Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1830

#321 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 01 - 18:26

ir dar apie variklius: Ant seatu raso Porshe system - bet B ten o ne porshe :lol: , ant Sangyoung varikliu Mersedes - o kai reikejo perink - beveik nei viena mersu variklio dalis netiko.... va ir tikek kuo raso :)
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#322 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 01 - 18:32

Tai, kad ir visa elektronika Hondos.  :lol:  Viskas ten Hondos.  :lol:

tai kodel tada vazineji su Mitse, o ne su roveriu?.. O siaip pripazinsiu, kad vietoje sudauzyto roverio karterio dejom hondos ir tai kainavo beprotiskus pynigus...

Šį pranešimą redagavo Algirdas: 2007 spalio 01 - 18:33

  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#323 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 01 - 18:33

Taigi vagi ir mano trigrašis: Žiūrint iš dažytojo pusės - Rover yra korozijos mėgėjai. Nemažai teko palopyt. Arkos, slensčiai. Jei Opel nuo 1997 m. pastebimai pagerino antikorozinį paruošimą, tai Rover net nesiruošė to daryt. Neveltui subankrutavo ir kitaicai prigriebė...
  • 0
... labai piktas diedas...

#324 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 01 - 18:39

tai kodel tada vazineji su Mitse, o ne su roveriu?

Todel, kad Mitsas ne Honda :lol:

O apie 600 roverius daug zhinau, nes kaliega ju fanas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#325 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 spalio 01 - 18:46

Vienas pazystamas dziaugiasi ir didziuojasi, kad jo 2004 m. Sangyoung su varikliu Mersedes. Kol kas dar neapturejo shoko ... Nes eme versta
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#326 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 01 - 18:48

Todel, kad Mitsas ne Honda :lol:

O apie 600 roverius daug zhinau, nes kaliega ju fanas.

tik nesakyk kad jis patenkintas tuo roveriu..... siaip norejau 75 pirkti - atkalbinejo is visu pusiu....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#327 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 01 - 19:54

Todel, kad Mitsas ne Honda  :lol: 

O apie 600 roverius daug zhinau, nes kaliega ju fanas.

tik nesakyk kad jis patenkintas tuo roveriu..... siaip norejau 75 pirkti - atkalbinejo is visu pusiu....

Na jei jau antra pirko, tai reik manyt patenkintas.
Tiesa antras jau pasitenkinimo mazhiau kelia. Nemazhai reikejo i varykli investuot. Galva nuejo, po to turbina ir pan.
Matai rover 600 ne tiek roveris, kiek Honda. Kazhkur amerikonishkam zhinine netgi skaitchiau - "Honda Accord Europoje parduodamas Rover 600 pavadinimu." :D
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#328 Svečias_igne3759_*

Svečias_igne3759_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 01 - 19:56

Hmm.. idomiai rasot.. siaip garso izoliacija skiriasi, puge daug geresne.. bet kad korozija eda ir bankrutavo dar gamykla :D :o :D Siaip jau peziu daliu nelabai kur ejo gauti.. (na arba ieskoti nemokejau ;) ) o dabar tai pradeda vesti angliskus variantus :beer: o roveris.. autopliuse vos keturis rado ~98m.. jauciu ir dalys kainuos nerealiai.. :wacko: bet aisku, kaip masina tai atrodo visai nieko.. bet as lieku istikimas savo 406 :lyzht: ;)
  • 0

#329 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 01 - 20:03

..... siaip norejau 75 pirkti - atkalbinejo is visu pusiu....

Vo. Būtent. Pernai vienas iš variantų sūnui buvo 214-as. Paskambinau draugeliui pasikonsultuot (anas daugiametis remontnykas, dabar serviso meistras) ir, paminėjus modelį, buvau smarkiai nustebintas. Tiek negražių žodžių žodžių apie Roverį dar negirdėjau. Net ausys užsiraitojo... :wacko:
Į mano argumentus, kad tai Hondos klonas, buvo mesti kontrargumentai: pvz.: skirstymo dirželio nuo Hondos neuždėsi - kitas dantų žingsnis. Šarnyrų kito kampo konusai ir t.t. ir t.t..... Karoče, ką nepaimk, nieks netinka. Tik vizualiai panašu. Įtikino.
  • 0
... labai piktas diedas...

#330 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 01 - 20:10

... Kazhkur amerikonishkam zhinine netgi skaitchiau - "Honda Accord Europoje parduodamas Rover 600 pavadinimu." :D

Ne, nu ragai... Kad amerikonai kartais itin tūpi, tai žino daugelis. :lol:
  • 0
... labai piktas diedas...

#331 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 01 - 21:42

Vo. Būtent. Pernai vienas iš variantų sūnui buvo 214-as. Paskambinau draugeliui pasikonsultuot (anas daugiametis remontnykas, dabar serviso meistras) ir, paminėjus modelį, buvau smarkiai nustebintas. Tiek negražių žodžių žodžių apie Roverį dar negirdėjau. Net ausys užsiraitojo... :wacko:
Į mano argumentus, kad tai Hondos klonas, buvo mesti kontrargumentai: pvz.: skirstymo dirželio nuo Hondos neuždėsi - kitas dantų žingsnis. Šarnyrų kito kampo konusai ir t.t. ir t.t..... Karoče, ką nepaimk, nieks netinka. Tik vizualiai panašu. Įtikino.

