Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1830

#461 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 16:11

...na pakolkas nelyginamos masinos mazdos naudai.

na ir kuo mazda geresne? :) nepirkciau mazdos vien del jos tu posukiu kuriuos vagia tik masina palikus keliom min..
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#462 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 16:16

tai cia vienas is minusu...seip tai daug ka vagia,bet zmones vistiek perka
  • 0

#463 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 16:19

po pezo pavazinek su xedosu ir pamatysi kuo jinai geresne....speju pamirsi kad net ir posukius vagia:D
  • 0

#464 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 16:48

Baisu kiek ju perpuvusiu keliuose :unsure: Su Xedos sesta teko pavairuot, nzn man tokia piguma dvelkianti masina...

Šį pranešimą redagavo Francis: 2007 gruodžio 08 - 16:49

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#465 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 17:05

puna tie kurie yra musti,paimk sveika xedosa nei vienos rudies nerasi.sioj srity pezas ne ka lenkia xedosa.O per kuria vieta tau pigumu trenkia tai net neisvaizduoju,cia jau vyruti tavo nusistatymas...ir jei nematai skirtumu vaziavime tarp siu masinu tai ka as tau galiu pasakyt...bandyk dar karta.

Šį pranešimą redagavo Spree: 2007 gruodžio 08 - 17:06

  • 0

#466 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 17:41

O kodėl temos anonse tarp modelių pavadinimų raidės vc, o ne vs ? Nors koks skirtumas, vistiek gavosi wc.... Kas dėl korozijos, tai mazdos pūna tikrai smarkiau. Profesinė patirtis.
  • 0
... labai piktas diedas...

#467 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 18:08

nu tai pats parasyk ka tu pastebei o ne klausinek pvz as niekada neesu vaziave su tuo xedox...?
  • 0

#468 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 19:08

paprasciausiai norejau suzinot zmoniu nuomone apie sitas dvi masinas ir palygint su savo pojuciais. praeitais metais rugpjuti nusipirkau kauno turguj 406 96m 2L rida 270km elektra tik priekiniai langai, sidomi veidrodeliai ir sedynes(kurios neveike) sumokejau 9700lt.Supratu kad permokejau,taciau tuo metu sitie pezai dingdavo is turgaus tik atvazeve.Dabar aisq jau kita situacija. Xedosa nusipirkau pries pora savaiciu,lietuvoj vazineta:96m 2L rida 190km visas elektros paketas,uzlenkiami veidrodeliai,klima,liukas,sedynes sildomos ir elektra,oda ir t.t. sumokejau 11000LT +1000LT Mazda6 originalus ratlankiai su vasarinem padangom ir sony magas(kurio deveto verte 700-800LT). Tai va tokios masinos 1Variklis:pirmi vaziavimai tai tik siurpuliukus kele su xedosu po pezo,neveltui V6.Nors arlkiu labai panasiai pas abi masinas,tik pas peza jie kaskur po laukus ganosi.Tiek dinamika tiek jega Mazda visa galva auksciau uz peza. 2vaziuokle:pezo minkstesne,taciau jos patvarumas yra apgailetinas,tas pacias traukes kaiciau po 10k.mazdos-kietesne,sportiskesne,be to ir ilgiau tarnauja.rermonto ir detaliu kainos daug maz vienodos. 3garso izoliacija:pezo geresne nuo pakabos,mazdos is po kapoto.Kartais gerai reik isiklausyt ar tikrai uzsivede variklis.taciau kaip pezu vaziuokle nelaiko,tai pastoviai klausais visokius bumbsejimu taskejimu 4vidaus apdaila:labai sunku lygint,nes komplektacijos visikai skirtingos.bet kai cia kaskas issireiske kad pas xedosa dvelkia pigumu tai man tik juoka sukelia. 5dizainas;skonio reikalas,man abi grazios todel abi ir isigyjau. Pakolkas man xedos auksciau stovi,kurie vazinejo su abiem masinom tikrai supras ka kalbu.
  • 0

#469 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 19:28

...Variklis:pirmi vaziavimai tai tik siurpuliukus kele su xedosu po pezo,neveltui V6.Nors arlkiu labai panasiai pas abi masinas,tik pas peza jie kaskur po laukus ganosi.Tiek dinamika tiek jega Mazda visa galva auksciau uz peza...

