Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1830

#641 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 kovo 28 - 17:54

Kaip 406 manevringumo atzvilgiu?

406-as mane sykį nustebino savo paklusnumu vairui. Atsitikimas staigiame posūkyje miško kely, kai vieni ratai ant asfalto, kiti - žvyre ir iš priešais lochas, "pjaunantis" posūkį mano puse. Teko padriftint, bet gan nesunkiai ištiesinau. Su ankstesniu VW garantuotai būč nučiuožęs šonu medin... :blink:
  • 0
... labai piktas diedas...

#642 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 kovo 28 - 19:11

Jimmy - turbūt ne to interesantas klausė :) IMHO 406 gremėzdas šiuo atžvilgiu... -_-
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#643 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 kovo 28 - 19:40

Jei man reiktu rinktis tarp peugeot ir renault pasirinktchiau volskwagena. ;) Rimtai. Negi daugiau gamintoju nera? :wacko:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#644 Svečias_advokatx_*

Svečias_advokatx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 28 - 20:08

sveiki kolegos. ketinu isigyti sio modelio masinuka ir noriu suzinoti pliusus ir minusu apie si modeli
  • 0

#645 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 28 - 20:11

Jei man reiktu rinktis tarp peugeot ir renault pasirinktchiau volskwagena. ;)
Rimtai. Negi daugiau gamintoju nera? :wacko:

zinoma ,yra daug gamintoju,bet as dabar vazineju su pugu, ir negaliu jo per daug peikti, nors problemu per 5 metus buvo visokiu (galine pakaba,sildymo krosnele,priekines gumos-sailen blokai,rankinio trosas,nestabilios apsukos ir t. t.) beje,kai turejau vokiska POLO lygiai tuos pacius mazgus reikejo remontuoti,isskyrus,zinoma,galini tilta.Ir dar,rankinio trosas 405 kainavo per pus pigiau negu W POLO. O del volksvagenu ar ooo,mano subjektyvia nuomone,kainos ir kokybes santykis yra prastesnis uz tarkim prancuzu.Tik tiek,manau,kad vokisku masinu Lietuvoje yra daugiau todel ir pasirinkimas didesnis.Gal as neteisus,paneikit.
  • 0

#646 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 kovo 28 - 20:42

Jimmy - turbūt ne to interesantas klausė :)
IMHO 406 gremėzdas šiuo atžvilgiu... -_-

Aš suprantu ko klausė. Bet subalansuota važiuoklė - ne paskutintoj vietoj. Jei reik didesnio pasukamumo manevruojant aikštelėj, tam geriau tiktų galu varoma auto. Jų priekiniai ratai daugiau pasukami.
O del gremėzdo, tai nesutinku visiškai. Jei lygini su savo Astra - gal. Bet tai skirtingų klasių auto. Palygink su kokia bulka, pasratu, ar pagaliau laguna, tai 406-tas tikrai geresnis...
  • 0
... labai piktas diedas...

#647 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 kovo 28 - 20:55

Jimmy - turbūt ne to interesantas klausė :)
IMHO 406 gremėzdas šiuo atžvilgiu...  -_-

Aš suprantu ko klausė. Bet subalansuota važiuoklė - ne paskutintoj vietoj. Jei reik didesnio pasukamumo manevruojant aikštelėj, tam geriau tiktų galu varoma auto. Jų priekiniai ratai daugiau pasukami.
O del gremėzdo, tai nesutinku visiškai. Jei lygini su savo Astra - gal. Bet tai skirtingų klasių auto. Palygink su kokia bulka, pasratu, ar pagaliau laguna, tai 406-tas tikrai geresnis...

Na pvz lyginant su laguna.
406 break apsisukimo spindulis 11,5 metro
Lagunos break 10.6 metro.
Skirtumas pakankamai zhenklus, sakytch. :wacko:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#648 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 kovo 28 - 21:00

Na pvz lyginant su laguna.
406 break apsisukimo spindulis 11,5 metro
Lagunos break 10.6 metro.
Skirtumas pakankamai zhenklus, sakytch. :wacko:

Teko išvežiot baliauninkus su draugelio Laguna. Visą vakarą maliausi po mikrorajonų kiemus. Tikrai ant to kanto manevringumas nepatiko. Nežinau, ką ten duomenyse rašo, bet pasivaideno, kad Laguna - karvė...
  • 0
... labai piktas diedas...

#649 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 28 - 21:10

o tai,vis tik ,jei lyginti 405 break ir 406 break?
  • 0

#650 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 kovo 28 - 21:19

o tai,vis tik ,jei lyginti 405 break ir 406 break?

