų apiplovimo neįsijungsi... neapsisprendžiu ar to reikia.

Tai nuimk fishke nuo zibintu apiplovimo varikliuko ir tau atseis tik tavo ranku darbas :good:
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#19 Svečias_liuts_*

Svečias_liuts_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 09 - 14:31

Sveiki,gal žinot pežui 406 porestailui turi užsilenkti abudu veidrodeliai ar tik vairuotojo?
  • 0

#20 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 balandžio 18 - 23:40

Gal kas zinote ar P407 iseina be diagnostikos atjungti kad veidrodziai neuzsilenkinetu uzrakinus masina? Nes vasara tai ok, bet as isivaizduoju kas bus ziema prie -25 kai jie bandys 6 ryto atsilenkti.... Zibinu apiplovima irgi gerai butu pries ziema atjungti kazkaip. Nes tik prancuzas gali sugalvot tokia nesamone, kad zibintu apiplovimas veikia kartu su langu apiplovimu, o ne atskiru mygtuku kaip merse tarkime.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0