Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Snypscia kondicionierius po panele


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 balandžio 14 - 20:35

Sveiki, šiandien bevažiuojant pasidarė toks dalykas - pradėjo kondicionierius kažkur po priekine panele (salone) šnypšti. Galbūt ir ne ten, bet man vairuotojo vietoje sėdint garsas sklido būtent iš ten. Taip šnypštė gal kokias 2 min, kol neapsikentęs išjungiau. Taip pat pastebėjau, kad kuo toliau, tuo mažiau šaldė. Patikrinus freono vamzdžius, jie jau nebebuvo tokie šalti kaip seniau, tik truputį vėsūs. Padariau išvadą - kondicionavimo sistema pradėjo leisti freoną. Vat turiu porą klausimų: 1) kokia maždaug diagnožė galėtų būti? prakiuro garintuvas, praleido apsauginis vožtuvas, vamdžiai prakiuro ar kas dar? 2) kiek reikia nuardyti, norint prieti iki kondicionieriaus garintuvo? visą priekinę panelę ar užteks tik apatinės panelės dalies? galbūt nereikia visai ardyti? Būčiau labai dėkingas, jei pasidalintumėt savo išmintimi, nes tikrai nesinori, kad nuvažiavus į remonto dirbtuves prikabintų makaronų, kad vien tik ardymas kainuos porą tūkstantėlių. Laba didelis dėkui :beer:
  • 0

#2 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 balandžio 14 - 21:14

Pačiam, jeigu nedirbi su šalčiu, tikrai nepavyks nustatyti, pro kur išleido freoną. Nors visko būna. Prie išgarintojo (radiatoriaus ) tau galėjo šnypšti dėl freono trūkumo, o ne todėl, kad pro ten išėjo. Kreipkis į specializuotą įmonę - kiek forumiečiai rašė, tai kainos tikrai ne kosminės. Tik dabar, jeigu nebešaldo, jokiais būdais jo nejunk, nes problemų gali padaugėti. :rolleyes:
  • 0

#3 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 balandžio 15 - 08:04

Sia masina pirkau ziema ir tada nelabai galejau patikrinti ar veikia A/C. Pries pora savaiciu nuvariau i specializuota imone, jie paziurejo ir pasake, kad nera visiskai freono. Pabande slegi su azotu, bet sistema pasirode sandari. Aisku, patikino, kad toks bandymas negarantuoja 100% sandarumo, nes pas mane freono buvo nerasta, o pats iki visisko nulio nugaruoti nelabai galejo, ypac kai dar buvo uzklijuotas lipdukas is Vilniaus kondicionieriu centro, kad buvo pildyta sistema pries metus. Tada man papilde sistema nauju freonu su UV. Pavazinejau su masina visa diena su ijungtu A/C, nuvariau kita diena pas juos ir meistriukas paziurejo su UV lempa ar nesimato kokiu nors leidimo zymiu. Aisku tas ziurejimas buvo labai jau atmestinas, nors ka gali zinot, gal is tiesu niekur ir neleido. Pavazinejau pora savaiciu kartas nuo karto ijungdamas A/C, o vat vakar vaziuojant pradejo keistai snypsti po panele salone, isjungus A/C snypstimas dingo. Paziurejau freono vamzdzius, kur eina i salona, jie buvo tik siek tiek vesus. Tad nusprendziau kad freonas vel sugalvojo palikti mano masina :) Reiks rytoj varyti i specializuota imone ir tegu ziuri jie.
  • 0

#4 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 balandžio 15 - 08:05

gal kas galit rekomenduoti kokia tikrai pakankamai kompetetinga imone Kaune, kuri gerai draugautu su Peugeot kondicionavimo sistemomis ir kainos butu ne kosmines :)
  • 0

#5 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 balandžio 16 - 08:53

Vakar prasisvieciau su UV automobili ir paaiskejo tradicine Peugeot 406 beda - kondicionieriaus radiatorius keliose vietose leidzia freona. As esu nelabai linkes bandyt radiatoriu virinti, nes masina dar zadu bent pora metu patureti, tai sakau, geriau nauja imsiu. Pagal Nissens kataloga paziurejus man eina radiatorius, kurio kodas 94534. Gal kas zinot, kur Kaune toki galima butu isigyti (nebutinai nissens firmos). Pats pameginsiu perklausti visas zinomas parduotuves ir pasidometi kainomis. Garsiojoje Egrekoje uz ji paprase 530 Lt, bet dar gali tekti laukti pora savaiciu, kol parvaziuos iki manes. Noretusi visa si reikala greiciau prasukti, nes pakeitima ivykdysiu pats :)
  • 0

#6 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 gegužės 12 - 13:22

Man irgi reikia <_<
Per 2 metus Eolte pirktas kažkoks naujas (~500Lt) išsikvėpė... -_-
Nissens 94534 Detalitoje kainuoja 500Lt. Pasiderėjus - 5% numestų (-25Lt).
Jei imtumėm 2 - gal dar daugiau :rolleyes:

