Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 206


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1010

#181 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 balandžio 04 - 15:54

susimaiciau taip angliski ir europiniai kuo jie ten skyriasi?

Europos modeliu lempos sviesa turi "issisokanti" sviesos trikampi i desine, kadangi vaziuojam is desines, o UK lempos ta kamputi turi kaireje, nes vaziuoja is kaires. Tik va kaip nuimtai lampai tai patikrinti, nezinau.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#182 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 04 - 16:32

Europos modeliu lempos sviesa turi "issisokanti" sviesos trikampi i desine, kadangi vaziuojam is desines, o UK lempos ta kamputi turi kaireje, nes vaziuoja is kaires. Tik va kaip nuimtai lampai tai patikrinti, nezinau.

VA CIA TAI BLOGAI JEI NEGALI ATSKIRTI , reiks tada pirkti naujas, nes daug geru varijantu parduoda naudotu,bet baisu tada nusipirkti angliskas, o paskui t.a nepraeisi
  • 0

#183 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 04 - 16:37

Blyn, nu turėtų gi kažkaip skirtis. Žymėjimas ir pan. - jei jau akivaizdžiai nesimato. Gal kokiam šrote būtų galima 2 paėmus pavartyti ir surasti "10 skirtumų"?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#184 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 04 - 16:42

Blyn, nu turėtų gi kažkaip skirtis. Žymėjimas ir pan. - jei jau akivaizdžiai nesimato.
Gal kokiam šrote būtų galima 2 paėmus pavartyti ir surasti "10 skirtumų"?

srotai neturi pardave, o kur pavieniai zmones parduoda,daug radau skelbimu, ir skaidrius radau uz 250lt abu atiduotu,
  • 0

#185 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 04 - 16:48

prie to pacio ,kad nereiktu kitos temos kurti paklausiu cia, kaip ten yra su dokumentais perkant masina nuo tralo, pvz: perku auto ir numeriai buna pranzuziski, tai pirma vaziuti i regitra o tada i t.a (ar atvirksciai) ar jie privalo isduoti kokius ten tranzitinius numerius (tada lyg uztenka tik t.a ir draudimo, bet t.a tai nepraleis jei nera lt numeriu, ar firmai reik moketi papildomai kad isduotu numerius tranzitinius, seip matau daug kas vazineja , aisku ir nesinori baudos gauti, masinom nesiverciu tai ir nezinau, gal galyti parasyti kas kaip ten vyksta
  • 0

#186 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2007 balandžio 04 - 19:53

tau turi pardavejas duot numerius raudonus, pirkimo perdavimo akta, ir dokumentus is tos salies is kurios masina buvo atvarya. Tau reikia apsidraust civiline atsakomybe ir tada gali vaziuot i regitra, tada technikine ir tt. be draudimo neregistruos.
  • 0

#187 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 balandžio 05 - 08:07

prie to pacio ,kad nereiktu kitos temos kurti paklausiu cia, kaip ten yra su dokumentais perkant masina nuo tralo, pvz:
perku auto ir numeriai buna pranzuziski, tai pirma vaziuti i regitra o tada i t.a (ar atvirksciai)

Pas mane buvo numeriai ir dokai prancuziski, vaziuoji i regitra atiduodi numerius, padarai draudima ir registruoji sau ramiai, po to TA. Net kadangi mes jau ES, tai su tais numerias gali vazinet, jei yra draudimai ir kt.

P.S. tiesa perregistravimui reikia poperiukscio is pradaveju firmos ar zmogaus, tipo komiso, kiek suprantu. Man atrodo cia daroma iskarto kai perki, net pinigus duodi tik gaves ta poperiuka.

Šį pranešimą redagavo Swift: 2007 balandžio 05 - 09:38

  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#188 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 05 - 08:19

prie to pacio ,kad nereiktu kitos temos kurti paklausiu cia, kaip ten yra su dokumentais perkant masina nuo tralo, pvz:
perku auto ir numeriai buna pranzuziski, tai pirma vaziuti i regitra o tada i t.a (ar atvirksciai)

Pas mane buvo numeriai ir dokai prancuziski, vaziuoji i regitra atiduodi numerius, padarai draudima ir registruoji sau ramiai, po to TA. Net kadangi mes jau ES, tai su tais numerias gali vazinet, jei yra draudimai ir kt.

na rimtai mes jau ES ,na reik policijos paklausti ar jie man gali bauda ideti jei vaziuosiu su pranzuziskais numeriais su t.a ir draudimu
  • 0

