Peršokti prie turinio


Noriu duslintuvo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 13 - 11:39

Sveiki, Noreciau pasitvarkyti duslinuva is esmes. Reikia patarimo. Noriu deti gera galini bakeli. Na tas geris tame, kad norisi is jo garso. Tiesa pasakius norisi zemo daznio "urzgimo". Bet.... Nesinori kad magistralej vaziuojant man ausis uzgultu. Ar galima pasirinkti bakeli taip kad tarkim virs 3000apsuku jis dirbtu kaip normalus niekuo neissiskiriantis duslintuvo bakelis. Girdejes esu kad reikia tokiu atveju kuo didesnio turiu bakeli deti. O priekije vietoj rezonatoriaus montuot norisi bakeli, be pertvaru. Esme, kad ne rezonatoriu (nes jie neglusina) o bakeli. reiktu ismananciuju nuomones. Aciu.
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 spalio 13 - 19:54

Sveiki,
Noreciau pasitvarkyti duslinuva is esmes.
Reikia patarimo.
Noriu deti gera galini bakeli. Na tas geris tame, kad norisi is jo garso. Tiesa pasakius norisi zemo daznio "urzgimo".
Bet.... Nesinori kad magistralej vaziuojant man ausis uzgultu. Ar galima pasirinkti bakeli taip kad tarkim virs 3000apsuku jis dirbtu kaip normalus niekuo neissiskiriantis duslintuvo bakelis.
Girdejes esu kad reikia tokiu atveju kuo didesnio turiu bakeli deti.
O priekije vietoj rezonatoriaus montuot norisi bakeli, be pertvaru. Esme, kad ne rezonatoriu (nes jie neglusina) o bakeli.
reiktu ismananciuju nuomones. Aciu.

1. Jei jau prie žemų apsukų tau bus urzgimas, tai patikėk, prie 3000 apsukų niekur jis nedings. Krioks atsakančiai.
2. Netilps tau ten gale ryškiai didesnis bakelis. Nelabai vietos yr.
3. Kokie ten yra bakeliai be pertvarų? Visai tušti?
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 17 - 21:39

padek dieve, daugiau jokiu sportiniu bakeliu. niekaip tu neisvengsi to garso. turiu toky bakely, kainavo gal 250 pinigu. naudoju 2.5 metu. jis nerudija, labai graziai burzgia ant laisvu, o uzmynus dar geriau :D is pradziu patiko, bet paskui jis mane ziauriai uzkniso. greitu laiku zadu pirkti normalu bakely ir vazinesiu kaip zmogus. taip kalbu jau 1.5 metu :D . nejamkit tu sportiniu bakeliu, garsas suzavi is pradziu, bet greitai jis pradeda groti nervais ir pasiilgsti tylaus vairavimo
  • 0

#4 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 spalio 17 - 21:53

padek dieve, daugiau jokiu sportiniu bakeliu. niekaip tu neisvengsi to garso. turiu toky bakely, kainavo gal 250 pinigu. naudoju 2.5 metu. jis nerudija, labai graziai burzgia ant laisvu, o uzmynus dar geriau :D is pradziu patiko, bet paskui jis mane ziauriai uzkniso. greitu laiku zadu pirkti normalu bakely ir vazinesiu kaip zmogus. taip kalbu jau 1.5 metu :D . nejamkit tu sportiniu bakeliu, garsas suzavi is pradziu, bet greitai jis pradeda groti nervais ir pasiilgsti tylaus vairavimo

Ash irgi panashu laiko tarpa taip kalbu. Tiesa dejausi ne pats, o jau nusipirkau su sportiniu.
Sakiau pirmas darbas bus pakeisti ta bakeli, bet panashu, kad bus paskutinis, jei ishvis bus.
Shiaip tas urzgimas kartais ir maloniai nuteikia gomuri, bet kai ish kokios klaipedos ant 150 km/h pamini, po valandos norisi kokia bulve ten ikysht, net nezhiurint to, kad muzika visu garsu baubia. :ph34r:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#5 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 17 - 22:31

o pas mane pas dusliausias garsas ant 2-3k apsuku buna,po to jau pereina i kriokima :D,BET jei vaziuojant normaliai net atrodo kad standartinis butu,autostradoj taip pat netrukdo vaziuojant 140km/h ,muzikos nereikia iki dugno sukti,ir susikalbeti ramiai galima,aisku jei uzmini tada uzriaumoja
mas mane tiesus ismetimas,rezonatorius ir galinis bakelis,vis zadu nupirkti grazesni galini bakeli,bet juk ne grozyje esme
Posted Image

Šį pranešimą redagavo kazinak: 2008 spalio 17 - 22:33

  • 0

#6 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 18 - 02:02

padek dieve, daugiau jokiu sportiniu bakeliu. niekaip tu neisvengsi to garso. turiu toky bakely, kainavo gal 250 pinigu. naudoju 2.5 metu. jis nerudija, labai graziai burzgia ant laisvu, o uzmynus dar geriau :D is pradziu patiko, bet paskui jis mane ziauriai uzkniso. greitu laiku zadu pirkti normalu bakely ir vazinesiu kaip zmogus. taip kalbu jau 1.5 metu :D . nejamkit tu sportiniu bakeliu, garsas suzavi is pradziu, bet greitai jis pradeda groti nervais ir pasiilgsti tylaus vairavimo

na as kaip kapitaliai dejau duslintuva, tai dejau rezonatoriu ir uzpakaliny orginalu bakely dejausi, beje jis yra darytas lietuvoje , nes pirkau EOLTE, matesi kad tikrai darytas, burzgimu patenkintas beveik, reiketu angali uzsideti kad pazemintu burzgima ir viskas super fainai butu :wub:
  • 0