Niekur tie arkliai nesigano. Tik pežas savo arklius gauna aukštesniuose sūkiuose. Net mano senutė karbiuratorinė VW Santana geriau iš vietos trukteldavo. Vat visai kitas vaizdas, kada užmiesty kruiziniu greičiu reik kažką aplenkt. Čia pežo arkliai ir išlenda.
Bėje, dinamikoje labiau reiškia Nm, o ne AJ. Jei pas tave V6, tai ne nuostabu...
  • 0
... labai piktas diedas...

#470 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 19:44

Blemba tai tu lygini plika kaip subine peza ir xedos mazda :wacko: Nenori p***palo su pirsu palygint ? :huh: Del traukuciu. Isisdek normalias ir nereiks kas 10kkm keist.
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#471 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 19:54

tai nuo liukso saliono tau tas pezas greiciau neprades vaziuot ar vaziuokles dalys ilgiau nelaikys.gi salono ir nelyginau...o priedo apie pezo elektra nepradesim sneket.
  • 0

#472 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 20:21

Ai nu cia prasideda vel myzimas per galva -_- Nusiprikau tipa nauja daikta ir reik pavaidinti. Ple tipo zaisliukas naujas. Praeis puse metu. Sakysi tas turi cia pliusa tas turi cia. sumoj tas pats bb tik kitoj saujoj. ;]
  • 0

#473 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 20:24

Blemba tai tu lygini plika kaip subine peza ir xedos mazda :wacko: Nenori p***palo su pirsu palygint ? :huh:
Del traukuciu. Isisdek normalias ir nereiks kas 10kkm keist.

Uou, kas čia do nervacija? Prie ko čia mano traukutės? Jei kolega kvečia disputui, tai sakyk savo nuomonę, o ne šokinėk ant ragų... :mad:
  • 0
... labai piktas diedas...

#474 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 20:34

Pries pora savaiciu nusipirkai mazda ir jau spejai vaziuokle susitvarkyt. Tai kur tas ilgaamziskumas? :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#475 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 20:34

Blemba tai tu lygini plika kaip subine peza ir xedos mazda  :wacko:  Nenori p***palo su pirsu palygint ? :huh:
Del traukuciu.  Isisdek normalias ir nereiks kas 10kkm keist.

Uou, kas čia do nervacija? Prie ko čia mano traukutės? Jei kolega kvečia disputui, tai sakyk savo nuomonę, o ne šokinėk ant ragų... :mad:

Kas yra, Jimmy? Kokios tavo traukutes? Kolega Spree skundes, kad jam pezo vaziuokle griuva.
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#476 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 20:41

Pries pora savaiciu nusipirkai mazda ir jau spejai vaziuokle susitvarkyt. Tai kur tas ilgaamziskumas? :)

tu man parodyk nors viena nenauja masina i kuria nusipirkus nei vieno lito neivenstuoji arba parodyk asila kuris idialiai sutvarko masina ir parduoda:)
  • 0

#477 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 20:41

Kas yra, Jimmy? Kokios tavo traukutes? Kolega Spree skundes, kad jam pezo vaziuokle griuva.

Sory, maniau atkasei užvakarykščią mano temą apie stabilnikus. Irgi ėjo šneka apie 10 kkm tarnavimą.
Nu bet "plikas kaip kaip subinė" pežas... Kažkaip neskaniai čia...
  • 0
... labai piktas diedas...

#478 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 20:48

... arba parodyk asila kuris idialiai sutvarko masina ir parduoda:)

Galiu parodyt. Žmogelis nupirko pežą, sutvarkė pakabą, pakeitė dirželius, tepalus, idėjo LPG IV kartos, pravarė TA, apdraudė, pasivėžino ketvertą mėnesių Lietuvoje ir .... išlošė žalią kortą. Teko man nupirkt... :D
  • 0
... labai piktas diedas...

#479 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 21:56

tu man parodyk nors viena nenauja masina i kuria nusipirkus nei vieno lito neivenstuoji arba parodyk asila kuris idialiai sutvarko masina ir parduoda:)

galiu parodyt zmonos Micra. pirkta kai jai buvo 13 metu ir TA praejo tik pakeitus valytuvus.

del traukuciu Tomaskas teisingai pastebejo. o toki gedima, kaip ju bildejimas, vadinti "pakabos nelaikymu", juokinga. bent man taip atrodo.
  • 0

#480 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 09 - 11:55

Nu bet "plikas kaip kaip subinė" pežas... Kažkaip neskaniai čia...

Nepavyniojau i vata :) Bet plikesnio varianto neisivaizduoju :)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0