Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#1 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 spalio 24 - 18:30

Vien per pastaraji menesi forume uzsiregistravo virs 400 zmoniu... Tredzdalis ju paleido temas parduodu karve ragai desineje puseje. Perku tanka. Kokie boing 757 pliusai ir minusai ir t.t. o po to dingo kaip i vandeni. :ph34r: Kitas tredzdalis puole pilti per visas is eiles apklausas, senas temas ir pan. :wacko: Likusius sudaro marga mase nuo paciu blogiausiu iki geriausiu <_<
Sugalvojau naujus zmones, besiblaskancius po foruma pakviesti i viena garda ir paziureti su kuo mes turim reikala.
Si tema skirta jums !!
Prasom prisistatyti. Is kokio lietuvos ar pasaulio galo esat, kuo domites, ka veikiat, kokia masina vairuojat, kokiu talentu turit, esat senas ar jaunas, kaip cia papuolet ir ko ieskot, koki alu geriat ir t.t. Norit dekit savo ar savo bolidu nuotraukas.
Mes savo ruostu skaitysim, komentuosim replikuosim ir taip pradesim pazinti. Jei kada i meeta uzsuksit jau zinosim: ei, cia tas kuris vonioj krokodila laiko ! Na, sveikas, sveikas... Ir jus jau jausites kojas siek tiek apsile.
Taip, kad reikskites i valias
P.S. Jei jau labai sunkiai sekasi viska suprasti galit ir koki ziopla klausima cia paklausti. bet patys pagalvokit kaip atrodot klausdami to kas akivaizdu ;)
Kaip sako zidanas:
Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį...
  • 0
kažkaip.....

#2 Svečias_falconer_*

Svečias_falconer_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 24 - 18:49

Nu tai teks pradet man :D Ukmerge patrukde. Vazineju su 607 3.0. 2001m. Nepuolu iskart prasytis i klubo narius nes ir taip veiklos uztenka.Tiesiog geru patarimu cia radau ir siaip idomu pasiskaityt apie pugus.Planuoju i koki viena kita meeta atvykt pasizmonet.Nu o siaip jei del pomegiu tai su britvom pavazineju pazvejoju...Nu zodziu viskas ydomu po truputi. :beer: Tai iki susitikimu :beer: P.S.pasiulymas butu (jei imanoma) sita tema iskelti i pradzia, kad tik atsidare puslapi, naujokai iskart pamatytu kad is pradziu gal cia reiktu pasireikst, nes ne kiekvienas puls ieskot naujoku temos. :blush:

Šį pranešimą redagavo falconer: 2008 spalio 24 - 19:33

  • 0

#3 Svečias_Ciupkis_*

Svečias_Ciupkis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 24 - 19:35

Vairuoju keturis metus, pirmi du automobiliai buvo nenusiseke, pries savaite isigijau sena svajone - PEUGEOT 306 CABRIO 2.0l. Gal siame forume dar yra zmoniu turinciu si peugeot modeli?
  • 0

#4 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2008 spalio 24 - 19:36

I bendra garda gal nelisiu, bet prisistatyt galima. Esu vilnietis, mokausi vgtu 3 kurse civiline inzinerija. Matyt, vienas is jaunesniu, nes kiek teko susidaryti nuomone, klube vyrauja brandesnio amziaus zmones. Domiuosi viskuo kas susije su automobiliais, ju tobulinimu, grazinimu, auto sportu, vienais maziau, kitais daugiau. Kirba visokiu minciu pasiruost automobili slalomams, na bet cia tik pasvaigimu lygyje kolkas. Esu didelis spoileriu, ziaunu, peleku, lexus lempu ir pan. priesininkas. Teko jau keleta uzmatyt galerijoje, kurie dideliu simpatiju nesukele. :ph34r: Laisvalaikiu pazaidziu tinklini, biliarda, krepsini, nors pastaraji jau apleides siek tiek esu, vasara geresnio laiko praleidimo nei sodyboj su pirtele ant ezero kranto neisivaizduoju. Jusu foruma atradau pradejes dairytis naujos masinos, ieskojau temu apie gedimus ir ju pasalinimo kainas. :D Kas patiko, kad yra tikrai nusimananciu zmoniu ir netinginciu patarti bei atsakyti. Po ilgu nemigos ir browsinimo naktu buvo nuspresta, kad man pezas tinka. Prasidejo paieskos ir po 4 menesiu buvo rastas TAS. Tai 2000 metu 406'tas 2.0HDI. Vazineju, dziaugiuosi ir skaitau jusu foruma. :lol:
  • 0

