Peršokti prie turinio


406 kupe pliusai ir minusai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 78

#1 Svečias_afganas_*

Svečias_afganas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 09 - 23:35

ar apsimoka pirkti 406 kupe su 2l varikliu? ir aplamai gal kas turite toki automobili galetu pasakyt trukumus privalumus? ar brangus taisymas, girdejau kad dirzelio pakeitimas 2500lt ar tiesa, nelabai norisi tiketi?
  • 0

#2 Svečias_Propke_*

Svečias_Propke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 00:10

ar apsimoka pirkti 406 kupe su 2l varikliu? ir aplamai gal kas turite toki automobili galetu pasakyt trukumus privalumus? ar brangus taisymas, girdejau kad dirzelio pakeitimas 2500lt ar tiesa, nelabai norisi tiketi?

dėl diržo tai blogai girdėjai :) , visas komplektas atrodo ~350 LT kainuoja aišku + dar pats darbas kažkiek kainuos. Šiaip aš ir tokią ruošiuos pirkt, tai kiek info surinkau galiu pasakyt kėbulo detalės ir visa išorė - taisymas brangokas, variklis, važiuoklė ir kiti mazgai hmz... nepigu, bet kainos smarkiai nesikandžioja. Teko prabandyt 2.0L kupe, tai tikrai patiko kaip ji ant kelio stovi, o ir traukos man pilnai užteko
O dėl kitu pliusų ir minusų, gal kas pakomentuos kasdaugiau važinėje su tokiais aparatais :) B)

Šį pranešimą redagavo Propke: 2008 balandžio 10 - 00:10

  • 0

#3 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 balandžio 10 - 01:23

Teko prabandyt 2.0L kupe, tai tikrai patiko kaip ji ant kelio stovi, o ir traukos man pilnai užteko

stovi ant kelio kupas tik pakeitus spyruokles i trumpesnes, nes taip tai jis ''tabaluoja'', ypac posukiu metu.
  • 0

#4 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 10:44

O Linukas kalbi apie 2L ar apie 3L, kad tabaluoja.
  • 0

#5 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 balandžio 10 - 12:21

bet tai susidesi tas zemintas spyruokles ir bus sudas jei noresi kur i gamta nulekt kur ner asfalto iki pat ezero :D p.s. kaip as noriu to kupo bet visi cia sneka kad 2 litrai per silpnas... reik triju... bet kuro pilt 15 litru ir nesinori :) o kiek dvieju litru ima? :) svajoniu variantas tai man butu 2.2 hdi bet kad bleen jie kainuoja :( :(

Šį pranešimą redagavo thunderr: 2008 balandžio 10 - 12:39

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#6 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 balandžio 10 - 12:46

jei tiesiai sviesiai tai vidaus detales tikrai nera brangios tik issore brangoka ;) bet gi ne dauzyti perki , vaziavimas minkstas ^_^ nu pradziai 2l tikrai pilnumoje uzteka traukos tikrai yra, tas dirzelio pakeitimas tokia suma kur parasiai tai gal buvo pries kokius 5metus jei dar ne anksciau dabar ~300lt su viskuo, jei del gedimu tai manau dazniausiai tai apsuku sokinejimas bet tai cia beveik dauguma modeliu pasitaiko ta beda, nu nz pats jau tokia turiu beveik du metus tai nz patinka iki siol :wub: klausk jei kas dar domina ;)
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#7 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 balandžio 10 - 14:26

o kiek tau dvilitrine valgo kuro mieste? :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#8 Svečias_afganas_*

Svečias_afganas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 14:42

dar norejau isgirst nuomone kur gali buti daugiau toki 406 ant pardavimo, nes kaune pvz masinu turguj tik vienas yra. ir ar daznas varijantas juodos spalvos? :)
  • 0

#9 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 balandžio 10 - 15:33

http://www.ceko.ten.lt/
čia tiesiai iš užsienio, šiek tiek paremontuoti reiks, bet yra visokių.
mieste t.yra Londone sūnaus kupas 2,0L, dujų 11-12 litrų suvartoja. Manau galios per akis, jei dragint nori, tada tiks 205 GTi su 3,0 V6 :D
  • 0

