Peršokti prie turinio


Skaitmenines video kameros


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

#21 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 13 - 00:54

beje,kokia jusu nuomone apie SAMSUNG kameras?Ju gan didele pasiula. :)
  • 0

#22 Svečias_ExDi_*

Svečias_ExDi_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 13 - 10:45

Didesnis LCD daugiau bakterijos surys. Tada reikia pagalvoti gal dar viena ishkarto didesnes talpos pasiimti. Matrica lyg po defaultu min eina 880 Ktasku. Nors dabar yra visko, pas mane 1.33Mpix yra ir su 2.2Mpix, tachiau kam to reikia jei nenori nuotrauku daryti tai ir nepasakysiu. Kaip jau rashiau pas Sony man nepatiko, kad reikia LCD badzioti norint parametrus keisti, o sauleta diena sunkiai isizhiuri ten kas nors. Ai dar dydis ar aktualu ar ne?
  • 0

#23 darsau

darsau
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kedainiai
  • Automobilis:605 3.0 v12 automat

Parašyta 2005 gegužės 13 - 11:49

Taigi hebryte as turiu Pnasonic nv gs-11 lygtai tokie skaiciai. ilgai ieskojau kol pagaliau isirinkau. sioje kameroje yra viskas ko reikia visi IN ir OUT (ir analoginio signalo IN), gal tik tasku mazoka 800000 bet tikrai nesiskundziu. O kiek ziurejau Canon kameras tai ju kaina man buvo per didele. Ir nesuprantu kam moketi 4000-5000lt jei perki ne profesionalia (su viena matrica), as nesneku jei kas uz tokia kaina randa 3D. O kas minejo kad Canon servizas Lietuvoje didesnis nei Panasonic tai as galeciau pasigincyti. Zodziu perkant iki 2000lt geresnio varianto nei Panasonic nematau. O apie Samsungus tai as net nekalbu.... P.s. Tik mano kameroj vienas minusas "gal" kad nuotraukos rasosi nei atskira kortele o i juostele. Bet nezinau ar su megejiska kamera galima geras nuotraukas daryt? Tai uztai man ir neraikalinga... VISADA GALI RINKTIS GERIAUSIA ......(jei turi pakankamai slamanciu) :D
  • 0

#24 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 gegužės 13 - 13:48

http://www.avitela.l...701d64245c91468
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#25 rimelis

rimelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:NebePezas

Parašyta 2005 gegužės 13 - 15:26

Patarciau pagalvoti apte tai, ka dazniausiau filmuosi. Jei lauke - visos kameros piesh vaizdeli beveik vienodai gerai, nes shviesos per akis, elektronikai persistengt stiprinant signala nereikia. O jei daugiau viduje prie lempu, tai tada i prieki isiverzia Sony, nes ji ir be Night Shot rezimo pakankamai jautri. Beje, kameros (ir skaitmeniniu fotiku) jautruma apibrezia matricos dydis - kuo ji didesne, tuo didesni pixeliai ir tuo daugiau shviesos fotonu jie pasigauna, todel gaunamas geresnis signalas/triuksmas santykis, o tai itakoja vaizdo "snigimo" bei grudetumo buvima esant nepakankamam apshvietimui.
Dar vienas dalykas - ergonomika. Mano lapce (plashtaka) ne ish mazuju, todel man yra shiek tiek juokinga ir graudu ziureti i dabartines tendencijas viska mazinti, kai kameros valdymas patampa imanomas pinceto pagalba. Ypatingai uzknisa nevykusios transfokatoriu (Zoom reguliatorius) konstrukcijos, kuomet be trukciojimu negali sklandziai ir beveik nejuntamai keisti zidinio nuotoli. Todel priesh perkant butina kamera pasimatuoti, ar gerai guli rankoje.
Jei labiau pradesi dometis kokybishku filmavimu, tuomet reikia atkreipti demesi i manual valdymo, white balance valdymo patoguma ir kt, bet cia jau platesne shneka.

Beje, jei dar nebuvot, tai http://www.grafika.l.../dvcam_buy.html
  • 0
Pescias

#26 Svečias_Kengas_*

Svečias_Kengas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 13 - 19:33

Shauni nuoroda,berods vis taskai ani i sudeti
  • 0

#27 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 gegužės 13 - 19:54

ir siaip nemazai idomiu straipsiu ten yra,
vienas is ju nesenai kazka domines Teisingas DVD konvertavimas į DivX ...
  • 0

#28 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 14 - 01:36

Taigi hebryte as turiu Pnasonic nv gs-11

as irgi praeitais metais buvau sita nuziurejes,bet tada nepirkau,o dabar sako kad tokiu nera.dar yra nv gs-17,bet jau aiskiai prastesne.
  • 0

#29 Svečias_Dyzelis_*

Svečias_Dyzelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 15 - 11:39

CANON CANON! Na gal dar Sony su Zeiss'u, bet TIK ne is naujos serijos. Geriau koks DCR-HC20 aisq ir HC40. na jei negaila litu, tada dar verta atkreipti demesi i dcr-pc350e. is panasonic'u manyciau veerta tik 3 matricu kameryte su Leica'os optika, berots nv-gs120. Tik niekaip nesuprantu, kodel niekas lietuvoj nevertina Canon vaizdo kameru... net ir patys pigiausi modeliukai kartais pranesa konkurentus Sony ir panasiu be konkurencijos kokybes srity.
  • 0

