Peršokti prie turinio


P 605 wariklio lempute diagnostika


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 Svečias_Zilwis_*

Svečias_Zilwis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 10 - 17:56

sweiki pas mane P605 94 m 02 men 2.0 turbo benzinas 104 kw ir nerandu kur klp pasidaryti diagnostika nes tai dega tai nedega ta lempute geltona kur panasi i warikly kas cia galetu buti ir kur galeciau tai pasitikrinti buwau klaipedoi silutes plente ipurskimu remontas daro diagnostikas tenai tokiam senukui kaip mano nedaro diagnostikos buwau baltvoi tai ten irgi sako kiek pezuku tokiu kaip tawo tikrinom tai nieko nenustatydawom tai nzn padekit patarkit kas zinot ar susiduret su sia problema nes man wienas mesitriukas pasake pasitikrinti kad nebutu ko rimto
  • 0

#2 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 776
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2008 rugpjūčio 10 - 18:35

jei ta lempa dega ir nieko blogo nevyksta su auto ,tai gali buti elektriniai kontaktai,pas mane kai uzsidega ta lempa ,tai radau po kapotu tokia fiske atjungi ir vel sujungiu ir uzgesta ta diagnostikos lempa.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#3 Svečias_Zilwis_*

Svečias_Zilwis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 10 - 21:07

bet zinai taip lyg ir kartais geriau traukia lyg ir blogiau nu bet ne nauja masina bet wistiek norisi susitwarkyti tokius akiwaizdzius dalykus
  • 0

#4 Svečias_Liutas23_*

Svečias_Liutas23_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 11 - 12:55

dega ir pas mano 3.0svi ta lempike kai is benzo persijungiu ant duju
  • 0

#5 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2008 rugpjūčio 11 - 17:12

vaziuok i kretinga sventosios gatveje yra servisiukas neblogas.ten gal ka atras.man atredo dingusia kibirksti ir etc.
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#6 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2008 rugpjūčio 11 - 20:29

patikrink fyskes prie kompo
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#7 Svečias_Zilwis_*

Svečias_Zilwis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 11 - 23:34

dekui uz info bandysiu
  • 0

#8 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2008 rugpjūčio 12 - 19:17

o dujos yr ar ne?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#9 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2008 rugpjūčio 13 - 16:06

Benzino kvapo nejauti po kapotu ar salone? pas mane taip buvo tokia problema, dege ir trauka vis dinginedavo tai pageredavo, tai problema buvo, benzino slangutes chamutas atsilaisvines ir benzina praleidionejo kai paspausdavau ir lempacka uzsidegdavo :D, pakeiciau chamuta ant padavimo slanges ir susitvarke problemos :D
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#10 Svečias_Zilwis_*

Svečias_Zilwis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 15 - 17:45

ne benzo neleidzia ir ne dujos o taip idomiai buna kai ryte ypac uzwedi pasildai ir waziuoji uzspaudi jauti toki uzdusima ir staigu pagerejima trauka gera tai kai norm eina uztenka tu 104 kw srti tai daug aparatuku esu padares su sawuoju :))
  • 0

#11 Svečias_AlgutisS_*

Svečias_AlgutisS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 17 - 19:33

sweiki pas mane P605 94 m 02 men 2.0 turbo benzinas 104 kw ir nerandu kur klp pasidaryti diagnostika nes tai dega tai nedega ta lempute geltona kur panasi i warikly kas cia galetu buti ir kur galeciau tai pasitikrinti buwau klaipedoi silutes plente ipurskimu remontas daro diagnostikas tenai tokiam senukui kaip mano nedaro diagnostikos buwau baltvoi tai ten irgi sako kiek pezuku tokiu kaip tawo tikrinom tai nieko nenustatydawom tai nzn padekit patarkit kas zinot ar susiduret su sia problema nes man wienas mesitriukas pasake pasitikrinti kad nebutu ko rimto

man kur daro diagnoze zmogus pasake kad po 100 pinigu nereiktu mes i bala pas ji :mellow: isjungus degima atsidaraij kapota ir atjungi didele fyske (nuo kuro reguliavimo kompo) ir palaikius kokia minute vel uzdedi tada klaidos automatiskai nusimeta :beer:
  • 0

