Peršokti prie turinio


Kur Vilniuje vyrinti kondicionieriaus vamzdeli


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 30 - 14:22

Sveiki, beveik garantuotas, kad si info jau yra forume, taciau man jos nepavyko rasti. Leidzia kondicionierius per viena vamzdeli. Buvau, kondicionieriu centre ukmerges gatveje, sake remontas nuo 400LT :blink: Nu neisivaizduoju kainu, bet daug atrodo. Kitas dalykas kad pries tai buvusiu ju darbu esu nepatenkintas, Nueme kapota pamirso prisukt viena zibinta. O po keliu dienu pastebejau, kad abieju zibintu po lempa perdege. Kazkaip baisu jiems dar kart masina palikt. Skambinau garazu valdovui - jei virinimu neuzsiema. Kur dar tvakot pugu kondiskes Vilniuje?
  • 0

#2 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 birželio 30 - 14:40

tas vamzdelis ish ko pagamintas? gal galima pakeist nauju? ar pas tave radiatorius leidzhia?
  • 0

#3 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 30 - 15:04

net nezinau, aliuminis berods (baltas). Jis nezymiai leidzia. Pries menesi pildytas kondicionierius dar veikia. Tas vamzdelis eina nuo pildymo vietos iki salono. Leidzia prie tvirtinimo, tiksliau po juo. Matyt bus prasitrine.
  • 0

#4 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 birželio 30 - 15:14

atsakymas PM ;)
  • 0

#5 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 liepos 01 - 06:17

Yra vienas veikejas po Lazdynu tiltu (per Neri) po Rasmitu garazuose - ivaziavimas nuo gatves. Gali pabandyt apsilankyt - gal ir padarys..
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#6 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 01 - 20:16

siandien prie ziemens arenos garazuose uzvirino. Matysim kas bus, gerai, kad nenuimdami priejo prie skyles. Jei kam idomu, vyrinimas, testavimas pildymas 250LT gavosi.
  • 0

#7 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 15 - 15:38

gal zinot kaip geriau daryt ar patarkit ka daryt. zodziu kondicionieriaus vambzdelis yra kiauras kazkur, jis idetas nuo kazkokios kitos auto dabar leidzia. per kelias dienas freono nebera. gal zinot pas koki meistreli vaziuot? dekui. :unsure:
  • 0

#8 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 15 - 15:38

siandien prie ziemens arenos garazuose uzvirino. Matysim kas bus, gerai, kad nenuimdami priejo prie skyles. Jei kam idomu, vyrinimas, testavimas pildymas 250LT gavosi.

kurioj vietoj tiksliau prie siemens arenos?
  • 0

#9 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 liepos 16 - 06:39

kurioj vietoj tiksliau prie siemens arenos?

te stovi reklama, vaziuojant nuo Akropilio, pries sena kinoteatra (Ozo 4) po kaire puse matysi ivaziavima i garazus, o cia jau rasi :rolleyes:
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#10 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 16 - 08:52

ten gal ir veidrodeliu remontas ir t.t. ? ;)
  • 0

#11 Pavel

Pavel
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:MercedesBenz E300D 97m

Parašyta 2008 liepos 18 - 00:58

Sveiki, beveik garantuotas, kad si info jau yra forume, taciau man jos nepavyko rasti.
Leidzia kondicionierius per viena vamzdeli. Buvau, kondicionieriu centre ukmerges gatveje, sake remontas nuo 400LT :blink:
Nu neisivaizduoju kainu, bet daug atrodo. Kitas dalykas kad pries tai buvusiu ju darbu esu nepatenkintas, Nueme kapota pamirso prisukt viena zibinta. O po keliu dienu pastebejau, kad abieju zibintu po lempa perdege. Kazkaip baisu jiems dar kart masina palikt.
Skambinau garazu valdovui - jei virinimu neuzsiema. Kur dar tvakot pugu kondiskes Vilniuje?

Sveikas ;] As dirbu kondicionieriu centre,man atrodo dare tavo masiniuka mano kolega...seip pezams ypac 406 niekada faru nenueminejam,nes nereikia apsoliuciai,ir kapotu mes irgi niekada nenueminedavom... :D del neprisuktu varztu,nemieluosiu,man irgi pora kartu buvo kad neprisukau,mes visi zmones,ir visi klystam,kaip sakoma," neklysta tik tas kuris nedirba" ;) Nepyk jei ka
O del kainu,tai taip,brangoka,man irgi taip atrodo,bet nemes kainas nustatinejam,o sefas :unsure: Na bet zmones moka,ir daug zmoniu gerai atsiliepia apie mus,pas mus net is kaliningrado ir baltarusijos zmones vaziuoja :blush: :P
  • 0

#12 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 liepos 18 - 21:15

Sveiki, beveik garantuotas, kad si info jau yra forume, taciau man jos nepavyko rasti.
Leidzia kondicionierius per viena vamzdeli. Buvau, kondicionieriu centre ukmerges gatveje, sake remontas  nuo 400LT  :blink:
Nu neisivaizduoju kainu, bet daug atrodo. Kitas dalykas kad pries tai buvusiu ju darbu esu nepatenkintas, Nueme kapota pamirso prisukt viena zibinta. O po keliu dienu pastebejau, kad abieju zibintu po lempa perdege. Kazkaip baisu jiems dar kart masina palikt.
Skambinau garazu valdovui - jei virinimu neuzsiema. Kur dar tvakot pugu kondiskes Vilniuje?

