Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Gėdos stulpas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 138

#121 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 18:07

Prašom, aš su "rimtais" ir "normaliais" "klientais" stengiuos reikalų neturėti, tai jokių problemų  :good:

O koks vaizdas apie mane ir poną ukw susidarė nė vieno gyvai nemačius ir nekalbėjus - tai man atrodo, kad mums abiems pakankamai nerūpi

Aš tik per loginę prizmę įvertinau tamstos ir pono ukw pasisakymus šioje temoje, tačiau tie jūsų pasisakymai, nors ir neišlaiko logikos egzamino, mano požiūrio į tamstos gebėjimus ir realią asmenybę neįtakoja :) 


  • 0

#122 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 23:42

Nu jo, pacientas be reikalo buvo atblokuotas. Tik atgavo žodžio teisę ir vėl varo pagal mėnulio kalendorių.

O pas mane su laiku neatvažiavusiais yra labai paprastai - neatvažiavai, tai dabar į eilės galą ir lauk savo 2 savaitęs. Ach, netinka, tai gali visai važiuot kur kitur. Bet parekomenduot neturiu ką, nes tokių klientų savo kolegoms nenoriu rekomenduoti.   Sakai, buvom susitarę antradienį 9:00. O tai kur buvai 9:00, ar tai netgi ir 11:00...........................................


Šį pranešimą redagavo ukw: 2015 rugpjūčio 26 - 23:44

  • 0

#123 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 06:42

Cha cha ir išlindo įla iš maišo. Stukačius pats prisi....

Tu man paaiškink evbi kaip čia tau taip nutiko? Gi tu esi iš tų lengvai užpisančių asmenybių katrie dešimt kart skambins pasitikslint jei nėra visiškai tikri padėties tikrumu. O čia paukš ir išlėkei į Vilnių net nepasitikslinęs ar pardavėjas dar leisis su tavim į kalbas. Pritariu situaciją šlykšti, menkas malonumas atvažiuot susitarus ir nieko nepešt. Bet kiek teko su tavim bendraut tai tamsta turi lengvai užpisantį bruožą tempt pokalbį bereikšmiais klausimais teiginiais ir t.t. Teoriškai pardavėjas dėl to kaip ir neturėtų atmest pirkėjo kaip nerimto, bet ką ten gali žinot kaip ten į tai Wilno našė reaguoja...

Aš neginu pardavėjo nes šeip iš principo tokiam reikėtų dantulius pramakaluot už žodžio nesilaikymą, bet mes negirdėjom pardavėjo versijos. Iš asmeninės patirties žinau kad evbi mėgsta ilgas demagogijas ir jų pagalba istoriją pasuka savo naudai. Ar kada girdėjot kad evbi pripažintų kad buvo neteisus? Taip nebuvo ir nebus...

Taip kad vienareikšmiškai teist pardavėjo pasiklausius vien pirkėjo postringavimų būtų neteisinga.


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#124 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 07:47

Kad issiaiskint situacija reik kviestis 24 valandas arba tv pagalba. :D:D:D
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#125 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 08:16

"įla" tu "įla"... :D Prieš juokiantis reikėtų pagalvoti, ar pačio rašybos žinios nedaro tamstos pajuokos objektu, jau nekalbant apie zonos leksikono vartojimą ("stukačius"). Taip, pagal zonos "poniatkes", kurios, kaip suprantu, tau yra žinomos ir priimtinos, nesilaikančio žodžio pardavėjo paviešinimas yra neatleistinas "stukačinimas". Zonos "bachūrai" nesuprastų, ane? :D

Kaip jau 10 kartų rašyta, į Vilnių buvo išlėkta pasitikint pardavėjo pažadu ir užtikrinimu, kad galiu atvažiuoti 8 val. vakaro ir, jei kas keisis, jis paskambins. Pokalbis vyko sklandžiai, aptarėme mašinos būklę ir sutarėme, kada ir kur galima susitikti. Viskas. Pardavėjas, sprendžiant iš pokalbio, atrodė patikimas, todėl pasitikėjau jo žodžiu ir, prieš važiuodamas, neskambinau (gi žadėjo pranešt, jei kas keisis, nepranešė, reiškia davė suprast, kad niekas nesikeičia). Taip, tai buvo my mistake, bet kol nesusiduri realiai su tokiais atvejais, tol nepagalvoji. 