#7 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 20 - 20:19

Juokas ima mieste kai is sankryzos baubdamas vos vos isjuda :D Graziausias naturalus variklio garsas ant aukstu apsuku ;) Is kitos puses gal ir gerai-vaziuokle reciau remontuot reikia :D
  • 0

#8 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 20 - 21:40

Juokas ima mieste kai is sankryzos baubdamas vos vos isjuda :D Graziausias naturalus variklio garsas ant aukstu apsuku ;) Is kitos puses gal ir gerai-vaziuokle reciau remontuot reikia :D

tau grazu butu jai koks 1.3 ant aukstu dirbtu ?ant aukstu nei vienas variklis nebaubia,baubia ant zemu apsuku,
  • 0

#9 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 20 - 23:58

1.8 ir 2.0 nebus duslus garsas ir daryk tu ka nori . Dek kuo didesny bakely , mezesis bakelis daugaiu plerpia... na o jej 3.0 v6 tai garsas pasaka...lb zemas . Nors pas mane 1.8 jau antri metai riedu su bakeliu visdar nesigailiu :) o jej knieti isgirst ir pamatyt galim ir susitikt , pavezinsiu :)

Šį pranešimą redagavo Sapro: 2008 spalio 21 - 00:00

  • 0

#10 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 spalio 21 - 00:06

1.8 ir 2.0 nebus duslus garsas ir daryk tu ka nori . Dek kuo didesny bakely , mezesis bakelis daugaiu plerpia... na o jej 3.0 v6 tai garsas pasaka...lb zemas . Nors pas mane 1.8 jau antri metai riedu su bakeliu visdar nesigailiu :) o jej knieti isgirst ir pamatyt galim ir susitikt , pavezinsiu :)

2.0 / 4 = 0.5
3.0 / 6 = 0.5

Kazhkaip nematau priezhastchius vienam zhemai baubti, kitam aukshtai plerpti. :D
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#11 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 21 - 02:19

ce protu neisgalvosi kaip dirba...o kai mates ne viena , taj jau kitas reikalas
  • 0

#12 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 21 - 03:01

tau grazu butu jai koks 1.3 ant aukstu dirbtu ?ant aukstu nei vienas variklis nebaubia,baubia ant zemu apsuku,

As apie tuos 1.3 ir kalbu kai prisimeta bakeliu ir baubia. Ant aukstu apsuku baubt neturi-o kaip bitute (pvz. 2.2 Vtec :lyzht: )
  • 0

#13 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 spalio 21 - 04:48

Posted Image
maniskis irgi visai nieko :D bra..bra...breeeen... :ph34r:
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#14 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2008 spalio 21 - 15:44

2.0 / 4 = 0.5
3.0 / 6 = 0.5

Kazhkaip nematau priezhastchius vienam zhemai baubti, kitam aukshtai plerpti. :D

manau ne puslitry esme ))) o cilindru ishdestyme. pvz, kodel daug v8 graziai skamba? v6 irgi nieko, v12....negirdejau :ph34r:
  • 0

#15 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2008 spalio 22 - 17:22

Gali but ir optimalus variantas,kai dejau sportini bakeli prasiau kad surastu pati tyliausia,rezultatu likau patenkintas,salone tylu jei ramiai vaziuoji,autostradoj irgi tylu. vienas reikalas kartais nervuoja,ramiai negali i kiema sugryzt,tas zemas garsas suzadina kaimynu aliarmus :D duslintuvas ASSO su dviem OO dudom ;) imesiu kada foto paveizeti ^_^
  • 0

#16 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 16:31

ai nezinau, pasmane pasivazinejus dujom metelius supuvo originali dusle gyvi liko tik du bakeliai, vidurinis, ir galinis. viska suvirinau ant tiesaus vamszio, garsas ziaurus:) v6... kai mirs sitas, is esmes desiu nauja dusle, manau rinksiuos originalius komponentus, nes garsas turi sklisti ne is dusles o is variklio..:)
  • 0

#17 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 19:46

Suprantu, kai garsiai baubdama pro šalį prasineša kokia sportinė auto, su lankais, lipaluota ir t.t. Nu bet kai girdi, kad baubia, dairaisi ir nematai, o pasirodo greta koks civiliokas golpukas blizgančiu kaminu puikuojas, tiesą sakant - %&#dec... :wacko:
  • 0
... labai piktas diedas...

#18 Svečias_Praetor_*

Svečias_Praetor_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 19:54

Suprantu, kai garsiai baubdama pro šalį prasineša kokia sportinė auto, su lankais, lipaluota ir t.t. Nu bet kai girdi, kad baubia, dairaisi ir nematai, o pasirodo greta koks civiliokas golpukas blizgančiu kaminu puikuojas, tiesą sakant - %&#dec...  :wacko:

Na nzn, bet man tai kaiptik patinka kai tokia regis paprastutė mašinytė, o realiai ferario širdelė -_-
Na aišku jai viskas šlamštas, o ne mašna(nepabijokime šito išsireiškimo :)), o tik duslė kriokia tada jau pritariu dėl &#8470;;*?:dec <_<
  • 0

#19 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 20:18

... patinka kai tokia regis paprastutė mašinytė, o realiai ferario širdelė -_-

Tau patiktų, jei koks Minedas scenoje pagal a.a. Pavaročio fonogramą pažiopčiotų? Tai va čia toks pats "realiai"...
  • 0
... labai piktas diedas...

#20 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 23:27

:D bet pezas tai ne koks cvekas ar golpas :blush: man visi jie grazus ir baubiantys ir nea,pilna kiema ju prisistaciau 2.0 2.0T ir 3.0 bet dar negana :D :D :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0