Jump to content


antipollution fault ESP/ASR not functioning


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 18 - 17:52

307 pugas 2002 metu 2.0 HDI, vakar uzsidegė "ESP/ASR not functioning, antipollution fault" perziurėjau visus ABS davikilius ir jų kištukus kurie stovi ratuose, rodos viskas ok. Gal kuriam jau buvo taip, gal kas turit kokiu minčių, kur ieškot gedimo ?
  • 0

#2 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 May 18 - 19:15

307 pugas 2002 metu 2.0 HDI, vakar uzsidegė "ESP/ASR not functioning, antipollution fault"
perziurėjau visus ABS davikilius ir jų kištukus kurie stovi ratuose, rodos viskas ok.

Gal kuriam jau buvo taip, gal kas turit kokiu minčių, kur ieškot gedimo ?

galimas variantas:nuduso kompas(programa)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#3 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 18 - 19:24

koks kompas nuduso ??? masina vaziuoja tik riboja apsukimus variklio max 2800
  • 0

#4 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 22 - 15:46

Problema išspresta, buvo užsikišes katalizatorius. Kadangi i mašina pilasi FAB tai katalizatoriu išvalė programiškai, na pati mašina ji išsivalo paleidus tam tikra programa.
  • 0

#5 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 May 26 - 18:54

Problema išspresta, buvo užsikišes katalizatorius. Kadangi i mašina pilasi FAB tai katalizatoriu išvalė programiškai, na pati mašina ji išsivalo paleidus tam tikra programa.

gal but galima placiau, kur cia tau vale taip, nes man ir meta ta nelemta filtro klaida.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#6 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • posts 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Posted 2008 May 26 - 19:09

gal but galima placiau, kur cia tau vale taip, nes man ir meta ta nelemta filtro klaida.

idomu, o jums, kai meta ta klaida filtro, masina vaziuoja normaliai? ar isijungia tas safe mode, ir neleidzia apsuku duoti? ir vaziuoji kaip su arkliu...
  • 0

#7 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 May 26 - 19:36

idomu, o jums, kai meta ta klaida filtro, masina vaziuoja normaliai? ar isijungia tas safe mode, ir neleidzia apsuku duoti? ir vaziuoji kaip su arkliu...

tai va ispradziu kai mete ta antipollution fault, tai traukai itakos neturejo, bet vakar pasidare visai buka, tai siandien nuskaiciau klaidas, trauka atsirado, bet pranesimas liko.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#8 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 28 - 23:10

valė programiskai su diagnostikos kompu, mašina pati išsivalė apie dešimt minučių pati sukėlė ir laikė 4 skukas apsuku, paskui kelias minutes 3stukas. Viskas kainavo 5o lt veiksmas vyko ukmergej.
  • 0

#9 Svečias_Latvis_*

Svečias_Latvis_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 17 - 19:19

Sveiki, Pas mane ta pati problema su Peugeot 307. Pries koki menesi man uzsidege skydelyje variklio lempute, o kompiuterio displejuje uzrasas "not functioning, antipollution fault". Paskambinau i Peugeot centra man pasake, kad uzsikimso katalizatorius arba suodziu filtras, bet kadangi sios detales yra vienoje duslintuvo dalyje tai keiciasi kartu. Keitimas Peugeot centre kainuotu apie 6000 lt plius darbas. Kiek supratau ne pas mane viena si problema buvo arba yra, be to yra zmoniu kurie jau tai susitvarke. Gal galima butu smulkiau papasakoti apie problemos sprendimo budus ir suteikti kontaktus servisu kur uz normalia kaina tai sutvarkytu. Prioritetas kontaktai Vilniuje. Aciu
  • 0

#10 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 17 - 19:30

kreipkis privacia zinute i "spakenas" jis tau pasalins visa ta filtra ir pastatys kompo apgavikli, neberekes niekuom rupintis ir kainuos kelis simtus o ne kelias stukas ;)
  • 0

#11 Svečias_Latvis_*

Svečias_Latvis_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 17 - 19:45

kreipkis privacia zinute i "spakenas" jis tau pasalins visa ta filtra ir pastatys kompo apgavikli, neberekes niekuom rupintis ir kainuos kelis simtus o ne kelias stukas ;)

Ačiū, taip ir padarysim :beer:
  • 0

#12 daisy

daisy
  • Forumo naujokai
  • posts 7
  • Automobilis:peugeot 307sw, 2,0hd, 79kw,2002m

Posted 2014 April 13 - 11:25

sveiki, "ESP/ASR not functioning, antipollution fault" pas mane viska ta paty meta šiomis dienomis patarkite ka daryti ir kur kreiptis man, kad nebūčiau apgauta ir t.t. :shy: :( :wacko: :mellow:
  • 0

#13 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • posts 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Posted 2014 April 13 - 12:43

sveiki,
"ESP/ASR not functioning, antipollution fault" pas mane viska ta paty meta šiomis dienomis patarkite ka daryti ir kur kreiptis man, kad nebūčiau apgauta ir t.t. :shy: :( :wacko: :mellow:

Pas mane sita buvo pora kart ismete, tai uzgesinus ir vel uzkurus dingdavo, gal kur koks davikliukas nekontaktuoja, pakomentuos manau kas nors protingesnis
  • 0

