Peršokti prie turinio


Davikliu parodymai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1 Svečias_KeyDee_*

Svečias_KeyDee_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 18 - 22:50

Sveiki, noreciau suzinoti ar veiks kuro rodiklis ir borto kompo parodymus istaciuus IVk dujas? Nuo ko tai priklauso?
  • 0

#2 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 18 - 23:07

kompas rodys sanaudas kiek nuvaziuosi su kuru bet kris benzas nes jis nesupranta kitaip...jeigu noresi patikrinti kiek liko benzo tai gausi akumo klema viena nuimti bent jau man taip reikia arba nors biski dapilti benzo...
  • 0

#3 Svečias_KeyDee_*

Svečias_KeyDee_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 18 - 23:11

:wacko: O neimanomas variantas kad persijungius ant duju pradetu rodyti duju kieki?
  • 0

#4 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 birželio 18 - 23:21

duju bako matuokle perjungus su benzo bako matukle(laidai,reostatas) pklaida duju -benzo baku talpos skirtumas,su salyga ,kad reostatai vienodi-parodymai patikimi. naujasnem masinom-problema.reikia deti papildoma "komutatoriu".
  • 0
spakenas@gmail .com

#5 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 19 - 01:08

:wacko: O neimanomas variantas kad persijungius ant duju pradetu rodyti duju kieki?

tai dacikas yra kur perjungimo ant duju ar ant benzo bent jau pas mane ir ten dega leputes ir pagal matai koks kiekis jeigu baigiasi tada pradeda cypti ar kazkas nors pas mane ar taip nebuvo iki dugno nedaleidau...
  • 0

#6 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 birželio 19 - 07:45

kompas rodys sanaudas kiek nuvaziuosi su kuru bet kris benzas nes jis nesupranta kitaip...jeigu noresi patikrinti kiek liko benzo tai gausi akumo klema viena nuimti bent jau man taip reikia arba nors biski dapilti benzo...

man rodos cia tik 605-tu tokia beda. bent jau mano 406-tame benzo rodykle nekrenta vaziuojant dujomis.
  • 0

#7 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 19 - 09:58

man rodos cia tik 605-tu tokia beda. bent jau mano 406-tame benzo rodykle nekrenta vaziuojant dujomis.

gal nzn nesigincysiu...safrane sake tai is vis gerai tipo rodo kad baigesi benzas ir uzgesina masina...ir pasako prancuziskai kad kvieskis servisa... ^_^ ;)
  • 0

#8 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 birželio 20 - 12:43

Pilnai pakanka tų indikatorinių lempučių prie benzo - dujų perjungėjo. Pilnas balionas - dega visos. Ima sekti - po vieną gesta. Paskutinė ėmė mirksėt - dairykis kolonėlės. Pajungus rodmenis į benzo rodyklę, vistiek negausi absoliučiai tikslių duomenų dėl dujų bako formos (čia jei "baronka" į atsarginio rato vietą).
  • 0
... labai piktas diedas...

#9 Svečias_KeyDee_*

Svečias_KeyDee_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 20 - 17:14

O kaip reaguoja kompas borto? Pievas rodys?
  • 0

#10 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 20 - 17:17

momentines rydos bet ne kiek nuvaziuosi ir kiek liko...
  • 0

#11 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Parašyta 2008 birželio 20 - 22:39

mano 607 3.0l irgi krenta benzo rodykle vaziuojant dujom,nors bake yra benzo,,reikia nors pora litru ipilt kuro rodykle atsoka,,,,
  • 0

#12 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2008 birželio 20 - 23:34

mano 607 3.0l irgi krenta benzo rodykle vaziuojant dujom,nors bake yra benzo,,reikia nors pora litru ipilt kuro rodykle atsoka,,,,

nu arba kaip jau sake klema nuimti trumpam...
  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#13 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2008 birželio 24 - 13:04

:wacko: O neimanomas variantas kad persijungius ant duju pradetu rodyti duju kieki?

Įmanomas. Pas mane perjungus į dujas po kelių minučių rodyklė atsistoja į poziciją, pakankamai tiksliai rodančią dujų kiekį balione.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#14 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 11 - 09:49

arba kam uzknisa galima pastatyti relyte kuri valdytu plude bake:) kuri isjungtu/ijungtu davikli isnaujo kaskart kai persijungi is duju i benza:) bet kam cia to reik.. visviena visi kurie vazineja dujom, pila ir benza:) O jus pabandykit mano metoda del kuro parodymu: Laikykit nemaziau 25Ltr benzo, ir kai kompas prades rodyti 0 bake, tai su sekanciu degimo ijungimu parodis realu kuro kieki:) arba atsistokit i nuokalne:D. tai va o jeigu kompas neparodo kiekio mirksi " - - " reskes benzo maziau nei 23-25L :] kitavertus as per metus pripratau:) ir tikrai nesiruosiu lyst i originalia elektronika vien tik del to kad matyciau pastovu kuro lygi. juk prancuziska el ir taip kapryzinga..:)

Šį pranešimą redagavo mmx: 2008 rugpjūčio 11 - 09:55

  • 0

#15 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 19 - 20:54

pas mane isvis nerodo duju kieko.bet butu neblogas dalykas jei eitu tai pasidaryti.nezinau net kaip :lol:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#16 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 spalio 20 - 07:58

uzsakai perjungikli specialiai pritaikyta tam reikalui(su papildomais sviesos diodais),statai davikli i duju baka ,sujungi laidus ir vsjo :)
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#17 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 spalio 20 - 11:07

tai visdelto kompas rodo teisingai momentines sanaudas, ar skaiciuoja pagal tariama benzo mazejima bake?
  • 0
Andrius

#18 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 spalio 20 - 16:55

savo 406 priesrestailinio kompo parodymais patenkintas as :) kiek skaiciavau - teisybe rodo ir siaip pvz. vaziuoji trasoj ir stebi ka rodo, tada perjungi ant benzo ir vel stebi - tai sanaudos nukrenta ant ~1litro :) siaip tos momentines tai neimu i galva, biski idomiau vidutines
  • 0

#19 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 spalio 20 - 18:51

bet jei momentines tai ir vidutines skaiciuoja teisingai manau tada, o tarkim vidutines sanaudas skaiciuoja nuonaujo kuro uzsipylimo, ar kazkoks kitas atskaitos taskas yra, ar visada ir skaiciuoja tikslinavidurki kol neatjungsi akumo? :blink:
  • 0
Andrius

#20 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 20 - 22:06

uzsakai perjungikli specialiai pritaikyta tam reikalui(su papildomais sviesos diodais),statai davikli i duju baka ,sujungi laidus ir vsjo :)

man lempuciu nreik.man reik kad butu normalus dacikas kaip benza kad rodo :D lemputes senas navarotas.atgyvenes
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0