I <3 HATERS


#5 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2008 spalio 24 - 21:36

Jei jau prisistatinejam, tai prisistatinejam :D
Esu kaunietis (ckant kavenskas), dirbantis zmogas, nes mokslam per didelis tinginys :lol: , domiuosi viskuo kas tik mane sudomina, pilnametystes sulaukes pries 4 metus, nesenai suejo 4 metai kaip turiu vairuotojo pazymejima, pries pat kaledas sueis metai kai turiu pirmaja savo masinyte, t.y. Peugeot 406 1996metu 1.8L. Peugeot kluba atradau dar ieskodamas pirmosios masinos, o uzsiregistravau praejus dviem dienom po pugo isigijimo ^_^
Stai ir mano bolidas po gausaus vasarisko lietaus :blush:

Posted Image
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#6 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2008 spalio 24 - 22:07

As dar vienas sviezias pezuku megejas. pavasari nusipirkau p605 93m, 2.0L ir kadangi neuzilgo liutukas pradejo rodyt kaprizus uzsukau paieskoti naudingos informacijos i google.lt a ten ivedus peugeot ismete bent kelis linkus i pezuku kluba. Rezultatas: uzsukau, radau ko ieskojau, patiko tai ir pasilikau :D
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#7 Svečias_audrenas69_*

Svečias_audrenas69_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 25 - 01:15

sveiki, man 27 metai, as esu is Vilniaus. dirbu apsaugos signalizaciju meistru, laisvalaikiu studijuoju MRU informatika :rolleyes: labiausiai patinka kalnapilio alus :beer: pries pora menesiu isigijau liutuka 406 1.9TD 97 metu gamybos :) kadangi iki to vokiskomis masinomis vazinejau, sugalvojau uzsukti i foruma ir pasidometi apie liutus. Likau maloniai nustebintas klubieciu draugiskumu :) ir tikrai radau labai daug mane dominancios informacijos. noreciau netolimoje ateityje sudalyvauti meetuose, jei priimsit :beer: o savo bolido foto idesiu tada kai nuvaziuosi ji nuplaut, nes dabar truputi geda butu :D :D :D
  • 0

#8 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2008 spalio 25 - 09:20

Tiesa, dar megstu pafotkint kartais, tik jau reiktu fototechnika atsinaujint. :D Is vakar..
Posted Image
Posted Image
O cia is anksciau
Posted Image
  • 0

I <3 HATERS


#9 Svečias_rolandukas_*

Svečias_rolandukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 25 - 18:50

Sveiki visi, As Rolandas is Vilniaus,man 23m.,mokausi VTVK verslo vadyba.Vairuoju jau 5 metus.Peugeot 306 1.6 95m vairuoju nuo rugpjucio. Laisvalaikiu daznai krapstausi prie savo pugio :rolleyes: ,vakarais laika leisti su linksma kompanija.Tai va... Peugeot klube uzsiregistravau po poros dienu kaip isigijau puga.
  • 0

#10 Steak'as

Steak'as
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 67
  • Automobilis:Peugeot 406 96m. 2l

Parašyta 2008 spalio 26 - 00:14

hallo.. :) Eduardas 20 metu esu is Vilniaus mokaus VK telekomunikacijos. Da jaunesnis pasirode :D tai va oficealiai 2 metus vairuoju bet siaip praktikos pakankamai :D Liutuka nusipirkau pries pora savaiciu 406 2l ir po keletos dienu uzejau cia info ir galvoju kedel gi ne is uzsireginau. Patikekit tikrai nenusivyliau kad isigijau Pezuka super masiniukas... a alus... :lol: siaip viska kas dega :D o siaip tai swelnus 5% tai is utenos svyturio ir kalnapilio populiariausius :) tai va kolkas tiek
  • 0
Geriau padaryti klaida ir po to gailėtis, negu gailėtis, kad jos nepadarei....

