Peršokti prie turinio


Nuotrauka

1.9 dyzelio siurblys


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 lapkričio 05 - 17:07

Protingieji kurmiai patarkit, mano 406 1.9 dyzelyje (55kw), kur turetu stoveti gimtasis Roto diesel siurblys, stovi bosch (pagal paveiksliukus, tai panasu , kad jis buvo ant 405 senesnio). perekupas svolacius taupe ir idejo sita siurbli su virinta ausim, kuri nuluzo dabar kai keiciau dirza, protingi zmones is buvusio razuvanovo serviso sako nevirink jei pats nori vazinet. taigi klausimas, nuo kokiu masinu man tinka kuro siurblys. Kiek interneto perverciau tai itariu, kad turetu tikt netgi ir nuo vw, tik gali tekt kai kurias detales nuo savo siurblio perdet. Siaip imciau ir mirusi siurbli, tik kad korpusas man tiktu, tai pigiau man gautusi. Bukit zmones pakonsultuokit, nes turiu skubiai nupirkt kazka, nes savaitgali reikia perdet jau, arba gal bent jau zinot kas galetu pakonsultuot, skambinau i dyzelservisa, tai jie ten nelabai atsimena ir pan
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 lapkričio 05 - 17:25

tu boch siurbliu tai tikrai pilna ir citronai naudoja, o cia nieko nepritaupysi perrinkinedamas ne karve jis kainuoja.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 lapkričio 06 - 08:53

dar klausimas, gal kas atsakys, ar tiks man nuo xud19TE (DHX, D8B, DHY) 66kw motoro siurblys, pas mane xud19SD (DHW) 55kw, jokio kompo siurbliui valdyt pas mane nera. Siaip internetas raso, kad ant xantiju x1 DHW 55kw motoro dejosi toks pats siurblys kaip ir pas 66kw (atrinkau pagal bosch siurblio numeri)
  • 0

#4 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 lapkričio 06 - 09:25

Jei nera kompo valdymui, tai tada ieskaisi iki 97 metu siurblio, nes 97 td jau ejo su valdymu. Tiks ir nuo kitu modeliu, kaip 306,405 citroen zx ,xantia. Svarbu 1.9 td. Tiesa pas tu metu 66 kw siurblius virsuje turi pasijunkt vakumas, jis jungias i intercooleri, bet pas tave tokio nera , tai net nezinau. gal tada nuo paprasto 1.9d tiktu? Parasyk, koks siurblys pas tave pagal bosch eina, gal ka nors rasciau. Kazka is tokiu metu siurbliu turiu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#5 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 lapkričio 06 - 10:29

pas mane dabar stovejo idetas bosch 0 460 494 224 (jis ejo i p205, p405 -93, p309 -92, citrina bx -92) visiskai pilnai mechaninis. o noriu suzinot ar tiktu man 0 460 494 367 (elcats raso , kad be el. rakto jis, tipo paprastai degimas isijungia), kiek ziurejau, tai jis ejo i xantias 1.9 dyzelius iki 98m. ir i p406. Nuo turbinos slegi as galeciau paduot i siurbli, nes pasikeiciau vamzdzius ir isimeciau as ta interkuleri, tik jokio valdymo negaliu daryt tam siurbliui. siaip tai butu labai neblogai jei siurblys turetu valdyma dar nuo turbinos dekui is anksto uz pagalba, nes su dyzelservisu nemoku susikalbet :)

Šį pranešimą redagavo ElvisGapo: 2008 lapkričio 06 - 10:35

  • 0

#6 Svečias_rulein_*

Svečias_rulein_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 13 - 13:59

perkant siurblį patarčiau žiūrėt į kodus. Nes jau pats pasigydžiau ėmiau 1,9d kuro siurblį iš tokios pat mašinos ir metai tie patys, bet siurblys netiko, nes pasirodo jie būna dviejų rūšių kaip pvz DWLP11 ir DWLP12 :) atrodo tik vienas skaičiukas bet pritaikyt praktiškai neįmanoma
  • 0

#7 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 lapkričio 15 - 00:25

jau nupirkau, istikruju bandizau pirkt pagal koda boscho, bet nupirkau ne visai toki, koki buvau surades kataloguose. pas mane mechaninis tai tinka bet koks nuo 1.9 citroeno iki 97m , emiau be el rakto, nors itariu butu veikes ir su el raktu, nes yra masinoj gamyklinis imobilaizeris, bet norejosi masina padaryt vaziuojancia ir eksperimentuot jau nebenorejau bandant sukergti imobilaizeri su siurbliu:) tai va sekmingai sukasi jau siurblys pas mane, degima is akies nustaciau ir pataikiau, itariu kad gal but truputi truputi velyvokas degimas, bet uztai motoras labai graziai dirba :) ir dar kas keista, kad traukos padaugejo :) gal kad yra reguliavimas kuro kiekio nuo turbinos slegio, ko senam siurbly nebuvo
  • 0

#8 Svečias_rulein_*

Svečias_rulein_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 22 - 12:39

Prieš nepilną sav. keitė mano p206'tam kuro siurblį, pasirodo ir ant siurblio stovi kažkoks čipas ir siurblys visiškai nefunkcionavo, bet "nučipino" (200lt) ir viskas veikia perfect ^_^
  • 0

#9 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 lapkričio 22 - 21:42

Prieš nepilną sav. keitė mano p206'tam kuro siurblį, pasirodo ir ant siurblio stovi kažkoks čipas ir siurblys visiškai nefunkcionavo, bet "nučipino" (200lt) ir viskas veikia perfect ^_^

Jokiu ten "cipsu" nededa....Paprasciausias siurblys elektoniniu valdymu (VP,VE tipu siurbliai) :)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#10 Svečias_rytismc_*

Svečias_rytismc_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 25 - 11:25

nucipinimas yra viena laiduka nukirpus ;) o kas gali pasakyt kur pas 206 99m 1,9 d reguliuojasi siurblys kad kura reguliuot galetum ?
  • 0

#11 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 kovo 25 - 11:27

Jokiu ten "cipsu" nededa....Paprasciausias siurblys elektoniniu valdymu (VP,VE tipu siurbliai) :)

pas 206 1,9D imobilaizeris blokuoja kuro siurbli, tai matyt tame beda buva..
  • 0

#12 Svečias_rytismc_*

Svečias_rytismc_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 26 - 08:46

na ta ir turejau galvoje nukerpi viena is 4 laidu kur eina i siurbli imobilaizerio voztuva jis nebegauna koduoto signalo ir dirba kaip avariniam rezime ir gali kurt masina su padarytu raktu be imobilaizerio.. o kaip del siurblio reguliavimo?kur ten kas va nzn ,noreciau suzinot,o ekspermentuot nesinori nes uzsieni esu ir reik prisisukt kura ..
  • 0

#13 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2010 kovo 26 - 13:29

na ta ir turejau galvoje nukerpi viena is 4 laidu kur eina i siurbli imobilaizerio voztuva jis nebegauna koduoto signalo ir dirba kaip avariniam rezime ir gali kurt masina su padarytu raktu be imobilaizerio..
o kaip del siurblio reguliavimo?kur ten kas va nzn ,noreciau suzinot,o ekspermentuot nesinori nes uzsieni esu ir reik prisisukt kura ..

Pasidarai ant jungtuko ir turi slapuka.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0