Peršokti prie turinio


Automatine griaiciu deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Svečias_Nelegalus_*

Svečias_Nelegalus_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 02 - 15:01

97metu peugeot 406 3.0 automatas.. Nesuprantu normalu ar ne.. Ijungus sporta.. spusteli iki dugno.. tada masina tarsi dar pagalvoja ir persijungia.. o tada tik pradeda begetis.. ar neturetu perjungus sporto iskart begetis.. draugo automatas opel omega 2004metu tik perjingus sporta paspaudus iki dugno ji traukia nieko nemastydama... Cia ant 406 3.0ltr normalu ar beda kas kur yra? Gal yra zinonciu? :unsure:
  • 0

#2 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2009 kovo 02 - 16:21

^_^ panasu,kad taip ir turi but,juk greiciu deze paskaiciuoja pagal tavo pedalo numygima koki begi jai tuo momentu ijungt ir tai uztrunka viena kita sekunde,cia ne ferraris koks,jei is vietos ,tai net mano corvette koks cvekas padeda su mechanke ;)
  • 0

#3 Svečias_Nelegalus_*

Svečias_Nelegalus_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 02 - 22:11

tuoj pradesiu gailetis kad jamiau automata :D
  • 0

#4 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 kovo 03 - 09:33

automatas skirtas komfortui, o ne lenktynems ;)
  • 0

#5 Svečias_Nelegalus_*

Svečias_Nelegalus_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 03 - 11:28

tada koki 607 reikejo jimti dizeliuka automata.. tada butu lb konfortiska ir vazinet pigiau :mellow:
  • 0

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 03 - 16:29

o as manau tu tiesiog vaziuot nemoki. mano automatas tokspat kaip tavo ir tas "galvojimo" laikas yra labai netgi nedidelis, o ispaudus S galima sakyt isnyksta aplamai. o toks automatas kuris negalvotu ispaudus "Dugna" stovint.. manau dar neisrastas:) priezastis jau buvo pamineta kolegu. todel manau tu pradziai apsiprask su sita masina, ir nelygink su opeliu;)) Ir tepalu su filtru dezei nepamirsk pasikeist jei to dar nedarei. nes gausi tvarkyt deze ir keiksi peza - pezo gavno.. ;)) :beer: skraidymam po miesta tikrai netinkamas variantas V6 + automatic. ;) bet manau cia pati proga nustot skraidyt ;)

Šį pranešimą redagavo mmx: 2009 kovo 03 - 16:31

  • 0

#7 Svečias_Nelegalus_*

Svečias_Nelegalus_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 03 - 21:24

Nea dar nekeiciau, nes kur buvau nuvaziaves niekas tipo neturi tokios irangos.. tipo kad istraukti ir per tapati supilti.. nu reiks vaziuot i koki normalesni serviza.. jaj keitiai kiek apsistojo? O vaziuoti su ja ner ka moketi.. cia jug paspaudimas S.. ir spaudi.. Net pradedu pasiilkti mechano <_<
  • 0

#8 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 04 - 01:52

kainu nepasakysiu, nes as tepalus keiciau prie bendro dezes remonto;)) kai del laiku nepakeistu elementu nuejo saibom nekaltos detales ir brangios plt;)) dezes gamintojo resursas iki servizo uzhdetas berodz 140kkm. sitai dezei. tepalo stovi galima stebet ten yra sciupas;) o kas liecia mechaniku... nu taip mechaninis yra mechaninis.. bet ant starto linijos galima labai smagiai stot ir su situo automatu:]] :beer:
  • 0

#9 Svečias_Buga_*

Svečias_Buga_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 05 - 18:58

Nea dar nekeiciau, nes kur buvau nuvaziaves niekas tipo neturi tokios irangos.. tipo kad istraukti ir per tapati supilti.. nu reiks vaziuot i koki normalesni serviza.. jaj keitiai kiek apsistojo? O vaziuoti su ja ner ka moketi.. cia jug paspaudimas S.. ir spaudi.. Net pradedu pasiilkti mechano <_<

Idomu, per kur tau norejo istraukti ta tepala <_< . Siaip as keiciau savo kulkosvaidzio :) tepalus Justuose servize, prie kazkokios "Pieno zvaigzdziu" imones. Ten remontuoja automatines dezes. Kaip nuvaziuoti? Varai Justiniskiu gatve link Gabijos maXimos ir stebek gatves kairiaja puse (jei vaziuosi nuo Gabijos Maximos link Justu - stebek desine kelio puse :) ). Turi pamatyti ta pieno imone, tei ir suk link jos. Ir tos imones kaireje puseje pamatysi ant angaro uzrasa, kad taiso automatines dezes. Man keitimas kainavo apie 160lt ( su tepalais). Adreso neatsimenu, tai ryt jei vaziuosiu pro ten paziuresiu koks ten adresas.
O siaip pas mane automatas irgi galvotas, bet pas mane nera "S" mygtuko. Bet kaip tokiu metu automatui priekaistauti negaliu. B)
  • 0

#10 Svečias_Nelegalus_*

Svečias_Nelegalus_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 05 - 23:21

As is klaipedos :( o kiek supratau tu apie Vilniu kalbi :unsure:
  • 0

#11 Svečias_Rasele_*

Svečias_Rasele_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 23 - 11:37

na ir automatinių pavarų dėžių yra skirtingų, pas mane pavarų svirtį galima junginėti tik stovint, sniego ir sportini režimą įjungti galiu, irgi tik mašinai stovint :) Draugo automatinė pavarų dėžė, bet jam galima junginėti mašinai važiuojant. O del sportinio rėžimo, tai įjungus S ir pajudėjus iš vietos jaučiasi, kad daug greičiau mašina isibėgėja, negu be S rėžimo. o žiemą labai geras dalykas snaigė :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0