Kiti roveriai nebuvo hondos klonai. O va 600'tasis, tai 95% hondos detaliu. 1:1 Accordas. Kolega kai ieshko daliu, ieshko butent Hondai ir viskas tinka (tiek vazhiuoklei, tiek varykliui), nes roveriui brangiau. :lol: Beje skardos ir garso izoliacija ir shiaip prabanga man roveris atrodo solydzhiau uzh "donora" accorda, o kaina kur kas mazhesne.

Va rusu atsiliepimai apie 600'ta. Tingejau skaityti, bet prie visu 5 zhvaigzhdutes daug ka sako.

Tik speju reikia pirkti benzinini (vistik japonai moka bezininius motorus gaminti, eilini karta savo kailiu isitikinau).

Rytoj nustebinsiu kolega, atskleides baisia tiesa, kad jo rovery, stovi ROVERIO varyklis. :lol:
Tuo patchiu ispejimas kitiems, nepirkit dizeliniu accordu, ten roverio varykliai sukishti, kad juos kur galas. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#332 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 01 - 21:54

Kiti roveriai nebuvo hondos klonai.

Nu, gal man kažkas "dūrą stūmė", kad R 200-niai - tai Civic bazė. Mat jį galas, nesiginčysiu. Bet Rover + korozija = KM :wub: ... Faktas kaip blynas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#333 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 01 - 21:59


Kiti roveriai nebuvo hondos klonai.

Nu, gal man kažkas "dūrą stūmė", kad R 200-niai - tai Civic bazė. Mat jį galas, nesiginčysiu. Bet Rover + korozija = KM :wub: ... Faktas kaip blynas.

Del to nesigintchisiu. Beje visi japonai turbut puva nemazhiau, kaip ir donoras accordas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#334 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 spalio 02 - 00:02

Nei vienas Roveris nepatiko, o pavartojau 400 kažkokį turbodyzelį, 620 paprastą benzą ir 827 senuką. Jis buvo labiausiai ūbytas ir teikė daugiausiai malonumo. Bet 75 dar ir šiandien yra gražus.
  • 0

#335 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 02 - 07:20

... 827 senuką. Jis buvo labiausiai ūbytas ir teikė daugiausiai malonumo. Bet 75 dar ir šiandien yra gražus.

va apie senuka ir a daug geru atsiliepimu esu girdejes, o 75 - grozis garaze... ateini, pasiziuri kaip graziai stovi ir iseini naudotis visuomeniniu transportu...
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#336 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 02 - 07:55

Zmona jau 3-ius metus vairuoja 98m Rover 214 SI, atvarytas is Italijos, tikroji rida buvo 176km/t, priestaringi jausmai mani draske perkant, bo pries 3 metus mokejau uz ji tiek, kiek kainuoja dabar, del to nepralosiau, zmonai patiko, veliurcikas,kondishenas,elektra,airbag ir viso-kito sh...bet....taip, variklis Roverio, 1.4 twincam, 16v, bet per tuos 3m jau atein galas, kompresija - 7-8-8.5-9, degimo kampas chren znajet-kur pabeges, nivalit, elektra.....viespatie apsaugok visus elektrikus nuo el. sistemos gedimu ir gamyklines imobilaizerines apsaugos sistemos :o , tiesa - kazkaip dar stebuklingai nerudyja :wacko: pinigu suryjo elektros gedimai ir vairo stiprintuvo siurblio guoliu ketimas(dahrena lt ), siaip pakabele gan patvari.... su zmoneles vazinejimu jis dar metelius tikrai pratems, tad dilema - daryt kapitalini ir smaugt toliau, ar kist po presu ir pirkt AUTOMOBILI!?....... B)
  • 0

#337 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 02 - 08:33

tai ka as ir sakiau... varikliai gal ir geri, bet elektra - neduok dieve (shamann paliudijo mano zodzius), ir jei net ten Hondos elektronika - tai po rover isikisimo ji nieko neverta...
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#338 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 02 - 10:42

va apie senuka ir a daug geru atsiliepimu esu girdejes, o 75 - grozis garaze... ateini, pasiziuri kaip graziai stovi ir iseini naudotis visuomeniniu transportu...

nugi sakau nebvark - istrauk savo grazias sugedusias masinas is garazo ir vel dziaugsiesi kaip ankxciau :)

p.s.
Manding, Roverio pasirinkima galutinai gali lemti du dalykai: detaliu kainos (tam paciam zinyne tendencingai brangesni uz ta pacia detale hondai - LTuviska praktika, o jei dar dirzai/ sarnyrai/ belekyrai netinka :huh: ) ir likvidumas. po 3 metu turesi dovanoti.

Siaip 600 man kazkada visai patiko, kai su 200ti variau Prahon. Tik taburetes nepatogios.

Šį pranešimą redagavo Kursis: 2007 spalio 02 - 10:45

  • 0

#339 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2007 spalio 02 - 12:31

Dėl variklių... manding kažkur skaičiau, kad honda apskritai dyzelinių variklių negamino. Ir pirmąjį sukonstravo lyg ir šiemet tik... Beje sako velnioniškai geras gavosi. Kiba iš pykčio ? :ph34r:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#340 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 02 - 12:57

2,2 turi jau kelis metus, tixliai neatsimenu. tas - tikrai l geras. Pries tai dar buvo kazkox lyg 1,7. sito nebeatsimenu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 12

narių: 0, svečių: 12, slaptų narių: 0