Jei pagal apsisukimo spinduli lygiai ant metro.
405 - 10,5
406 - 11,5
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#651 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 kovo 29 - 09:46

Jei man reiktu rinktis tarp peugeot ir renault pasirinktchiau volskwagena. ;)
Rimtai. Negi daugiau gamintoju nera? :wacko:

paskutinej vietoj sita marke siulyciau, tenka daug vazinet.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#652 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2008 kovo 29 - 10:38

vien tik pliusai :beer:
  • 0

#653 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2008 kovo 29 - 11:12

sveiki,noriu pirkti 406,bet niekaip neissirenku.dabar pradejau mastyti apie Reno Laguna arba Megane.gal kam teko susidurti,gal vazineti ir su pezu ir su renu,kokie skirtumai? kokie skirtumai del kebulo paruosimo,vaziuokles,variklio patikimumo,detaliu kainu?
P.S. beje,galvoju ape universala. aciu

Važinėjau Renault Clio, po to persėdau į Peugeot 406. Liūtui pagyrimai dėl švelnios važiuoklės ir išvaizdos, daugiau turbūt dėl nieko. Clio dideli pagyrimai dėl menko poreikio priežiūrai. Prieš pirkdamas 406-tą, dairiausi ir Megane hečbeko, bet kaip paskui sužinojau, jie turi problematišką važiuoklę - įpač galinę jos dalį bei dažniau nei analogai kenčia nuo elektros problemų.

Jeigu lygintume sakykim Clio ir 406 variklio diržų kainas, tai jos hmmm... skiriasi smarkiai. Nors reikia nepamiršti, kad šių automobilių klasės skirtingos. Rasti ratus 406-tam tolygu išlošti loterijoje - originalūs lieti būna nupirkti iškart, o skardinius reikia rankiotis po vieną. Su Clio tokių bėdų neturėdavau. Renault labai geri varikliai, tačiau kėbulas dažniau kenčia nuo korozijos.

Apie Laguna negaliu nieko pasakyti, pasidomėk Renault klube.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#654 Svečias_Sharunas_*

Svečias_Sharunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 29 - 11:13

Super automobiliukas! Turiu jau pusmeti laiko, tai tik dziaugiuosi, o pliusu minusu turi kiekviena masina. Tai reikantis masina manau reikia ziureti kas arciau sirdies ;)
  • 0

#655 Fish-Bone

Fish-Bone
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 34
  • Vieta:Telšiai-Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 HDi 2l

Parašyta 2008 kovo 29 - 11:36

Tokių metų geriau imčiau Toyota Avensis D4-D 2l dyzelį :)~ Geriausiai atrodo hečbekas.
  • 0

#656 Svečias_advokatx_*

Svečias_advokatx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 29 - 12:05

nu toyotas man ne prie sirdies :rolleyes: kakzkaip sirdis linksta prie pezo :P
  • 0

#657

  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 29 - 17:12

tai ir pirk pezo,pavazinesi paskui parduosi jei nepatiks,as nesiulau tau toyotos bet japonai yra japonai visada buvo ir bus manau patikimi japonai,dar yra paprasti vokieciai,saugus swedai,shykarni amerikancai ar anglai o prancuzai taip ir liks patrauklus dizainas ir nieko daugiau,vokieciai atrodo testavo paeme 5m. senumo masinas ir patikimiausia isrinko mazda3
  • 0

#658 wikkys

wikkys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 122
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 405 Vendome

Parašyta 2008 kovo 29 - 17:21

tai ir pirk pezo,pavazinesi paskui parduosi jei nepatiks,as nesiulau tau toyotos bet japonai yra japonai visada buvo ir bus manau patikimi japonai,dar yra paprasti vokieciai,saugus swedai,shykarni amerikancai ar anglai o prancuzai taip ir liks patrauklus dizainas ir nieko daugiau,vokieciai atrodo testavo paeme 5m. senumo masinas ir patikimiausia isrinko mazda3

ir kuo gi tie amerikancai tokie shykarni? savo lievom salono apdailos medziagom? :D pats esu ne viena isbandes budamas USA...
  • 0

#659 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 kovo 29 - 17:34

tai ir pirk pezo,pavazinesi paskui parduosi jei nepatiks,as nesiulau tau toyotos bet japonai yra japonai visada buvo ir bus manau patikimi japonai,dar yra paprasti vokieciai,saugus swedai,shykarni amerikancai ar anglai o prancuzai taip ir liks patrauklus dizainas ir nieko daugiau,vokieciai atrodo testavo paeme 5m. senumo masinas ir patikimiausia isrinko mazda3

neseniai ir video buvo kazkas idejes kaip svediskas plienas pralaimi pries prancuziska patrauklu dizaina ir nieko daugiau :) taip kad visos masinos skirtingos.. o japonai irgi savo vingrybiu turi, ypac naujesni.. :beer: apiue hilux, hiace ant etc. nekalbu :D
  • 0

#660

  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 29 - 19:23

ir kuo gi tie amerikancai tokie shykarni? savo lievom salono apdailos medziagom? :D pats esu ne viena isbandes budamas USA...

tai gal tu ten visai nebuvai
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0