#189 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 balandžio 05 - 08:30

Su prancūzkais numeriais gali važinėt kiek nori. Prancūzijoje auto registracijos tvarka yra truputį kitokia nei vokiečiuose, pas juos tokio daikto kaip tranzitiniai numeriai apskritai neegzistuoja. Esmė ta, kad pirkdamas ten auto, jis vietoje išregistruojamas ir iš karto priregistruojamas naujo savininko vardu. Liaudiškai tariant aš savo busą parsivariau su prancūzkais numeriais ir dokais, kuriuose savininkas įpaišytas bauvau aš. Man faktiškai ant lietuvos net nereikejo keist dokumentų, nusipirkt tik draudimą, praeit TA ir vualia. Tiesiog prancūzkas techpasa toks biškį nepatogus A4 formato, todėl pasikeičiau į lietuvišką. Dabar švogerkai parboginau iš ten 307, su analogiška situacija, bandysiu įkalbėt, kad dokų nesikeistų, dėl prikolo :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#190 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 05 - 08:52

Su prancūzkais numeriais gali važinėt kiek nori. Prancūzijoje auto registracijos tvarka yra truputį kitokia nei vokiečiuose, pas juos tokio daikto kaip tranzitiniai numeriai apskritai neegzistuoja. Esmė ta, kad pirkdamas ten auto, jis vietoje išregistruojamas ir iš karto priregistruojamas naujo savininko vardu. Liaudiškai tariant aš savo busą parsivariau su prancūzkais numeriais ir dokais, kuriuose savininkas įpaišytas bauvau aš. Man faktiškai ant lietuvos net nereikejo keist dokumentų, nusipirkt tik draudimą, praeit TA ir vualia. Tiesiog prancūzkas techpasa toks biškį nepatogus A4 formato, todėl pasikeičiau į lietuvišką. Dabar švogerkai parboginau iš ten 307, su analogiška situacija, bandysiu įkalbėt, kad dokų nesikeistų, dėl prikolo :D

Cia biski ne i tema bet kaip su tuom draudimu uzsenyje registruotom auto, nes kai bandziau apdrausti angliska, tai draudikai pasidievagojo jau senai to nedarantys, ta prasme lietuviska kaina?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#191 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2007 balandžio 05 - 09:03

prie to pacio ,kad nereiktu kitos temos kurti paklausiu cia, kaip ten yra su dokumentais perkant masina nuo tralo, pvz:
perku auto ir numeriai buna pranzuziski, tai pirma vaziuti i regitra o tada i t.a (ar atvirksciai)

ar jie privalo isduoti kokius ten tranzitinius numerius (tada lyg uztenka tik t.a ir draudimo, bet t.a tai nepraleis jei nera lt numeriu, ar firmai reik moketi papildomai kad isduotu numerius tranzitinius,
seip matau daug kas vazineja , aisku ir nesinori baudos gauti, masinom nesiverciu tai ir nezinau, gal galyti parasyti kas kaip ten vyksta

Nuo tralo pirkdamas greiciausiai negausi jokiu Nr. (su prancuziskom nezinau). Nebent issiprasysi is firmos lietuviskus tranzitinius keletui dienu, na tipo masinos parsivarymui, aisku uz uzstata. Ilgam laikui niekas neduoda tranzitiniu. Gauni is pardavejo briefa, saskaita pirkimo, saskaita pardavimo, pasiimi kruva lapuku (juos reikia pildyt kiekviena diena paciam kai vaziuoji), apsidraudi men uz 20 lt. Taip gali men vazinetis neregistraves - policija faktiskai nesikabineja ;)
  • 0
406 2.1 TD

#192 Svečias_mxg_*

Svečias_mxg_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 07 - 16:01

ka as galiu pasakyt - jau visa diena su 206 vazineju - jokiu problemu :D:D (pfu pfu pfu) :D :beer:
  • 0

#193 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 08 - 20:01

Dabar planuose pas mane paimti 2000m. 206 1,6 xs 3duris bėgęs apie 100kkm reikia priekį paruošti ir nudažyti plius slenksčiai ir durys 1. Paimsiu už 2800e su visom detalėm. Lieti ratai, A/C rekaro salonas. Šiaip sutvarkius bus gražus. Parodžiau savo draugei tokį koks dabar yra tai tėvas pažiūrėjo tipo per daug muštas. O mušimas juokingas net airbagai sveiki liko. Bamperio kampas nuskilęs ir sparnas keleivio nuėjo bei lempa, na dar stiklas kažkaip keistai išdužo priekinis. Jei mergičkai netiks pardavinėsiu greičiausiai, bet pamatys sutvarkytą, man atrodo bus :)~
  • 0

#194 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 balandžio 09 - 08:28

... O mušimas juokingas net airbagai sveiki liko.

o tai kur gavo, kad ne airbagai sveiki? Keleivio puse? Kaip tos puses priekinis ratas? Nebus paskui problemu?
  • 0