#11 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 26 - 16:28

Jei jau prisistatinejam, tai prisistatinejam :D
Esu kaunietis (ckant kavenskas), dirbantis zmogas, nes mokslam per didelis tinginys :lol: , domiuosi viskuo kas tik mane sudomina, pilnametystes sulaukes pries 4 metus, nesenai suejo 4 metai kaip turiu vairuotojo pazymejima, pries pat kaledas sueis metai kai turiu pirmaja savo masinyte, t.y. Peugeot 406 1996metu 1.8L. Peugeot kluba atradau dar ieskodamas pirmosios masinos, o uzsiregistravau praejus dviem dienom po pugo isigijimo ^_^
Stai ir mano bolidas po gausaus vasarisko lietaus :blush:

Posted Image

dar sitas pezas rieda :o oj bln ko tas pezas tik nebuvo mates kol tu jo neysigijai :lol: :lol: daug su juo mes buvom pralekia.beje jo svarikliukas tai ledinis buvo.nu aisku po tvarkymo.nes buvusiam seimininkuj pasidraginus buvo uzkale varikli :lol:
ar nusilupau nuo bagazines raides PEUGEOT :D
ir gal skardas aptvarkei?nes visas apibraizytas buvo kiek pamenu :D
autostradoj su juo uz vairo myniau 215km :D gerai suko :)~
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#12 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2008 spalio 26 - 16:33

Labai malonu dabartiniam savininkui sita skaityt. :lol:
  • 0

I <3 HATERS


#13 Svečias_Loverboy_*

Svečias_Loverboy_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 27 - 11:26

Sveiki,as Aurimas,25 metai,Raseiniskis bet paskutiniai 2 metai gyvenu ir dirbu Kaune,nestandartiniu ir kietuju baldu gamyboje :) jei kam reikes virtuves ar prieskambario,i PM ;) Liutuka vairuoju 1,5 metu,isimylejau is pirmo zvilgsnio ir iki siol neatsidziaugiu :)Pomegiai- alus,IT,aktyvus poilsis gamtoje,siek tiek paraglaidingas bet tik pirmoj stadijoj dar :) Forume uzsireginau kai sprendziau kazkokia problem,radau labai daug tinkamos informacijos,ir siaip ziuriu cia visi noriai ir maloniai bendrauja.Saunu kad turim toki kluba :beer:
  • 0

#14 Svečias_audrenas69_*

Svečias_audrenas69_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 28 - 16:54

sveiki, kaip ir zadejau idesiu nuplauto savp p406 fotkes :D
http://www.ipix.lt/images/76474148.jpg
http://www.ipix.lt/images/26870991.jpg
http://www.ipix.lt/images/69281327.jpg
http://www.ipix.lt/images/62062522.jpg

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2008 spalio 28 - 18:11

  • 0

#15 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 28 - 17:16

Sveiki. Jau senokai skaitineju foruma, bet tik dabar radau sia tema. Esu is Panevezio. Metu tarp 20 ir 30. Siuo metu vairuoju 407 pezuka. Masinu turejau pakankamai daug (net Pontiac Fiero), bet peugeot ne. Anksciau masinas pirkdavau greitai ir daznai nusivildavau. Sios ieskojau pakankamai ilgai, nes tiksliai zinojau ko noriu. Auto turejo buti eksploatuotas Lietuvoje, automatas, oda, klima, variklis ne maziau 2,0 L. ir isvaizda turejo buti gera. Siuos mano kriterijus atitiko keletas markiu, bet kai paskaiciau uzsienio forumus ir pasikalbejau su suprantanciais zmonemis, nusprendziau, kad kitas mano auto bus peugeot 407. Pravaziavau jau kokius 10kkm ir tik patys geriausi atsiliepimai. Tad labai dziaugiuosi prisijunges prie Peugeot savininku ir myletoju. Laisvalaikiu megstu keliauti po Lietuva ant savo auto ratu. Planuoju (suradus bendraminciu) pakeliauti ir po Europa.