Apie pokalbio tempimą "bereikšmiais klausimais", "teiginiais". Žinai, Linai, bereikšmių klausimų nebūna. Būna tik bereikšmiai atsakymai. Na, o jei tamsta, prieš norėdamas kažką pirkti, važiuoji nieko neklausinėjęs (nors iš patirties žinau, kad yra kitaip), tai jau čia tavo bėda. Apie tamstos bendravimo manierą šįsyk nekomentuosiu, nenoriu veltis į asmeniškumus. Nors, jei prisimenant pastarąjį mūsų susitikimą, tau skambinėt ir tikslintis buvau priverstas, nes stiprokai vėlavai, bet tiek to, nesiplėskime... :)

Dėl pardavėjo versijos. Taip, visada objektyvesnis vaizdas, kai pasisako abi pusės, bet, kaip manai, kodėl pardavėjas čia vis neapsireiškia ir nieko neparašo, nepasiteisina, nenurodo, kur kalbu netiesą (jei kalbu)? Gi puikiai žino, kad čia bus aprašytas tas nutikimas (po paskutinio melo apie "kompensavimus" buvo informuotas tel.). Bet kažkodėl tyli, nesirodo, nesigina... Kaip manai, žmonės, jei būtų neteisingai kaltinami ir turėtų ką pasakyti, tylėtų? 

P.S. Šitoj istorijoj esminis momentas, ne kad kažkas kažko nepasitikslino, prieš važiuodamas ar ne kad kažkas apsigalvojo ir nutarė neparduoti. Šitoj istorijoj svarbiausias momentas yra melas (sakymas, kad galiu atvyktu tada ir tada), neišpildyti pažadai (pranešti, jei kas keisis) ir dėl to patirti nuostoliai (laikas, kuras). Kaip turėjai pastebėti, pardavėjo dėl to, kad prekę pardavė kitam, nei kiek nekaltinu. Nekaltinčiau netgi dėl melo ir žodžio nesilaikymo, bet kai dėl to prarandi nemažai laiko ir kuro, o poto dar ir melagingų pažadų apie "nuostolių kompensavimus", nutylėti ne visada paprasta :)


Nu jo, pacientas be reikalo buvo atblokuotas. Tik atgavo žodžio teisę ir vėl varo pagal mėnulio kalendorių.

O pas mane su laiku neatvažiavusiais yra labai paprastai - neatvažiavai, tai dabar į eilės galą ir lauk savo 2 savaitęs. Ach, netinka, tai gali visai važiuot kur kitur. Bet parekomenduot neturiu ką, nes tokių klientų savo kolegoms nenoriu rekomenduoti.   Sakai, buvom susitarę antradienį 9:00. O tai kur buvai 9:00, ar tai netgi ir 11:00...........................................

O, sklendžių remontininkas nepatingėjo apsireikšt :) Tai kaip, ar sutaisei žmogui sklendes, kur siūleisi ir net remonto stafkę pasakei? :D Ne, nesutaisei, o tiesiog dingai :) Ir nelabai suprantu, koks tikslas čia pasakoti, kad su kažkuo tareisi ir kažkas laiku neatvažiavo? Su tamsta gi nieko nesitariau ir neturėjau jokių reikalų (tikiuosi, ir neteks), tai kam čia tos istorijos, ką tu darai, kai kažkas laiku neatvažiuoja? 


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 27 - 08:20

  • -1

#126 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 08:24

Nesuprantu ką čia galima pateisint, kai taip permeta, jokios atsakomybės.

 

 

p.s. evbi, ką tu jiems padarei, kad tiek ėda tave? :D 


  • 0

#127 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 08:27

Nesuprantu ką čia galima pateisint, kai taip permeta, jokios atsakomybės.

 

 

p.s. evbi, ką tu jiems padarei, kad tiek ėda tave? :D

Nieko nepadariau, tiesiog kai kurie turi asmeniškumų, nemėgsta, kai komentaruose juos į vietą pastatai, pakritikuoji. :) Bet aš visada rašau, ką galvoju, o jei kažkam tai nepatinka, tai jau jų bėda, o ne mano, gali neskaityt :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 27 - 08:28

  • 0

#128 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 08:30

patirtis rodo, kad ir kokia tiesa bebūtų niekam ji nepatinka :)

 

Tarp kitko, šiandien nugirstas pokalbis:

Sveiki, nevažiuokite pas mane 9-tai valandai, atvažiuokite puse 10-tos, kadangi veluoju. (skambučio laikas 8:55)


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2015 rugpjūčio 27 - 08:31

  • 0

#129 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 08:37

i-just-came-here-to-read-the-comments-ke


  • 1

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#130 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 10:44

Aš suprantu, kai žmogui atsitinka kažkas gero ar nesmagaus, visai gerai išsikalbėti, išliet širdį ar pasidžiaugti.. Bet gal jau užteks, a?