#195 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 11 - 15:05

Dabar planuose pas mane paimti 2000m. 206 1,6 xs 3duris bėgęs apie 100kkm reikia priekį paruošti ir nudažyti plius slenksčiai ir durys 1. Paimsiu už 2800e su visom detalėm. Lieti ratai, A/C rekaro salonas. Šiaip sutvarkius bus gražus. Parodžiau savo draugei tokį koks dabar yra tai tėvas pažiūrėjo tipo per daug muštas. O mušimas juokingas net airbagai sveiki liko. Bamperio kampas nuskilęs ir sparnas keleivio nuėjo bei lempa, na dar stiklas kažkaip keistai išdužo priekinis. Jei mergičkai netiks pardavinėsiu greičiausiai, bet pamatys sutvarkytą, man atrodo bus :)~

Na pas mane irgi panaisiai buvo desnes puses sparna keiciau,fara, ir sakes pakeiciau nes buvo sulenktos, dar geometrijos nedariau, kai darysiu matysiu kas kaip

Dar del dokumentu masinos, dabar turiu dokumentus pranzuziskus ant tos imones is kur pirkau, dave igaliojima kad tranzitinius numerius isijimti (sake datas susirasyti nuo kiek iki kiek nori vazineti), siule dar doku netvarkyti pavazineti su masina jei kas nepatiktu taip lengviau parduoti, tai kiek suprantu tai reikia tik t.a ir galiu buti pranzuzas :) , tik idomu kur lipduka t.a klijuos ar neduos kol neturesiu lietuvisku numeriu?

nors dar ant stiklo maciau kad dar t.a galioja pranzuzo ir draudimas lyg

idomu kad ant doku raso 2000m

o ka cia reiskia :
DATE DE L'immATRICULAtion à laquelle SE REFERE LE CERTIFICAT PRECEDENT 2001/07/24

dar radau puslapi galima pagal vin koda paziureti bet man nesigauna:

http://www.clicpeugeot.com/cfo010.aspx

gal jus zinote koki puslapi kad info duotu pagal vin koda?
  • 0

#196 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 09 - 18:18

Na pas mane irgi panaisiai buvo desnes puses sparna keiciau...

o kiek tau sparnas kainavo? beje, jei nedaug pvz ilenktas - imanoma ji tiesinti??? Ir idomu dar - gal kas buvot susidure - kiek veidrodelis vairuotojo puses gali kainuoti? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#197 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2007 gegužės 11 - 10:43

ka reiksia tas paskymas peugeot 206 su zalia raide?
ir dar kaip jie ta spidometra atsuka,buvau apziureti masinos tipo sako 94000km pravaziuota, nors matosi kad masina pralekus maziausiai 200000km,
nes manau jei perka masina tai min i menesi pravaziuoja 3000-4000km,

ir dar tas ekranas virsuj yra ivairiu dydziu, kaip pastebejau yra mazas( ka sitas mazas ten rodo?), pailgas ir dydelis, ir jei nera originalios magnetolas tai tas joistikas nesivaldo?

Mano 206 3000-4000km pravaziuoja tik per metus, ir taip jau paskutinius 2 metus, kai griztu atostogom i Lietuva. Ir per septynerius metus nuvaziuota viso labo 110kkm. Reikia ziureti is kokios salies atvaziavusi. Pvz norvegijoj draudimas priklauso kiek km zadi pravaziuoti. Pigiausias- 8000km per metus, po to 10000km. Uz didesni pravaziuojama km kieki, draudimo kaina ima arteti link kosmoso.
  • 0

#198 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 21:18

o kiek tau sparnas kainavo? beje, jei nedaug pvz ilenktas - imanoma ji tiesinti??? Ir idomu dar - gal kas buvot susidure - kiek veidrodelis vairuotojo puses gali kainuoti? :unsure:

kiek as susiduriau tai dalys nera labai brangios 206 sparnas lauzyne 150 bet cia galima ir pigiau gauti jei nori fuflekas 80 kainuoja, o veidrodis tai irgi netikiu kad labai daug...
  • 0

#199 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 21:21

o kiek tau sparnas kainavo? beje, jei nedaug pvz ilenktas - imanoma ji tiesinti??? Ir idomu dar - gal kas buvot susidure - kiek veidrodelis vairuotojo puses gali kainuoti? :unsure:

o del tiesinimo tai viskas ymanoma jei nera suglamzytas tik nezinia ar verta ziurint koks jo stovis.. siaip jei pirkti is lauzyno tai 150 sparnas + paruosimas nudazymas dar 150 taigi 300lt,
  • 0

#200 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 12 - 21:31

o del tiesinimo tai viskas ymanoma jei nera suglamzytas tik nezinia ar verta ziurint koks jo stovis.. siaip jei pirkti is lauzyno tai 150 sparnas + paruosimas nudazymas dar 150 taigi 300lt,

ne tu ten kitoj temoj 206 pardavinejai? Gal pats parvarineji masinas??? B)
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0