Peršokti prie turinio


Nuotrauka

sluoste


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 74

#1 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 kovo 29 - 22:58

zodziu cia kazkada kazkokis tai svecias siule nezemiskus dalykus masinai valyti uz nevisai zemiskus pinigus :) tuomet buvau uzsimines apie sluoste ir siandien kaip tik valinejaus (kol nepradejo netiketai lynoti :D ) ir pagalvojau padarysiu pora fotkiu, gal kam tokio daikto prisireiks :) seip pats jau uzsisakiau pora :) jei gerai pamenu kaina ~20-30 lt. pats valau masinas jau geri metai vis dar ta pacia sluoste

mano foto cia --> http://public.fotki....to/trendactive/

kazkokia info internete cia --> http://www.trendprod...icrofaser.shtml ;]

Šį pranešimą redagavo BuFu: 2008 kovo 29 - 23:06

  • 0

#2 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 kovo 29 - 23:04

jei kam reikes, galiu didesnes rezoliucijos fotkes atsiusti :) naudojimas toks kad nusiplauni greit masina po vandeniu, bet lieka daug h2o zymiu.. paskui su sita sluoste praeini ir beveik kaip nupoliruota ;] as su ja visa masina issivalau: pirma langai (nereikia jokiu laikrasciu, langu plovikliu ir t.t..), paskui kebulas (nereikia sampuno), paskui vidus.. naudojimas: isplauni su vandeniu, nusausini ir valai.. siek tiek pavalius vel praskalauji, kad dulkes isplauti ir vel taip pat valai.. kas kazkiek laiko reikia su ukiniu muilu isplauti ir vel kaip naujas :) tiesa skudurelis sake nedraugauja su jokiais cheminiais valikliais, nes sukurta mikro pluosto pagrindu kokiu tai.. p.s.: cia ne reklama :D as pats neplatinu.. B)

Šį pranešimą redagavo BuFu: 2008 kovo 29 - 23:05

  • 0

#3 sigstas

sigstas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 hdi Privilege

Parašyta 2008 kovo 29 - 23:56

kur gauti tokiu
  • 0
Posted Image

Posted Image

#4 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 kovo 30 - 10:16

labai gerai sita darba atlieka Zepter pirstine...principas tas pats ir kaina 20lt.Galiu ir suvairuot
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#5 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 kovo 30 - 10:36

zinau kad pas mus viena moteriske platina, o paguglinus va cia diskusija apie ta pati, yra ir kazkokie adresiukai ;]
  • 0

#6 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 kovo 30 - 15:37

Reklamos auka, reikia poros vienetu, jei kas kur uzmatysite ar siaip uzsisakinesite nepamirskite ir manes, aciu ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#7 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2008 kovo 30 - 17:42

shian buvau senukuose. yra ten panashiu tokiu "serveteliu" nuo 1.5lt iki 25lt. del kokybes nezinau, nes pagamintos jos kazkokiu nezinomu firmu.
  • 0

#8 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 kovo 30 - 19:29

roccas, nu jei ka as daugiau pasiimsiu, vistiek cia jau mano pazystamu burelis irgi uzsimane yra :) reiks tik ta bobule pasigauti :) o apie tas is senuku kazkaip negirdejau jokiu geru atsiliepimu, jei isbandysi duok zinoti ;] bet zinai, kai ta pacia uz 30lt. pirkta sluoste valai masina 1-3 metus, tai nera brungu :rolleyes:
  • 0

#9 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 kovo 30 - 21:16

roccas, nu jei ka as daugiau pasiimsiu, vistiek cia jau mano pazystamu burelis irgi uzsimane yra :) reiks tik ta bobule pasigauti :) o apie tas is senuku kazkaip negirdejau jokiu geru atsiliepimu, jei isbandysi duok zinoti ;] bet zinai, kai ta pacia uz 30lt. pirkta sluoste valai masina 1-3 metus, tai nera brungu :rolleyes:

Ok, paimsiu 2vnt, antra puse irgi uzsimane :D aciu

Šį pranešimą redagavo roccas: 2008 kovo 30 - 21:17

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#10 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 kovo 30 - 21:41

Ok, paimsiu 2vnt, antra puse irgi uzsimane :D aciu

tai ten jei ziurejai puslapi gamintojo, yra sluostes namams, veidui ir t.t.. :) visus variantus sesuo turi, tik man kiti kai ne aktualus tai nieko nzn apie kitas :D
  • 0

#11 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 gegužės 09 - 15:23

nu va, turiu kelis komplektelius, jei ka domina kaip nors galeciau perleisti :blush: iki kauno gal vaziuosiu pirmadieni ;]
  • 0

