Peršokti prie turinio


benizininio variklio cipavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 18 - 12:05

sveiki. norejau pasiteirauti ar ymanomas cipavimas....? esu girdejes kad ymanomas bet lyg turbininiams varikliams. ka galit pasakyti is patirties ar nugirdimu? :)
  • 0

#2 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 rugpjūčio 18 - 12:41

na as kaip kazkada ten per skaipa snekejau su tuo kur tuo uzsiima tai jis sake kad jei benzininis ir be turbinos tai jokio paveikio nebus beveik... prisides kelios arklio galios... sukimo momentas vos vos pakils bet zodziu sake jei ner turbinos neapsimoka tikrai daryt to.... jei yra turbina tada jau ir cipavimo rezultatai butu geresni... tai tiek as esu girdejes...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#3 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 18 - 12:57

o ka ten konkreciau daro? ar deda dar kazkokias mikroschemas ar tiesiog naujai sureguliuoja misinius ar programa ideda kita? nes pvz pas mane yra dujos ir zmogus gali reguliuoti duju kiekius ir t.t., nu zodziu viska kas susija su kompu

Šį pranešimą redagavo Aivariukas: 2008 rugpjūčio 18 - 12:58

  • 0

#4 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 rugpjūčio 18 - 13:31

o ka ten konkreciau daro? ar deda dar kazkokias mikroschemas ar tiesiog naujai sureguliuoja misinius ar programa ideda kita? nes pvz pas mane yra dujos ir zmogus gali reguliuoti duju kiekius ir t.t., nu zodziu viska kas susija su kompu

Perraso ecu programa ir tiek, jei kas domina klausk per PM sau dariausi
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0