Peršokti prie turinio


406c baltu dumu kamuoliai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 20:10

sveiki 406c meta baltus dumus :unsure: , akseleruojant is ismetimo vabzdzio lasa skystis, panasus i vandieni, siaip paskaicius forume, radau kad gali antifrizas patekti i cilindra. siaip, gal kam buvo tokia situacija, pasidalinkit patirtimi, kiek atsejo remontas ir pan. del sito technikinio negaliu praeti, tipo labai dumina. is anksto dekui uz patarimus
  • 0

#2 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2008 gegužės 20 - 20:31

sveiki
406c meta baltus dumus :unsure: , akseleruojant is ismetimo vabzdzio lasa skystis, panasus i vandieni, siaip paskaicius forume, radau kad gali antifrizas patekti i cilindra. siaip, gal kam buvo tokia situacija, pasidalinkit patirtimi, kiek atsejo remontas ir pan. del sito technikinio negaliu praeti, tipo labai dumina.

is anksto dekui uz patarimus

na kad akseleruojant skystis is kaminelio bega tai nera labai blogai- kondensatas ten.o del baltu dumu bevik esu tuom tikras , kad galvutes tarpinei galas.na kad TA nepraeitu tai labai turetu dumyt.skyscio mazeja vazinejant? variklis dirba normaliai?
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#3 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 20:36

siaip kad labai antifrizas dinktu tai nepastebejau, o kad galva skylusi kokia tikimybe? nes sian pas meistru nuveziau, tai ryt isrinkines.. nezinau ir ko tiketis.. siaip uzsiveda gerai, ir traukos turi.. man ir kiti sake, kad gali but tarpine.. tai lauksiu rytoj meistro skambucio. idomu kiek gali kianuoti?
  • 0

#4 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2008 gegužės 20 - 20:39

cia kainos as tau pasakyti negaliu.skirtingose lietuvos vietose skirtingai kainuoja.dznas rimtas meistras po galvos nukelimo rekomenduoja vezti ja nuslifuoti( bent jau mano patikimieji meistrai).na tarpines kaina ir skaiciuok kiek pas jumis viskas iskastuos
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#5 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 20:43

tai jo, jau sake kad reikes slifuoti. minejo sostineje firma kad slifuoja 50lt, testuoja su 30 atmosferu spaudimu 50lt, ir visus kanalus isplauna su chemija uz 30lt.
  • 0

#6 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 20 - 20:48

tai jo, jau sake kad reikes slifuoti. minejo sostineje firma kad slifuoja 50lt, testuoja su 30 atmosferu spaudimu 50lt, ir visus kanalus isplauna su chemija uz 30lt.

nebuchiau ash toks optimistas, galvos nuemimas, shlifavimas ir atgal uzhdejimas min. 700 litu, be detaliu. B)
  • 0

#7 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 20:52

siaip meistras sake kad priklauso kiek darbo teks ideti, bet apie 500lt uz darba paims. as dar tuo paciu ir dirza pasiskirstymos keisiu, tai uz dirzo keitima plius dar 150lt. bet gal kas turit kokiu minciu del ko gali pusti balta duma?
  • 0

#8 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 20 - 21:12

siaip meistras sake kad priklauso kiek darbo teks ideti, bet apie 500lt uz darba paims. as dar tuo paciu ir dirza pasiskirstymos keisiu, tai uz dirzo keitima plius dar 150lt. bet gal kas turit kokiu minciu del ko gali pusti balta duma?

shia kaina man pasake UAB "VIKRUS" darbuotojas, kuris apzhiurejo automobili. Tarp kitko, galvas remontuot visi vezha i ta pati uab'a (Vilniuje). Nebent ishardymo ir surinkimo darbai tau kainuotu pigiau
  • 0

#9 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 21:16

o tai pas tave buvo ta pati problema ar kaip?
  • 0

#10 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 21:16

o tai pas tave buvo ta pati problema ar kaip?
  • 0

#11 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 20 - 21:24

o tai pas tave buvo ta pati problema ar kaip?

ne, pas mane kita problema, bet sprendzhiama tuo pachiu budu ;) . ties tepalo grizhtamuoju kanalu susikreipus truputi galva, pro galvos tarpine sunkiasi tepalas, gedimas ne mirtinas, bet uzhknisantis savo pasekmem, jau puse metu rasoja variklis, nusprendzhiau galu gale susitvarkyti

Šį pranešimą redagavo Alba: 2008 gegužės 20 - 22:13

  • 0

#12 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 21 - 19:51

na stai siandien meistras isrinko mano kupo varikli tai sake, kad buvo uzpiltas vienas cilindras, tarpine sake kaip ir neleido, reiks tikrint galva ar neskilusi. tai gal kas patars kur vilnije slifuoja, tikrina, ir virina gerai galvas?
  • 0

#13 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 21 - 21:32

na stai siandien meistras isrinko mano kupo varikli tai sake, kad buvo uzpiltas vienas cilindras, tarpine sake kaip ir neleido, reiks tikrint galva ar neskilusi. tai gal kas patars kur vilnije slifuoja, tikrina, ir virina gerai galvas?