Šį pranešimą redagavo Hausas: 2008 spalio 28 - 17:23

  • 0

#16 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2008 spalio 29 - 00:14

Sveiki. Jau senokai skaitineju foruma, bet tik dabar radau sia tema. Esu is Panevezio. Metu tarp 20 ir 30. Siuo metu vairuoju 407 pezuka. Masinu turejau pakankamai daug (net Pontiac Fiero), bet peugeot ne. Anksciau masinas pirkdavau greitai ir daznai nusivildavau. Sios ieskojau pakankamai ilgai, nes tiksliai zinojau ko noriu. Auto turejo buti eksploatuotas Lietuvoje, automatas, oda, klima, variklis ne maziau 2,0 L. ir isvaizda turejo buti gera. Siuos mano kriterijus atitiko keletas markiu, bet kai paskaiciau uzsienio forumus ir pasikalbejau su suprantanciais zmonemis, nusprendziau, kad kitas mano auto bus peugeot 407. Pravaziavau jau kokius 10kkm ir tik patys geriausi atsiliepimai. Tad labai dziaugiuosi prisijunges prie Peugeot savininku ir myletoju.

Laisvalaikiu megstu keliauti po Lietuva ant savo auto ratu. Planuoju (suradus bendraminciu) pakeliauti ir po Europa.

Esi laukiamas CIA :)
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#17 Svečias_Valdemaras_*

Svečias_Valdemaras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 29 - 20:17

Sveiki... Valdemaras, 18 metu. Dabar manau tikrai vienas ish jauniausiu klubieciu :))) meile liutam prasidejo senai... dar nuo zaidimo pro rally 2000 ir colin mcrae rally 2... per zaidima aisku vazinedavau su 206.... veliau lenktynes WRC per telika... pugai pirmose trijose vietose... pasinesiau... ir viena vakara skambina tevas, sako yra masina... juodas 405 gale dar kazkokios trys raides ir kazkodel raudonos SRI... ivedziau i google... ir ismete peugeot kluba... pradejau dometis apie peugeot... po to seke tevo 406 2.0 turbo ir dar man neturint teisiu, kieme jau puikavo manasis 206... tai va :P o nuotraukas greitu laiku imesiu :wub:
  • 0

#18 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2008 spalio 29 - 21:07

sveiki!man 33,tikiuosiu nesu vyriausias :D .foruma paskaitineju jau l senai,vairuoju tik peugeot dar seniau.su 405 1.9gr nesiskyriau 7 metus,ismaisiau puse europos.per nuvaziuotus 270000km tas masiniukas kely ne kart manes nepavede.dabar tas pats su 406 2.1 td.jau 3 metai,ismaisyta norvegija.neziurint i plastmasiu pakrebzdejimus ir kitus mazmozius peugeot -jega :D !forumas tp jega,jei abi rankos ne kairios ;) .pomegiai:f-1,gera muzika,aktyvus lasvalaikis gamtoj. darbas-visoki velnia jau isbanziau,bet dar nezinau,kuo noriu buti uzauges :D.tiesa siuo metu esu statybiniks,savo nama statau,irengineju-medziagom kapeiku uztenka,mestrams ne.ar yra dar tokiu tarp klubieciu? :D .alu vartoju tik civilizuota(apie5%) :lol: ..tai tiek trumpai.
  • 0

#19 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 29 - 21:11

ar yra dar tokiu tarp klubieciu? :D .alu vartoju tik civilizuota(apie5%) :lol: ..tai tiek trumpai.

atlek kada i Kauno myta ir pabandysim tokiu panasiu paieskoti (prie tu 5 proc. :beer: ) :D
  • 0
Roots to roots

#20 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.792
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 spalio 29 - 21:13

sveiki!man 33,tikiuosiu nesu vyriausias :D .foruma paskaitineju jau l senai,vairuoju tik peugeot dar seniau.su 405 1.9gr nesiskyriau 7 metus,ismaisiau puse europos.per nuvaziuotus 270000km tas masiniukas kely ne kart manes nepavede.dabar tas pats su 406 2.1 td.jau 3 metai,ismaisyta norvegija.neziurint i plastmasiu pakrebzdejimus ir kitus mazmozius peugeot -jega :D !forumas tp jega,jei abi rankos ne kairios ;) .pomegiai:f-1,gera muzika,aktyvus lasvalaikis gamtoj.
darbas-visoki velnia jau isbanziau,bet dar nezinau,kuo noriu buti uzauges :D.tiesa siuo metu esu statybiniks,savo nama statau,irengineju-medziagom kapeiku uztenka,mestrams ne.ar yra dar tokiu tarp klubieciu? :D .alu vartoju tik civilizuota(apie5%) :lol: ..tai tiek trumpai.

istorija kazkur girdeta, kiba pazystami busim?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0