Peršokti prie turinio


607 neatsidaro bagazine


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#1 Svečias_tomelisx_*

Svečias_tomelisx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 22 - 14:18

607 neatsidaro bagazine,su rakteliu nereaguoja,o ant bagazines mygtukas neveikia,nes buvo padaryta,kad su rakteliu atsirakintu,gal kas numanot ka daryti,kas galetu buti? aciu!
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 gegužės 22 - 14:59

o signalizacija gamykline likus ar pakeista? nes biski durnai padaryta kad tik su knopke ant raktelio atsidaro bagazine, ir tik kai raktelis istrauktas is spyneles, kazi ar visuos 607 taip padaryta. o siaip batarke raktely dar gyva?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Svečias_afganas_*

Svečias_afganas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 22 - 17:19

antanukas buna gi ant bagazines dar mygtukas..
  • 0

#4 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 gegužės 22 - 17:25

antanukas buna gi ant bagazines dar mygtukas..

matyt zlibas, bet neradau pas save.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#5 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 gegužės 22 - 17:30

matyt zlibas, bet neradau pas save.

Nebus kaip ant 407? :unsure: Skaiciuokuose 607 nulio viduryje....
  • 0
kažkaip.....

#6 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 gegužės 22 - 17:30

matyt zlibas, bet neradau pas save.

tarp "6" ir "7" :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#7 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 gegužės 22 - 17:41

tarp "6" ir "7" :lol:

ale rimtai paskaiciau manuale taip ir parasyta vidui nulio, dekui,
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#8 Svečias_tomelisx_*

Svečias_tomelisx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 27 - 21:22

gamykline,baterija gyva,nes centrini valdo,tas mygtukas nulyje atjungtas(ji galima atjungti,kad tik pulteliu atsidarytu)!
  • 0

#9 Svečias_virgiskam_*

Svečias_virgiskam_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 06 - 19:00

mano Pugui buvo toks gedimas tai Peugeot servise rado masini laida nutrukusi , tai su diagnostika ir to laido "remontu" pasidejau 180 lt.
  • 0

#10 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 birželio 06 - 19:07

mano Pugui buvo toks gedimas tai Peugeot servise rado masini laida nutrukusi , tai su diagnostika ir to laido "remontu" pasidejau 180 lt.

reikejo be diagnostikos -butu iki 90lt centre kainave. ;)
(su salyga,kad masina ne senesne kaip 5metai)

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2008 birželio 06 - 19:10

  • 0
spakenas@gmail .com

#11 Svečias_DeeMooN_*

Svečias_DeeMooN_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 19 - 23:50

Man dabar ta pati problema. Nei pulteliu nei mygtuku neatsidaro bagazine. Nervina mane tokios problemos. Reikes iki servisiuko varyt.
  • 0

#12 Svečias_marko178_*

Svečias_marko178_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 17 - 16:30

gal kas galit pasakyti,kaip ir kur galima pasidaryti antra rakteli peugeot607,pas mane su imobilaizeriu,gal kas gali perprogramuoti kita.
  • 0

#13 Svečias_deivuzas_*

Svečias_deivuzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 13:44

gal kas galit pasakyti,kaip ir kur galima pasidaryti antra rakteli peugeot607,pas mane su imobilaizeriu,gal kas gali perprogramuoti kita.

pas mane irgi buvo tokia problema kad su migtuku nebeatidariau bagazines tai lindau i bagazine per vidu istraukiau ta knopke o ten visi kontaktai buvo uzsioksidave tai nusveiciau visus kontaktus ir viskas ok :good:
  • 0

#14 caipa

caipa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Telšiai/Kristiansand Norway
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI 2000m.

