Peršokti prie turinio


Peugeot 106


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Svečias_Shaman_*

Svečias_Shaman_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 13 - 11:52

Sveiki. Nuvalkiota tema, bet ka daryt :) Auksta variklio temperatura. Pries paskutine padala visad. Radiatorius - rankos nenulaikysi - karstas. (Pats keiciau - naujas), termostatas irgi naujas - atsidarantis prie 89c. (prancuziskas) Salono peciukas sildo labai gerai. Skystis lyg ir neverda - slangu kietumas itarimo lyg ir nekelia. Priemaisu skystije nera. Ventiliatorius sudirba daznokai, bet visad reikiamu metu. Nekeiciau tik vandens pompos.. Bet mastau, jei radiatorius pakankamai karstas, tai turetu ji veikti. Skystis praktiskai nedingsta. Pastebejau, kad labiausiai kyla temp. vaziuojant pavara arba stovint vietoje. Mastau, gal kokie ausinimo kanalai uzsikimse variklije paciam, nes kai pirkau masina, labai rudas vanduo buvo. Ilgai ploviau visom priemonem - tame tarpe citrinos rugstim. Klausimas toks - Ar gali buti kalta pompa jei radiatorius pakankamai karstas ? :unsure: Aciu uz nuomones
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 balandžio 13 - 13:41

Kartais pasitaiko, kad siurblio sparnuotė "nusidrožus". Nepakankamas skysčio cirkuliavimas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 ogiziux

ogiziux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:106

Parašyta 2008 balandžio 14 - 12:22

Pas mane tas pats, uzkaista iki priespaskutines padalos, bet snekejau su gerbiamu kolega Darko, sake, kad cia normaliai ;)
  • 0
Peugeot 106 Rallye '95m.

#4 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 10 - 15:59

mano pugo variklis irgi labai kaista...
  • 0

#5 Shakys

Shakys
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 406 1,9td 66kw

Parašyta 2008 gegužės 19 - 11:22

Man irgi kaista labai , bijau net vazinetis , dabar isemiau termostata vistiek kaista, as irgi itariu vandens pompa, kaip ja patikrint ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0