Peršokti prie turinio


Bankininkai Auuu...del Paskolos Bustui


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 208

#1 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 17:44

Kadangi, pas mus klube labai daug bankininku ;] gal man kas nors galetu su paskola bustui patarti, kas kaip ir po kiek, ir ko as galiu tiketis su savo varganu atlyginimu :unsure: Jei kas nors sutinkat su manim prasideti rasykit e-maila P.S. nemuskit, kad ne i tema, bet kadangi cia apie pencijas pradejo varyti, tai ... :ph34r: P.P.S kalba eina apie +-60% busto kainos. aciu :beer:
  • 0

#2 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 17:45

Jeee! Man irgi idomu.. :rolleyes:
  • 0

#3 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 17:50

Na ir aš paklausyčiau viena ausim ... :rolleyes:
  • 0

#4 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 17:53

Penktadienis... Ramu... Ramu prieš pirmadieninį fleimą... :lol: :lol: :beer:
  • 0

#5 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 21 - 17:56

Penktadienis... Ramu... Ramu prieš pirmadieninį fleimą... :lol: :lol: :beer:

jep :beer:
  • 0

#6 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2003 lapkričio 22 - 10:22

ka as galiu pasakyti mano mama kaip tik dirba banke ir isdavineja paskolas taigi kam idomu galeciau duoti jos kontaktus .siaip ji dirba hansabanke ir yra viena is daugiausiai isdavusiu paskolu siame banke :D jei ka duokite zinoti :D
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#7 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 09:23

rasykit e-mail'u, kas domina, pasistengsiu atsakyti.
  • 0

#8 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 09:42

Atsiusk privacia zinute: seimos nariu skaicius, seimos pajamos (iskaitant ir autorines sutartis), kiek noretum pasiskolinti ir numatoma busto pirkimo kaina. reikia gi Hansai alternatyva pasiulyti... :)
  • 0

#9 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 14:16

Kad dabar jau pirkti yra paveluota. Kainos astronomines. Dabar uz sena praso kaip uz nauja Lt/m2. Taigi ieskok naujo busto, o paskola imk per banke esancius pazystamus. Tada gali gauti didesne pinigu suma kreditan. Nes atejusiems is gatves duoda tik pagal lentele, o per pazystamus, yra nuolaidu :) As emiau Hansoje be pazystamu. Bet man tos sumos uzteko. Manau jog Hansa pastaruoju metu optimaliausia paskolu sferoje. :beer:
  • 0

#10 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 14:27

O aš pasiūlyčiau (jei turi pakankamai oficialių pajamų norimai sumai, jei neturi - būtų visai kitas veiskmų planas): 1) išsirinkti kokius 5 bankus, pvz: Nordea, Hansa, NordLB, VB, Sampo; 2) nueiti į jų internetinius puslapius ir pasiskaityti sąlygas bei užpildyti reikalingas doekumentų formas; 3) pateikti jiems reikalingus doekumentus tavo paskolos svarstymui ir tegu svarsto ir tau preleminarius pasiulymus siulo; 4) gaves pasiulymus pats renkiesi kas geriau pasiūlo ir gali pats kaip jiems potencialus klientas DERETIS su banku. Sakyti, o man kitas bankas siulo va maziau - o jusu kokia galutinis skaicius butu?. VISKAS tavo rankose :) 5) galutinai pasirekti optimaliausią variantą ir pasirašai paskolos sutartį Dabar bankai labai kovoja vienas su kitu del mokiu klientu - tai jei tu toks - taves visi nores :)) Sekmes B)
  • 0

#11 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 15:09

Na jei man imti tai parankaiusia butu Nord LB, nes sodra su situ banku pasirasius kazkokia sutarti turi, tai palukanos gerokai mazesnes gaunas nei kituose bankuose. Zmonai palankiausia Vilniaus banke, nes telekomas su situ banku bendradarbiauja. Pasidomek ir tu gal tavo firma kazka panasaus su kuriuo nors banku turi sutarus.
  • 0
chūinja