UAB"Vikrus", viskas viename servise, su garantijom, padaro per diena

Šį pranešimą redagavo Alba: 2008 gegužės 21 - 21:46

  • 0

#14 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 22 - 19:26

alba o kokios ten kainos. man mano meistras sake mikrometre daryt. tipo ten gerai daro. kokios ten UAB"Vikrus" kainos? pvz variklio galvos diagnostika del trukinu ir plovimas sake kad kainuoja 120lt. tipo tikrina po 30 atmosfero spaudimu, o kitur sake kad tik 15atm. tai nezinau db ka ir galvot ir kur ka daryt..
  • 0

#15 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 22 - 21:05

dar kainu nezhinau, zhinosiu kai mano paskers, trechiadieni. yra gi telefonas, paskambink ir paklausk ;)

Šį pranešimą redagavo Alba: 2008 gegužės 22 - 21:07

  • 0

#16 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 22 - 21:16

na reiks rytoj pasiskambint.. pasiklausinet. as tai ryt i ta mikrometra vesiu savo puze galva, paziuresiu ka pasakys. meistras zadejo kas 99% kad galva trukusi, tai reikes tikrinti, tikiuosi kad ne.. :(
  • 0

#17 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 22 - 21:22

o tai tas mikrometras pats galvas virina, shlifuoja, tikrina, keichia reikiamas detales. Ar kur kitur atiduoda remontuot? kiek laiko trunka galvos remontas? Ir kam tau dar viena galva? vistiek shlifuot reikes, kokia ji gera bebutu

Šį pranešimą redagavo Alba: 2008 gegužės 22 - 21:24

  • 0

#18 Svečias_pavel5_*

Svečias_pavel5_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 22 - 21:28

siaip zinok nieko taip konkreciai nezinau, meistras sake kad virint veza i alytu. ten tik gerai slifuoja, jei tik ten jas slifuoja ir tikrina. kiek zinau. na, keik truka remontas tai nezinau, bet diagnostika padaro per 3 valandas, bent taip sake telefonu, siaip konkreciai nieko tiksliai nezinau, tiesiog meistrelis rekomendavo, ne sake kad kituose vilniau firmuose nesamuoniu pridaro slifuodami ir pan, tipo jie daro patikimai ir garantija duoda. kaip jau sakiau ryt vezu galva tikrint, tai ir pakomentuosiu, kas kaip, kokios kainos.
  • 0

#19 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 22 - 21:42

siaip zinok nieko taip konkreciai nezinau, meistras sake kad virint veza i alytu. ten tik gerai slifuoja, jei tik ten jas slifuoja ir tikrina. kiek zinau. na, keik truka remontas tai nezinau, bet diagnostika padaro per 3 valandas, bent taip sake telefonu, siaip konkreciai nieko tiksliai nezinau, tiesiog meistrelis rekomendavo, ne sake kad kituose vilniau firmuose nesamuoniu pridaro slifuodami ir pan, tipo jie daro patikimai ir garantija duoda. kaip jau sakiau ryt vezu galva tikrint, tai ir pakomentuosiu, kas kaip, kokios kainos.

idomu kokia garantija duoda galvai ?
kad neskils per suvirinima ? skils salia,o tada garantija negalios :D
slifavui kokia garantija ?,neirodysi kad blogai nuslifavo,sakys gal tarpine bloga,arba meistras blogai uzdejo

cia jauciu kad pritraukti zmones,garantija duoda
  • 0

#20 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 gegužės 23 - 08:19

pas mane yra ta galva nuo 95 605, praslifuota ,voztuvai pritrnti, buvo paruosta dejimui, bet zmogeli dakniso tas pezas tai numire pas mane kieme jis, yra naujas dirzas ,tarpine po galva, tarpines po kolektoriais, galvojau sureinkt,bet kad tie varikliai nieko nekainuoja. beje , ar meistras gerai apziurejo varikli , ar nebus taip kad gilze trukus?

Šį pranešimą redagavo MKS999: 2008 gegužės 23 - 08:36

  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0