  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#131 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 12:11

Kuo garsiau juokiesi iš pikčiurnos, tuo labiau jis pyksta


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#132 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 12:46

Kuo garsiau juokiesi iš pikčiurnos, tuo labiau jis pyksta

Džiugu, kad savikritiškas esi :) Iš tavo asmeniškumais paremtų nelogiškų rašliavų šioje temoje galima tik garsiai pasijuokti, todėl nei kiek nepykstu  :) Bet turbūt negalima tikėtis rimtesnių rašliavų iš žmogaus, kurį dieną (!) akina priešrūkinės šviesos... :) Šioje temoje pasakiau viską, ką norėjau. Diskusija bagta. Toliau blevyzgokit be manęs :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 27 - 13:10

  • 0

#133 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 13:12

...Šioje temoje pasakiau viską, ką norėjau...


Nu rimtai, pasiskundei, paverkei, pasiguodei tiesiai šviesiai kaip maža mergaitė, o galų gale vistiek kalti liko su tamstos nevykusiu "pirkimu" visiškai nesusiję forumiečiai... Ydomiai tu čia... :/
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#134 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 13:32

Nu rimtai, pasiskundei, paverkei, pasiguodei tiesiai šviesiai kaip maža mergaitė, o galų gale vistiek kalti liko su tamstos nevykusiu "pirkimu" visiškai nesusiję forumiečiai... Ydomiai tu čia... :/

Sakiau, nerašysiu, bet negaliu nepatikslinti, jei nesupratai, ką norėjau pasakyti šioje temoje. Kaltų forumiečių šioje temoje nėra. Yra tik juokingi forumiečiai. O juokingi čia tik tie, kurie, vien todėl, kad turi kažkokių asmeniškumų ir nuoskaudų iš praeities (diskusijose kažkada buvo pakritikuoti ar patraukti per dantį, todėl įsižeidę), atėjo čia pareikšti, kad pardavėjas teisus, o aš kaltas. :) Išeina, pagal jų "logiką", kad žodį sulaužiau aš, o nuostolių patyrė pardavėjas, o ne atvirkščiai :) Tai kaip gali susilaikyt nepakomentavęs, kai chebra tokius anekdotus rašo? :) Taigi, kai kurie forumiečiai (tadas1991, Linas, ukw) šioje temoje apsireiškė tiesiog vedami senų nuoskaudų ir bandė vartyti, kad juoda yra balta :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 27 - 13:33

  • 0

#135 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 18:15

Kalbėk ką tu nori, panetkės leksikonas ar dar kažkas nepatinka tai čia grynai tik tavo problema. Vis tik esi žmogus mėgstantis daug rašyt ir skaityt. Džiaugiuosi kad bent interneto portaluose gali savę išreikšt. Realiam gyvenime tokie kaip tu papraščiausiai vadinami verksniais. Kaži kodėl praeitą kart susitikus Kaune šnekėjai bais draugiškai ir su viskuo sutikai? Kai pasakiau kad praleidai gerą progą patylėt? Kodėl tada nešokai į akis ir nepradėjai savo demagogijų? Asmeniškumų su tavim susijusių neturiu, neketinu būt svieto lygintoju ar tavę tarkuot už tavo galimai neteisingus poelgius. Susimoviau aš, vėliau susimovei tu. Nu ir kas iš to? O gal tau tie asmeniškumai yra veiksnys paveikęs tavo gyvenimo sėkmę ar kokybę? Mano mintis paprasta, šitom savo demagogijom ir bandymais paviešint tau neįtikusius asmenis tik gaišti savo laiką. Bet jeigu tau tai teikia kokios tai formos pasitenkinimą tai valio. Manai kažkada patraukei manę per dantį ar sukritikavai? Naivus tu vaikas... Bet tu rašyk rašyk... 


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#136 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 19:02

Kasdieninės duonos duok mums šiandien...

Maitini trolius, evbi :)

 

Žodis verksnys galėjo būti paminėtas dar vakar, bet patingėjau daug rašyt. O ir asmeniškumų tai čia jokių, tuo labiau dėl kažkokių ten priešrūkinių, kur temos galiojimo laikas jau seniai pasibaigęs ir pamirštas. Man tiesiog smagu. Kai bus nebesmagu, aš pasirtrauksiu, nes taip sugebu, ne taip, kaip tamsta, kur jau kokią penktą kartą su trenksmu skelbia, kad iš temos atsitraukia, ir vistiek nesugeba klaviatūros nepamaigyti, trolių pakirkintas.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2015 rugpjūčio 27 - 19:02

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#137 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 19:25

Nu davai tadai, apsimetam kad nematom to burunduko. Jauti, kaip maivysis ir šėls :)


  • -1

#138 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 19:42

Žodžiai užgaulūs, bet jau esame pripratę bendrauti vieni kitus užgauliodami. Tai jau tapo mūsų kultūros dalimi.Ar tai smagu?


  • 0

#139 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 20:27

O is kur ukw forume cia taip staigiai apsireiske kaip meistras ar nikas pakeistas ar naujas veidas peugeot forume? (tarp meistru gal ir senas vilkas)
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0