#12 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2008 rugpjūčio 19 - 12:18

pabandyk issivalyti gazo sklende issiardes dar. pas mane ant trilitrio trukciodavo paspaudus gaza, tai uzteko issivalyt sklende. bet tuomet man jokia lempute nedege.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#13 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 20 - 09:20

dega ir pas mano 3.0svi ta lempike kai is benzo persijungiu ant duju

kas per SVi ?

zinau tik:
SL = SLi = SLdt (Tusciausias)
SR = SRi = SR3.0 = SRti = SRdt (Optimaliausias)
SV = SV24 = SVdt (Farshas)

kas per SVi??

nuo 97 metu laidos 605 su 2.9 V6 motoru buvo pavadintas "SVE" arba "Signature" o kas per shatlas tas SVi ?????? paaiskink prasau.. :blush:

Šį pranešimą redagavo mmx: 2008 rugpjūčio 20 - 09:22

  • 0

#14 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 13:12

autorius galetu skyrybos zenklus naudot pradet, nes misraine gaunasi skaitant. Pas mane irgi uzsidegineja ilgiau vaziuojant padavus daugiau gazo ta lampicka, apsukas mazdaug virs 3000 palaikant, pristabdzius po kurio laiko ji vel uzgesta. Nuskaicius klaidas rode tik vienintele - LIAMDA zondas. Jau link paskutiniuju jis pas mane. Negalvojau dar keisti ji ar ne bet reiktu, nes katalizas yra ir nesinoretu jo sudegint. Brangus choliera, nebent neoriginalu.. :)
  • 0

#15 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:57

autorius galetu skyrybos zenklus naudot pradet, nes misraine gaunasi skaitant.

Pas mane irgi uzsidegineja ilgiau vaziuojant padavus daugiau gazo ta lampicka, apsukas mazdaug virs 3000 palaikant, pristabdzius po kurio laiko ji vel uzgesta. Nuskaicius klaidas rode tik vienintele - LIAMDA zondas. Jau link paskutiniuju jis pas mane. Negalvojau dar keisti ji ar ne bet reiktu, nes katalizas yra ir nesinoretu jo sudegint. Brangus choliera, nebent neoriginalu.. :)

del katalyzo gali nesiparint, jis jau visviena savo funkcijos neatlieka 99% ;) o del liambda, realiai kai dega lempute tavo masina geria daugiau kuro :) todel nematau logikos, "tempt" laika lembdos keitimui:)
  • 0

#16 Svečias_saviskis0_*

Svečias_saviskis0_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 02 - 12:52

autorius galetu skyrybos zenklus naudot pradet, nes misraine gaunasi skaitant.

Pas mane irgi uzsidegineja ilgiau vaziuojant padavus daugiau gazo ta lampicka, apsukas mazdaug virs 3000 palaikant, pristabdzius po kurio laiko ji vel uzgesta. Nuskaicius klaidas rode tik vienintele - LIAMDA zondas. Jau link paskutiniuju jis pas mane. Negalvojau dar keisti ji ar ne bet reiktu, nes katalizas yra ir nesinoretu jo sudegint. Brangus choliera, nebent neoriginalu..  :)

del katalyzo gali nesiparint, jis jau visviena savo funkcijos neatlieka 99% ;) o del liambda, realiai kai dega lempute tavo masina geria daugiau kuro :) todel nematau logikos, "tempt" laika lembdos keitimui:)

Pas mani tai 2.0sli iki kol užkaista variklis iki 70C nors sykį pradeda dusti ir tada užgesta diagnostikos lemputė ,išjungi variklį ir vėl užvedi viskas atsistato t.y. vėl priima apsukas ir vėl užsidega diagnozės lemputė :angry: ....irgi būna kad kartais traukia gerai ,o kartais užeina kad :mad:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0