Peršokti prie turinio


Noriu dazyt moldingus :)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 07 - 13:26

Mano pugui "gresia" kosmetinis remontelis,reikia dazyt buferius ir sparna. :D Sugalvojau kad prie to pacio ardymo ir moldingus perpusciau sidabrine spalva (mano peugeot'as sidabrinis), nes ten to ardymo tai nieko ner :D . Ar yra klube daziusiu moldingus?Jei nesunku mestelkit foto :beer: noriu paziuret kaip atrodo:) o ka klubieciai mano apie tai - irgi but faina suzinot :D Dekui :beer:
  • 0

#2 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2008 balandžio 07 - 13:30

pasiziurek i Lauciaus 106.
perdaze moldingus, yra pora senu nuotrauku kaip atrode anksciau ir kaip atrodo dabar 1 foto, daugiau foto gali rast foto konkursuose(matosi visa masina) ;)
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#3 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 balandžio 07 - 16:20

jei nekokybiškai padarysi, dažai nusilups turėsi dar baisesnius nei dabar. Jei padarysi gerai, nudažysi, nulakuosi tai liux, nors man originalūs juodi su sidabrine juosta visai neblogai žiūrisi ant 406
  • 0

#4 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 balandžio 07 - 20:00

Labai paprasta: nuėmus - pašiaušimas> plastofix užpūtimas> gruntavimas> šlifavimas> dažymas> lakavimas> uždėjimas... Prie gero džiūvimo - diena darbo. Tik kvailai atrodys, jei šoniniai moldingai dažyti, o buferiniai - ne...
  • 0
... labai piktas diedas...

#5 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 07 - 20:13

pasiziurek i Lauciaus 106.
perdaze moldingus, yra pora senu nuotrauku kaip atrode anksciau ir kaip atrodo dabar 1 foto, daugiau foto gali rast foto konkursuose(matosi visa masina) ;)

Liuks ;) nu man tikrai grazu :rolleyes: bleen dar nzn ka su ta juosta nikeliuota daryt, nes buferiu moldinguose ji nusilupa, o dureliu (jos jau dazytos karteli) su dvipuse izoliacija uzklijuotos ir neina nulupt nuo pacio moldingo, dazant tai vargo vakariene jas apklijuot ir sveiciant nenubruzint :huh:
  • 0

#6 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 07 - 20:21

Labai paprasta: nuėmus - pašiaušimas> plastofix užpūtimas> gruntavimas> šlifavimas> dažymas> lakavimas> uždėjimas...
Prie gero džiūvimo - diena darbo.
Tik kvailai atrodys, jei šoniniai moldingai dažyti, o buferiniai - ne...

Viska zn, jau siandien nusipirkau plastofix ir dar kazkokio Sh..... ;) Buferinius irgi dazysiu,siand nusilupau juos,pigiau grubo nulupt :D su durelem teko pamastyt,bet irgi nesunku ;) daba stovi vargselis kieme be juostu, kazkoks nuogas atrodo :lol:
Beje pas mane bufery priekiniame radau tokias kaip anagas ir ytariu,kad ten apipurskimas turetu faru but :huh: taigi klausimas: ar jos visuose buferiuose yra ir tik kai kuriuose modeliuose dedas tas apipurskimas?Ar turginis kausas dazydamas buferi jas su spaklium uztepe at kaip kors uzklijaves nudaze? :D
  • 0

#7 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 23:51

Dar klausimas :) kazi kaip atrodytu tos groteles buferyje kur apacioj yra sidabrines???? Ar nekist nagu ten? Drasiai reiskit nuomones :beer: Reikia ideju :beer:
  • 0

#8 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 11 - 16:08

moldingai taj ce tipo slenksciai ? :D
  • 0

#9 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 11 - 18:54

moldingai taj ce tipo slenksciai ? :D

Juostos ant duru ir buferiu tos juodos :D su nikelio juostele kuri issima :D
  • 0

#10 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 balandžio 11 - 20:02

Juostos ant duru ir buferiu tos juodos  :D su nikelio juostele kuri issima :D

ne pas visus tas nikelis yra :) o sian maciau dar su dazytais moldingais sidabrini 406 tai ka zinau :) gan keistai atrodo :) man gal net graziau kai yra tos juodos juostos ;)

Šį pranešimą redagavo thunderr: 2008 balandžio 11 - 20:03

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#11 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Parašyta 2008 balandžio 11 - 20:07

Mano pugui "gresia" kosmetinis remontelis,reikia dazyt buferius ir sparna. :D Sugalvojau kad prie to pacio ardymo ir moldingus perpusciau sidabrine spalva (mano peugeot'as sidabrinis), nes ten to ardymo tai nieko ner :D . Ar yra klube daziusiu moldingus?Jei nesunku mestelkit foto :beer: noriu paziuret kaip atrodo:) o ka klubieciai mano apie tai - irgi but faina suzinot :D
Dekui :beer:

Manau graziau atrodytu juodi nei nudazyti sidabriniai ;)
  • 0

#12 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 11 - 21:32

Ziurau vyrauja juodu juostu tendencija :D nu uz poros sav ydesiu foto :D Galesit dar labiau ispeikt arba pagirt :beer: Siand jau nuruntuotos :D
  • 0

#13 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 11 - 21:46

Ziurau vyrauja juodu juostu tendencija :D nu uz poros sav ydesiu foto :D Galesit dar labiau ispeikt arba pagirt :beer: Siand jau nuruntuotos :D

po puses metu vel gruntuosi ir dazysi geriau nevark su dazimu.jei neturi kur pinigu deti galiu atsiusti savo saskaita ;)
  • 0

