Peršokti prie turinio


Peugeot 406 STABDZIU DISKAI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 30 - 17:54

Sveiki ;)

Norėjau paklausti, gal kas žinote, kur Kaune galima rasti pigiau priekinių STABDŽIŲ DISKŲ Pezukui 406, 96 metų ???
Mano Pežukui vairą "muša" stabdant. Kaip žiūrėjom, jau reikia keisti DISKUS, juolab, kad vienam diske įtrūkimo siūlė matosi :blink: [B]
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 sausio 30 - 19:48

Sveiki ;)

Norėjau paklausti, gal kas žinote, kur Kaune galima rasti pigiau priekinių STABDŽIŲ DISKŲ Pezukui 406, 96 metų ???
Mano Pežukui vairą "muša" stabdant. Kaip žiūrėjom, jau reikia keisti DISKUS, juolab, kad vienam diske įtrūkimo siūlė matosi :blink: [B]

Su klubinėm nuolaidom Robete. Dar gali pabandyt Šančiuose (atvažiavus nuo centro pirmas posūkis dešinėn už "Šilo").
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 sausio 30 - 20:10

Manau verta paieskot devetu orginaliu, negu det neaiskios kilmes naujus. Pasiskaityk tema kur lyg roccas mitsubui naujus sudejo. Uz tuos pacius lt. gausi dar ir suportus kitus. Naujos detales dedamos pagrinde tada, kai ruosiamasi dar ilgai eksplotuot auto. Va nr. 865035763. paleido 3 406 pezus dalim, jei ne durnas bus, padarys geras kainas. Nes siaip stabdziu sistemos dalys metamos lauk. Tik srotai kaupia ir praeit pro jas po to negali.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#4 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 sausio 30 - 21:50

Manau verta paieskot devetu orginaliu, negu det neaiskios kilmes naujus. Pasiskaityk tema kur lyg roccas mitsubui naujus sudejo.
Uz tuos pacius lt. gausi dar ir suportus kitus. Naujos detales dedamos pagrinde tada, kai ruosiamasi dar ilgai eksplotuot auto.
Va nr. 865035763. paleido  3 406 pezus dalim, jei ne durnas bus, padarys geras kainas. Nes siaip stabdziu sistemos dalys metamos lauk. Tik srotai  kaupia ir praeit pro jas po to negali.

Visishkai teisingas patarimas, tik kai kaladeles desi nushlifuok kantelius, kad necyptu.Meharyje pirkau ferodo kaladeles i prieki (95Lt be nuolaidos) ir likau labai patenkintas iki siol :beer: o siaip meharyje savanoriu pr. visada drasiai gali prasyti nuolaidos ir nebutina uzsiminti nieko apie peugeot kluba ;) :beer:

Šį pranešimą redagavo roccas: 2009 sausio 30 - 21:51

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#5 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 sausio 31 - 11:04

Manau verta paieskot devetu orginaliu, negu det neaiskios kilmes naujus...

Pirma - tie "orginalūs" tikrai bus gerokai padrožti, gausis mainymas š... ant š... . Jei rasi "ledovus" ant ardomos auto, vadinasi, jie jau buvo nesenai pakeisti ir gali būti tie patys no name...
Antra - prieš metus pasikeičiau visus diskus. Jei neklystu, firmos ABS, kuri tikrai nėra peugeoto tiekėja naujoms auto. Neturiu jokių priekaištų, stabdžiai puikūs, grioviai ant diskų nesipjauna.
Šiaip jau mano giliu įsitikinimu yra kategorija detalių, kurių pirkti nekiltų net minties, jei jos vartotos. Diskai su kaladėlėm į šitą kategoriją įeina...
  • 0
... labai piktas diedas...

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 31 - 11:20

ka jus cia stumiat zmogui dar pasakykit protingiau yra tekint nei naujus pirkt.. as savajam 605 keiciau disku priekinius, pasistaciau BRP firmos, gamina atrodo Kinija+anglijos prieziura gamyboj. vazineju jau daugiau nei metus, ledas rudija negreiciau nei originalus, necypia, neperkaista, ir svarbiausia stapdo. o visu svarbiausia uz abu sumokejau 120lt :) ar gi cia pinigai uz naujus diskus?! uab detalita prekiauja brp.. jei kam vilniuje reiks disku, dar ir nuolaida kokiu 40% padarysiu, jei privaziuosit i lentvario 14 :)
  • 0

#7 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 sausio 31 - 11:40

Pirma - tie "orginalūs" tikrai bus gerokai padrožti, gausis mainymas š... ant š... . Jei rasi "ledovus" ant ardomos auto, vadinasi, jie jau buvo nesenai pakeisti ir gali būti tie patys no name...
Antra - prieš metus pasikeičiau visus diskus. Jei neklystu, firmos ABS, kuri tikrai nėra peugeoto tiekėja naujoms auto. Neturiu jokių priekaištų, stabdžiai puikūs, grioviai ant diskų nesipjauna.
Šiaip jau mano giliu įsitikinimu yra kategorija detalių, kurių pirkti nekiltų net minties, jei jos vartotos. Diskai su kaladėlėm į šitą kategoriją įeina...