#12 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 15:23

Na jei man imti tai parankaiusia butu Nord LB, nes sodra su situ banku pasirasius kazkokia sutarti turi, tai palukanos gerokai mazesnes gaunas nei kituose bankuose. Zmonai palankiausia Vilniaus banke, nes telekomas su situ banku bendradarbiauja.
Pasidomek ir tu gal tavo firma kazka panasaus su kuriuo nors banku turi sutarus


Tai ka Kulinarely pas Blynkelviciute dirbi ;] ?
  • 0

#13 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 15:32

Na jei man imti tai parankaiusia butu Nord LB, nes sodra su situ banku pasirasius kazkokia sutarti turi, tai palukanos gerokai mazesnes gaunas nei kituose bankuose. Zmonai palankiausia Vilniaus banke, nes telekomas su situ banku bendradarbiauja.
Pasidomek ir tu gal tavo firma kazka panasaus su kuriuo nors banku turi sutarus


Tai ka Kulinarely pas Blynkelviciute dirbi ;] ?

Ne, as pas Mikaila ;)
  • 0
chūinja

#14 Svečias_Serafima_*

Svečias_Serafima_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 24 - 15:37

Na taip, taip pas poną Mindaugą :rolleyes: , bet nu norejau pasakyti, kad visties prie socialinio zmonių geroves padidinimo ;]
  • 0

#15 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 25 - 16:02

Siaip dabar pats nepalankiausias metas pirkti nekilnojama turta. Visi zino jog kainos dirbtinai ispustos. Ti neaisku kada jos kris. Gal tik po 3 metu, gal iskrto po ES istojimo. Jei pirksi naujame name, tada kaina turi buti adekvati kokybei. O seni bustai dabar kainuoja beveik kaip nauji.
  • 0

#16 Svečias_vaidas_*

Svečias_vaidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 25 - 16:43

del butu kainu - visiska teisybe, ypatingai Vilniuje ir Klaipedoje. Jos nezmoniskai ispustos. Analitikai siulo palaukti pavasario - po istojimo i ES musu spekuliantai pamatys, jog nera tokios butu paklausos, kokios jie tikejosi ir butu kainos kris. Bent senos statybos namuose.
  • 0

#17 TVY'xas

TVY'xas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Renault Laguna

Parašyta 2003 lapkričio 26 - 20:12

Pamėgink JAV ne pelno korporacija "Baltic-American Enterprise Fund". Ten mažesni reikalavimai algos dydžiui. Mūsų atveju tik jis sutiko kalbėtis.Jų tel.:852629400
  • 0

#18 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 27 - 08:49

Pamėgink JAV ne pelno korporacija "Baltic-American Enterprise Fund". Ten mažesni reikalavimai algos dydžiui. Mūsų atveju tik jis sutiko kalbėtis.Jų tel.:852629400

Nu, bl... siais laikais skolintis su marza 3.5-4 % kaip ir nepadoru. B)
Nu tada galim ziureti nidulus.lt ten reikalavimai is vis juokingi. tik palukanos - ne.
  • 0

#19 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 27 - 12:11

Pamėgink JAV ne pelno korporacija "Baltic-American Enterprise Fund". Ten mažesni reikalavimai algos dydžiui. Mūsų atveju tik jis sutiko kalbėtis.Jų tel.:852629400

Tikrai esu girdejas jog Vilniuje zmones naudojasi fondu per Amerika.
Tikriausiai sis ir bus.
Mano pusbrolis yra emes paskola is to fondo, ar panasaus.
  • 0

#20 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 balandžio 25 - 00:14

O ka pasakykit reikia daryti, jei alga isnesa gauti paskola kokia 180000, bet neturiu reikalingu pinigu pradinej imokai 10 procentu=18000 ir dar reikalingas rezervacijos mokesti-10000lt, 3.14zdiec, is kur tokius pinigus pradziai gaut :mad:


http://www.inreal.lt...s/32;news_id;42
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0