Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Elektra???


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#21 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 02 - 08:48

Turiu tą pačia bėdą kapsulėj... :unsure: Praeita savaitę būdavo kartais ryte - pasuki raktelį - skydelio lempikes deg - suki kurt - relė pasako "cakt", skydelis užgęsta - rūkyk... -_-

Pirma bėda su traktoriumi tokia buvo.
Automintyje kažkokius kontaktus pakirmyjusius starteryje patvarkė.
Paėmė 70Lt, bėdų kaip nebūta.
  • 0

#22 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 kovo 02 - 08:49

NORMALIAI neprisiveržia - ta prasme prisiveržia, bet stipriau pasukiojus nujami be rakto... Ne klemos gi sakau ... -_- Ai varysiu kitoj savaitėj Automintin i psio... -_-

As tau sakau pasikeisk, pas mane irgi taip pat prisiverzia ir nusiima :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#23 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 kovo 02 - 08:51

Mamuc, starteri zek, klemos tikrai ne prie ko pagal tavo aprasyta istorija. zek pm.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#24 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 kovo 02 - 08:53

Mano nuomone irgi klemos kaltos labiau, nes kai angliukam kapiec, tai daryk ką nori starteris nesuks ir mašina traukiama pasidarys. O šiaip pas mane ir klemos buvo nepriveržtis ir angliukai nestebuklingi, tai geriau priveržus klemas pradingo neužsivedimo simtomai, taip kad gal geriau verta su klemom pažaisti ???, ar šiaip ar taip reikės, o tai kur kas pigiau.
  • 0

#25 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 02 - 08:55

As tau sakau pasikeisk, pas mane irgi taip pat prisiverzia ir nusiima :)

ash tau jau sakiau - PASIKEISIU (samariezais tai jau tikrai nesuksiu :P), bet ka ne tame bėda... -_-

po darbo pabandysiu dar replėm starterį paauklėt (nė plaktuko ple neturiu)... :ph34r:
  • 0

#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 02 - 08:57

Mano nuomone irgi klemos kaltos labiau, nes kai angliukam kapiec, tai daryk ką nori starteris nesuks ir mašina traukiama pasidarys.

STARTERIS IR NE'SUKA PLE... :mad: Nu idemiau skaitykit - relė "cakt" i psio... -_-


fla> Dėkui... :blush:
  • 0

#27 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 02 - 09:51

Na kai bendiksas ten būna toks suki raktelį ir pasigirsta toks tylus ūžimas, bet starterio sukimo garso nėra.
  • 0

#28 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 kovo 02 - 10:22

Pas mane nezinau kas tiksliai starteryje buvo, bet situacija buvo panasi i mamuto, suki o garsas cakt, kartais tik is 10 karto uzsikurdavo.. Irgi daug kas sake gal klemai, gal rele, gal spynele, gal dar velnias zino kas. Nuvariau, kad sutvarkytu starteri, ji issveite, pakeite, ka ten galejo pakeisti, ir dabar kuriasi be jokiu problemu.. Viskas atsiejo ar tai 80, ar tai 100 Lt
  • 0

#29 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 02 - 11:02

A jei bendiksas - kiek ans kaštuoj ir kas ten jam gali but negerai? :huh:
  • 0

#30 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2006 kovo 02 - 11:21

A jei bendiksas - kiek ans kaštuoj ir kas ten jam gali but negerai?

Nusiramink - užteks pakeist šepetėlius, na dar neaišku kokios būklės pritraukiančios relės kontaktai... <_<
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#31 Svečias_Magutis_*

Svečias_Magutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 02 - 12:30

Maguti, jei tu cia Cr'ui - tai jam po pusantru metu tavo komentaro reik kaip shuniuj antro... t.y. penktos kojos... O jei man - tai atidžiau skaityt reik ... -_-

Atsiprasau :blush:
  • 0

#32 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 02 - 22:52


Maguti, jei tu cia Cr'ui - tai jam po pusantru metu tavo komentaro reik kaip shuniuj antro... t.y. penktos kojos... O jei man - tai atidžiau skaityt reik ...  -_-

Atsiprasau :blush:

Ner uz ka :D Idomu buvo senai kelta problema prisiminti. Tada isties kaltas buvo starteris. To 405 jau senai nera, bet tas zulikas starteris po siai dienai gyvas. Kadangi tada jis man tiek nervu ir laiko ir pinigu suede, tai dabar sekcijoj po stiklu laukau kaip seimos relikta :P
  • 0
Roots to roots

#33 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 kovo 03 - 00:26

A jei bendiksas - kiek ans kaštuoj ir kas ten jam gali but negerai? :huh:

Na bent jau mano patarimas butu jeigu jau nuimineji ir ardai starteri tai keiti ir bendiksa, ir sepetelius, ir ivores, ir dar kas keiciama.. Tokiu budu kaina gal ir kyla 10-20LT, bet rezultate gauni praktiskai nauja starteri ir bent jau vieneriu metu garantija (ja suteikia net garaziniai)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0