Peršokti prie turinio


406coupe keleta problemu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 15 - 21:18

Sveiki turiu keleta klausimu, zodziu vairo stiprintuvo skysti tik ipilus pro kazkur iskart isbega... aisq vairo stiprintuvu jau nepasinaudosi... bes esme ta kad po keleta dienu pastebejau kazka keisto su stabdziais, toks jausmas kad trintusi metalas prie metalo, tai db galvoju kad tas vairo stiprintuvo skystis yra suristas su stabdziu skysciu ? po to kazkas darosi su baku - toks jausmas kad susidaro viduj vakumas, nuimant bako kamsti tiesiog ora isiurbe, del to masina padeda gesti tiesiog bevaziuojant, bet atsuki bako dangti isiurbia ora ir vel nebegesta, kas cia galetu buti ? cia dar problemos nesibaigia beveik neisimusa atbulinis begis, bandant perjungti atbulini pasigirsta garsas, svirtis iskart atsoka, pastebejimas kad pati begiu svirtis yra pakrypusi - kas tai galetu buti ar paduskele ar kokia sakute ? aciu uz atsakymus P.s. gal zinot koki gera meistriuka klaipedoj kur galetu pasalinti sitas mano problemas ir labai stipriai nenuskausminti buciau dekingas uz kontaktus
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 16 - 17:06

Įtariu, simfoniniam orkestre groji ir apie mašinas absoliučiai nerauki (neužsigauk, čia dažnas reiškinys), todėl čia gautais patarimais ir nepasinaudosi. Vienareikšmiai - varyk pas meistrus.
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 16 - 17:27

neisizeidziau, taip ir yra kad nelabai raukiu, todel cia ir rasau, bet man butu vistiek labai svarbus jusu patarimai nes ribotas pas mane biudzetas, tai butu idomu suzinoti kas cia galetu buti, tada butu aiskiau kiek tai man kainuos, del slegio bake itariu slangute kur gryzta bendzas gal uzsikimses cia as taip sugalvojau su kitu grojanciu orkestre zmogeliu, tai zmogeliai patarkit ka nors
  • 0

#4 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2009 vasario 16 - 19:32

Su oru bake ir mano 406 kvailioja - as vazineju su skuduru uzdenges baka :D Tiesiog pas mane benzino angoje yra toks pypsikas kuris uzsukus turi buti uzspaustas, bet kazkas su juo negerai, tai per ji praeina oras ir kazkaip nenueina ten kur reikia. Jei pastebejai, tas pypsikas uzsispaudzia kai uzsuki baka. Jame ir yra problema. Galvoju kada po spranu sujungti tiesiai slangutes (jos jungiasi per ta pypsika) Pavaros nesijungia del draukuciu arba troseliu - pas mane traukutes 3 yra, tai pakeistos naujomis ir bedu su junginejimu nera. :) O gal ir viena is ju keite, nepamenu dabar. bet jos tik senesnese masinose, kaip kad mano 95 metu. Kitose buna trosiukai. O svancas nulinkes del issidevejusiu plastmasiu. Tas nulinkimas neturetu itakos junginejimui. Nebent labai jau issiklebinusi svirtis is dugno. Del stabdziu tai greiciausia kaladeles keiskis, nes stiprintuvas tikrai nesusijes su stabdziais :) Laukime daugiau pastabu.

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2009 vasario 16 - 19:37

  • 0

#5 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 16 - 20:19

Su oru bake ir mano 406 kvailioja - as vazineju su skuduru uzdenges baka :D Tiesiog pas mane benzino angoje yra toks pypsikas kuris uzsukus turi buti uzspaustas, bet kazkas su juo negerai, tai per ji praeina oras ir kazkaip nenueina ten kur reikia. Jei pastebejai, tas pypsikas uzsispaudzia kai uzsuki baka. Jame ir yra problema. Galvoju kada po spranu sujungti tiesiai slangutes (jos jungiasi per ta pypsika)
Pavaros nesijungia del draukuciu arba troseliu - pas mane traukutes 3 yra, tai pakeistos naujomis ir bedu su junginejimu nera. :) O gal ir viena is ju keite, nepamenu dabar. bet jos tik senesnese masinose, kaip kad mano 95 metu. Kitose buna trosiukai. O svancas nulinkes del issidevejusiu plastmasiu. Tas nulinkimas neturetu itakos junginejimui. Nebent labai jau issiklebinusi svirtis is dugno.
Del stabdziu tai greiciausia kaladeles keiskis, nes stiprintuvas tikrai nesusijes su stabdziais :)
Laukime daugiau pastabu.