#14 Svečias_Beausis_*

Svečias_Beausis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 17 - 14:56

nu neseniai man soniniai moldingai pagelbejo. nes pensininkas aiksteleje so golfu brukstelejo per sona tiesiai y moldinga tai apsaukiau seny bet paziurejau kad tik truputy nubrozdino gerai kad neilenke :angry:
  • 0

#15 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2008 balandžio 20 - 23:46

po puses metu vel gruntuosi ir dazysi geriau nevark su dazimu.jei neturi kur pinigu deti galiu atsiusti savo saskaita ;)

Mano Saabas atvažiavo su dažytais. Viskas, kaip sako genadi. Pradėjo luptis. Kadangi daryta pas dilerį, iš po juodų dažų šviečia raudonas gruntas ar kažkas panašaus, kaip ir pas visus tų metų 9-5us. Žodžiu, galvoju aplankyti kokią dieną Jimmy ir prašyti, kad padarytų atvirkščiai - nuimtų visų moldingų dažus velniop. O tuo pačiu ir buferius sutvarkysma.

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2008 balandžio 20 - 23:47

  • 0

#16 Svečias_Rasele_*

Svečias_Rasele_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 22 - 11:52

noriu pasidalinti informacija apie moldingu dazyma. Daziau savo p206 nes nuo saules jau nubluke buvo, geriausia dazyti purskiamais dazais kurie grubletai nusipurskia, tada graziausiai atrodo, o lygiai purskiantys tai nemokant su tokias dazyti labai nubegimai gaunasi. Nepamenu tik pavadinimo dazu, bet jau beveik 2 metai o atrodo da kai naujai dazyti, tik vienoj vietoj kur gerai nepasveiciau moldingo atsoko dazai nes buvo likutis senu dazu, bet jau cia mano paruosimo dazymui brokas :rolleyes: esme kad grubleta pavirsiu isgaunantys (ar kaip cia pavadint) yra geriau :pug:
  • 0

#17 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 kovo 03 - 08:41

va kokia merguzele, pati ir nusisveite ir nusidaze.. kad manoji tokia butu, prie masinos kazka pakrapstytu... musiek nagus nusilauzytu oj oj.. :doh: :D nu zodziu klausykyt, pas mane vairuotojo moldingo sonas atsilupo, ir bedarinejant dabar duris sulanskte sparna ir atlipino sparno pati moldinga iki puses kur posukis yra :doh: tai zodziu zadu lupti moldingus laukan ir per naujo klijuoti.. klausimelis, nulupus modinga su kuo svariai nugrandyt ta juoda lipnia juosata kazkokia su kuria suklijuoti moldingai ant duru? ir su kuo moldingus butu geriausia klijuoti paskiau? prie to paties, po sios ziemos, vienoj vietoj atsoko slenkscio apsauginis sluoksnis kazkoks tai kaip smala ar kas ten butu.. tai po ten yra jau plikas metalas slenkscio.. ka ten reiktu purksti ant slenksciu ir paskiau uzdazyti masinos spalva? :blush:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#18 ganksteris406

ganksteris406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2011 kovo 03 - 09:14

siaip moldingai turi buti pritvirtinti ant sponkiu,zinoma jei ten dar yra kur tvirtinti jei ant moldingo nenulauztos tvirtinimo kilpos.O tokiu atveju jei nulauzta.Tai tada klijuoti su silikonu kuris karsciui atsparus.Jisai sukieteja i kaula ir kai nori nulupt tai jau eina su visais dazais.Pas mane taip buvo pritvirtinta bet kai daziau moldingus nusipirkau klipses ir pritvirtinau kaip turi but.Tik trumpaji moldingiuka kur ant sparno klijavau su tuo silikonu,nes kitaip nebuvo imanoma pritvirtinti.

Šį pranešimą redagavo ganksteris406: 2011 kovo 03 - 09:16

  • 0
gangsteris607

#19 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Parašyta 2011 kovo 03 - 12:04

Štai mano,dažiau,gerai laikosi :ax:
Posted Image :ax:

Šį pranešimą redagavo Mantas_PNV: 2011 kovo 03 - 12:11

  • 0

#20 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2011 kovo 03 - 19:01

klausimelis, nulupus modinga su kuo svariai nugrandyt ta juoda lipnia juosata kazkokia su kuria suklijuoti moldingai ant duru? ir su kuo moldingus butu geriausia klijuoti paskiau?
prie to paties, po sios ziemos, vienoj vietoj atsoko slenkscio apsauginis sluoksnis kazkoks tai kaip smala ar kas ten butu.. tai po ten yra jau plikas metalas slenkscio.. ka ten reiktu purksti ant slenksciu ir paskiau uzdazyti masinos spalva? :blush:

Siaip tai gali ivairiai daryti, kad ir ta pacia dvipuse juosta kaip buvo priklijuoti tik ja gaut gera sudetinga kad laikytu. Kai kurie dazytojai kala tiesiog su super glue normaliais, kaiko geriausiai tada. Norint "riebiau" tiks ir anksciau minetas liquid nails, tik va reikia visitek paruosti svarbiausia, nuvalyt ar pasveist laka ar panasiai kad geriau suliptu.
Ten tau sviecia cinkas ir antikorozine atsilupus, jei nori gerai pasidaryti tai lupk iki tol kol jau bus geria prilipus ja ir vel pursk graviteksu, gruntu dazais. Man ant dugno taip buvo tai kadangi spalva nesimato tai graviteksu uzvariau grunto biski ir belekokiais dazais lopa uzdejau, bet siaip pezu cinkas gerai laikos, tevo 306 jau 4 metai su nubrozdintu sleksciu iki cinko vazineja ir nei rudeles nesimato iki siol :good:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0