Sveikas ;] As dirbu kondicionieriu centre,man atrodo dare tavo masiniuka mano kolega...seip pezams ypac 406 niekada faru nenueminejam,nes nereikia apsoliuciai,ir kapotu mes irgi niekada nenueminedavom... :D del neprisuktu varztu,nemieluosiu,man irgi pora kartu buvo kad neprisukau,mes visi zmones,ir visi klystam,kaip sakoma," neklysta tik tas kuris nedirba" ;) Nepyk jei ka
O del kainu,tai taip,brangoka,man irgi taip atrodo,bet nemes kainas nustatinejam,o sefas :unsure: Na bet zmones moka,ir daug zmoniu gerai atsiliepia apie mus,pas mus net is kaliningrado ir baltarusijos zmones vaziuoja :blush: :P

taip,tai tikrai "sefu "problema.kiekvienas modelis,modifikacija,mazgai turi savo specifika,"freono gramus",kompresoriu tepalu "kubikus",ir t.t.
reikia tureti "rekolu" suvestines arba bent iranga,kuri TIKSLIAI nustato nutekejima,kad vietoje GUMELES pakeitimo pradeti vamzdeliu virinima. ;) o pas 406 -gumele-siule -1cm atstumas.
reziume-centre geriau pildyti kondicionierius-pigiau ;)
kita problema ,kad tik didziuju miestu centrai turi reikalinga iranga (panevezys "BeLimito" kaip tik pries metus ja gavo,tik nutekejimo detektoriaus tada nebuvo,bet ,itariu jau turetu tureti)
  • 0
spakenas@gmail .com

#13 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 19 - 07:19

didysis peugeot centras tris kartus taise kondicionieriu..pirma karta nuvaziavus nebuvo freono, patikrino su kazkokiu slegio matuokliu sako viskas gerai, gal siaip baiges, uzpilde - po dvieju dienu neveikia. antra kart nuvaziavus paaiskejo kad kazkokie dacikai neveikia - sutaise - po dvieju dienu neveikia. galu gale paaiskejo kad vamzdelis kiauras, norint ji pakeist virs 1000 lt. aciu didziajam centrui uz pagalba ir veltui ismestus pinighus ;)
  • 0

#14 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2008 rugpjūčio 24 - 22:57

nesuprantu kam virint ta vamzdi. jug labai paprasta, nupjauni kiaura gala ir uzdedi slanga su chamutais vietoj kiauro vamzdzio galo. aisku slanga auksto spaudimo skirta kondiskem ir t.t.. mano pezui taip buvo, 150 Lt su užpildymu. Panevėžio vyrukai gerai daro ;)
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#15 in&out

in&out
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 54
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe V6

Parašyta 2009 balandžio 15 - 14:40

bisk prikelsiu :blush: orams atsilus jau norisi vesumo, o nera. taigi nuvariau i Salna freono pripildyti. bet, ni tut to bylo :( pasirodo sistema leidzia savo jegom pasijungus kompresori radau skyle aliuminiam vamzdelyje :mad: 1 variantas: ar islaikys spaudima slanga suverzta chomutais (pasiulyta Mariukas) gal yra kokie spec.chomutai, o ne tie santechnikiniai 2 variantas: yra 2 komponentu gan greitai kietiejantis "plastelinas" 3 variantas: bandyti virinti plonasieni vamzdeli (labai tuo abejoju) 4 variantas: vaziuoti pas meistrus ir palikti 300 lt ar net daugiau ir nesukti galvos o gal kas esate susidures ir daret savaip? dekoju
  • 0
Nuotrauka

#16 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2009 balandžio 15 - 14:52

O kaip radai skylę vamzdelyje? Pas mane irgi kažkur nesandari sistema, išsiėmę radiatorių buvom, lyg ir nekiauras. O vamzdelius kaip patikrint neturiu minčių. Kur tvarko tai girdėjau užpildo kažkokiais dažais sistemą, pavažinėji pora dienų, tada su UV lempa suranda. Bet kainuoja...
  • 0

I <3 HATERS


#17 in&out

in&out
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 54
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe V6

Parašyta 2009 balandžio 15 - 15:05

issukau ventili per kuri freona pildo, parinkau atitinkancia slanga, uzmoviau ant kompresoriaus pistoleto
o toliau paprasta: vanduo + fairy (aisku palindes po masina)

ir sitoj vietoj prasitrines buvo Posted Image
  • 0
Nuotrauka

#18 in&out

in&out
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 54
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe V6

Parašyta 2009 balandžio 16 - 10:11

...

o gal kas esate susidures ir daret savaip?

dekoju

nejau nieks neturejo skyluciu :rolleyes:
  • 0
Nuotrauka

#19 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2009 balandžio 16 - 10:51

1. šlanga su chomutais gal ir laikys bet del saves tik paskutiniu atveju taip daryciau. 2. 100% nelaikys 3 rinkciausi sita varianta! (dar ne tokius dalykus suvirina) 4.jei tik turi pinigu ir nera noro pasikrapstyt prie savo auto tiks ir sis variantas ;) :beer:
  • 0
Citroen C8 2,2HDI




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0