Sutinku, viskas priklauso, nuo to ka rasi. O rast gali tikrai neblogu padevetu.
Tiesa jei zadi su masina vaziuot bent 4-5 metus ir apturet 100000 km, tai tik naujus det, ir jokiu devetu.
Del firmos ABS tai , tai Jimmy nenustebk, ji anksciau buvo stabdziu daliu tiekeja psa koncernui, gan daznai sutikdavau beardydamas 405 ir 605.
Tiesa ant disku buna ikaltas gamintojo logotipas ir jei radai padorius devetus su uzrasais BENDIX ar BREMBO , rekomenduoju pirkt.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#8 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 sausio 31 - 12:01

Tiesa jei zadi su masina vaziuot bent 4-5 metus ir apturet 100000 km, tai tik naujus det, ir jokiu devetu.

Būtent. Jei jau sugalvočiau, kad už kelių mėnesių parduosiu, tai naujų diskų gal ir nepirkčiau. Bet mazgui, nuo kurio tiesiogiai priklauso mano sveikata ar net gyvybė, gailėti kvaila. Nemanau, kad kažkas ras argumentų įtikinti mane pirkti pvz vartotas stabdžių šlangutes, net jei ant jų matosi super rimtų firmų logotipai...
  • 0
... labai piktas diedas...

#9 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 31 - 12:46

Dekui uz info :beer: Tiesa, ALEKSOTO turguj juk turetu buti tu disku, kaip manot? :blink: :rolleyes:
  • 0

#10 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 31 - 12:49

Beje, EOLTE man pasiule stabdziu diskus po 145 Lt uz vieneta :o Matyt, jie pamirso, kad KRIZE ir Lietuvoj siaucia :D :D
  • 0

#11 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 31 - 12:53

Sveiki ;)

  Norėjau paklausti, gal kas žinote, kur Kaune galima rasti pigiau priekinių STABDŽIŲ DISKŲ Pezukui 406, 96 metų ???
Mano Pežukui vairą "muša" stabdant. Kaip žiūrėjom, jau reikia keisti DISKUS, juolab, kad vienam diske įtrūkimo siūlė matosi  :blink:  [B]

Su klubinėm nuolaidom Robete. Dar gali pabandyt Šančiuose (atvažiavus nuo centro pirmas posūkis dešinėn už "Šilo").

Jimmy,

Ž. Šančiuose į dešinę pasukt reikia čia už mažojo Šilo, ar toliau už didžiojo??? :blink:
  • 0

#12 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 sausio 31 - 12:55

Manes irgi nieks neitikins det slangutes, bet stabdzius esu dejes i 2 masinas, ir tikrai nesigailiu. I tevo buvusi 405, dejau visa komplekta, suportus, diskus ,kaladeles . Tevo buvo 91 ir beges 350, o donoras 96 anglas . Ir vienam pazistamui esu galinius visus sudejes, 406 devetus , kadangi masina begus 55 ardyme buvo, tai stabdziai kaip nauji.Patenkintas po siai dienai. Tevuko 806 ta pa ti procedura laukia, jis jau sparnus pakeles buvo nauja viska pirkt, bet kai parodziau ka turiu deveta greit apsiramino. Donoras yra pas mane, su beveik naujais stabdziais, aciu hansam. Jokiu budu nepropaguoju det deveta, tik gyvenimas ismoke skaiciuot pinigus. Ir po teisybej atsikandau viso to Made in Taiwan.Nieks manes neitikins pirkt nauja kapota, lempa ar buferi ar tuo labiau vaziuokles dalis su siuo uzrasu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#13 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 sausio 31 - 13:13


Ž. Šančiuose į dešinę pasukt reikia čia už mažojo Šilo, ar toliau už didžiojo??? :blink:

Už to Šilo, kuris netoli mokesčių kontoros...
  • 0
... labai piktas diedas...

#14 Dooshele

Dooshele
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 vasario 01 - 19:51

Pilnai pritariu Jimmy. :beer:
  • 0

#15 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 02 - 12:58

[I] Dėkui vaikinai už info :beer:

Jei bus dar kokių neaiškumų, kreipsiuos ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0