Peršokti prie turinio


purkstuko problemele..!!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 Svečias_DZikas_*

Svečias_DZikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 31 - 17:32

Sveiki.! turiu tokia problemele, tai sakau gal kas buvot susidure ir galesit patart.. :) Tai va, pas mane 605 2.0 mono ipurskimas (beja labai retas var.. todel ir reik pagalbos, gal kas toki turit. nes servize kai buvo su degimu problemos daugiau nieko nepasake isskyrys tai kad degimo daviklis buvo parejes, galvojau del to, bet ji pasikeitus tas pats..) tai va, purkstukas purskia daug degalu, del to ismetimas virsija normas ir kas be ko kuro sanaudos padidejo. taip pat gazas nejautrus, staigiau paspaudus pedala nekelia iskart apsuku, tik po kokiu 4-5sek pradeda kilt apsukos, vaziuojant kartais pradeda trukciot. beja pradejo degt ipurskimo sistemos perpejimo lempute.. sakau gal koks daviklis parejes ar purkstukas o gal visas kompas.. ?
  • 0

#2 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2008 rugsėjo 01 - 07:39

ar nebandei lamdos pasitikrinti? arba dar gazo sklende prasivalyti..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#3 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2008 rugsėjo 01 - 07:39

varyk i diagnostika rimtam servise. priburt cia visko galima. turiu p405 1,9 mono (DDZ). nors technikine del ismetimo ir praeinu, bet benzu nevaziuoja. trukcioja ir durniuoja. kartais trumpam padeda kompo nuresetinimas. kartasis sveika ipilt ala ploviklio i benzina. gal zinai tiksliai koks varikliso kodas ?
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#4 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2008 rugsėjo 01 - 07:44

ar nebandei lamdos pasitikrinti? arba dar gazo sklende prasivalyti..

lamda laikinai galima ir atjungt. paziuret ar kas keiciasi.
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#5 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugsėjo 01 - 09:12

Ziurek akseleratoriaus potenciometra arba droselines sklendes padeties davikli(rezistorius kintamas labai daznai sudyla),arba oro matuokle. ;) Sekmes!

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2008 rugsėjo 01 - 09:12

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#6 Svečias_DZikas_*

Svečias_DZikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 01 - 21:08

sklende valiau, potenciometra irgi isrinkes buvau, piestuku paparastu takelius paryskinau, girdejau kad tada kontaktas pagereja ir jis geriau veikt pradedda, bet deja pas mane tas pats.. :huh: o kas del oro srauto matuokles tai klausimas ar ji pas mane isvis yra, kadangi mono ipurskimas 92 metu.. ;] tai va beliko tik su Lamda zondu issiaiskint.. dekui uz patarimus.. :) beja kodaas var tai pas mane betots RDZ.. ir skaizcius kazkoks, bet daba nelabai pamenu, reik ziuret.. :)
  • 0

#7 Svečias_AlgutisS_*

Svečias_AlgutisS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 02 - 20:47

Sveiki.! turiu tokia problemele, tai sakau gal kas buvot susidure ir galesit patart.. :) Tai va, pas mane 605 2.0 mono ipurskimas (beja labai retas var.. todel ir reik pagalbos, gal kas toki turit. nes servize kai buvo su degimu problemos daugiau nieko nepasake isskyrys tai kad degimo daviklis buvo parejes, galvojau del to, bet ji pasikeitus tas pats..) tai va, purkstukas purskia daug degalu, del to ismetimas virsija normas ir kas be ko kuro sanaudos padidejo. taip pat gazas nejautrus, staigiau paspaudus pedala nekelia iskart apsuku, tik po kokiu 4-5sek pradeda kilt apsukos, vaziuojant kartais pradeda trukciot. beja pradejo degt ipurskimo sistemos perpejimo lempute.. sakau gal koks daviklis parejes ar purkstukas o gal visas kompas.. ?

YRA toks elektrinis voztuviukas pas mane 406 jis randasi keleivio pusei po sparnu jis buvo suejas ir nuzdarinedavo is bako traukiamu garu kuro riebinimui arba liesinimiui del jo pas mane co buvo ziaurus :blush:
  • 0

#8 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugsėjo 02 - 23:03

sklende valiau, potenciometra irgi isrinkes buvau, piestuku paparastu takelius paryskinau, girdejau kad tada kontaktas pagereja ir jis geriau veikt pradedda, bet deja pas mane tas pats.. :huh: o kas del oro srauto matuokles tai klausimas ar ji pas mane isvis yra, kadangi mono ipurskimas 92 metu.. ;] tai va beliko tik su Lamda zondu issiaiskint.. dekui uz patarimus.. :) beja kodaas var tai pas mane betots RDZ.. ir skaizcius kazkoks, bet daba nelabai pamenu, reik ziuret.. :)

:D :D grafitu neatstatineja taku,praktiskai neimanoma isvis,yra kiti budai atnaujinimo ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#9 Svečias_DZikas_*

Svečias_DZikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:23

:D  :D grafitu neatstatineja taku,praktiskai neimanoma isvis,yra kiti budai atnaujinimo ;)

o kokie tie kiti atnaujinimo budai ? :rolleyes: ar belieka tik pakeist potenciometra ? tik kad speju kad ji bus sunku rast ir nemazai kainuos... :unsure: :unsure:
  • 0

#10 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 20:54

o kokie tie kiti atnaujinimo budai ? :rolleyes: ar belieka tik pakeist potenciometra ? tik kad speju kad ji bus sunku rast ir nemazai kainuos... :unsure: :unsure:

į savajį 406 1,8 sudėjau nuo 2,0 motoro purkštukus, ir visi trukčiojimai dingo, senieji neišpurkšdavo kuro, o ipildavo :D
  • 0

#11 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:08

sklende valiau, potenciometra irgi isrinkes buvau, piestuku paparastu takelius paryskinau, girdejau kad tada kontaktas pagereja ir jis geriau veikt pradedda, bet deja pas mane tas pats.. :huh: o kas del oro srauto matuokles tai klausimas ar ji pas mane isvis yra, kadangi mono ipurskimas 92 metu.. ;] tai va beliko tik su Lamda zondu issiaiskint.. dekui uz patarimus.. :) beja kodaas var tai pas mane betots RDZ.. ir skaizcius kazkoks, bet daba nelabai pamenu, reik ziuret.. :)

Patarciau diagnostika pasidaryti(juolab su led'u galima),bus paprasciau rasti gedima!
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#12 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:40

Taip cia retenybiu retenybe, nors esu mates ir su karbu 605. Patarimas , jei ieskosi daliu, tai bandyk nuo 405 1.9 su mono ipurskimu. tikrai daug ju buvo vazinejanciu su siuo varikliu, o dabar daug ir ardomu. Del potenciometro, tai gali but , kad jis cia kalciausias, kazkada esu turejas 205 su 1.4 varikliu, tai kuro sanaudos buvo 10-12 litru , kol nenuvariau i diagnostika, pajunge prie kompo ir rado kad jis kaltas.Dabar nepamenu, bet su kazkuo pravale ir viskas susitvarke. O po to gavau 2 patarimus, kito nepirk deveto nes tokio senumo jie visi susideveje ir parduok masina kol sutvarkyta.ka as ir padariau.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#13 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:42

...(juolab su led'u galima)

605 su led neprachekinsi ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0