#14 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • posts 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Posted 2014 April 13 - 12:45

Sveiki,

Pas mane ta pati problema su Peugeot 307.
Pries koki menesi man uzsidege skydelyje variklio lempute, o kompiuterio displejuje uzrasas "not functioning, antipollution fault".
Paskambinau i Peugeot centra man pasake, kad uzsikimso katalizatorius arba suodziu filtras, bet kadangi sios detales yra vienoje duslintuvo dalyje tai keiciasi kartu. Keitimas Peugeot centre kainuotu apie 6000 lt plius darbas.
Kiek supratau ne pas mane viena si problema buvo arba yra, be to yra zmoniu kurie jau tai susitvarke. Gal galima butu smulkiau papasakoti apie problemos sprendimo budus ir suteikti kontaktus servisu kur uz normalia kaina tai sutvarkytu. Prioritetas kontaktai Vilniuje.

Aciu

Tokiu atveju jei uzsikemsa, tiesiog ispjaut tuos filtrus ir prgramiskai atjungt, pats neseniai ispjoviau FAP ir katalizatoriu, dabar nuo treciadienio palikau Garliavoj meistrui, kad isprogramintu, tai va laukiu skambucio su gerom naujienom kada bus galima pasiimt masina :)
  • 0

#15 daisy

daisy
  • Forumo naujokai
  • posts 7
  • Automobilis:peugeot 307sw, 2,0hd, 79kw,2002m

Posted 2014 April 13 - 12:47

sveiki,
"ESP/ASR not functioning, antipollution fault" pas mane viska ta paty meta šiomis dienomis patarkite ka daryti ir kur kreiptis man, kad nebūčiau apgauta ir t.t.  :shy:  :(  :wacko:  :mellow:

Pas mane sita buvo pora kart ismete, tai uzgesinus ir vel uzkurus dingdavo, gal kur koks davikliukas nekontaktuoja, pakomentuos manau kas nors protingesnis

man anksčiau buvo taip pasirodė ir dingo,
bet šykarta nebedingsta ir apsukos nekyla daugiau nei 2500-2800 ir gazo nebeduoda, bijau visai nesudirbt variklio ar ko :shy:
  • 0

#16 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • posts 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2014 April 13 - 13:23

Todėl ir dingsta trauka, kad variklis nebūtų "užpjautas". Dažniausiai tai oro srauto (MAF) ir slėgio jutiklių (MAP) signalų neatitikimas. Prieš nusprendžiant kataliką išpjauti, siūlyčiau apžiūrėti aukščiau minėtus jutiklius, gal vakuminė šlangutė prie MAP-o kiaura, gal jutikliai apsinešę. Tai kainuos smarkiai pigiau, nei pjauti kataliką.
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#17 aricardas

aricardas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:laukiu dovanu

Posted 2014 April 13 - 19:49

nieko ten nereikai daug ziureti pajauti ir programishkai naikinti visa ta ekologijos meshla cia mano nuomone
  • 0
PSA diagnostika ir elektronikos remontas --- nu gal nevien PSA---tinka ir kiti prancuzai www.raktaijums.lt 8 681 63199 www.prancuzas.lt

#18 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • posts 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2014 April 14 - 20:18

Gali nežiūrėt ir už išpjovimą, išprogramavimą pakloti 300-400 pinigų. Tuo tarpu šlangutės 1 m apie 10 pinigiukų. CarbCleener praplovimui - 14 lietuviškųjų. Aš pasirinkčiau pigesnį variantą. :ax:
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#19 vitiune

vitiune
  • Senbuviai
  • posts 29
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:peugeot 407 sw, peugeot 5008

Posted 2014 April 17 - 07:42

As nesuprantu kodel reikia ta katalizatoriu pjaustyti, kazkatai burti, apgaudineti kompus,nejaugi taip sunku,prisipilti to skyscio i bakeli, issivalyti katalizatoriu ir vazineti kaip normaliam zmogui.
  • 0

#20 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2014 April 17 - 08:14

As nesuprantu kodel reikia ta katalizatoriu pjaustyti, kazkatai burti, apgaudineti kompus,nejaugi taip sunku,prisipilti to skyscio i bakeli, issivalyti katalizatoriu ir vazineti kaip normaliam zmogui.

Katalizatoriaus pjauti ir nereikia. Cia apie FAP kalba. Taciau ne visada tas skystis padeda (tiskliau sakant beveik visada ne jo kiekyje esme), pats FAP'as irgi turi savo resursa. + Jei negaila turbinos ir pukrstuku, tada kimskit kamina i valias, gi turbo centras irgi turi is kazko valgyt duona :) Na dar purkstukus pasikeisit nes uzdegs. Bet tai juk niekis, ko tik nepadarysi del ekologijos :beer:

P.S. dumingumas NIEKAIP nesusijes su FAP buvimu ar nebuvimu, tai priklauso NUO VARIKLIO IR IPURSKIMO sistemu DARBO. Isisavinkit galu gale, kad DUMA JUODA sukelia ne FAP'o nebuvimas, bet kompresijos nebuvimas, blogi purkstukai, oro srautas ir pan...

Edited by Laimonas, 2014 April 17 - 08:14.

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users