Peršokti prie turinio


Virtual Tuning


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#1 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 14:22

Ydomu ar tarp klubieciu yra virtualiu tiuningu uzsiimanciu zmogenu? :ph34r: Butu ydomu pamatyt ju darbus :wacko:
mano paskutinis darbelis: cia ir cia.

Ka isvis manot apie tiuninga? Kokios svajones? Pasipasakokit ;]
  • 0

#2 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 14:33

Numuilinai, kad detaliu negalima butu pamatyti! :D ;) Man patinka griazios kartinkes, as noreciau kada ismokti papiesti! :rolleyes:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#3 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 14:45

as noreciau kada ismokti papiesti! :rolleyes:

ismokt piest siais laikais nera sunku. Adobe PhotoShop arba Corel Photopaint tokiems darbams kaip shitie labai tinka, tik nemazai laiko uzima jei kazka rimto nori padaryti.. -_- <_<

siaip keliu dienu laikotarpy zadu atrankiot savo geriausius darbus jei isheis ir sumest pas save y puslapiuka. galesit pasijuokt :lol: ;)
  • 0

#4 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 15:11

Ydomu ar tarp klubieciu yra virtualiu tiuningu uzsiimanciu zmogenu?  :ph34r: Butu ydomu pamatyt ju darbus :wacko:
mano paskutinis darbelis: cia ir cia.

Ka isvis manot apie tiuninga? Kokios svajones? Pasipasakokit  ;]

Nematau ce jokio tiuningo. Nebent po kapotu >300AG sukasi, tada vazonu lentynele ir daug dusliu gal ir igauna praktine prasme...


p.s. IMHO
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#5 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 15:35

e.. acidal nevaryk taip.. :unsure: nu bet turbut kojos pradetu drebet jei prie sankryzos salia tokio sustotum, nors ir nezinotum kas po kapotu.. svilpimas atleidziant gaza.. duslus garsas prie 2000 apsuku.. prie 5000 svyla padangos.. :ph34r:
  • 0

#6 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 15:40

acidal> stylingas yr tiuningo sudėtinė dalis, taip kad visks če ok, labai gerai nutiuninguotas aparatas :rolleyes: Tik kad spoilerį prie stiklo kas tvirtintų - matau pirmą kartą ;)
  • 0

#7 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 15:42

Tik kad spoilerį prie stiklo kas tvirtintų - matau pirmą kartą ;)

teoriskai viskas ymnoma :rolleyes: pas mane an 306 taigi tas plastmasinis irgi prie stiklo prisuktas (skyles yra). tik tiek kad apkrovos jis praktiskai negauna jokios B)
  • 0

#8 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 15:58

e.. acidal nevaryk taip.. :unsure:
nu bet turbut kojos pradetu drebet jei prie sankryzos salia tokio sustotum, nors ir nezinotum kas po kapotu.. svilpimas atleidziant gaza.. duslus garsas prie 2000 apsuku.. prie 5000 svyla padangos.. :ph34r:

Jei salia tokio sustociau - pamanyceu, va da vienas plastmasem apkabinetas FAST TUNING mazda mx 3 serijos aparatas su 1.6l varikliu...

jei po kapotu is tikro ugnikalnis - tada respectas :blush:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#9 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:12

ok. vadinas taip.. :rolleyes: manau vasara viska parodys! <_< galesim stot prie linijos :ph34r: | :ph34r: cia issukis :mad: :) :beer:
  • 0

#10 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:20

Turesim intriga PugRukloj 2004? :o
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#11 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:29

Turesim intriga PugRukloj 2004? :o

jo... ;)
tik reiks kad kas atsiveztu sviesofora ir purskimu dazu..
  • 0

#12 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:35

Beje, vilniuje vazineja 'tiuninguotas' 206S16 - uzkereplino toki kaip tavo metalo konstrukciju spoleri, tfu kaip baisiai atrodo :wacko: :angry: p.s. imho
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#13 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:45

Beje, vilniuje vazineja 'tiuninguotas' 206S16 - uzkereplino toki kaip tavo metalo konstrukciju spoleri, tfu kaip baisiai atrodo  :wacko: :angry:

p.s. imho

man rods kad ana pas save kieme kartais matau. zydros spalvos..?
  • 0

#14 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:47

jep, zydras, PVx xxx berods...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#15 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:54

ty melgos tiuningo pakec yr. man irgi tas spoileris nelabay. nors neblogs jis yr. ir dar mieste matau alfa 147 su tokiu spoileriu. nu tai irgi negaliu pavadinti estetiniu supratingumu. p.s. turiu menini issilavinima. ^_^
  • 0

#16 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 16:54

Beje, vilniuje vazineja 'tiuninguotas' 206S16 - uzkereplino toki kaip tavo metalo konstrukciju spoleri, tfu kaip baisiai atrodo :wacko: :angry:

p.s. imho

hmmm.. nemaciau dar. nepasimaise po kojom :D
siaip tokie spoileriai nelabai is tikruju tinka ant tokio tipo mashinyciu. Pabandysiu virtualiai as toki uzmest kaip ant 206 WRC. Turetu gal geriau atrodyt, bet reiks is kito kampo nuotrauka imt kad vaizdas butu
  • 0

#17 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 17:06

ydomus Jusu poziuris y tiuninga kolkas tik isores.. ne matoro.. :wacko:
vasara buvau savo senukes "sierukes" panele prie richiago perdares, tai tevas sake "nu i n***j.. tau cia grazu?"
taip ir supratau kad zmoniu skoniai kartais kategoriskai skiriasi.. :(
  • 0

#18 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 17:18

man tai stylingas labai patinka, bet keistai atrodo spoileruota mašinytė su 80 arklių po kapotu :D
  • 0

#19 Svečias_SEV_*

Svečias_SEV_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 17:27

Eilini karta ziuriu kaikurie prie zodzio tiuningas kabinejasi ir taiso kad cia stailingas atba fast tiuningas. Man asmeniskai kai pasako tiuningota masina iskarto isvaizda galvoje, o variklis jau antroje vietoje, nors aishku smagu kai masinoje ne tik stailingas aukstai iskeltas... :) Ghm... idomu, jei i koki nors TRABANT`a (teoriskai) ideti pugo varikli tarkim ir mi16, na ir kiek imanoma sudeti pugo daliu ar jis skaitysis tiuningotas pugas ? :) manau jis vistik liks trabantu... :) AI gal ir nusisnekejau cia kazkiek, bet vistiek manau kad sakydami tiuningas, dazniausiai turime omeny isvaizda, o varikli nevisada matome... :blink:
  • 0

#20 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 15 - 17:33

čia ne žodyje esmė. Manau, kad pradinė visų spoilerių paskirtis buvo aerodinamikos gerinimas. Ir velniam gerint aerodinamiką, jei mašina vistiek daugiau 100 netraukia. Aš visų pirma pasiekčiau bent 200 arklių ir tik paskui tiuninguočiau, ar kaip ten vadinasi, išorę.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0