Jump to content


Photo

Paskirstymo dirzas


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 timuxa

timuxa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 50
  • Automobilis:peugeot 406 1.8 ltr.

Posted 2008 April 02 - 20:49

Sveiki, atejo laikas keist peugeot 406 pagrindini dirza.Pas mane benzinas 1.8 16V. (97m). Noriu pasikeist ir ytempimo guolius ir dirza.kadangi nelabai nusimanau varikliu srityje,tai gal zinot kiek ytempimo guoliu dedasi.Zodziu reikia viska susipirkt paciam.Ir kokios daugmaz daliu kainos?Ar sudetingas pakeitimas?Is anksto dekui
  • 0

#2 Svečias_Micro_*

Svečias_Micro_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 02 - 23:01

Mano pegui dirzas nebrangiai kainavo o guolis tai vienas bet ir kainuoja smagiai jei pamenu gerai apie 170Lt cia mano 405 tai isivaizduok kiek tavo kainuos :D nu gal ir pigiau :D Bet keist tai neapsimoka paciam man pakeitimui reikejo varikly pakreipt kad butu galima prieit :)

Edited by Micro, 2008 April 02 - 23:02.

  • 0

#3 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • posts 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Posted 2008 April 04 - 13:50

Sveiki,

atejo laikas keist peugeot 406 pagrindini dirza.Pas mane benzinas 1.8 16V. (97m). Noriu pasikeist ir ytempimo guolius ir dirza.kadangi nelabai nusimanau varikliu srityje,tai gal zinot kiek ytempimo guoliu dedasi.Zodziu reikia viska susipirkt paciam.Ir kokios daugmaz daliu kainos?Ar sudetingas pakeitimas?Is anksto dekui

keiciasi 2 guoliukai + vandens pompa+ pagrindinis dirzas.
apytiksles kainas galima rasti cia
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#4 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Posted 2008 April 06 - 12:00

Sveiki,

atejo laikas keist peugeot 406 pagrindini dirza.Pas mane benzinas 1.8 16V. (97m). Noriu pasikeist ir ytempimo guolius ir dirza.kadangi nelabai nusimanau varikliu srityje,tai gal zinot kiek ytempimo guoliu dedasi.Zodziu reikia viska susipirkt paciam.Ir kokios daugmaz daliu kainos?Ar sudetingas pakeitimas?Is anksto dekui

o tu pasiskaityk kokia 10 temu zemiau, tema kuri vadinasi "Turiu problemu keiciant dirzeli, gal galit padet?" ten ir nuotrauku ira ir bendra vaizda susidarysi ;] .
  • 0

#5 Svečias_Galilejus_*

Svečias_Galilejus_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 06 - 19:56

noriu paklaust cia ne i tema:) jei nulenke voztuvus, dirzrelis tada normliai sukis ir neklius? arba kaip galima suzinot kad voztuvus nulenkiau?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users