#12 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2008 gegužės 09 - 15:37

tokias sluostes ir as turiu, bet dazniauiai naudoju masinos nusausinimui po plovimo ir langu valymui salonui valyt ir taip belenkiek visokiu dalyku turiu, tai sito nenaudoju na o bet taciau, ne karta ir su skalbenke skalbiau :blush: nieko nenutiko :)
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#13 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 gegužės 09 - 18:13

kaip rasoma: Susideda is 100% mikropluosto ir yra 60x40 cm dydzio. Specialiai pagaminta automobilio isores valymui (stiklui, chromui, lakui). Idealiai tinka: automobilio, motociklo, dviracio, valties valymui. Pasluoste valoma be cheminiu priemoniu tik su vandeniu. Po naudojimo galima isvirinti. O as vidu valau su sia sluoste, nes nebijai prisiliesti ir isteplioti stiklo, ypac aktualu valant priekine panele.. ;]
  • 0

#14 turbo

turbo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:306 XS HDi

Parašyta 2008 gegužės 09 - 19:21

Naudoju ir as kazkokia mikropluosto. Atradau pas mama :D sake norfoj pirko ir tikrai ne uz 20lt. Nezinau kaip tos uz 20lt, bet sita ir patenkintas :lyzht:
  • 0

#15 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 gegužės 10 - 08:04

Jei kas tiksliai žinot kur tą mikro pluošto daiktą įsigyti - informuokit! (užsinorėjau) Jei nežinot - teks ieškot.
  • 0

#16 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 10 - 11:14

As naudoju "Sanex" firmos pasluoste. Jau turiu ja 5 metai, labai gerai nusausinti nuplovus automobili, taip pat stiklus valau ir panele. Pries 5 m. kai pirkau mokejau 25 lt. Anakart Vilniuje Akropolio Maximoj maciau pirkti tokia pat, buvo melyname ipakavime ir raudoname, mano pirkta yra melyname ipakavime, nzn ar kuo jos skiriasi ar ne, bet tikriausiai tik pakuote. Maximoj kaina 30 lt, ji kol nesuslapini yra kieta. Patariu tokia nusipirkti kas ieskote, tikrai geros kokybes, nes tiek metu naudoju ir esu lb patenkintas, reikes dar viena paimt mamai :)
  • 0

#17 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 gegužės 10 - 22:20

As naudoju "Sanex" firmos pasluoste. Jau turiu ja 5 metai, labai gerai nusausinti nuplovus automobili, taip pat stiklus valau ir panele. Pries 5 m. kai pirkau mokejau 25 lt. Anakart Vilniuje Akropolio Maximoj maciau pirkti tokia pat, buvo melyname ipakavime ir raudoname, mano pirkta yra melyname ipakavime, nzn ar kuo jos skiriasi ar ne, bet tikriausiai tik pakuote. Maximoj kaina 30 lt, ji kol nesuslapini yra kieta. Patariu tokia nusipirkti kas ieskote, tikrai geros kokybes, nes tiek metu naudoju ir esu lb patenkintas, reikes dar viena paimt mamai :)

ta tokia, kur nesuslapinus yra kieta radau vienam rinkinuke su kibiru ir kempine kartu :D nu nzn, man tai ji keista kazkokia :) tai suteikiau jai nauja paskirti - valau diskus :D beje smelis + vanduo = labai gerai atzveicia pajuodavimus nuo ratu :beer:
  • 0

#18 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 gegužės 12 - 09:24

BuFu - gal radai kur įsigyti?
  • 0

#19 Svečias_Dropping_*

Svečias_Dropping_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 12 - 09:33

Uzmaciau tema apie sluoste, taigi turiu viena tokia taciau jos kaina ~40.00 lt (kolega dirba valymo imonei ir jis ja man kaip ir perleido ^_^ ) Taigi jinai tikrai daro stebuklus, nieko nereikia tik dregna masina perbrauki su ja ir blizga. Sake jokiu budu nenaudoti su jokiais kitais chemikalais , o plauti tik vandeni. Uzklausiu jo, gal nores pasidaryti papildomo pinigelio is ju :D Tai pranesiu kolegoms...
  • 0

#20 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 gegužės 12 - 09:51

gal nores pasidaryti papildomo pinigelio is ju  :D

<_< ;) Kokio dar pinigelio...??? Siaip kolegoms nuodaidas turetum, o ne antkaini issireikalauti... B)

Šį pranešimą redagavo EvX: 2008 gegužės 12 - 09:52

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0