Peršokti prie turinio


Stoglangis- kur galeciau isideti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 19:59

na gumos atrodo gerai prisispaudzia, o kur tas drenazas tai neradau, nepavyko ,,pasampaluot,, pries darant tai reik zinot kur ta viela kist, kad nenusampaluotum ko nereik. :( vistik itariu, kad tai liuko gumos suseno

Atidaryk liuką į tą padėtį, kur jis visas nuvažiuoja po stogo skarda. Tada paižiūrėk kampuose turi būt skylės.
Bėje, orginalaus liuko gumos neprivalo būti absoliučiai hermetiškos. Visą nesandarumą kompensuoja drenažas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#22 Linas162

Linas162
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 406 TD 66Kw

Parašyta 2012 sausio 14 - 15:27

Gal turit daugiau kokiu minciu su P406 orginaliu stoglangiu kas daryti, nes po lietaus viduje kaip saltas dusas kaivaziuoji, drenazai su troseliu isbadyti, vandeni i juos pilant jis nesunkiai nubega per visus 4, bet salona visvien semia :angry: silikonas netinka, nes jo rugstis gerai metala grauzia...
  • 0

#23 peugeot 406

peugeot 406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 223
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td

Parašyta 2012 sausio 14 - 15:31

jei nubegimo takeliai svarus paziurek gal priekije liuko nera skardeles. man kazka taip buvo neveike liukas tai as ten ji konstravau kad gerai stovetu tai buvau nuemes tokia skarda o ji pasirodo reikalinga tam kad vanduo nubegtu i takelius :) tik nezinau kaip tau paaiskinti kaip ji atrodo.
  • 0

#24 Linas162

Linas162
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 406 TD 66Kw

Parašyta 2012 sausio 15 - 20:33

Na idomu butu pamatyti kas ten per skardele, nes neisivaizduoju kaip ji ten ir atrodo... speju jos pas mane ir nera...
  • 0

#25 Linas162

Linas162
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 406 TD 66Kw

Parašyta 2012 sausio 16 - 16:47

Tai nieks negali paieskoti kokios foto kaip ji ten atrodo? nes man gan svarbu...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0