#30 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 16 - 00:09

o,jei konkreciau,nusiziurejau toki CANON MV 700i,gal kas zinot ka ? ir dar toks objektyvo parametras -f- ,koks jis gali but didziausias,kad sviesos pakankamai praleistu (aisku kuo tas f mazesnis,tuo geriau) :rolleyes:
  • 0

#31 Svečias_Dyzelis_*

Svečias_Dyzelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 17 - 00:57

Na aisq 700i neblogas variantas, bet jau kaip ir senokas :) Siulyciau 850i - naujas, daugiau navarotu visi in-out yra, sceninio filmavimo pasirinkimas ir etc. Kazkur 1800Lt gal su trupuciu.
  • 0

#32 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2005 gegužės 17 - 17:54

Del SONY ir Carl-Zeiss. Nesuklyskit - ta Sony optika nera gaminta pas Carl-Zeiss, ji pagaminta Sony pagal Carl-Zeiss licencija. Ta galima paskaityti mazom mazom raidytem manuale. T.y. tai kazkoks sh su geru vardu. Bet is kitos puses kamerom ta optika nelabai svarbu. Is kameru rekomenduociau JVC arba pagal ju patentus gaminamas Thomson, Canon, RCA, kaip seniausios buitiniu kameru gamintojos. Pagal price-performance geriausiai atrodo Panasonic.
  • 0

#33 darsau

darsau
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kedainiai
  • Automobilis:605 3.0 v12 automat

Parašyta 2005 gegužės 18 - 00:00

as irgi praeitais metais buvau sita nuziurejes,bet tada nepirkau,o dabar sako kad tokiu nera.dar yra nv gs-17,bet jau aiskiai prastesne.

Tai kad gal yra, jei gerai paieskociau tai ir telefona rasciau. :beer:
o lyginant gs-17 tai 11 dar daugiau visokiu bajeriu (jungciu) prideta...
  • 0

#34 darsau

darsau
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kedainiai
  • Automobilis:605 3.0 v12 automat

Parašyta 2005 gegužės 18 - 00:07

Is kameru rekomenduociau JVC arba pagal ju patentus gaminamas Thomson, Canon, RCA, kaip seniausios buitiniu kameru gamintojos.

O tai gerbiamasis gal pasakysi kur tu JVC vestum jei kokiu bedu atsirastu, ar siaip ka papildomai dasipirkt noretum?
Norejau pasakyt kad JVC servizas kuklokas LT. Tiesa pasakius as ir pats pradejau rinktis is JVC ir Canon, o i Sony neziurejau vien del kainos (nesiruosiu uz varda moket, gal todel ir su Liutu vazineju) :D , o apsistojau ties Panasonic
  • 0

#35 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 18 - 00:41

Tai kad gal yra, jei gerai paieskociau tai ir telefona rasciau. :beer:
o lyginant gs-17 tai 11 dar daugiau visokiu bajeriu (jungciu) prideta...

o gal zinai,kas per zveris panasonic NV GS 75,lyginant su 11,kokia kaina ir t. t.
o del canon ,kad 700 senas variantas,ar nebus taip kaip su panasonikais- 11 senesnis,bet girdejau,kad geresnis uz 17.
  • 0

#36 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 21 - 18:37

prisiskaiciau visokiu atsiliepimu apie kameras ir sustojau ties 4 variantais: 1.PANASONIC NV-GS75 2.CANON MVX 350i 3.CANON MVX 850i 4.SONY HC 19E gal kas zinot,koks but optimaliausias kainos ir kokybes atzvilgiu ir kur pigiausiai galima but nusipirkti? :beer: dar mane domina tas pigesnia panasonics 11,ar dar yra sansu ji isigyti?
  • 0

#37 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 27 - 00:40

???...
  • 0

#38 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2005 gegužės 27 - 10:27

Pas mane Canon MV 650i, 2 metu senumo modelis. Sudeta viskas kas tik imanoma, taciau kaip dabar matau 50% is tu visu "pricindalu" man nifiga nereik. Mokejau as uz ja 1150 lt. (is Omnitel.net), parduotuves kaina tuo metu buvo kas tai apie 2700lt.. Jei pirkciau dabar, tai didesni demesi atkreipciau i Optika ir imciau su bent 1,3Mega pikseliu. Optinis zoom ir max. iki X16 panaudojamas (mano X22), nes kitu atveju jau stativas reikalingas. Naktinis filmavimas tai aplamai nesamone, na nebent filmuoji visiskai nejudancius daiktus keliu metru atstumu. Zodziu geriau gera aptika ir rimtesnis procesorius, nei daug visokiu priedu is kuriu nieko gero. Siaip rinkciaus: 2.CANON MVX 350i
  • 0
chūinja

#39 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 29 - 00:13

o,tai jei nesunku,papasakok,kas tas omnitel.net-prekyba internetu,ar kaip ir kaip ten vyksta prekyba?
  • 0

#40 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 gegužės 29 - 12:03

o,tai jei nesunku,papasakok,kas tas omnitel.net-prekyba internetu,ar kaip ir kaip ten vyksta prekyba?

http://www.omnitel.net/skelbimai
nueik ir pats pamatysi kaip ten vyksta :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0