Peršokti prie turinio


Peugeot 605 atleidus "gazą" trūkčioja variklis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 Svečias_Pajuris_*

Svečias_Pajuris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 30 - 13:54

Štai va tokios bėdos su mano Peugeot 605 (1990) 3.0 V6. 1. Perjungus iš bet kurios pavaros į auktesnę, sankabą reikia atleisti labai labai lėtai, nes priešingu atveju labai kerta per pavarų dėžę. Ta prasme smarkiai sutrūkčioja. Be tokio sutrūkčiojimo persijungia tik jei apsukos su žemesne pavara būna daugiau nei 3.3 tūkst. 2. Važiuojant ir bent kiek atleidus gazą - mašina pradeda trūkčioti. Atleidus visiškai - trūkčioja labai smarkiai. 3. Perjungus pavarą į aukštesnę, jei visiškai atleidus gazą apsukos nebūna virš 2.5 tūkst, tai spaudžiant gazą su aukštesne pavarą iki kol pasiekiama 2.8-3.0 tūkst. girdisi labai didelis variklio ūžimas. Paskui tas toks ūžimas pamažu dingsta. Virš 3.0 tūkst. apsukų - variklio garsas normalus. Apsukos ant laisvos maždaug 0.8 - laikosi stabiliai. Su gazo pedalo paspaudimu kuriasi gerai, be paspaudimo, apie 3 sekundes veikia starteris. Yra buvęs ardytas variklis, keitė ten tarpines ar kažką ten, nes leido antifrizą ir dūmijo. Benzo valgo ~10 l/100. Kuro, oro filtrus pakeičiau. Tepalą taip pat, bet problema nedingo. Gal kam panašiai buvo? Į ką vertėtų atkreipt dėmesį esamoj situacijoj?
  • 0

#2 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2008 lapkričio 04 - 20:40

Hmz, sakyciau, kad kazkas su elektra, Babynos, zvakes, zvaklaidziai, panasu i tai... nebandei i diagnostika nuvaryti? gal ka tiksliau pasakytu... man yra buves tik toks vienas dalykas, nuspaudus gaza vaziuojant masina pasipurtydavo ir tada imdavo... tai man uzteko issiardyti, gazo sklende ir issisveisti. ir problema issisprende. ;)
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0