Peršokti prie turinio


Nuotrauka

"Apsikakaves" vairo stiprintuvo bakelis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 gegužės 31 - 12:15

Labdien, Pastebejau, kad vairo stiprintuvo skyscio uzpilimo bakelis visas murzinas, net dangtelio virsus zaliu skysciu apejes. Viska graziai nuvaliau, taciau vistiek - kas man gresia ir ko imtis? <_<
  • 0

#2 wikkys

wikkys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 122
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 405 Vendome

Parašyta 2008 gegužės 31 - 13:13

Labdien,

Pastebejau, kad vairo stiprintuvo skyscio uzpilimo bakelis visas murzinas, net dangtelio virsus zaliu skysciu apejes. Viska graziai nuvaliau, taciau vistiek - kas man gresia ir ko imtis? <_<

o vairo stiprintuvo skystis neturi toks raudonai-ruzavas but? Nes kiek zinau, tas pats pilasi i automatines dezes, DEXTRON 3. Kiek naudojau, visada ruzavas budavo ;)
O gal paprasciausiai per daug to skyscio pas tave? Nes kai perpyli max riba, tada ir buna kad issiplecia ir bega pro uzpylimo kamsti
  • 0

#3 Svečias_Scavenger_*

Svečias_Scavenger_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 01 - 22:41

jo, "ruzavas".. man panasi beda... ispila lauk, bet kad ne iki max net pilu... kazkur taikau tarp min ir max per puse. bet kas savaite ar dvi, vis reikia dapilt...
  • 0

#4 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2008 birželio 02 - 13:04

Pas mane kazkoks tamsus, lyg i ruduma ar geltonuma <_<
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#5 wikkys

wikkys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 122
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 405 Vendome

Parašyta 2008 birželio 02 - 14:01

Pas mane kazkoks tamsus, lyg i ruduma ar geltonuma <_<

tai pats laikas pasikeist :) nes kuo nesvaresnis, tuo maziau savo funkcijas atlieka ;)
  • 0

#6 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 birželio 03 - 13:33

Labdien,

Pastebejau, kad vairo stiprintuvo skyscio uzpilimo bakelis visas murzinas, net dangtelio virsus zaliu skysciu apejes. Viska graziai nuvaliau, taciau vistiek - kas man gresia ir ko imtis?  <_<

o vairo stiprintuvo skystis neturi toks raudonai-ruzavas but? Nes kiek zinau, tas pats pilasi i automatines dezes, DEXTRON 3. Kiek naudojau, visada ruzavas budavo ;)
O gal paprasciausiai per daug to skyscio pas tave? Nes kai perpyli max riba, tada ir buna kad issiplecia ir bega pro uzpylimo kamsti

Niekada pats nepyliau. O ant dangtelio zalias buna isspjautas.
  • 0

#7 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 11 - 17:47

Klausimas prie to pacio,ar yra kazkoks terminas kada keist pvz vairo stiprintuvo skysti,arba stabdziu?
  • 0

#8 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2008 birželio 12 - 13:00

Ir dar klausimas kaip ji pakeist,per kur nuleist, ar cia belekokiam garaziniui vasiai galima vezt ir uz buteli padarytu? :unsure:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0