Peršokti prie turinio


Nesiveda !?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#21 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 gruodžio 18 - 19:22

Šįryt įsėdus į auto - siurprizas. Nesiveda. Akumas gyvas. Suku raktelį, visos skydelio ir salono šviesos gęsta, o iš starterio anei garso - nei sukimo, nei elementaraus kliktelėjimo. Paskaičiau Haynes'e, kad tai reiškia, jog kažkas negero elektros grandinėje arbe kažkoks solenoidas parėjęs. Bet iš jų aprašymo ir paveiksliuko net nesupratau, kur tas prakeiktas starteris pas mane yra :wacko:
Beje, vakar viskas buvo ok. Kas galėjo per naktį imti ir numirti? Ką daba daryti?

Istorijos tęsinys:

kadangi auto stovėjo kaip tyčiau labai palankioje vietoje, savo jėgomis užsistumiau nuokalnėn ir užsivedžiau ant pavaros. Apsukęs garbės ratą (100m) pastačiau ton pačion vieton ir užgesinau variklį. Pabandžius vedasi be jokių problemų kaip ir anksčiau. Taigi dabar pati blogiausia situacija - viskas veikia, bet žinau, kad bet kuriuo momentu galiu neužsivesti. Gal dabar įtariamų gedimų ratas siaurėja? Kokią įtaką starteriui galėjo turėti 100m važiavimo, kad jis taip atsigavo?


Na lygiai tokios pacios bedos, kaip ir pas mane buvo kokius 3 kartus per pezo turejimo laikotarpi :blush: Man irgi labai keista, kad tada uzstumus masina ir iskart uzgesinus jinai uzsivesdavo normaliai rakteliu :wacko:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#22 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 gruodžio 18 - 19:43

Istorijos tęsinys:

kadangi auto stovėjo kaip tyčiau labai palankioje vietoje, savo jėgomis užsistumiau nuokalnėn ir užsivedžiau ant pavaros. Apsukęs garbės ratą (100m) pastačiau ton pačion vieton ir užgesinau variklį. Pabandžius vedasi be jokių problemų kaip ir anksčiau. Taigi dabar pati blogiausia situacija - viskas veikia, bet žinau, kad bet kuriuo momentu galiu neužsivesti. Gal dabar įtariamų gedimų ratas siaurėja? Kokią įtaką starteriui galėjo turėti 100m važiavimo, kad jis taip atsigavo?

Man tas pats buvo pries gera menesi! Kazkur formue jau rasiau. As nieko nedariau ir po 10 minuciu uzsikure!!!! Pavazinejau taip menesi ir pries savaite lygiai tas pats nutiko darbe. Tada draugas stuktelejo - uzsikure, o uzgesinus vel kuriasi puikiai. Paskambinau pazystamam elektrikui tai jis man aiskino, kad del temperaturu skirtumu inkaras apsarmoja ir taip gaunasi. Reikia bandyti pavalyt kontaktus, o jei nepades - imti starteri ir ieskot giliau slieku. Beje man taip buvo esant dregnam orui ir pries tai pralekus gerai pralekus. Beje sake, kad net ir naujiem pezams taip nutinka...
Na, bandysiu dar sventes pratemt ir daug nepragert, o po to nuvarusiu rimtesnei diagnostikai.
  • 0
Roots to roots

#23 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 gruodžio 19 - 10:17

Visa tai pataisys starterio šepetėlių pakeitimas. Patikėkit...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 gruodžio 19 - 22:46

Paskambinau pazystamam elektrikui tai jis man aiskino, kad del temperaturu skirtumu inkaras apsarmoja ir taip gaunasi. Reikia bandyti pavalyt kontaktus, o jei nepades - imti starteri ir ieskot giliau slieku. Beje man taip buvo esant dregnam orui ir pries tai pralekus gerai pralekus. Beje sake, kad net ir naujiem pezams taip nutinka...

Na man taip buvo vasara, labai abejoju, kad apsarmotu ;] Manau Darka tiesa sako :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 Svečias_cardio_*

Svečias_cardio_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 20 - 16:25

Pas mane 605. starteris matosi atidarius kapota ties desine variklio puse. matosi ir taip niekur nereikia ieskoti. stuksent su niekuo nepatariu. nuvesk pas meistrus. ten arba sepeteliai bus, arba rele arba inkaras. nieko kito. taisiau viska kapitaliai naujai. 110Lt
  • 0

#26 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 gruodžio 22 - 09:20

Beje jeigu kam įdomu, turiu nuo migo starterį, šepetėliai sutvarkyti, žodžiu veikia kaip laikrodis ir dar turiu migo generatorių, taip pat visas tvarkingas :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#27 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 gruodžio 23 - 19:57

Beje jeigu kam įdomu, turiu nuo migo starterį, šepetėliai sutvarkyti, žodžiu veikia kaip laikrodis ir dar turiu migo generatorių, taip pat visas tvarkingas :)

Kiek nori uz starteri?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#28 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 gruodžio 24 - 08:48

Beje jeigu kam įdomu, turiu nuo migo starterį, šepetėliai sutvarkyti, žodžiu veikia kaip laikrodis ir dar turiu migo generatorių, taip pat visas tvarkingas  :)

Kiek nori uz starteri?

Kiek siūlai?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#29 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2003 gruodžio 24 - 09:23

Man tas buvo su 309 starteriu.. Kol netaisiau, padedavo lengvi pastuksejimai plaktuku :)

VO vo sventa tiesa, protiv loma niet prijoma
Man labai padedavo du menesius, o po to skilo inkaro ar kaip ji ten korpusas :lol:
Ikisi ranka prie radiatoriaus zemai zemai ir trenki is visu jegu su plaktuku atsargiai
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0