Peršokti prie turinio


307 SW 1,6 dizelis 2006m


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_plauks_*

Svečias_plauks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 20 - 16:22

Noreciau daugiau suzinoti apie peugeot 307 SW 1,6 dizeli 2006m, eksplotacija, kuro sanaudos ir siaip visokiu dalyku.....
  • 0

#2 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2009 vasario 20 - 16:33

Visagalė paieška. Nekurkite naujos temos, prieš tai nuodugniai neišnaršę forumo archyvo.
  • 0
205

#3 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 vasario 20 - 16:37

Nenoriu keiktis nei ch*jeiktis bet klausimas debiliskas(kaip ir 99% naujoku). 1. Eksploatacija. Viskas priklausys lygiai tiek, ant kiek lavona ar gera nupirksi. 2. Kuro sanaudos, cia kiekvienam asmeniskai. Va velvetas sako pas ji 205as ryja 4.5 pas mane 7, tai kokios kuro sanaudos tada? 3. Siaip visokiu dalyku gali pasiieskot puslapiuose www.delfi.lt, www.zuokas.lt ir panasiuose puslapiuose Zodziu nervai nelaika. kur jus buvot kai dievas prota dalino? Ramunas

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2009 vasario 20 - 16:38

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#4 Svečias_plauks_*

Svečias_plauks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 20 - 16:53

aciu uz patarimus....:)
  • 0

#5 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2009 vasario 20 - 17:20

aciu uz patarimus....:)

Na, kolega norėjo pasakyti, jog apie šitą modelį jau labai daug išdiskutuota. Jei konors reikiamo archyve nerasite, tai tada jau klauskite.
  • 0
205

#6 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2009 vasario 20 - 21:30

Vidutines sanaudos 5.8l/100km, 50% uzmiestyje, 50% mieste. Ziema taip pat lygia i tiek telpu, bet pradejau daugiau maltis uzmiestyje. Tiesa pas mane iki restailingo, tai del snukio formos galbut mazesnis oro pasipriesinimas :D Perkant galima atkreipti demesi, ar prie purkstuku nesimato juodos smalos, tokiu atveju teks sandarinti. Tiesa servisas is pradziu gasdino, kad gali buti jog ir nepavyks paprastai atsukti jo, tada tektu imit galva. Na bet man atsuko laimingai, suplojau apie 200Lt autorizuotam PS. Galios manau turi pakankamai, kaip man dar netgi ir daugokai, tiesa anksciau turejau auto su 40kW. :blush: Na apie gedimus atrodo jau kazkada cia rasiau... trumpai, auto reali rida ~240tkm, pirkau pries metus, nuvaziavau 20tkm. Per ta laika: sandarinta galva, nes leido tepalus i isore; sandarinti visi purkstukai; keistas smagratis(i naudota); plautas FAP filtras (bet panasu jau vel kemsasi); keistas FAP matavimo vamzdelis; keistas galinis valytuvo kotas, nes kreivai stovejo; ir siaip keletas bedu del elektronikos nekontakto (nekontaktavo sinchro daviklis, neveikia veidrodelio pasildymas, pora lempuciu paneles apsvietime neveikia, reik krapstyt). Dar turiu pastebejima, kad akseleratoriaus pedalas netolygiai vaiksto, jauciasi kad ji atleidinejant jis atsoka tokiais suoliais. Dar reiktu pasikeisti akuma, nes pasirodo maniskis nepritaikytas Lietuvos klimatui (~54Ah, ~500A)... Siaip esu ja patenkintas, nors sumoje kainavo 1.3 karto brangiau nei pirkau. Vat su vaziuokle kol kas jokiu bedu, tpfu tpfu tpfu... Dar pridesiu, sudetingas priejimas prie variklio oro, kuro filtru, bei zvakiu... Auto 2004metu, del filtro kisimosi buvo atlikta turbinos diagnostika, nebuvo rasta jokiu problemu.

Šį pranešimą redagavo lmacys: 2009 vasario 20 - 21:49

  • 0

#7 Svečias_plauks_*

Svečias_plauks_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 24 - 08:53

aciu uz info :)
  • 0

#8 Svečias_macharadza_*

Svečias_macharadza_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 20 - 10:14

Maniskis 307 SW 1,6 81Kw. Pirkau apynauji dar garantini rida buvo 30000. Dabar jau 130000. Nieko blogo pasakyti apie auto negaliu. Vaziuoja, negenda, komfortiskas, stabilus... Ypac patinka sedynes (pas mane 307 sport pack) labai geras soninis palaikymas, nepavagsti tolimose kelionese. Kuro sanaudos man gaunasi apie 5,5 vidutiniskai, uzmiestyje jei greitis iki 110 telpi i 5 l. Siaip galetu buti 6 pavara tuomet manau dar mazesnes kuro sanaudos butu, bet tik su 2,0 HDI buna. Siaip per ta laika ka reikejo pakeisti tai tik priekines stabdziu kaladeles ir tepalus. Daugiau viskas idealiai laiko. Dididziulis privalumas kad paskirstymo dirza reikia keisti tik kas 180000 km. Trukumai aisku kaip ir visiems hdi pezams: Depollution system faulty. Stabiliai. Kartais dazniau kartais reciau. As jau nekreipiu demesio isjungiu motora vel uzkuriu. Be to klaida nustoja degti po kokiu 4-5 uzkurimo ciklu. Be to FAP filtras ziauriai nedekingoje vietoje, labai zemai, todel isvaziavus i misko keliukus visur kliuva. Viena karta teko draudimui ji keisti. Po to radau sprendima - pagaminau duraliuminio apsauga. Po to ramu. Siaip geras auto, pigi eksploatacija, mazos kuro sanaudos
  • 0

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 spalio 20 - 12:41

Be to FAP filtras ziauriai nedekingoje vietoje, labai zemai, todel isvaziavus i misko keliukus visur kliuva.

Kur kur? :blink: Jeigu sugebėtum 307 pežui miško keliais nuraut FAP, tai tada iš auto priekio nieko neliktų.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Paka

Paka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Esu JI. Peugeot 307 2.0HDI 80kW 2001 varle

Parašyta 2009 spalio 25 - 13:11

O kas yra ta "Depollution system" ir kai meta tokia klaida, tai cia vadinasi kazkur kompas tipo pakimba? Ar tai jau reiskia kazkokia rimta beda? Ar nenotinka sitaip, kad vaziuojant tokia klaida ismeta? Sorry, jei klausimai primtyvus, bet ruosiuosi tokia masina pirkti ir noriu zinoti kuo daugiau. Iki siol neturejusi Peugeotu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0