Parašyta 2010 rugpjūčio 10 - 18:38

pas mane irgi bedos su pulteliu,neveikia atrakinimo knopke.atrakineju su bagazines knopke,uzknisa kieviena syki atrakinant uzdarineti bagazine.kazin ar raktu meistrai padaro naujus raktus kad galeciau ir atrakinti su pulteliu ir uzvesti,ar tik zibintas bepagelbes?
  • 0

#15 tomccee

tomccee
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 15:37

pas mane irgi buvo tokia problema kad su migtuku nebeatidariau bagazines tai lindau i bagazine per vidu istraukiau ta knopke o ten visi kontaktai buvo uzsioksidave tai nusveiciau visus kontaktus ir viskas ok :good:

idomu kaip tu ilindai i vidu juk sedynes atsilenkia is bagazines vidaus?
  • 0

#16 tomccee

tomccee
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 15:44

krc pas mane dabar tokia problema, neatsidaro bagazine niekaip nei su pulteliu nei su knopke, nervina juodai vakar spardziau ta bagasine kol ilenkiau, o viduj pirkiniu is maksimos uz 200 lt, ir dar gyvi veziai, bet jau tikriausiai negyvi. savaitgalis servizai nedirba. tai rytoj varysiu i automeistra, bet as neisivaizduoju kaip jie atidarys...pas mane dar duju bakas prie sedyniu tai niekaip neilysi i vidu...

Šį pranešimą redagavo tomccee: 2010 gruodžio 12 - 15:45

  • 0

#17 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 gruodžio 12 - 15:51

krc pas mane dabar tokia problema, neatsidaro bagazine niekaip nei su pulteliu nei su knopke, nervina juodai vakar spardziau ta bagasine kol ilenkiau, o viduj pirkiniu is maksimos uz 200 lt, ir dar gyvi veziai, bet jau tikriausiai negyvi. savaitgalis servizai nedirba. tai rytoj varysiu i automeistra, bet as neisivaizduoju kaip jie atidarys...pas mane dar duju bakas prie sedyniu tai niekaip neilysi i vidu...

atidarai per viduri ranku atlosa,ikiši ranka,prie viršutines palanges privirtinti raudoni rycagai,patrauki uz tos puses kuria nori sedyne atlenk ir atidarai sedynes nugara,jau pirkinius gali ištraukt.jei nori ,kad atsidarytu bagazine(bus nutruke laidai)per viena iš bagazines lankstu eina laidai(vairuotojo puse).ikiši ranka ir juos judindamas spaudieji distancini(bagazines mygtuka).turetu pasisekti
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#18 tomccee

tomccee
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 14:47

atidarai per viduri ranku atlosa,ikiši ranka,prie viršutines palanges privirtinti raudoni rycagai,patrauki uz tos puses kuria nori sedyne atlenk ir atidarai sedynes nugara,jau pirkinius gali ištraukt.jei nori ,kad atsidarytu bagazine(bus nutruke laidai)per viena iš bagazines lankstu eina laidai(vairuotojo puse).ikiši ranka ir juos judindamas spaudieji distancini(bagazines mygtuka).turetu pasisekti

dekui kenis, reiks pabandyt,bet abejoju kad pavyks ikist ranka per ta atloso skyle nes ten pas mane iskart duju bakas stovi... va kame beda. netgi jai as ir atlenksiu tas sedynes tai ilyst neilysiu tik nebent produktus pasiimsiu...krc buvau nuvares i automeistra tai nieko is vis nepadare net neturi minciu kaip cia atidaryt, sako gal reiks pjaut, tai po to ka nauja bagazine det, nezinau vopsim galva neisnesa ka cia daryt...
  • 0

#19 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 18:33

Reikia labai gumas priziureti ir i O mygtuka marmalo pripurksti
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#20 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 gruodžio 14 - 08:34

Reikia labai gumas priziureti ir i O mygtuka marmalo pripurksti

pas mane O ir gliučino, bet supykęs vieną dieną ėmiau ir išsiardžiau, viską gražiai susitepiau, susitvarkiau ir dabar bėdų neturiu jau antrą žiemą. :good:
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0