Peršokti prie turinio


kopresoriaus arba turbinos montavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 06 - 14:44

iskarto pasakau kad nesiulykit pirkt galingesnes masinos, man gerai ir sita labai, tik as noriu suzinoti is zinanciu kokios yra kainos rinkiniu darbu, ka reikia keisti ir t.t. aciu uz informacija
  • 0

#2 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 06 - 14:49

as viena youtube.com video radau tad ir kilo mintis del kompresoriaus...

  • 0

#3 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 spalio 06 - 15:16

Galeciau pasiulyti savo meistro paslaugas, bet nezinau kiek i tai linkes investuoti.Parasyk PM man ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#4 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2008 spalio 06 - 16:33

galiu pasakyt tik tiek kad tokie projektai kaip min keturiu nuliu zonoje...
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#5 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2008 spalio 06 - 17:55

man rodos apsimoka daryti tik su nauja masina, kai pirkt galingesne tiesiog isheis dar brangiau, negu det turbina.
  • 0

#6 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 06 - 19:27

galiu pasakyt tik tiek kad tokie projektai kaip min keturiu nuliu zonoje...

na nzn, jei tokios kainos pvz turbinos montavimo, tai ir naujom masinom nealabai apsimoketu, o ka kalbeti apie 1997 metu masiniuka
  • 0

#7 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 spalio 07 - 00:54

na nzn, jei tokios kainos pvz turbinos montavimo, tai ir naujom masinom nealabai apsimoketu, o ka kalbeti apie 1997 metu masiniuka

o tai kiek galvojai 500 ? Normolioj firmoj, tau labas pasakytu uz tokia suma, o kur dar pacios turbinos gimdymas ir galu gale tik 50ag
  • 0

#8 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 07 - 01:03

o tai kiek galvojai 500 ? Normolioj firmoj, tau labas pasakytu uz tokia suma, o kur dar pacios turbinos gimdymas ir galu gale tik 50ag

nu jau uz 500 darytu tai visi su turbo vazinetu, bet sakykim iki 3000lt be darbo tai manau visai logiska butu :)
  • 0

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 spalio 07 - 07:38

nu jau uz 500 darytu tai visi su turbo vazinetu, bet sakykim iki 3000lt be darbo tai manau visai logiska butu :)

O va kiti 7000 bus už darbą. Beje, į 3k už detales tilptum su sąlyga, kad jos jau seniai nebenaujos. Antras dalykas, kaip jau minėjau, pagrindinė problema ir yra darbas. Ten jo yra labai daug ir pakankamai kruopštaus. Pvz., viso variklio išrinkimas, manau yra lengviausias iš viso sąrašo darbų.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Svečias_DVD_*

Svečias_DVD_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 07 - 10:33

Nekuriant naujos temos... Buvau ir as uzsideges tokia ideja isidet turbina, bet dvieju dalyku nlb galejau suprast, tai kompiuterio darbo ir oro srauto matuokles. As galvoju kad kai idedi turbina tai kompiuteri reikia perprogramuot, o oro srauto matuokle pasilieka ar dedama kita ar is vis nebededama. Su tokiais klausimais susiduriau. gal kas zino kaip yra is tikruju ? ^_^
  • 0

#11 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 07 - 11:51

O va kiti 7000 bus už darbą. Beje, į 3k už detales tilptum su sąlyga, kad jos jau seniai nebenaujos. Antras dalykas, kaip jau minėjau, pagrindinė problema ir yra darbas. Ten jo yra labai daug ir pakankamai kruopštaus. Pvz., viso variklio išrinkimas, manau yra lengviausias iš viso sąrašo darbų.

cia darbas butu toks pats ir kompresoriu montuojant?
na o pvz be kompresoriausi ir turbinos montavimo ka galit patarti, kaip ta galia issikelti?
del sportinio ismetimo ir oro filtro beveik aisku, tik del filtro esu girdejes daug sneku kad jie kenkia varikliams, pakankamai neisvalo oro patenkancio y varikly. ar tai tiesa, ar jei regureliai priziuresi oro filtra to tikrai nebus?
  • 0

#12 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 spalio 08 - 19:31

cia darbas butu toks pats ir kompresoriu montuojant?
na o pvz be kompresoriausi ir turbinos montavimo ka galit patarti, kaip ta galia issikelti?
del sportinio ismetimo ir oro filtro beveik aisku, tik del filtro esu girdejes daug sneku kad jie kenkia varikliams, pakankamai neisvalo oro patenkancio y varikly. ar tai tiesa, ar jei regureliai priziuresi oro filtra to tikrai nebus?

Programiskai, tik programiskai!

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2008 spalio 08 - 19:40

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#13 Svečias_DVD_*

Svečias_DVD_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 12 - 12:12

Gal ir i mano klausimas kas nors galetu atsakyt ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0