P.S. AutoAkstė ir Eoltas kažkokius taiwanietiškus siūlo po 370Lt (lyg Depo).
Prisibijau :unsure:
P.P.S. Autoviči už 'originalą' prašo... 1390Lt :ph34r:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#7 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 gegužės 13 - 21:49

kazi tada kiek naujas kompresorius kondi kainuoja? :ph34r:

Šį pranešimą redagavo jawasaki: 2008 gegužės 13 - 21:50

  • 0

#8 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2008 gegužės 15 - 11:08

Kazkaip reikia atrasti gamintoja, kurio detales laiko daugiau 1-2 metu. Pas mane buvo kazkoks suomiskas ir po 2 metu irgi leidzia(Zibintas nustate), pakolkas uzpilde(ne Zibinte), nes nutekejimo aparatura nerodo, bet jei viska yra gerai, tai freonas neisbegtu pats savaime, tai va irgi ziuriu kur koki geresni kondensatoriu nupirkti, ar bent zinoti kur pirkti.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#9 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 gegužės 16 - 14:24

As nusipirkau nauja originala BEHR firmos, kainavo 600 Lt. Dabar ziuresim, kiek laikys :)
  • 0

#10 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 25 - 10:59

Swiftai, o kur Vilniuje pildeisi? Panasu, kad ir man laikas arteja...
  • 0

#11 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2008 birželio 25 - 13:44

Swiftai, o kur Vilniuje pildeisi? Panasu, kad ir man laikas arteja...

Skambinau Gediminui is forumo www.garazuvaldovas.lt, kaip nebutu keista, 3xtfu dar laiko, nors atseit turiu bloga kondensatoriu.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#12 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 08:07

Dekavoju, reix paskambint jiems.
  • 0

#13 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2008 liepos 08 - 20:13

As nusipirkau nauja originala BEHR firmos, kainavo 600 Lt. Dabar ziuresim, kiek laikys :)

Ir man tas pats,pripilu freono,po koki 1,5 menesio isleidzia ir pradeda snypst po panele,galu galiausiai nustoja saldyt..tai irgi nesuprantu kame reikalas :( patarkit kame saknys <_<
  • 0

#14 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 08 - 20:31

Ir man tas pats,pripilu freono,po koki 1,5 menesio isleidzia ir pradeda snypst po panele,galu galiausiai nustoja saldyt..tai irgi nesuprantu kame reikalas :( patarkit kame saknys <_<

tai gi skaityk, kas auksciua parasyta.. Reiskia kad freono nulis yra. kazkur skyliu yra! :blink:
  • 0

#15 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2008 liepos 09 - 16:47

tai gi skaityk, kas auksciua parasyta.. Reiskia kad freono nulis yra. kazkur skyliu yra! :blink:

ka skaityt??ant tirk ir as meistras,kad nera freono :D
bet skyliu nei meistrai neranda..
  • 0

#16 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2008 liepos 10 - 08:04

bet skyliu nei meistrai neranda..

Keisk meistrus!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#17 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2008 liepos 10 - 23:04

Keisk meistrus!

pezo centre buwau,,po to ten taikos prospekte..manau ten normalus meistrai :unsure:
  • 0

#18 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2008 liepos 11 - 07:16

pezo centre buwau,,po to ten taikos prospekte..manau ten normalus meistrai :unsure:

Nugi supranti, kad stebuklu nebuna, nors man Zibintas sake kad blogas kondensatorius, o kitoj vietoj patikrino uzpilde ir 3xtfu iki siol vaziuoju!
Zodziu vaziuok kitur, ir visu meistru isgirsi nuomones ir padarysi pats savo sprendima.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#19 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 liepos 16 - 09:01

Jei pries tai buvo uzpildytas freonas su UV, tai galima bandyti ieskot su lempa nuotekio. Pas mane leido per AC radiatoriu, tai su UV lempa atidziai paieskojus iskart radau. Issiemiau radiatoriu ir vidineje puse didziausias slapias blynas nekele abejoniu, kad kaltas jis. Skyle is tiesu yra labai maza, todel, manau galima suvirinti nesunkiai ir toliau naudoti kazkiek. Pats radiatorius pakankamai gero stovio buvo. Taciau nesicackinau ir pakeiciau nauju, tai jau 2 men su biksiu be jokiu problemu turiu salta vejeli. :)
  • 0

#20 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 liepos 21 - 22:55

Kadangi tema apie kondiecionierius, tai noriu paklaust, gal ir durnai nuskambes, o tas freonas turi koki nors kvapa, skoni? Kai atrandi, kad is po masinos kazkas lasa, bet ne tepalas, pauoscius jokio kvapo, skaidrus, ar tai gali buti freonas? o po to is tos vietos tas skystis isgaruoja ir nelieka ne pedsako :unsure:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0