#10 Svečias_Propke_*

Svečias_Propke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 15:38

dar norejau isgirst nuomone kur gali buti daugiau toki 406 ant pardavimo, nes kaune pvz masinu turguj tik vienas yra. ir ar daznas varijantas juodos spalvos? :)

Autopliuse :) , o siaip Tauragėj aikštelėse būna, po velyku per laisvas dienas kai buvau ten, tai ~10 kupe mačiau gal daugiau, bet ir tai visu aikštelių nespejau apžiurėt. O šiaip įspūdi ten susidariau, kas bent šiek tiek normaliau atrodo tai be 5000e nepaimsi, o tos pigesnes tai atrodo nekaip ...
  • 0

#11 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 15:53

bet tai susidesi tas zemintas spyruokles ir bus sudas jei noresi kur i gamta nulekt kur ner asfalto iki pat ezero :D


p.s. kaip as noriu to kupo bet visi cia sneka kad 2 litrai per silpnas... reik triju... bet kuro pilt 15 litru ir nesinori :) o kiek dvieju litru ima? :) svajoniu variantas tai man butu 2.2 hdi bet kad bleen jie kainuoja :( :(

Kad ir su standartinėm spyruoklėm prie ežero nenuvažiuosi (jei nėr asfalto).
  • 0

#12 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 15:57

ar apsimoka pirkti 406 kupe su 2l varikliu? ir aplamai gal kas turite toki automobili galetu pasakyt trukumus privalumus? ar brangus taisymas, girdejau kad dirzelio pakeitimas 2500lt ar tiesa, nelabai norisi tiketi?

Nepirk 2 litrų variklio. Yra jau čia pavyzdžių, kai žmonės nusipirkę 2 litrų coupe'ą jį keitė į V6. Na, nebent, 2,2 - iš bėdos.
  • 0

#13 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 balandžio 10 - 16:21

nu po kiek laiko zmonems nebeuztenka tu 2l :) tai ir ima 3l , daug yra taurageje be ten nz (nes nepaslaptis kad dauguma grizta dauztos) :huh: man mieste tai ~12 kazkur, nu ziurint kaip vaziuoju :D, siauliuose buvo pora zokniu aistelei bet dabar nz kaip ten..., nu kai jau bus kiseinei pinigai tai sek skelbimus intike kas diena, taip man buvo uztikau,paskambinau buvau pirmas klientas ir paemiau :D
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#14 Svečias_afganas_*

Svečias_afganas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 16:52

e2110 Tai tu sakyk kodel nepirkt 2.0l kas blogai jiems? Mieste vazinesiu tai kam man tas 3l.? Taurage tai girdejau kad peugeot krastas :) ieskau juodo cupe bet turbut nesulauksiu tokio.
  • 0

#15 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 balandžio 10 - 20:03

O Linukas kalbi apie 2L ar apie 3L, kad tabaluoja.

dvilitris
  • 0

#16 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 22:16

As taippat tokios nuomones kaip e2110, jei kupas tai 3L. Bet cia mano asmenine nuomone.
  • 0

#17 Svečias_afganas_*

Svečias_afganas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 10 - 22:37

Nu bet as klausiu apie 2l, zinau kad geriau 3l eina ir t.t. Bet klausiu apie pati varikli gal nepatvarus jis ar kaip??. Man grazi ta masina ne del variklio perku.! Ir manau kad su juo ir vaziuot galima...... Tarkit zodi :) nedraguj ieskau to cupe. Man tik apie paty varikli :P
  • 0

#18 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 11 - 06:07

afganas pats logiskai pagalvok. Jei trinsies mieste su 2L tau iseis 12-13L jei su 3L tai kazkus 15L. Tai pamastyk. Tik nesakyk kad nenoretusi paspausti ir greiciau kartais. Be to 3L bus pilnesnis privalumu.
  • 0

#19 Svečias_afganas_*

Svečias_afganas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 11 - 09:36

Ir kiek valgo mieste 15 tau jis? Brangiai vaziuot :)
  • 0

#20 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2008 balandžio 11 - 09:44

irdejau kad dirzelio pakeitimas 2500lt ar tiesa, nelabai norisi tiketi?

3.0 V6 diržas brangus: 1500-2000 Lt (nelygu kur keisi). Keičiau aš 605-am.
  • 0
Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0