aciu db jau aiskiau darosi, bet kaip keista kad priies metus keiciau kaladeles o db taip sutapimas kad kartu ir stiprintuvas ir stabziai sustreikavo. idomu i kokia kaina orentuotis remontuj svarbiausia stabdziai, stiprintuvas (jauciu kokia salngele) nu ir atbuline pavara, beto kas klaipedoje su liutukais gerai sudraugauja ?
  • 0

#6 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2009 vasario 16 - 21:21

Per metus kazkaip neturejo susideveti kaladeles. Nebent kokias prastenesnes idejai. As jau pora metu kaip nekeites vazineju. O tu VISU ratu keitei? beje, traukutes neturetu brangiai kainuoti - apie 60 lt vienetas, bet su trosiukais nezinau kas ir kaip.
  • 0

#7 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 16 - 21:47

db tiksliai neatsimenu kiek as ju keiciau lygtais abi priekines, o gal ir visas, o ir garsas lyg ir is priekiniu shiaip sudejau neorginales bet ir nepacias pigiausias, blemba skauda sirdi kiek man tai viskas kainuos baisu kad algos neuzteksiu (krize ir visa kita)... :( nu kaip nors db svarbu rasti koki meistriuka kad man sutvarkytu masina o ne sugadintu... na dar reikes patikrinti stabdziu skysti tada, man cia keistai isbego vairo stiprintuvo skystis, langu skystis tai gal ir stabdziu pro kazkur isejo (gal priesu turiu) ryt patikrinsiu

Šį pranešimą redagavo tomkiuks: 2009 vasario 16 - 21:49

  • 0

#8 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 18 - 08:55

rekomenduokit gera meistra klaipedoje. aciu
  • 0

#9 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 21 - 09:41

nejaugi ir meistriuku nebeliko emigravo turbut, blemba reikia skubiai masina remontuoti tai patarkit koki auksaranki ?
  • 0

#10 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2009 vasario 21 - 14:17

rekomenduokit gera meistra klaipedoje. aciu

rekomenduoti galiu tik Skuode
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#11 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 vasario 21 - 14:28

rekomenduokit gera meistra klaipedoje. aciu

Vežk į Delada. Nespjauna į pežus, o ir šiuo laikotarpiu darbo neturi meistrai.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#12 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 21 - 15:34

Vežk į Delada. Nespjauna į pežus, o ir šiuo laikotarpiu darbo neturi meistrai.

kaip ten su kainom ? o gal koki garazini auksaranki zinai ?
  • 0

#13 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 vasario 22 - 13:29

kaip ten su kainom ? o gal koki garazini auksaranki zinai ?

Palyginus su kitais servisais tai kainos vienos iš mežesnių. Garažinis geras tik Skuode yra, kaip jau minėjo anksčiau. Klaipėdoj gero nežinau..
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#14 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 22 - 22:45

nu as manau be shtukos neprasisuksi.. stirpintuvas dziaugsies jei tik slangele. variantas bus jog vairo kolonele. o cia pinigai nuo 400lt. kaladeles netaupat ant givybes irgi apie 100. plius dar visi kiti. ziurek laikykis. o su masina reik sekt laika. t.y. rida.
  • 0

#15 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 23 - 17:54

nu blemba vairo kolonele keiciau kartu su kaladelem nu neturetu taip greit pareiti... blemba dar ir akumuleturius numiro zodziu kai prasidejo nelaimes tai is visu pusiu...
  • 0

#16 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 22 - 18:39

zodziu norejau vesti tvarkyti ir atsitiko nelaime, kaip sakiau kad pas mane bake susidaro vakumas, tad padariau toki experimenta po kurio masina isvis nebeuzsiveda, ant uzvesto variklio nuemiau bako kamsti ir man isiurbe eilini syki ora ir masina uzgeso ir nebeuzsiveda toks jausmas lyg bendzino nebepaduotu, ka reiktu ziureti ir kas galetu buti ?
  • 0

#17 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 26 - 11:49

:huh:
  • 0

#18 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 29 - 18:59

kol is jusu nors koki atsakyma sulauksi masina greiciau supus... :(
  • 0

#19 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 kovo 29 - 20:25

na ner ka pasakyt..., keista liga, o daktaras, kuris nustate liga dar keistesnis. per kur tada kura ima, nuo bako virshaus? :huh:
  • 0

#20 Svečias_tomkiuks_*

Svečias_tomkiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 30 - 17:12

per koki dar virsu... prasau nesamoniu nerasyt... uzdaviau klausima tai ir noriu atsakymus gaut i tema, manau kas su tuo nesusidure ir vapsie nesigaudo tie ir nesupras ko klausiu, o kas nors biski gaudosi tose reikalose bukit malonus nepatingekit isreiksti savo minti spusteledami kelta klaviaturos mygtuku ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0